Ultima Thule

Forum fanów Armii i 2TM2,3
Dzisiaj jest czw, 28 marca 2024 19:07:32

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3166 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Sen o...
PostWysłany: ndz, 06 listopada 2022 22:03:21 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 14 listopada 2007 16:38:41
Posty: 9939
Może przez te buty, co mi się zamarzyły, a których nie mogę mieć i które mi chodzą po głowie, śnią mi się teraz takie sny...

A śniło mi się, że jestem gdzieś w jakiejś wiosce i czekam na stacji. A wszystkie pociągi, które tam jeżdżą, są małe i pomalowane całe w Gwiaździstą Noc. Nawet przejechał jeden towarowy, składał się z ciągu pustych platform i miał tylko na środku jeden wagon, króciutki, z jednym oknem, przypominający bardziej kabinę niż wagon, wypełniony cały sianem, i też był pomalowany w Gwiaździstą Noc. A w końcu przyjechał nie pociąg, a tramwaj, ale też pomalowany i w niego wsiadłam, w międzyczasie wioska zmieniła się w miasto, i wtedy się obudziłam. :)


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł: Re: Sen o...
PostWysłany: pn, 07 listopada 2022 07:47:09 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
ndz, 20 stycznia 2008 13:09:14
Posty: 4694
Snilo mi się, że byłem u Antiwitka i ten podarował mi swoją gitarę basową. Miała 5 strun i wyglądała jak stworzona do grania metalu. Spytałem skąd Witek ją wziął, a on mowi, że Stiw mu ją dał, po tym jak byli na koncercie Slayera.

_________________
gdzie znalazłeś takie fayne buty i taką fayną głowę?


FORZA NAPOLI SEMPRE!


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł: Re: Sen o...
PostWysłany: wt, 08 listopada 2022 08:49:50 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 24 grudnia 2004 14:34:22
Posty: 17234
Skąd: Poznań
Fen, cóż za malowniczy sen!

A sen Prazeo z całkiem sporą nutą prawdopodobieństwa. Kto wie, może Witek ma gdzieś naprawdę tę gitarę!

_________________
czasy mamy jakieś dziwne
głupcy wszystko ogołocą
chciałoby się kogoś kopnąć
kogoś kopnąć - ale po co


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł: Re: Sen o...
PostWysłany: wt, 08 listopada 2022 11:15:49 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
ndz, 20 stycznia 2008 13:09:14
Posty: 4694
To było właściwie bardziej rozbudowane: Witek mówił, że dostał tę gitarę, bo Stiw chciał z niego zrobić polskiego Toma Arayę :aniolek:

_________________
gdzie znalazłeś takie fayne buty i taką fayną głowę?


FORZA NAPOLI SEMPRE!


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł: Re: Sen o...
PostWysłany: wt, 08 listopada 2022 22:32:28 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 14:59:39
Posty: 28006
Fajny sen - nic się w nim nie zgadza :mrgreen: .

A kiedyś dawno myślałem o kupnie basu...

_________________
Tygrysie, tygrysie - czemu chodzisz w dresie?


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł: Re: Sen o...
PostWysłany: pt, 09 grudnia 2022 11:57:34 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 24 grudnia 2004 14:34:22
Posty: 17234
Skąd: Poznań
Fajny muzyczny sen dziś - Czesław Niemen i Zbigniew Cybulski śpiewali w duecie. Cybulski w tych swoich okularach, Niemen bez kapelusza ale w swoim anturażu. Utwór był dynamiczny, ze świetną linią basu - fakt, że przypominało to mocno "Too Drunk to Fuck" Dead Kennedys, jednak z dołożonymi progresywnymi klawiszami z lat 70... Przyjemnie mi się słuchało i oglądało.

_________________
czasy mamy jakieś dziwne
głupcy wszystko ogołocą
chciałoby się kogoś kopnąć
kogoś kopnąć - ale po co


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł: Re: Sen o...
PostWysłany: śr, 14 grudnia 2022 18:27:06 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 14:59:39
Posty: 28006
Wczoraj podczas meczu otwarła mi się klapka w mózgu. Uświadomiłem sobie, że gdzieś na dnie świadomości mam mękę, której źródłem są piłkarskie sny. Że jestem na dobrych pozycjach, a wszystko leci w ciul, piłki przelatują obok mnie - bo nie mogę ruszyć nogą akurat w najważniejszym momencie. Biegam, biegam i wszystko zawalam. Ta niemożliwość ruchu jest taka, jak czasem nie można uciec przed nadjeżdżającą ciężarówką. Człowiek śpi i senna świadomość nie może uruchomić realnego ciała - stąd chyba cała męka.

I do wczoraj gdzieś te sny błąkały mi się po zakamarkach świadomości, ale nie pamiętałem że to sny :) .

_________________
Tygrysie, tygrysie - czemu chodzisz w dresie?


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł: Re: Sen o...
PostWysłany: śr, 14 grudnia 2022 18:32:18 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
ndz, 20 stycznia 2008 13:09:14
Posty: 4694
Mi się śniło, że Polska (w ramach mundialu) gra jakiś dodatkowy mecz z Kuwejtem - chyba miał on ustalić, na którym miejscu finalnie jesteśmy między 8 i 16 miejscem. I wszyscy mieli ten mecz gdzieś, z dużym lekceważeniem do niego podchodzili, a dodatkowo grał zupełnie bezsensowny skład: nie było Lewandowskiego, lewi i prawi obrońca byli zamienieni pozycjami, poza tym grali sami rezerwowi, gdzieś tam była sugestia w mediach, że ci ważniejsi piłkarze, to już są na wakacjach. Przepchnęliśmy 2:1, ale chyba nikogo to nie obchodziło, aż się dziwiłem :)

_________________
gdzie znalazłeś takie fayne buty i taką fayną głowę?


FORZA NAPOLI SEMPRE!


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł: Re: Sen o...
PostWysłany: śr, 11 stycznia 2023 11:46:51 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 24 grudnia 2004 14:34:22
Posty: 17234
Skąd: Poznań
Byłem Kazikiem Staszewskim i odwiedziłem jakieś studenckie radio w Szczecinie. Wszedłem tam, młodzi ludzie coś tam nagrywali, mikrofony, salki, przedstawiam się i mówię że jestem Kazikiem. Jakaś dziewczyna mówi "oo, naprawdę?" ale widzę że mi nie dowierza. Kilka innych osób zatrzymuje się i wdaję się z nimi z żartobliwą pogawędkę, oznajmiam "dobra, możecie mi nie wierzyć ale za karę nie dam wam tu ani jednego autografu". W końcu idę do kierownika w większej oszklonej sali, mówię mu że jestem Kazikiem, kierownik też nie jest przekonany, więc wyjmuję z kieszeni dowód osobisty i pokazuję mu. On robi duże oczy, od razu proponuje miejsce do siedzenia i że może przeprowadzimy jakiś wywiad. Ale ja teraz biorę odwet za niedowiarstwo, leniwie oświadczam że nie, autografu nie dam, niech mi włączą jakąś stację do posłuchania. On posłusznie włącza Trójkę, leci lista przebojów - Marek Niedżwiecki oznajmia że na piątym miejscu dziś jest zespół SUCZ24. No tu się trochę dziwię, Niedźwiecki i zespół o takiej niegrzecznej nazwie? Pewnie jakiś hip-hop, myślę... i się budzę.

_________________
czasy mamy jakieś dziwne
głupcy wszystko ogołocą
chciałoby się kogoś kopnąć
kogoś kopnąć - ale po co


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł: Re: Sen o...
PostWysłany: śr, 11 stycznia 2023 15:57:57 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
ndz, 20 stycznia 2008 13:09:14
Posty: 4694
Śniło mi się, że byłem szefem nocnego lokalu ze striptizem, bilardem i kasynem. Nie wiem co o tym sądzić.

_________________
gdzie znalazłeś takie fayne buty i taką fayną głowę?


FORZA NAPOLI SEMPRE!


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł: Re: Sen o...
PostWysłany: śr, 11 stycznia 2023 21:14:56 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 14 listopada 2007 16:38:41
Posty: 9939
arasek pisze:
Byłem Kazikiem Staszewskim

Łoo, mocne :!:
Mi się chyba jeszcze nigdy nie śniło wcielenie w jakąkolwiek znaną postać.

A tak w ogóle to ostatnio śni mi się dużo i intensywnie, ale niczego dłużej nie zapamiętuję niestety. Miałam nawet jakiś sen forumowy, organizowałam manewry i zastanawiałam się, co zrobić ze swoją chatą, żeby sie nadawała do przyjęcia ludzi, jacyś pierwsi goście się już pojawili, dla kolejnych nie było już miejsca, ale niczego ponadto też już nie pamiętam.

Prazeodym pisze:
Śniło mi się, że byłem szefem nocnego lokalu ze striptizem, bilardem i kasynem. Nie wiem co o tym sądzić.

Nic nie sądzić, po prostu korzystać. ;) :lol:


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł: Re: Sen o...
PostWysłany: śr, 18 stycznia 2023 08:37:53 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 18:55:19
Posty: 3093
Skąd: Poznań
Z jakąś kombinowaną, niejednorodną ale nieduża ekipą przedzieramy się latem przez słoneczną Polskę. Głównie autostop. Jakies zakupy typu chleb. Docieramy w końcu na miejsce, piwny festiwal w starym browarze, który wygląda jak zamek położony nad rzeką. Dostać się tam trudno, labirynty podzamcza, znikoma informacja, konieczność pokonywania przeszkód typu fosa. Wreszcie jesteśmy. Ja ostatni,.ekipą poszła już na zwiedzanie a mnie zagubionego przechwytuje przewodniczka i opowiada, że wykłady o piwie sie posypaly bo prelegenci w ostatniej chwili poodwoływali. Zaznacza oburzona, że jeden z nich chciał DWA KOTLECIKI z cateringu.
No nic, widzę roll bar, pytam co leją a oni na to, że łódzkie jasne. To proszę o szklankę. Pani wyciąga z lodówki puszkę (ładną tak btw), przelewa mi do plastiku i mówi 49 z.

I tyle ze spania.

_________________
Blaszony
Każde zwierzę koi dotyk.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł: Re: Sen o...
PostWysłany: ndz, 22 stycznia 2023 17:59:45 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 14 listopada 2007 16:38:41
Posty: 9939
Dziś śniło mi się, że siedziałam w jakimś klubie i trzymałam w ręku dużą kolorową planszę (nie pamiętam, co na niej było). Nagle nie wiadomo skąd wziął się Budzy, zobaczył tą planszę i bardzo mu się spodobała, tak bardzo, że go zainspirowała, tak, że usiadł i zaczął śpiewać. To była jakaś starożytna pieśń, niepodobna do niczego, co bym znała z jego twórczości. Pomyślałam sobie, że to pewnie ta pieśń z mykeńskich grobowców i ucieszyłam się, że go spotkałam, bo dzięki temu będę go mogła zapytać, kiedy ukaże się z nią płyta. Przy czym w tym śnie tak naprawdę przeplatało mi się w głowie i nakładało na siebie i zlewało w jedno niecierpliwe pytanie o dwie płyty, z czego o jedną bynajmniej nie Budzego... Ale Budzy bardzo zapamiętał się w tym śpiewie, odpłynął i stracił kontakt z otoczeniem, tymczasem czas się kończył. Zostały tylko jakieś dwie minuty, nie pamiętam już, do czego, ale do czegoś, po czym wiedziałam, że będzie musiał pójść. Zdałam sobie sprawę, że nie zdążę go o nic zapytać i się obudziłam.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł: Re: Sen o...
PostWysłany: pn, 23 stycznia 2023 13:45:30 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 24 grudnia 2004 14:34:22
Posty: 17234
Skąd: Poznań
Hoho, kto wie co tam jeszcze Budzy nagra... :wink: mykeńskie grobowce - skąd Ci się to wzięło?

_________________
czasy mamy jakieś dziwne
głupcy wszystko ogołocą
chciałoby się kogoś kopnąć
kogoś kopnąć - ale po co


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł: Re: Sen o...
PostWysłany: pn, 23 stycznia 2023 20:00:14 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 14 listopada 2007 16:38:41
Posty: 9939
arasek pisze:
mykeńskie grobowce - skąd Ci się to wzięło?

A stąd! :)


Na górę
 Wyświetl profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3166 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 53 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group