Ultima Thule

Forum fanów Armii i 2TM2,3
Dzisiaj jest pt, 29 marca 2024 13:23:05

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 21 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 02 lipca 2012 10:48:14 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 10 stycznia 2005 11:49:49
Posty: 24304
Skąd: Kamienna Góra/Poznań
KoT pisze:
Włochów już wtedy nie lubiłem za to kibicowałem Roberto Baggio

Ja też! Baggio był wtedy wspaniały. :piwo:

_________________
In an interstellar burst
I am back to save the Universe.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 02 lipca 2012 16:48:27 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
sob, 17 lutego 2007 09:03:24
Posty: 17986
Peregrin Took pisze:
Ja też! Baggio był wtedy wspaniały.

..komu to nastrzelił rękę w polu karnym? :) On czy nie on?


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 03 lipca 2012 06:32:57 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 10 stycznia 2005 11:49:49
Posty: 24304
Skąd: Kamienna Góra/Poznań
Coś było. Mecz drugiej rundy z Nigerią?

_________________
In an interstellar burst
I am back to save the Universe.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 03 lipca 2012 06:40:09 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 11:17:46
Posty: 4935
Skąd: Biadacz
To było we Francji - mecz z Chile końcówka meczu Włosi przegrywają Roberto celuje w rękę obrońcy w polu karnym i strzela tego karnego choć każdy wiedział, że z karnym mogło być jak cztery lata wcześniej w finale gdzie przestrzelił.

pozdro...
KoT


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 05 lipca 2012 07:36:32 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
ndz, 10 kwietnia 2011 18:49:54
Posty: 2283
Skąd: Warszawa
obrońca nazywał się (nazywa się) Francisco Rojas

_________________
"Staliśmy nad przepaścią, ale zrobiliśmy krok do przodu!"


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: czw, 04 listopada 2021 23:40:06 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 21:37:55
Posty: 25363
KoT pisze:
Teraz nie mam czasu pisać dalej ale cdn.

Ale skończyłeś na 1998 i nie wiemy, komu kibicowałeś na Euro 2000? I czy jednak Korei w 2002 :P

Tymczasem minęło kilka innych turniejów...

W 2014 zdarzyło się coś dziwnego, na co jednak od pewnego czasu się zapowiadało: zacząłem kibicować Niemcom :shock: Ta barwna, wielonarodowa drużyna grała już od lat bardzo pięknie, 3 miejsca na obu poprzednich Mundialach, wicemistrzostwo Europy i też 3 miejsce w 2012... powoli było wiadomo, że czas tych Schweinsteigerów, Lahmów i Klozów się kończy i to mistrzostwo im się należało, jak mało komu.
Oczywiście były to też mistrzostwa ze świetnymi drużynami amerykańskimi - Kolumbia z Hamesem Rodrigezem, Chile, które napędziło stracha Brazylii podczas meczu, który oglądaliśmy na wieczorze kawalerskim kolegi... Meksyk i Kostaryka były też znakomite. A potem jednak wszystkie te latino zaczęły przegrywać. Oczywiście szkoda mi było ostatecznej klęski Brazylii, no ale im wtedy nie kibicowałem, ani Argentynie w finale też nie.

O 2016 wolałbym zapomnieć, ale fajna była Islandia, przynajmniej po tamtych mistrzostwach został nam grawson ;-)

Mundial 2018 kojarzy mi się najbardziej z Bornholmem, gdzie próbowaliśmy z trudem śledzić wyniki oraz z naszym synem Marcinem, który nieoczekiwanie postanowił, że będzie kibicował Rosji (mam wrażenie, że otwierający mecz 5-0 z Arabią Saudyjską zadziałał na niego niczym Poslka-Peru, bo jego tak naprawdę piłka nudzi i wolałby, żeby strzelali, jak w koszykówce ;-)). Ja w 2018 chciałem przede wszystkim kibicować Urugwajowi i wyglądało to świetnie po fazie grupowej i chwalebnym wykopaniu Portugalii. Ale jednak kiedy na tym Bornholmie w jakimś barze oglądałem ćwierćfinał z Francją, nie było co narzekać i trzeba było oddać, co cesarskie... Niesłychany mecz Francja-Argentyna 4-3 z Mbappe w roli głównej oglądałem z odtworzenia, w skrótach, ale to było coś :shock:
W ogóle to były super mistrzostwa, bo obie drużyny, które doszły do finału były ekstra, no i TAKI finał, jakiego wcześniej chyba za mojej pamięci nie było!
I jeszcze świetna Belgia na 3 miejscu. Jedne z najlepszych Mistrzostw, jeżeli o moje wspomnienia chodzi.

Euro 2021 uderzało przede wszystkim absurdalnością tych ciągłych zmian lokalizacji i tym, że chociaż nie ma gospodarza, to połowa meczy jest w Anglii :roll: Nie ulega wątpliwości, że wygrali moi faworyci - jak pisałem nie tak dawno na forum, mieli przede wszystkim wspaniałe nazwiska :D
Nie zapominajmy jednak o Danii, nie tylko przez wzgląd na Eriksena. To było piękne nawiązanie do ich najlepszych występów Euro'skich.

_________________
ćrąży we mnie zła krew


Na górę
 Wyświetl profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 21 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2

Strefa czasowa UTC+1godz.



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 47 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group