Ultima Thule

Forum fanów Armii i 2TM2,3
Dzisiaj jest pt, 17 maja 2024 15:17:47

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 782 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34 ... 53  Następna
Autor Wiadomość
PostWysłany: sob, 30 lipca 2016 07:40:32 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 20:20:04
Posty: 14523
Skąd: nieruchome Piaski
Ze względu na nowego nicka proponuję Sokoła Millennium: C> (bardziej adekwatny niż wysłużony Tie).

_________________
Go where you think you want to go
Do everything you were sent here for
Fire at will if you hear that call
Touch your hand to the wall at night


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: sob, 30 lipca 2016 22:54:14 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
ndz, 26 marca 2006 09:01:48
Posty: 19453
Skąd: z prowincji
Fengari pisze:
Ale chyba jak się poprosi admina, to może to zrobić za jednym zamachem?
admin nie ułatwia życia użytkownikowi w takich przypadkach

_________________
Obrazek
"Niewole robią z nas ponurych i złych"
"Nie ma przypadków, są tylko znaki"


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: sob, 30 lipca 2016 23:09:00 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 14 listopada 2007 17:38:41
Posty: 10013
:D

Chociaż w dawniejszych czasach, kiedy usuwanie postów powodowało ciągłe podświetlanie się wątków, lepsze już było jednorazowe cięcie. A jak to jest zrobione, że teraz się nie podświetla?


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: ndz, 31 lipca 2016 09:45:50 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 00:10:43
Posty: 3722
anastazja pisze:
.
Kurde!
Żem chciała powiedzieć, że po pierwsze nie dokopuje się leżącemu obrażając go infantylizmem.
Po drugie, człowiek który orientuje się że odsłonił się za bardzo, całkiem rozsądnie próbuje ukryć co się da.
Czasem to boli, ju noł. 8-)
Należy to uszanować.

Tak jest!

Karolina, wolę, żebyś została! Wręcz proszę o to.
Ale wszystko jest dla ludzi, rezygnacje też.

Love!


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: ndz, 31 lipca 2016 15:30:58 
nie spodziewałam się i nie chciałam, żeby odbiło się to aż takim echem. chciałam sobie zniknąć po cichu ale w międzyczasie znowu mnie podkusiło, żeby zajrzeć gdzie nie trzeba i się skończyło pożegalną melodramą (fe, żena!)

mam nadzieję, że poniższym nikogo nie urażę, chociaż zdaję sobie sprawę, że zahacza to o drażliwe wątki.

przede wszystkim żegnam się z miejscem ale nie z ludźmi :) przyszłam na forum jako nastoletni i neoficki fan Armii i w tamtym czasie to było fajne. niespodziewanie odkryłam tu i znalazłam dużo, dużo więcej - do tego stopnia że - serdecznie przepraszam za to, czego na forum powiedzieć na wypada - kiedy Armia (i s-ka, poza Luną) przestała być dla mnie czymś ważnym samym w sobie, chciałam tu dalej być (przynajmniej dopóki nikt nie zauważy i mnie nie wyrzuci ;) ). cóż, mimo wszystko to szmat czasu i wiele się przez ten okres zmieniło, zarówno ja sama jak i forum.

o odejściu myślałam od dłuższego czasu, a już zwłaszcza przy okazji tego, co się działo w listopadzie (vide kwestia 'fanowstwa') i wiedziałam, że niemal na pewno byłoby to w tak 'drastycznej' formie (tzn. wraz z usunięciem postów).

swoją drogą:

pablak pisze:
admin nie ułatwia życia użytkownikowi w takich przypadkach


IMHO to głupie (nic osobistego, chodzi mi o postawę nie o osobę, zresztą analogicznie do tego, co wielu z Was uważa o moim akcie autodestrukcji). ja to przeboleję, ot jeszcze przez jakiś czas będę oglądać filmy jednym okiem :) natomiast nie widzę powodu dla którego mi jako hipotetycznemu administratorowi miałoby to sprawiać jakąkolwiek różnicę/satysfakcję/cokolwiek. nie chcesz się już z nami bawić? nie to nie, tyle spokoju ;) idź i krzyżyk na drogę :mrgreen: no ale ja to ja, jak mogę komuś coś ułatwić to to robię bo jakieś to dla mnie takie... naturalne.

(zwłaszcza że - i powtarzam to bez cienia kokieterii, naprawdę tak uważam - byłam forumowiczem dość aktywnym ale nie szczególnie wartościowym. lawirując głównie między potforum i awanturum nie wniosłam nic specjalnie wartościowego do niczego, co stanowi trzon i esencję forum - wartościowych dyskusji o muzyce. które owszem bardzo chętnie czytałam, odkrylam dla siebie wiele fajnych rzeczy i za to jestem wdzięczna, ale również jestem w jakiś sposób zażenowana tym, jak mało od siebie dałam. no może poza moody blues ;) co zresztą też swego czasu było irytujące więc koniec końców żadna strata :)

w każdym razie mówię o tym wszystkim ponieważ ileś osób dało mi do zrozumienia, i w sumie sama rozumiem, że może to tak wyglądać, jakbym obraziła się i odchodziła przez politykę. źle się stało, że w pewnym momencie moja aktywność się tam skoncentrowała i tego żałuję. że żadnego dobra z tego nie było to nic dziwnego, w końcu to polityka. ale nie udało mi się nawet znaleźć odpowiedzi na zagadnienia, które mnie szczerze dręczyły więc koniec końców nie przyniosło to absolutnie niczego.

Fengari pisze:
Ogólnie rozumiem złość, która sprawia, że człowiek ma ochotę zrobić coś takiego, ale z drugiej strony złość skierowana jest do konkretnych osób, a oprócz tego zawsze jest jeszcze wiele osób, które nie zawiniły, i dla mnie przynajmniej wzgląd na takie osoby jest hamulcem

Fen, to nie złość wobec konkretnych osób (to można znieczulić stosownym przyciskiem ;) ), ale znużenie miejscem z którym od dłuższego czasu się nie identyfikuję (znowu bardzo przepraszam, nie chcę tym nikogo urazić - to mój problem nie forum).

serdeczne dzięki za wszystkie miłe słowa tu i w priwach. ze Wszystkimi, którzy nadal chcą mnie znać, nawet jeżeli uważają, że w tym wypadku robię źle/głupio, mam nadzieję spotykać się dalej w innych przestrzeniach :)


Na górę
 
PostWysłany: wt, 02 sierpnia 2016 11:28:54 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 12:17:46
Posty: 4937
Skąd: Biadacz
Jak dla mnie to istotne jest to, że jak ktoś będzie chciał poczytać pewne dyskusje to będzie miał krzaki i niewiadomoco, bo ktoś se pokasował treść postów... fakt, że najwięcej szkód jest w takim przypadku w ocenarium ale to dotyczy każdej rozmowy... jak się nie wstydzisz swoich słów to po co je kasować utrudniając innym śledzenie ciekawych przecież rozmów...

pozdro...
KoT


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: wt, 02 sierpnia 2016 23:07:50 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 14 listopada 2007 17:38:41
Posty: 10013
Ano. Szkoda, że odchodzisz, rozumiem decyzję, ale postów nie kasuj. A kiedyś, kto wie, może zatęsknisz i wrócisz? :wink:
Ja też kiedyś byłam pewna, że kiedyś odejdę, niezliczoną ilość razy podejmowałam takie próby, większości pewnie nikt nawet nie zauważył, bo nie wytrzymywałam dłuzej niż 1-2 dni :lol: , na dziś dzień odejścia sobie nie wyobrażam.
Ale jako specjalistka od robienia głupstw pozdrawiam, ściskam i zachęcam do zmiany decyzji. :wink:


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: wt, 09 sierpnia 2016 12:29:12 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 24 grudnia 2004 15:34:22
Posty: 17283
Skąd: Poznań
Wyjaśniliśmy sobie z Karoliną z Ludułukich już rzecz na privie, więc w szczegóły nie będę już wchodził.

Konsekwentnie uważam kasowanie wszystkich postów za złą praktykę (z identycznych powodów jak KoT), natomiast oczywiście, że cyt. "wszystko jest dla ludzi, rezygnacje też". Przecież nikt siłą tego nie zablokuje.
Takie postępowanie natomiast podlega ocenie, jak każde inne i z prawa do wyrażenia tejże oceny skorzystałem. EOT.

_________________
czasy mamy jakieś dziwne
głupcy wszystko ogołocą
chciałoby się kogoś kopnąć
kogoś kopnąć - ale po co


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: śr, 10 sierpnia 2016 21:46:16 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 26 stycznia 2009 21:04:57
Posty: 14029
Skąd: ze wsi
...ech... Aras, ale każdą ocenę można objąć prawem łaski... bo o co w tym wszystkim chodzi: o posty, czy o osobę?

Sam przez to przechodziłem, jestem może jedynym z aktywnych mieszkańców wyspy, który kiedyś skasował większość swoich wpisów, no i z tego co pamiętam, to był ciężki czas.

Mam nadzieję, że Karolina wróci. Za rok, może dwa... Karolina: ja będę czekał. :D :bukiet:

_________________
un tralala loco


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: śr, 10 sierpnia 2016 22:17:36 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 00:10:43
Posty: 3722
Mnie bardzo zależało na tym, żeby Karolina dostała ode mnie publicznie słowa wsparcia - i mam nadzieję, że wróci, z kasowaniem czy bez :)

No i Łąka otwarta jest - ;-)


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: czw, 11 sierpnia 2016 09:54:25 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 24 grudnia 2004 15:34:22
Posty: 17283
Skąd: Poznań
No to jeszcze na koniec, dla rozwiania wątpliwości: uważam, że Karolina była ważną postacią na UT, żałuję że postanowiła zniknąć, niestety nie dała się odwieść od swojego zamysłu. Kwestia kas/niekas jest wtórną (choć dla mnie istotną).
Cóż, powroty się zdarzają... może napisze kiedyś z drugiej półkuli? :)

_________________
czasy mamy jakieś dziwne
głupcy wszystko ogołocą
chciałoby się kogoś kopnąć
kogoś kopnąć - ale po co


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: czw, 11 sierpnia 2016 14:54:09 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 01 października 2007 22:19:21
Posty: 7638
Skąd: Kraków
Ja też mam taką nadzieję. Zatem, do zobaczenia, Karolina! :D

_________________
Would you know my name, if I saw you in heaven ?

Mój kanał na YouTube, czyli klejenie modeli, ale nie tylko. :wink:


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: czw, 18 sierpnia 2016 20:42:58 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 14 listopada 2007 17:38:41
Posty: 10013
Na kilka dni wysiadł mi internet.
Dziś przyszedł pan i naprawił, za to telefon działa teraz tylko w jedną stronę.
I parę godzin później przestał działać telewizor.

No nic, najważniejsze, że internet wrócił, bez reszty da się żyć. :wink:


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: wt, 06 września 2016 15:54:53 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
ndz, 10 kwietnia 2011 18:14:16
Posty: 6972
W śląskim zoo umarł hipopotam...żył 55 lat...Hipolit miał na imię


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: wt, 06 września 2016 21:18:30 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 14 listopada 2007 17:38:41
Posty: 10013
:(


Na górę
 Wyświetl profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 782 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34 ... 53  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 108 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group