Ultima Thule

Forum fanów Armii i 2TM2,3
Dzisiaj jest wt, 30 kwietnia 2024 19:30:51

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3168 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 212  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 21 czerwca 2005 11:11:49 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 15:36:56
Posty: 7698
Skąd: 52,2045 N, 20,9694 E
Budyń pisze:
mecz Armia vs Lao Che. [...] w ostatniej chwili na szczęście zwyciężyło dobro...


To znaczy? Która drużyna?
:mrgreen:

_________________
Była tu wczoraj premier Suchocka,
chyba przypadkiem przed wyborami


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 21 czerwca 2005 11:17:50 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
czw, 11 listopada 2004 17:00:25
Posty: 22887
hehe, Armia :)

_________________
Mężczyzna pracujący tam powiedział:

- Z pańskim forum jest wszystko w porządku.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 21 czerwca 2005 16:07:34 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 19:09:25
Posty: 6879
Skąd: z Nepalu
Dzisiaj miałem koszmar. Pojechałem moim kaszlem nie wiem po co do Łodzi. Parkując samochód pod jakimś hotelem się skapnąłem, że nie zdjąłem takiego małego stroju Lecha Poznań, który wisi na przylepcu na tylnej szybie w moim samochodzie. Zdjąłęm go i chciałem schować pod siedzeniem ale on sam wychodził i się nie dało. Nagle zauważyłem grupę kibiców ŁKS-u i Widzewa (dziwne, że obie naraz) biegnące w moją stronę aby mi natrzaskać. Szybko schowałem się do hotelu, poszedłem do jakiegoś apartamentu, który mi wskazała recepcjonistka a tam byli Przyjaciele - Rachel, Monica, Phoebe, Ross, Chandler i Joey.:shock: I tak siedziałem z nimi w tym apartamencie cały wieczór a pod hotelem się gromadziło coraz więcej wrogich mi kibiców. Przyjaciele wychodzili sobie gdzie chcieli a ja musiałem siedzieć na miejscu. Nie pamietam jak się to skończyło ale byłem nieziemsko posrany...

_________________
Auto, winda, kibel, molo
Ławka, kino,basen, szkoła


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 21 czerwca 2005 19:57:55 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 15:59:39
Posty: 28016
no nieźle - mógłbyś założyć 'blog kibica'... :D - byłoby co poczytać!

_________________
Tygrysie, tygrysie - czemu chodzisz w dresie?


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 21 czerwca 2005 20:05:28 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 28 stycznia 2005 15:46:47
Posty: 21411
Skąd: Autonomiczne Księstwo Służew Nad Dolinką
antiwitek pisze:
no nieźle - mógłbyś założyć 'blog kibica'... - byłoby co poczytać!


Cos takiego juz funkcjonuje... a raczej funkcjonowalo:
http://nowahuta.shagrat.toxic.pl/plankton/

Polecam goraco, bo to lepsze niz reportaze Kapuscinskiego ;)... tym bardziej, ze koles mial naprawde talent do pisania takich opowiadan. Proponuje zwlaszcza zwrocic uwage na ten odcinek:
http://nowahuta.shagrat.toxic.pl/plankton/911niebo.htm... czyli: "Plankton umiera i idzie do kibicowskiego raju" :)

A co do snu Bartka, to moral z niego plynie jeden (i nie trzeba nawet zagladac do Sennika Egipskiego, zeby go wysnuc): NIGDY NIE JEZDZIJ SAM NA WYJAZDY... NO CHYBA, ZE Z PRZYJACIOLMI! ;)

Zdrowka zycze

_________________
Sometimes good guys don't wear white


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 21 czerwca 2005 20:22:37 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 20:39:34
Posty: 2858
Skąd: bydzia
a ja dzisiejszej nocy we snie, po kilku kielichach (żubrówka zdaje sie :D), zasiadlam do cudzego mercedesa. Za kółko. I tak sobie myslałam, prowadząc, jak komfortowo mi sie jedzie, jak aksamitnie ten silnik pracuje, a hamulce gładko pracują. Co z tego, ze ululana? Samochodzisko rekompensowało spadek formy ;). Aaaaaa! Jakiegos rezerwistę odwoziłam do koszar.

_________________
you create your hell...


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 21 czerwca 2005 22:03:23 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 15:59:39
Posty: 28016
no proszę państwa - coraz lepiej! :D :D :D

Mimo, że prawa jazdy wciąż nie mam to i mnie sniła się niejednokroć jazda samochodem. Zwłaszcza gdy byłem dzieckiem - jeździłem taty syrenką po lesie, i troche byłem spięty, że mu ją, tego, zarysuję i w ogóle. A ona wychuchana była - opony radialne 6-7 litrów/100km...

_________________
Tygrysie, tygrysie - czemu chodzisz w dresie?


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 22 czerwca 2005 00:02:39 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 21:22:24
Posty: 1938
Skąd: Łódź
Ja u siebie zauważyłem ostatnio, że śni mi się cokolwiek dopiero wtedy, kiedy po obudzeniu się rano postanawiam sobie jeszcze trochę pospać. I to już jest u mnie taka reguła - budzę się rano, oczywiście nic mi się nie śniło (albo tego nie pamiętam) i zasypiam ponownie, tym razem już ciekawy, jaki to sen dzisiaj będę miał :)
Tak więc dzisiaj mi się śniło, że byłem na jakiejś wyprawie archeologicznej - poszukiwaliśmy wraków starożytnych statków w jakimś stawie (polskim :D ). Wyglądało to śmiesznie, bowiem przypominało to raczej jakąś wyprawę na grzyby czy jakieś zawody - kto pierwszy znajdzie jakiś zabytek. Wszyscy rzucili się do stawu - ja przy jakimś pomoście znalazłem skorupy po starożytnej greckiej wazie :D. Następnie sen przeniósł mnie na skocznię narciarską. Wyglądała cokolwiek dziwnie bowiem od belki do progu trzeba było pokonać parę zakrętów :D Moim trenerem był mój nauczyciel wuefu z liceum. Kiedy patrzył jak pokonuję zakręty to tylko łapał się za głowę i krzyczał: "no co ty robisz!", "szybciej, szybciej!!". Zresztą ja sam potwornie się wkurzałem, bo na ostatniej prostej, kiedy przede mną był już tylko próg, "mknąłem" z prędkością żółwia, a próbowałem przybierać jak najbardziej poprawną pozę - kucałem, próbowałem poruszać nartami w przód i w tył w celu zwiększenia prędkości - a tu nic.... powolutku powolutku po prostu zmierzałem do progu, a koleś wrzeszczał na mnie ile wlezie :D .. kurde, irytujący sen to był.. :D Niestety nie dane mi było zobaczyć, jak to się wszystko skończyło, bo obudziłem się.. ale pewnie po prostu spadłbym z tego progu :P

_________________
"Ale my kochamy to, co nieświadome; kusi nas wino, miłość i krew." Ernst Jünger
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 22 czerwca 2005 00:22:08 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 19:09:25
Posty: 6879
Skąd: z Nepalu
A macie czasami tak w snach, że biegniecie ale strasznie wolno i nie możecie szybciej?

_________________
Auto, winda, kibel, molo
Ławka, kino,basen, szkoła


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 22 czerwca 2005 00:26:45 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 22 grudnia 2004 00:34:02
Posty: 1480
Skąd: Brwinów
Mi się ostatnio śniło, że zostałem zabity :? Nie był to przyjemny sen. Byłem wraz ze znajomymi w jakimś wąwozie (było tam dużo ludzi) i nagle nadleciały śmigłowce, które zaczęły do wszystkich strzelać. Potem pojawili się żołnierze z karabinami maszynowymi i powoli szli wąwozem, po kolei wszystkich zabijając. Nie było żadnej ucieczki, wiadomo było, że to tylko kwestia czasu, gdy dojdą do nas i nas zastrzelą. Byliśmy jak sparaliżowani ze strachu i bezsilności. W końcu żołnierze doszli do nas i zaczęli do nas strzelać z karabinów. Skuliłem się i poczułem ostry ból, kiedy pociski trafiały mnie w nogi i plecy. Pamiętam, że pomyślałem tylko "Niech mnie już trafią skutecznie, żeby to się wszystko skończyło". Wtedy się obudziłem.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 22 czerwca 2005 00:30:45 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 21:22:24
Posty: 1938
Skąd: Łódź
Bartek Z. pisze:
A macie czasami tak w snach, że biegniecie ale strasznie wolno i nie możecie szybciej?

Tak, wielokrotnie miałem takie sny. Mordęga. W dodatku raz towarzyszyła temu powódź, ogromna woda nadciąga, a ja biegnę, biegnę i czuję się tak, jakbym miał betonowe buty.... chcę przyspieszyć i nie mogę... brrrr.

_________________
"Ale my kochamy to, co nieświadome; kusi nas wino, miłość i krew." Ernst Jünger
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 22 czerwca 2005 02:09:23 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
czw, 11 listopada 2004 17:00:25
Posty: 22887
ja kiedyś miałem np sen, że widzę po drugiej stronie ulicy nazioli a moje glany nagle robią się o 2 numery za ciasne i ni cholery nie mogę szybko iść

_________________
Mężczyzna pracujący tam powiedział:

- Z pańskim forum jest wszystko w porządku.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 22 czerwca 2005 11:04:52 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 15:59:39
Posty: 28016
Ja jako dziecko miałem to samo przy nadjeżdżającej ciężarówce...

_________________
Tygrysie, tygrysie - czemu chodzisz w dresie?


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 22 czerwca 2005 11:13:50 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 28 stycznia 2005 15:46:47
Posty: 21411
Skąd: Autonomiczne Księstwo Służew Nad Dolinką
Mi sie dzis w nocy snilo, ze obudzilem sie rano. Umylem sie, zjadlem sniadanie, ubralem sie w kolczuge, metalowe rekawice, naraminniki, zalozylem helm, wzialem miecz, tarcze i plecak i poszedlem do szkoly. Cala podroz przez miasto odbyla sie jak gdyby nigdy nic - nikt na mnie nie zwracal uwagi i ja tez nie czulem, zeby bylo ze mna cos nie tak. Dopiero, jak stanalem przed drzwiami zorientowalem sie, ze stoje w kolczudze, helmie, z tarcza i mieczem... a na dodatek zrobila mi sie dziura w tej kolczudze na duzym palcu u nogi. Poczulem sie jak skonczony idiota i nie wiedzialem czy mam wracac do domu i sie przebrac (ale wtedy bym sie spoznil na lekcje), czy wejsc tak do klasy... i wtedy sie obudzilem.

:shock:

Zdrowka zycze

_________________
Sometimes good guys don't wear white


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 22 czerwca 2005 11:31:05 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 22 grudnia 2004 00:34:02
Posty: 1480
Skąd: Brwinów
Amerykański psychoanalityk za 1000$ za godzinę powiedziałby Ci, że jest to przejaw tego, że zamykasz się przed światem i zakłądasz skorupę :wink:


Na górę
 Wyświetl profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3168 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 212  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 162 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group