Ultima Thule

Forum fanów Armii i 2TM2,3
Dzisiaj jest ndz, 28 kwietnia 2024 21:46:39

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 9493 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 626, 627, 628, 629, 630, 631, 632, 633  Następna
Autor Wiadomość
PostWysłany: wt, 23 maja 2023 13:38:59 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
ndz, 20 stycznia 2008 14:09:14
Posty: 4702
Z tego zestawu najchętniej bym zobaczyły spadający Ślask Wrocław. Też jest fatalnie zarządzany, a zarzad struga jarząbka, więc niech mają za swoje (chociaż watpie, zeby czegokolwiek ich to nauczyło). Wisła Płock tez nie wzbudza we mnie dużo sympatii, głównie przez postaci Rzeźniczaka i Wolskiego :) Stal miała fajne momenty w pierwszej części sezonu, potem było gorzej, ale niech im będzie, fajna marka z tradycjami, niech ma te Ekstraklasę. Najbardziej chciałbym utrzymania Korony - zmiana trenera świetnie ich odświeżyła, z klubu toporów stali się klubem grającym naprawdę przyjemną piłkę, naprawdę przyjemnie się ich oglada na wiosnę, ma to przyszłość, więc trzymam kciuki.

_________________
gdzie znalazłeś takie fayne buty i taką fayną głowę?


FORZA NAPOLI SEMPRE!


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: wt, 30 maja 2023 15:52:47 

Rejestracja:
pn, 15 stycznia 2007 19:42:38
Posty: 272
Jednak poleciała Wisła z ekstraklasy, a Śląsk uciekł spod noża bo przegrał tak samo jak Płock, za to w I lidze się dzieje, na razie tylko ŁKS pewny awansu, Ruch i Wisła dały ciała i będą walczyć w ostatniej kolejce - dzięki temu włączy się też Termalica i Puszcza :shock:


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: wt, 30 maja 2023 16:24:21 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
ndz, 20 stycznia 2008 14:09:14
Posty: 4702
A nasza reprezentacja 17-latków za 6 minut gra z Niemcami w półfinale Euro młokosów. Od czasu gdy pierwszy raz o nich napisałem, zdążyli jeszcze pokonać Węgrów (5:3), wtopić rezerwowym składem z Walią bez konsekwencji i, już po wyjściu z grupy, pokonać Serbię (ciary jak było 2:2 i w końcówce idealny gol na 2:3!). Czasem im się te mecze lekko wymykają spod kontroli, ale luz, mają 17 lat, grają z fantazją, więc pewne problemy w defensywie (szczególnie obecne w drugich połowach) są wpisane w koszty. W każdym razie trzymam kciuki, bo finał, nawet na turnieju 17-latków, to była kurde, fantastyczna sprawa! :aniolek:

_________________
gdzie znalazłeś takie fayne buty i taką fayną głowę?


FORZA NAPOLI SEMPRE!


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: wt, 30 maja 2023 21:06:58 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 24 grudnia 2004 15:34:22
Posty: 17263
Skąd: Poznań
Jednak Niemcy... ale to musiał być szalony mecz (3:5).

_________________
czasy mamy jakieś dziwne
głupcy wszystko ogołocą
chciałoby się kogoś kopnąć
kogoś kopnąć - ale po co


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: wt, 30 maja 2023 21:24:25 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
ndz, 20 stycznia 2008 14:09:14
Posty: 4702
Niestety - przegraliśmy głównie fizycznością. Niemcy niby w tym samym wieku, ale jednak solidnie zbudowani, silni, a nasi techniczni, inteligentni, sprytni, ale jednak zdecydowanie nie takie byki. Do pewnego momentu było więc cios za cios, a nasi prezentowali się dużo błyskotliwiej, ale potem, gdy już pewna granica zmęczenia została przekroczona, tamci przeważyli na swoją stronę, jak to Niemcy.


Fajny turniej. Półfinał, doborowe towarzystwo (w drugim półfinale Hiszpania z Francją). Oczywiście czasem bywały problemy z obroną, lekka niefrasobliwość, ale taka cena rozwoju i eksperymentu. Ciekawe co wyrośnie z tej kadry. Z jednej strony: nie należy napalać się wynikami młodzieżówek, z drugiej strony żadna z tych polskich młodzieżówek co robiła fajne wyniki (a potem nic z tego nie wynikało na dłuższą metę) nie była chyba aż tak błyskotliwa. Na pewno mam oko na Borys, Kolankę, Rejczyka (ponoć trener Legii zapowiada już, że będzie mu dawał sporo szans w seniorach), Skoczylasa czy Krzyżanowskiego (ofensywny stoper w stylówce ala Luka Modrić). Jak ten czy inny zagra na Mundialu 2030, to będę mówił, że ich śledziłem od lat :D

_________________
gdzie znalazłeś takie fayne buty i taką fayną głowę?


FORZA NAPOLI SEMPRE!


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: wt, 30 maja 2023 21:50:36 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
ndz, 26 marca 2006 09:01:48
Posty: 19450
Skąd: z prowincji
Prazeodym pisze:
Niemcy niby w tym samym wieku, ale jednak solidnie zbudowani, silni,
pewnie z enerdowskimi korzeniami ;)

_________________
Obrazek
"Niewole robią z nas ponurych i złych"
"Nie ma przypadków, są tylko znaki"


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: ndz, 04 czerwca 2023 21:53:35 

Rejestracja:
pn, 15 stycznia 2007 19:42:38
Posty: 272
Ruch w Ekstraklasie.
Baraże:

Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Stal Rzeszów 6 czerwca, 20:45
Wisła Kraków - Puszcza Niepołomice 6 czerwca, 18:00

Finał - 11 czerwca, 18:00.


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: ndz, 04 czerwca 2023 22:44:20 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 30 sierpnia 2010 21:33:11
Posty: 1971
Skąd: Sulejówek
Każdy, byle nie BBT!


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: pn, 05 czerwca 2023 10:18:47 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 24 grudnia 2004 15:34:22
Posty: 17263
Skąd: Poznań
Brawo Ruch! Wuka już pewnie kupuje karnet na rundę jesienną 8-)
Chciałbym aby do chorzowian dołączyła Puszcza! To by było!

Tymczasem Zlatan Ibrahimovic zakończył karierę.
Ibra to był w moim przypadku ten dziwny splot - ewidentny egoista, czasem nawet boiskowy cham a jednak nie potrafiłem go nie lubić. Miał w sobie jakiś bezczelny urok, trochę taki facet co tłucze się z innymi przy barze a po latach i tak wszyscy mówią że może i nerwowy ale fajny w sumie kolega :mrgreen:
To tyle o jego osobowości. Co do umiejętności, to tu już nie ma żadnych wahań - grał w futbol znakomicie, niekiedy był bliski perfekcji, oglądało się go z wielką przyjemnością.
Pamiętam go z jakiegoś meczu Ajaxu Amsterdam (w którym znakomicie się rozwinął), może to był 2004 rok... Dopiero wtedy powstawało forum UT! :shock: W każdym razie walnął dwie takie bramy. że wtedy pomyślałem że to będzie chyba gwiazda światowego formatu.

_________________
czasy mamy jakieś dziwne
głupcy wszystko ogołocą
chciałoby się kogoś kopnąć
kogoś kopnąć - ale po co


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: pn, 05 czerwca 2023 16:14:23 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
sob, 17 lutego 2007 10:03:24
Posty: 17992
..karnetu nie kupię..chociaż robiłem to od dawien dawna...ponieważ znów szykuje się granie w Gliwicach.Bodajże 9 domowych spotkań odbędzie sie na Stadionie Śląskim. Karnet w tym sezonie miałem,ale ani razu w Gliwicach nie byłem.Podarowałem go znajomemu.Zrewanżowal mi się butelką jakiejś fajnej wódki.Wódkę podarowałem bratu ;) Na Stadion Śląski sobie pójdę Będą to mecze między innymi z Lechem ,Górnikiem,Legią,Widzewem, Wìsłą? Chodzi.o to żeby stadion był w miarę zapełniony. Nowy stadion dla Ruchu ma powstać w okresie 3 lat.

_________________
..Ty się tym zajmij..


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: wt, 06 czerwca 2023 11:48:02 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 12 listopada 2004 11:50:58
Posty: 909
Skąd: strangeland
Jako kibic gości byłem na Ruchu i na Cichej i w Gliwicach i z mojej perspektywy... w Gliwicach atmosfera lepsza (nie umniejszając tej na Cichej), ten nieduży stadion typowo piłkarski sprzyja i doping Ruchu to miazga była.

A dzisiaj - historia Stali Rzeszów dzieje się na naszych oczach :) niby nic nie musimy, tylko możemy, ale jednak ciśnienie jest odczuwalne - tak blisko Ekstraklasy której nie było prawie 50 lat...


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: wt, 06 czerwca 2023 16:31:31 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
sob, 17 lutego 2007 10:03:24
Posty: 17992
..No to kibicujemy Stali. :)

_________________
..Ty się tym zajmij..


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: wt, 06 czerwca 2023 21:12:24 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 10 stycznia 2005 12:49:49
Posty: 24322
Skąd: Kamienna Góra/Poznań
arasek pisze:
Chciałbym aby do chorzowian dołączyła Puszcza!
Zaczęli z przytupem! :D

_________________
In an interstellar burst
I am back to save the Universe.


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: śr, 07 czerwca 2023 16:15:22 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 12 listopada 2004 11:50:58
Posty: 909
Skąd: strangeland
no i po barażach.
Najpierw Wisła - współczuję kibicom tego zawodu spowodowanego przegraną i jednocześnie gratulacje dla Puszczy i trenera Tułacza (choć nie po drodze mamy :))

Stal - cóż - jak wiele meczy w tym sezonie - bardzo dobra gra do momentu kiedy trzeba wykończyć, w tym decydującym momencie jakaś olbrzymia niemoc.


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: śr, 07 czerwca 2023 16:39:26 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
ndz, 20 stycznia 2008 14:09:14
Posty: 4702
Tymczasem w Neapolu :D :D :D


Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.

_________________
gdzie znalazłeś takie fayne buty i taką fayną głowę?


FORZA NAPOLI SEMPRE!


Na górę
 Wyświetl profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 9493 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 626, 627, 628, 629, 630, 631, 632, 633  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 145 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group