Ultima Thule

Forum fanów Armii i 2TM2,3
Dzisiaj jest czw, 28 marca 2024 22:34:53

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3166 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186 ... 212  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Sen o...
PostWysłany: wt, 16 stycznia 2018 21:31:50 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
ndz, 20 stycznia 2008 13:09:14
Posty: 4694
Kiedyś pojechałem z kumplami na obóz koszykarski, ale nie zagraliśmy żadnego meczu, bo dwóch z nas się pochorowało, jeden złapał kontuzję poza boiskiem, a inny stwierdził, że skoro my nie gramy, to on też nie rusza się z pokoju. No i cały nasz pobyt tam wyglądał dokładnie tak jak w twoim śnie.

_________________
gdzie znalazłeś takie fayne buty i taką fayną głowę?


FORZA NAPOLI SEMPRE!


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł: Re: Sen o...
PostWysłany: śr, 28 lutego 2018 21:29:43 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 24 grudnia 2004 14:34:22
Posty: 17234
Skąd: Poznań
Najpierw śniło mi się, że w tv komunikat specjalny: umarł Leszek Balcerowicz!
Sto lat, panie Leszku :)

A potem, że nagrano piosenkę z recytowanymi tekstami z "Kłamczuchy" Małgorzaty Musierowicz. Taki patent jak u Świetlików. Jakiś męski głos fajnie recytował, muzyka też w porządku - dwa chwytliwe akordy a`la "Biegnij razem ze mną". Słuchałem tego w PR3 - było na 34 miejscu poczekalni Listy Przebojów.

_________________
czasy mamy jakieś dziwne
głupcy wszystko ogołocą
chciałoby się kogoś kopnąć
kogoś kopnąć - ale po co


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł: Re: Sen o...
PostWysłany: czw, 15 marca 2018 16:59:35 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 24 grudnia 2004 14:34:22
Posty: 17234
Skąd: Poznań
Długi, potężny, kryminalny sen. Jeden z lepszych ostatnio.

Szedłem sobie ulicą, obok stały altany działkowe. Wszedłem na teren jednego z ogródków, nagle szarpnięcie, ciemność. Teraz oglądam tę okolicę jakby spoza ciała. Kolo altanki kręci się ekipa dochodzeniowa, ja leżę obok z poderżniętym gardłem. Nagle jeden z policjantów mówi:
-on chyba jeszcze żyje!
Wchodzi lekarz, nachyla się nade mną i mówi:
-żyje, ale tak jakby nie żył
woła sanitariuszy, na nosze i wiozą mnie do szpitala.
Cały czas widzę to z zewnątrz i wiem, że jeśli umrę, to ten przywilej się też skończy, to coś jak Neo w "Matrixie".
Na moment wracam do siebie - wyjmują mi rurę intubacyjną, coś do mnie mówią, szarpnięcie, ciemność.
Wracam do widoku spoza ciała - lekarze rozmawiają między sobą "stan krytyczny", przewożą mnie do innego szpitala. Przyjeżdża moja rodzina, siedzą przy mnie. Ja, ten w wersji "spoza", próbuję ich uspokoić, ale oczywiście mnie nie słyszą.
W szpitalu dalej leżę nieprzytomny, ale już jakby mam mniej strachu że umrę. To "ja" spoza ciała trochę się nudzi i wpadam na pomysł, że ustalę kto mnie tak załatwił. Frunę na policję, a tam okazuje się że już złapali sprawców: dwaj recydywiści, w wieku 62 i 21 lat (dokładnie pamiętam). Przesłuchują ich, jeden policjant mówi do drugiego na korytarzu:
-on chyba przeżyje, ale zabili mu kota
Wkurzam się strasznie, kota mi zabili! Postanawiam że jak będą siedzieć w celi to ich nastraszę tak że umrą na zawał serca.
I jakoś gdy już czynię przygotowanie do tego, to się budzę... ufff...

_________________
czasy mamy jakieś dziwne
głupcy wszystko ogołocą
chciałoby się kogoś kopnąć
kogoś kopnąć - ale po co


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł: Re: Sen o...
PostWysłany: czw, 15 marca 2018 19:44:09 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 14 listopada 2007 16:38:41
Posty: 9939
Ależ hardkor!


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł: Re: Sen o...
PostWysłany: czw, 15 marca 2018 19:52:14 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
ndz, 10 kwietnia 2011 17:14:16
Posty: 6963
Aras powinien udać się na urlop :D


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł: Re: Sen o...
PostWysłany: czw, 15 marca 2018 21:49:30 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 24 grudnia 2004 14:34:22
Posty: 17234
Skąd: Poznań
Słusznie! :faja:

_________________
czasy mamy jakieś dziwne
głupcy wszystko ogołocą
chciałoby się kogoś kopnąć
kogoś kopnąć - ale po co


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł: Re: Sen o...
PostWysłany: czw, 15 marca 2018 22:00:12 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 13 stycznia 2012 16:29:27
Posty: 7663
Skąd: Hôtel Lambert / Rafał Gan Ganowicz Appreciation Society
Też mam ostatnio ostro porypane sny, więc łączę się z Tobą w somnambulu (i nadzieji).

_________________
Ceterum censeo Platformem delendam esse

Wszystkie prawdziwe ścieżki prowadzą przez Góry.

Zawsze mieć dojrzałe jagody do jedzenia i słoneczne miejsce pod sosną, żeby usiąść.


My gender pronoun is "His Majesty / Your Majesty".


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł: Re: Sen o...
PostWysłany: czw, 22 marca 2018 12:40:29 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 24 grudnia 2004 14:34:22
Posty: 17234
Skąd: Poznań
Po raz drugi (chyba) we śnie odwiedziłem Antiwitka.
Miałem spotkanie w mieście z grupą znajomych, oglądałem tam album ze starymi zdjęciami. Jakoś tak wyszło, stwierdziłem że muszę go pokazać Antiwitkowi. Poszedłem przez kilka ulic, wszedłem do jednego podwórza, drugiego - klatka i schody w starej kamienicy. Witt mieszkał na ostatnim piętrze, schody były bardzo strome, na ich końcu były jedyne drzwi. Zadzwoniłem, pukałem, długo nic się nie działo. Gdy już chcialem iść, forumowicz otworzył! Wszedłem do pokoju z lekko pochylonym dachem (coś jak na Poddaszu). No i okazało się, że Antiwitek nie może za bardzo gadać - był u niego może 10 letni chłopiec. Witold oświadczył ponuro, że właśnie udziela mu korepetycji z historii. No dobrze, trudno - chciałem dać ten album, ale jak na złość gdzieś mi zginął w mojej teczce, szukałem i szukałem. Ogarnęła mnie irytacja i wpadłem na pomysł by wypieprzyć tego szczeniaka z mieszkania, spokojnie pogadamy, na luzie znajdę album. Ale w tej chwili z łóżka w rogu pokoju podniósł się ojciec tego chłopca, wcześniej przeze mnie nie zauważony. Wyglądał jak Roman Jagieliński albo jak Wincenty Witos trochę... też taki wąs. Spojrzał na mnie i już wiedziałem, że nic z tego. Znalazłem w końcu album, dałem, pożegnałem się i poszedłem.

_________________
czasy mamy jakieś dziwne
głupcy wszystko ogołocą
chciałoby się kogoś kopnąć
kogoś kopnąć - ale po co


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł: Re: Sen o...
PostWysłany: pt, 23 marca 2018 06:31:22 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
ndz, 10 kwietnia 2011 17:14:16
Posty: 6963
double mix :mrgreen:


Ostatnio zmieniony pt, 23 marca 2018 06:44:41 przez anastazja, łącznie zmieniany 2 razy

Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł: Re: Sen o...
PostWysłany: pt, 23 marca 2018 06:42:16 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
ndz, 10 kwietnia 2011 17:14:16
Posty: 6963
Groźne! :D wydaje mi się że ten wąsaty typek straszy w wielu snach.
A moje sny od dłuższego czasu jakby się zablokowały. Wiem że coś się śni bo budzę się skołowana, ale nic nie pamiętam :? . Te sny nie mają ujścia i kumulują się, osiadają w głowie, całe warstwy snów o których nie mam pojęcia.
Przez to zaczęły mi się problemy z zasypianiem. Kiedyś mogłam zasnąć w locie i odpłynąć w dowolnej sytuacji, a moje sny swobodnie przepływały na jawę mieszając się z faktami. Teraz gdy próbuję zasnąć, odbijam się wiele razy jak gumowa piłeczka, zanim wcisnę się w jakiś kącik wolny od snów uczepionych podświadomości. Horror!


Ostatnio zmieniony pt, 23 marca 2018 06:48:19 przez anastazja, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł: Re: Sen o...
PostWysłany: pt, 23 marca 2018 06:47:29 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 13 stycznia 2012 16:29:27
Posty: 7663
Skąd: Hôtel Lambert / Rafał Gan Ganowicz Appreciation Society
Sen Arasa jak zwykle świetny :)

Anastazja, weź książkę napisz, serio!

_________________
Ceterum censeo Platformem delendam esse

Wszystkie prawdziwe ścieżki prowadzą przez Góry.

Zawsze mieć dojrzałe jagody do jedzenia i słoneczne miejsce pod sosną, żeby usiąść.


My gender pronoun is "His Majesty / Your Majesty".


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł: Re: Sen o...
PostWysłany: pt, 23 marca 2018 06:51:28 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
ndz, 10 kwietnia 2011 17:14:16
Posty: 6963
Tyler, to nie jest literatura...nawet gdy piszę o tym parę zdań to trzęsą mi się ręce i wciskam nie to co chciałam!

a książek i tak jest za dużo! :D


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł: Re: Sen o...
PostWysłany: pn, 16 kwietnia 2018 20:32:07 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 24 grudnia 2004 14:34:22
Posty: 17234
Skąd: Poznań
Porypany sen... dostałem list, otworzyłem kopertę, patrzę a tam wezwanie do zapłaty! Tekst brzmiał: ZOSTAŁEŚ ZNALEZIONY i za to właśnie niejaka Kancelaria Rozwoju Duchowego chciała ode mnie 120 złotych.
Pomyślałem, że to jacyś naciągacze (hmmm... jest copyright trolling, to to byłby spiritual trolling? :wink: ). Zanim jednak opracowałem im jakąś hardą odpowiedź - obudziłem się.

_________________
czasy mamy jakieś dziwne
głupcy wszystko ogołocą
chciałoby się kogoś kopnąć
kogoś kopnąć - ale po co


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł: Re: Sen o...
PostWysłany: pn, 16 kwietnia 2018 20:54:47 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
ndz, 20 stycznia 2008 13:09:14
Posty: 4694
Kiedyś miałem taki dobry sen, że gdy obudziłem się w środku nocy, od razu wziąłem telefon i chciałem zapisać go w notatniku. Chciało mi się spać, więc zdecydowałem się nie pisać pełnych zdań, ale jedynie zapisać hasłami najważniejsze rzeczy.




























Rano ogarnąłem, że zapisałem tylko: "jagger".

_________________
gdzie znalazłeś takie fayne buty i taką fayną głowę?


FORZA NAPOLI SEMPRE!


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł: Re: Sen o...
PostWysłany: pn, 16 kwietnia 2018 21:52:56 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 14 listopada 2007 16:38:41
Posty: 9939
arasek pisze:
dostałem list, otworzyłem kopertę, patrzę a tam wezwanie do zapłaty! Tekst brzmiał: ZOSTAŁEŚ ZNALEZIONY i za to właśnie niejaka Kancelaria Rozwoju Duchowego chciała ode mnie 120 złotych.

:hahaha:
Gdybym Cię nie znała, to bym pomyślała, żeś się biedaku wyborczej naczytał, albo czegoś innego w tym stylu i cierpisz na traumę ofiary kato-pisowskiego reżimu. :lol:


Prazeodym pisze:
Rano ogarnąłem, że zapisałem tylko: "jagger".

Ajjj, sny to złośliwe dranie, nidgy nie pozwolą zapisać jeszcze numeru!


Na górę
 Wyświetl profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3166 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186 ... 212  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 60 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group