Ultima Thule

Forum fanów Armii i 2TM2,3
Dzisiaj jest czw, 28 marca 2024 20:45:28

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 9493 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 621, 622, 623, 624, 625, 626, 627 ... 633  Następna
Autor Wiadomość
PostWysłany: pt, 10 czerwca 2022 16:47:06 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
ndz, 20 stycznia 2008 13:09:14
Posty: 4694
To jest jednak bajerant, trzeba przyznać :D

Swoją drogą - jego za takie 1:6 dziennikarze by spalili na stosie po uprzednim nabiciu na pal :)

_________________
gdzie znalazłeś takie fayne buty i taką fayną głowę?


FORZA NAPOLI SEMPRE!


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: ndz, 12 czerwca 2022 12:04:33 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 24 grudnia 2004 14:34:22
Posty: 17234
Skąd: Poznań
A z Holandią wczoraj pełen emocji mecz, dobrze się to oglądało.
Czesiu jednak nie zdecydował się na ryzyko kolejnego lania - dwóch defensywnych pomocników (Krychowiak i Góralski), z przodu tylko Piątek, no i przez ten koncentrat trudno było Holendrom się przebić. A nam co miało wpaść z kontr to wpadło.
No i nie ma złudzeń - tak trzeba będzie właśnie zagrać na MŚ z Argentyną (być może w decydującym o awansie meczu), liczyć na trochę szczęścia i może osiągnąć właśnie remis.

_________________
czasy mamy jakieś dziwne
głupcy wszystko ogołocą
chciałoby się kogoś kopnąć
kogoś kopnąć - ale po co


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: ndz, 12 czerwca 2022 15:01:57 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
ndz, 20 stycznia 2008 13:09:14
Posty: 4694
Nieoczekiwanie fajny mecz. Fakt, znaczna część gry to była obrona Częstochowy (wprowadzenie Glika na koniec, w momencie, kiedy przecież przy linii rozgrzewał się Świderski, było dość symboliczne), a i tak naprawdę, wiele aspektów gry nie różniło się od tego, co stało się w Brukseli, ale, ale dużo szczegółów lepiej zagrało. Moim zdaniem, mimo braku Lewandowskiego i Glika, mieliśmy wczoraj mimo wszystko lepiej zbalansowany skład: owszem, dwa topory pilnowały środka pola :) ale Zalewski (debiut w pierwszym składzie! i od razu znakomita asysta) i Cash wnieśli dużo fajnej gry, a i Frankowski nie dość, że miał kluczowy udział w akcji na 2:0, to ładnie potrafił wejść w wolne przestrzenie i generalnie widać było ile się nauczył w tej Francji. Plus też dla żelaznych płuc Żurkowskiego i Kiwiora, który (mimo złamania linii spalonego przy którymś straconym golu) elegancko i pewnie zastąpił Glika.

_________________
gdzie znalazłeś takie fayne buty i taką fayną głowę?


FORZA NAPOLI SEMPRE!


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: pn, 13 czerwca 2022 22:35:48 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 24 grudnia 2004 14:34:22
Posty: 17234
Skąd: Poznań
Australia 31 finalistą MŚ. Cały barażowy mecz z Peru był nudny, ale jak macie chwilę to zobaczcie sobie konkurs karnych.
Bramkarz Australii skradł show :lol:

_________________
czasy mamy jakieś dziwne
głupcy wszystko ogołocą
chciałoby się kogoś kopnąć
kogoś kopnąć - ale po co


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: śr, 13 lipca 2022 21:24:31 

Rejestracja:
pn, 15 stycznia 2007 18:42:38
Posty: 272
Polskie drużyny grają w pucharach a tu cisza... Kompromitacja na trybunach w Gdańsku, szkoda, bo może być zamknięta trybuna na mecz z Rapidem /jak będzie awans :)/ i wyjazdu też może nie być. Szkoda, że Lech nie pociągnał tematu w Karabachu :oops:


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: śr, 13 lipca 2022 23:53:21 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
ndz, 20 stycznia 2008 13:09:14
Posty: 4694
Ale im się posypało...Ciekawe jak tam Raków, bo to przeelegancka drużyna, za Pogoń też trzymam kciuki. Lechia...No nie wiem :) W Szczecinie też oczywiście jest problem wejścia nowego trenera w drużynę, ale przynajmniej decyzje personalne wydają się rozsądniejsze niż w Poznaniu.



Swoją drogą - zostałem w minionym sezonie fanem Ligii Konferencji. Trochę już mam przesyt tymi wszystkimi Realami, Manchesterami City, Liverpoolami (dlatego w Lidze Mistrzów największą ekscytację czułem jak Villareal wyeliminował Bayern), a taki finał Roma - Feyenoord, oglądanie jak ta sama Roma dostaje niespodziewane łomoty od Bodo Glimt, albo kibicowanie Payetowi i Milikowi z Olimpique Marsylia w starciu właśnie z takim Karabachem, to cymesik, coś innego, fajnego świeżego. Na początku tych rozgrywek myślałem sobie, że UEFA chce sobie jeszcze trochę kaski wycisnąć, zresztą wciąż tak myślę, ale było to wszystko dla mnie bardzo enjoyable i jak miałem wolną chwilę, to sobie zerkałem, a jak :)

_________________
gdzie znalazłeś takie fayne buty i taką fayną głowę?


FORZA NAPOLI SEMPRE!


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: sob, 23 lipca 2022 05:25:34 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
ndz, 20 stycznia 2008 13:09:14
Posty: 4694
Ale przedwczoraj fajny dzień dla polskiej piłki klubowej!

Ale Widzew bramy wczoraj sieknął :D

_________________
gdzie znalazłeś takie fayne buty i taką fayną głowę?


FORZA NAPOLI SEMPRE!


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: ndz, 24 lipca 2022 06:39:09 

Rejestracja:
pn, 15 stycznia 2007 18:42:38
Posty: 272
Lechia ma duże szanse na awans, ale nie może popadać w samozachwyt... Rapid to nie ogórki, ale trzeba swoje zagrać...


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: pn, 25 lipca 2022 11:29:08 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
ndz, 20 stycznia 2008 13:09:14
Posty: 4694
Lechia to dla mnie być może największe pozytywne zaskoczenie tamtego tygodnia, w tym sensie, że come on, oni mieli na papierze najmniej atutów, żeby cokolwiek pozytywnego wycisnąć ze swojego meczu, a jednak maja chociaż remis. Z kolei Pogoń przedziwna - w pierwszej połowie jakiś szajs, a w drugiej jechali z Dunczykami bez litości :)

_________________
gdzie znalazłeś takie fayne buty i taką fayną głowę?


FORZA NAPOLI SEMPRE!


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: pt, 29 lipca 2022 19:21:29 

Rejestracja:
pn, 15 stycznia 2007 18:42:38
Posty: 272
Niestety Lechia nie zaskoczyła pozytywnie - głównie na własne życzenie, chociaż sędzia też pomógł, karny z faulu przed polem karnym i brak karnego na faulowanym Flavio. Było minęło, powrót do ligowej szarzyzny...


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: czw, 22 września 2022 10:16:52 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 24 grudnia 2004 14:34:22
Posty: 17234
Skąd: Poznań
Tymczasem Lech gra dalej. Co prawda to tylko Liga Konferencji, ale nie wybrzydzajmy...

No a dziś jeden z ostatnich sprawdzianów repry przed Katarem.

_________________
czasy mamy jakieś dziwne
głupcy wszystko ogołocą
chciałoby się kogoś kopnąć
kogoś kopnąć - ale po co


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: pt, 23 września 2022 07:52:59 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
ndz, 20 stycznia 2008 13:09:14
Posty: 4694
Co za gówno. Paulo wracaj :|

_________________
gdzie znalazłeś takie fayne buty i taką fayną głowę?


FORZA NAPOLI SEMPRE!


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: pt, 23 września 2022 08:06:13 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
sob, 17 lutego 2007 09:03:24
Posty: 17986
Chyba Jurek ;)

_________________
..Ty się tym zajmij..


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: pt, 23 września 2022 09:42:28 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 24 grudnia 2004 14:34:22
Posty: 17234
Skąd: Poznań
Chyba Antek :wink:

A ja się jakoś bardzo tą porażką nie przejmuję. Bardziej mnie wkurza jak męczą się z zespołami typu Austria lub przegrywają ze Słowacją.
Z Holandią przegrałaby większość drużyn europejskich, średniakom takim jak Polska udaje się czasem zremisować ale wczoraj byliśmy wyraźnie piłkarsko słabsi.
Oczywiście z taką grą szans na wyjście z grupy na MŚ raczej nie ma... Ale to już przewiduję od jakiegoś czasu, twierdząc zarazem że sam awans na MŚ jest już osiągnięciem.

_________________
czasy mamy jakieś dziwne
głupcy wszystko ogołocą
chciałoby się kogoś kopnąć
kogoś kopnąć - ale po co


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: pt, 23 września 2022 12:41:41 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
ndz, 20 stycznia 2008 13:09:14
Posty: 4694
Antek raz wrócił (1996/1997) i to mogła być, jak o tym pomyślę, najgorszą kadencja selekcjonera w historii polskiej piłki :D

_________________
gdzie znalazłeś takie fayne buty i taką fayną głowę?


FORZA NAPOLI SEMPRE!


Na górę
 Wyświetl profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 9493 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 621, 622, 623, 624, 625, 626, 627 ... 633  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Prazeodym i 47 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group