Ultima Thule

Forum fanów Armii i 2TM2,3
Dzisiaj jest ndz, 15 grudnia 2019 17:01:24

Strefa czasowa UTC+1godz.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2918 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 191, 192, 193, 194, 195
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Sen o...
PostWysłany: śr, 30 października 2019 20:05:26 
Awatar użytkownika

Skąd: Hôtel Lambert / Rafał Gan Ganowicz Appreciation Society
O, to bardzo ciekawe, bo mi dziś też się śnił (boleśnie!) pożar. Palił się Teatr Współczesny w Warszawie - nie miał już dachu, płonęły balkony.

Wszystkie prawdziwe ścieżki prowadzą przez Góry.

Zawsze mieć dojrzałe jagody do jedzenia i słoneczne miejsce pod sosną, żeby usiąść.

PostWysłany: śr, 30 października 2019 21:27:16 
Awatar użytkownika

Miejsce z mojego snu nie istnieje naprawdę, ale i tak brr, aż się chce wymyślić jakąś teorię spiskową, która wytłumaczy ten zbieg okoliczności! ;)
Poza tym to dobre na początek scenariusza jakiegoś horroru: tej samej nocy wielu ludziom przyśnił się ten sam, dziwnie realistyczny, bolesny sen o pożarze... :wyciera:

PostWysłany: czw, 31 października 2019 14:04:18 
Awatar użytkownika

A mi się śniło, że Budzy i Natalia mieszkali tuż przy linii kolejowej. Była to jednotorowa niezelektryfikowana trasa. Mieli wielkie i szerokie okno balkonowe od podłogi do sufitu i przez nie widać było przejeżdżające dosłownie metr dalej pociągi (najwyraźniej senni projektanci linii dosyć swobodnie traktowali wymagania techniczne co do skrajni). Stacja - solidna, zadbana, z pruskiego muru była kawałek dalej, szło się do niej gruntową drogą.
Byłem u nich z wizytą i jednocześnie czekałem na mój pociąg. Co jakiś czas wychodziłem przez to okno na tor i patrzyłem czy już nie jedzie, a zachodzące czerwone słońce świeciło mi nieszkodliwie w oczy. Piękny sen.

PostWysłany: wt, 12 listopada 2019 12:12:35 
Awatar użytkownika

pokarao mnie za to, że wtrąciłem SDM do posta rocznicowego, przyśnił mi się sam lider

jak często się to dzieje, z jakiegoś powodu pojawił się w domu z ogrodem moich rodziców pod Poznaniem - miejsce to gościło już Justina Haywarda, Paula McCartneya, cały zespół Pink Floyd i Jana Englerta :roll: - Krzysztow Myszkoski spał zatem w pokoju gościnnym (dawniej: pokoju Babci Helenki) i wszyscy (to znaczy: moja rodzina i entourage zespołu SDM) chodzili jak na szpilkach żeby go nie obudzić, w końcu jakoś się przetoczył gwiazdorsko przez domowe pielesze... i wtedy moje nastawienie do sprawy zmieniło się z czołobitnego na wściekłe - zauważyłem bowiem, że ktoś rozmontował moją białą gitarę elektryczną i zostawił pod ścianą - wplurwiłem się nie na żarty i jąłem szukać głównego gitarzysty SDM, ale oni w międzyczasie poszli grać próbę, bo okazało się, że mają tu w pobliżu koncert , gdzieś koło pawilonu "Stokrotka"... no to idę rozwścieczony na dwór, ale patrzę, że przez naszą działkę i okoliczne przewalają się grupki niezadowolonych ludzi szukających gdzie ten koncert... jednych grzecznie poprosiłem o opuszczenie terenu prywatnego, na co oni: "no pisało że koło torów ma być, no to gdzie?" nie wytrzymałem i zacząłem krzyczeć: "widzicie tu jakąś scenę? chyba nie!" istotnie, zza Stokrotki dolatywały jakieś koślawe dźwięki próby

zadzwonił budzik i powlokłem się do pracy - tam stwierdzili, że wyglądam na zmęczonego i smutnego, nie chciałem już zwalać wszystkiego na SDM, ale tu wam powiem, że te polskie gwiazdy męczące są

https://thesoundrops.bandcamp.com/

PostWysłany: wt, 12 listopada 2019 15:41:10 
Awatar użytkownika

Skąd: Hôtel Lambert / Rafał Gan Ganowicz Appreciation Society
Dzisiaj śnił mi się nigdy nie poznany forumowicz Pilot Kameleon (którego nigdy nie widziałem - nawet na zdjęciu!), który uczestniczył ze mną w jakiejs imprezie na której tańczyliśmy do muzyki Grace Jones. Co pewien czas przysuwał się do mnie w tańcu i kontrolnie pytał (zamieniał się wówczas na chwilę - jak to z kameleonami bywa - w również nigdy niepoznanego osoboście forumowicza Zasadę) - cytuję - czy nie rażą mnie dominujące na tejże imprezie tematy genderowo-okultystyczne. Uspokoiło go wyraźnie to, że powiedziałem mu, że mnie rażą. Potem Pilot Kameleon odprowadzał mnie kawałek w stronę domu. Przyznał, że bardzo ważne jest dla niego wszystko to co związane jest z kwietniem 2000 roku (jak zaznaczył we śnie: wtedy się urodził). Odparłem, że jego urodziny to 'stan na kwiecień dwa tysiące' i że to cytat, ale nie mogłem sobie w ogóle przypomnieć z czego. Powiedziałem, że to coś Kultu czy Kazika i nawet zaśpiewałem to z kompletnie pomylonymi słowami (już śpiewając to we śnie czułem że się głęboko mylę). Forumowicz Pilot był strasznie ucieszony faktem, że Kazimierz śpiewa o jego urodzinach. Potem poszedłem w swoją stronę.

...obudziłem się przed chwilą sam z siebie - powinienem jeszcze spać długo, żeby lepiej znieść dużą zmianę czasu. Pierwsze co mi przyszło do głowy po obudzeniu się, to to, że polscy piłkarze nie strzelili od sześciuset minut gola / to stan na kwiecień dwa tysiące i zakończona moja rola / to była bardzo gruba lola / pozdrowienia dla pana Kołodki / i jego wspólnika Gawdzika / o Boże słodki.

Działo się to o 6:20 rano. Skoro jest 6:40, to ci co mnie znają muszą zdawać sobie sprawę z tego jak mocny musiał być to sen i jak ważne jest dla mnie to Forum :D

Wszystkie prawdziwe ścieżki prowadzą przez Góry.

Zawsze mieć dojrzałe jagody do jedzenia i słoneczne miejsce pod sosną, żeby usiąść.

PostWysłany: wt, 12 listopada 2019 15:55:19 
Awatar użytkownika

Ale jazda! :D

To mi dziś śnił się Dariusz Maleo Malejonek aka Król Jelonek :D . Po jakimś mieszkaniu się kręcił, gadaliśmy przez jakieś drzwi, dość luzacko wszystko.

PostWysłany: pt, 06 grudnia 2019 22:39:44 
Awatar użytkownika

Graliśmy w piłkę nożną na betonowym placu, który mieści się przy ulicy Jeleniogórskiej 18 w Poznaniu. Zeszliśmy na przerwę i zobaczyłem, że na plac wjechała potężna koparka i dźwig zarazem. Kierowca gdzieś poszedł, a to ustrojstwo tam stało...w końcu zdecydowałem się wejść do kabiny, posadowionej na górze. Przechodziłem przez kratownice i przesmyki, dość wysoko nad ziemią, to było ryzykowne! W kabinie ruszyłem jakąś dźwignię i maszyna ruszyła. Spanikowałem trochę bo nie wiedziałem jak to zatrzymać, a jechałem na jakiś płot. Pomyślałem, że za chwilę będzie tu niezła katastrofa. Ale jakoś się to zatrzymało samo z siebie... Ulga...

PostWysłany: pt, 13 grudnia 2019 22:10:24 
Awatar użytkownika

...Budzy, awanturujący się bezczelnie z biskupem Rysiem... :roll:

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2918 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 191, 192, 193, 194, 195

Strefa czasowa UTC+1godz.