Ultima Thule

Forum fanów Armii i 2TM2,3
Dzisiaj jest sob, 27 kwietnia 2024 16:28:59

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3168 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 208, 209, 210, 211, 212
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Sen o...
PostWysłany: czw, 28 marca 2024 10:50:23 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 19:55:19
Posty: 3133
Skąd: Poznań
Crazy pisze:
Była część trzecia? Pasażerka z biustem wróciła?

Nie, w temacie snów i śnienia przestój. Częściej mnie wycina pod koniec dnia i wypuszcza świtkiem.
Jeśli coś zostaje to jakieś mini-mikro-nano-detale / impresje, jak kilka dni temu bracia Wright z Nomeansno.
Za to chrapię częściej - żona nawet nagrała ostatnio taki fragment strasznego chrapu.

_________________
Blaszony
Każde zwierzę koi dotyk.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł: Re: Sen o...
PostWysłany: wt, 02 kwietnia 2024 15:16:49 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 24 grudnia 2004 15:34:22
Posty: 17263
Skąd: Poznań
Śnił mi się forumowy Tyler Durden, który wypytywał mnie o wyznanie religijne i nie czekając na odpowiedź powiedział - "ja wiem, ty jesteś kalwin".

_________________
czasy mamy jakieś dziwne
głupcy wszystko ogołocą
chciałoby się kogoś kopnąć
kogoś kopnąć - ale po co


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł: Re: Sen o...
PostWysłany: czw, 04 kwietnia 2024 21:02:29 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 14 listopada 2007 17:38:41
Posty: 9991
Twój sen w połączeniu z Twoją akcją zaczepienia Księcia Kluski przypomina mi, jak kiedyś na początku mojej bytności na tym forum napisał do mnie priva jakiś użytkownik, który sam miał może ze 2 posty na koncie z pytaniem właśnie o to, jakiego jestem wyznania. :lol:


A tymczasem mi się śniło, że złapałam motyla. Miał na skrzydłach nieregularny wzór w odcieniach błękitu, niby nieco abstrakcyjny, ale trochę też przypominający jakiś krajobraz. Przytrzymałam go jedną ręką, a drugą próbowałam znaleźć w internecie jakieś info, co to za gatunek. W końcu uznałam, że to bez sensu, lepiej zrobię mu zdjęcie, wrzucę gdzieś i zapytam, czy ktoś wie. Ale kiedy spojrzałam na niego drugi raz, miał już zupełnie inny wzór i inne kolory, tym razem regularny i geometryczny, jak w kalejdoskopie. I zaczął mu się zmieniać, dokładnie tak, jak w kalejdoskopie. Po jakimś czasie przestały być to regularne geometryczne wzory, a znów zaczęły się pokazywać różne obrazy, choć przeważnie takie bardziej komiksowe i do tego niezbyt urodziwe. Dopiero po dłuższym czasie wrócił ten sam piękny obraz, który widziałam na samym początku i wtedy chciałam zrobić mu zdjęcie, ale oczywiście się obudziłam...


Na górę
 Wyświetl profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3168 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 208, 209, 210, 211, 212

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 311 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group