Ultima Thule

Forum fanów Armii i 2TM2,3
Dzisiaj jest czw, 28 marca 2024 16:39:45

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 11366 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 745, 746, 747, 748, 749, 750, 751 ... 758  Następna
Autor Wiadomość
PostWysłany: czw, 28 kwietnia 2022 20:34:10 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 18:55:19
Posty: 3093
Skąd: Poznań
Pet pisze:
Paćkałem farbami akrylowymi po bawełnie.

Takoż.


Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.

_________________
Blaszony
Każde zwierzę koi dotyk.


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: czw, 28 kwietnia 2022 21:21:50 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 10 stycznia 2005 11:49:49
Posty: 24304
Skąd: Kamienna Góra/Poznań
Dziś pozbyliśmy się dwóch kredytów hipotecznych.
Przy okazji przedwczoraj też jednego mieszkania, ale kto by zważał na drobiazgi.

_________________
In an interstellar burst
I am back to save the Universe.


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: pt, 29 kwietnia 2022 09:22:16 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 15:53:29
Posty: 14860
Skąd: wieś
No pięknie!
Gdyby kontynuować temat, to ja wczoraj akurat pozbyłem się kredytu, ale konsumpcyjnego.

_________________
Youtube


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: pt, 29 kwietnia 2022 09:56:13 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 28 stycznia 2005 14:46:47
Posty: 21339
Skąd: Autonomiczne Księstwo Służew Nad Dolinką
zasada pisze:
Takoż.


:serce

_________________
Sometimes good guys don't wear white


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: wt, 03 maja 2022 21:25:08 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 14 listopada 2007 16:38:41
Posty: 9939
Dzisiaj po raz pierwszy w życiu byłam w ogrodzie botanicznym w Powsinie.
Bardzo chciałam pooglądać tamtejsze magnolie no i pooglądałam sobie. :) Zdobyłam też wszystkie cztery tamtejsze szczyty. :wink: Ogólnie bardzo przyjemny dzień i długaśny jak na mnie spacer, który mocno czuję teraz w nogach...


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: wt, 03 maja 2022 21:50:12 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 21:37:55
Posty: 25363
Fengari pisze:
po raz pierwszy w życiu byłam w ogrodzie botanicznym w Powsinie.

Ludzie mieszkający w północnej części Warszawy są dziwni. Jak można być po raz pierwszy w ogrodzie botanicznym w Powsinie, przecież każdy tam jest od dzieciństwa :shock:

_________________
ćrąży we mnie zła krew


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: śr, 04 maja 2022 07:37:51 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 28 stycznia 2005 14:46:47
Posty: 21339
Skąd: Autonomiczne Księstwo Służew Nad Dolinką
Crazy pisze:
Ludzie mieszkający w północnej części Warszawy są dziwni. Jak można być po raz pierwszy w ogrodzie botanicznym w Powsinie, przecież każdy tam jest od dzieciństwa


Prawda. I nieprawda.

Moje chłopaki, rdzenni warszawscy południowcy, byli w powsińskim botanixie po raz pierwszy, jak tylko nauczyli się odrywać główkę od wózeczka.

Rzecz w tym, że ja, taki sam południowiec jako i oni, też tam wtedy byłem po raz pierwszy.

A potem byliśmy tam po wielokroć. Głownie przy okazji kolejnych edycji wystaw kur ozdobnych, których Antek jest wielkim fanem.

_________________
Sometimes good guys don't wear white


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: śr, 04 maja 2022 20:29:40 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 14 listopada 2007 16:38:41
Posty: 9939
A ja jako dziecko północy w dzieciństwie byłam wożona niemal w każdy weekend do Puszczy Kampinoskiej, względnie lasu w Jabłonnie. :) Czasem w grę wchodziły też inne lokalizacje, ale Powsin do nich jakoś nie należał.
Natomiast, jeśli chodzi o ogród botaniczny, to kilkukrotnie odwiedzałam ten koło Łazienek.
Kiedyś wydawał mi się niespecjalnie ciekawy, ale ostatnio byłam tam w zeszłym roku i przyznam, że mnie zachwycił. Chyba musieli tam coś pozmieniać, bo jest cudnie. I na tę chwilę muszę przyznać, ze podoba mi się bardziej, niż ten powsiński, chociaż nie wykluczam, że może być to kwestia pory roku - teraz jeszcze nie wszystko się zazieleniło, nie wszystko wyrosło z ziemi - i tylko te magnolie dają popis. :) No, dobra, nie tylko. ;) A ten koło Łazienek odwiedzałam zawsze latem - w związku z czym nawet nie wiem, czy mają tam takie ładne magnolie, za to oglądałam go zawsze w pełni zieloności.


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: ndz, 22 maja 2022 22:03:12 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 14 listopada 2007 16:38:41
Posty: 9939
Dziś byłam w lesie na Bemowie.
Zagnały mnie tam zdjęcia Łosiowych Bagien, które wydawały się ogromną atrakcją. Ja bardzo lubię różne takie leśne kładki, a te na fotkach w internecie sprawiały wrażenie czegoś bardzo dużego i fajnego.
W rzeczywistości okazała się to być kładka bardzo krótka i samo bagno też nieszczególnie imponujące. Już w moim własnym Lesie Bródnowskim jest znacznie dłuższa i fajniejsza kładka i dużo większe bagna. Może tylko prawdopodobieństwo spotkania łosia mniejsze, ale ostatecznie tam na Bemowie też żadnego nie spotkałam. ;)
Mimo wszystko sam las bardzo przyjemny i ma inne ciekawe atrakcje w postaci różnych bunkropodobnych pozostałości. Szkoda tylko, że strasznie długo się do niego jedzie...


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: wt, 24 maja 2022 13:14:47 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
ndz, 10 kwietnia 2011 17:14:16
Posty: 6963
Fajnie :)
A ja od lat mam takie proste marzenie: cały dzień jechać tramwajem. Przesiadać się, wyjeżdżać z miasta do miasta, spacerować tam gdzie nie ma nic ciekawego do zobaczenia, zaglądać tam jak w lustro, wsiadać razem z innymi ludźmi zmęczonymi po pracy, gryząc bułkę kupioną w jakiejś piekarni po drodze. Snuć się po torach bezużytecznie, nie myśleć, nie spieszyć się. Być wszędzie na chwilę, nie znać nikogo.
Plan na lata :)


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: wt, 24 maja 2022 15:36:05 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
sob, 17 lutego 2007 09:03:24
Posty: 17986
Wstyd się przyznać,ale ostatni raz tramwajem jechałem jakieś 4 lata do tyłu.Z Katowic do Siemianowic! :) Cóż to były za emocje! :) A wcześniej to nie pamiętam kiedy.. W temacie.Kuruję się na L4. Kręgosłup szyjny.

_________________
..Ty się tym zajmij..


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: wt, 24 maja 2022 20:33:20 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 14 listopada 2007 16:38:41
Posty: 9939
Wuka, zdrowiej! Kręgosłup paskudna rzecz...
A ja tramwajami jeżdżę codziennie, jednak jeśli miałabym jechać gdzieś jakimś środkiem komunikacji miejskiej cały dzień, to wolałabym zdecydowanie autobus, pod warunkiem, źe pusty i że nie miałby korków po drodze. :)


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: śr, 25 maja 2022 09:09:56 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 24 grudnia 2004 14:34:22
Posty: 17234
Skąd: Poznań
anastazja pisze:
ały dzień jechać tramwajem. Przesiadać się, wyjeżdżać z miasta do miasta, spacerować tam gdzie nie ma nic ciekawego do zobaczenia, zaglądać tam jak w lustro, wsiadać razem z innymi ludźmi zmęczonymi po pracy, gryząc bułkę kupioną w jakiejś piekarni po drodze. Snuć się po torach bezużytecznie, nie myśleć, nie spieszyć się. Być wszędzie na chwilę, nie znać nikogo.


:piwo:

Od lat robię tak raz w roku. To jak odświeżająca terapia, polecam!

W temacie:
ujada kat
czas na VAT
:?

_________________
czasy mamy jakieś dziwne
głupcy wszystko ogołocą
chciałoby się kogoś kopnąć
kogoś kopnąć - ale po co


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: sob, 25 czerwca 2022 09:58:00 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 18:55:19
Posty: 3093
Skąd: Poznań
Wymieniłem spłuczkę. Niby prosta operacja wymagała jednak demontażu niemal wszystkiego w kompakcie. Nie cieknie a ja czuję się jak Yans w Mutantach z Xanai, który po zakończeniu testu-pojedynku-wspinaczki powiedział: na szczycie nie ma panów i niewolników. Są wolni ludzie!

_________________
Blaszony
Każde zwierzę koi dotyk.


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: sob, 25 czerwca 2022 10:08:33 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 14:59:39
Posty: 28006
zasada pisze:
Są wolni ludzie!


Nie znam tego kontekstu, ale brzmi super :) .

_________________
Tygrysie, tygrysie - czemu chodzisz w dresie?


Na górę
 Wyświetl profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 11366 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 745, 746, 747, 748, 749, 750, 751 ... 758  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 49 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group