Ultima Thule

Forum fanów Armii i 2TM2,3
Dzisiaj jest pn, 29 kwietnia 2024 03:03:11

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 243 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 17  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 12 stycznia 2011 09:05:36 
no i za parę dni nie będzie się można ustrzec od nowego profilu :?

pewnie, że to pierdoła ale nienawidzę kiedy ktoś "wie lepiej" co mi się bardziej podoba.


Na górę
 
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 12 stycznia 2011 11:50:20 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
czw, 11 listopada 2004 17:00:25
Posty: 22883
To jednak nie jest jakaś wielka różnica, ja już zapomniałem, że był jakiś stary... :)

_________________
Mężczyzna pracujący tam powiedział:

- Z pańskim forum jest wszystko w porządku.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 12 stycznia 2011 14:33:32 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 12 listopada 2004 19:26:27
Posty: 2896
Skąd: Buckland
Temat odbierania dzieci komukolwiek budzi najbardziej atawistyczne emocje. Kto ma dzieci, to wie o czym mówię. Ci debile po prostu nie wiedzą co czynią. No ale jeżeli dla kogoś "wszystko jest konwencją" to sobie można z wszystkiego kpić...ale do czasu...bo wszystko nie jest konwencją.

_________________
" (...)Czy pan myśli,że nasze żydowskie pisma są tylko dla jakiegoś widzimisię pisane spółgłoskami?Każdy wyszukuje sobie skryte samogłoski, które zawierają dla niego jedynego określoną myśl, żywe słowo nie powinno zamieniać się w martwy dogmat."


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 12 stycznia 2011 14:36:03 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 10 stycznia 2005 12:49:49
Posty: 24322
Skąd: Kamienna Góra/Poznań
Ale o co chodzi?

_________________
In an interstellar burst
I am back to save the Universe.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 12 stycznia 2011 14:44:52 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 12 listopada 2004 19:26:27
Posty: 2896
Skąd: Buckland
http://terlikowski.salon24.pl/

Na Facebooku chcą mi odebrać dzieci

„Odebrać dzieci Terlikowskiemu i oddać parze homoseksualnej!!!” – grupa o takiej nazwie powstała na Facebooku. Gdy zobaczyła ją – przez moje ramię po liście, który dostałem od znajomej – moja córka łzy napłynęły jej do oczu.

„Tomasz P. Terlikowski, znany publicysta katolicki, cierpi na coraz większe oderwanie od rzeczywistości i wypisuje coraz bardziej fantastyczne niedorzeczności. Czy osoba tak nieodpowiedzialna może wychowywać trójkę dzieci?” – piszą założyciele grupy, do której na razie należy 50 osób.

„Jednocześnie wiele par homoseksualnych jest gotowych do adopcji, której jednak nie może przeprowadzić ze względu na państwową dyskryminację. Zwróćmy się więc do zarządu Cywilizacji Śmierci w Brukseli o odebranie dzieci Terlikowskiemu i oddanie ich do wychowania parze homoseksualnej” – podsumowują dowcipnisie.

Odpowiadając dowcipnisiom trudno nie napisać, by pary homoseksualne, które tak bardzo chciałyby wychowywać moje dzieci, zrobiły je sobie same (ale we własnym zakresie). Wtedy niech im idzie na zdrowie. Ale tak się składa, że akurat ta przypadłość, na którą cierpią, utrudnia posiadanie potomstwa. No chyba, że wrócą do normalności! Czego szczerze i założycielowi grupy Jakubowi Głuszakowi (nie mam pojęcia, czy jest homoseksualistą, ale normalny z pewnością nie jest) i wszystkim członkom grupy życzę.

A wśród nich są nie tylko sfrustrowani ateiście, ale także tuzy kultury. Choćby Jaś Kapela (Krytyka Polityczna), Andrzej Probulski (recenzent Wydawnictwa Znak). „Krytyce Politycznej” i „Znakowi” gratuluję pracowników.

_________________
" (...)Czy pan myśli,że nasze żydowskie pisma są tylko dla jakiegoś widzimisię pisane spółgłoskami?Każdy wyszukuje sobie skryte samogłoski, które zawierają dla niego jedynego określoną myśl, żywe słowo nie powinno zamieniać się w martwy dogmat."


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 12 stycznia 2011 14:45:07 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
ndz, 15 października 2006 09:21:55
Posty: 651
Skąd: Gdańsk / Bydgoszcz
O to:
http://www.facebook.com/#!/group.php?gid=121301944550488
Cytat:
Tomasz P. Terlikowski, znany publicysta katolicki, cierpi na coraz większe oderwanie od rzeczywistości i wypisuje coraz bardziej fantastyczne niedorzeczności. Czy osoba tak nieodpowiedzialna może wychowywać trójkę dzieci?
Jednocześnie wiele par homoseksualnych jest gotowych do adopcji, której jednak nie może przeprowadzić ze względu na państwową dyskryminację. Zwróćmy się więc do zarządu Cywilizacji Śmierci w Brukseli o odebranie dzieci Terlikowskiemu i oddanie ich do wychowania parze homoseksualnej.

http://fronda.pl/news/czytaj/terlikowski_na_facebooku_homoseksualisci_chca_mi_odebrac_dzieci

http://fronda.pl/news/czytaj/terlikowski_co_na_to_znak

Jest i kontra:

http://www.facebook.com/#!/pages/Strona-wsparcia-dla-redaktora-Tomasza-Terlikowskiego/185225494838286

http://www.facebook.com/#!/event.php?eid=162430973802883

http://fronda.pl/news/czytaj/terlikowski_dziekuje


PS Jak widać, mam problem z linkami fejsbukowymi. Ktoś wie, czemu to tak wygląda? na innym forum nie mam z tym problemu.

_________________
wstanę jeszcze raz
raz jeszcze będę biec
tam gdzie czekasz Ty


Ostatnio zmieniony śr, 12 stycznia 2011 14:50:14 przez veida, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 12 stycznia 2011 14:48:59 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 10 stycznia 2005 12:49:49
Posty: 24322
Skąd: Kamienna Góra/Poznań
Aha, dzięki. Myślałem, że Merry pisze coś na ten sam temat, co Karolina i zgłupiałem zupełnie.

_________________
In an interstellar burst
I am back to save the Universe.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 12 stycznia 2011 17:47:25 

Rejestracja:
czw, 10 czerwca 2010 12:19:48
Posty: 307
Skąd: Tychy
Karolina pisze:
no i za parę dni nie będzie się można ustrzec od nowego profilu

pewnie, że to pierdoła ale nienawidzę kiedy ktoś "wie lepiej" co mi się bardziej podoba.


Też nie bardzo odpowiadają mi te zmiany, że wszyscy muszą dostosowac się do obowiązującego szablonu, możliwośc wyboru była fajna.
Ale pewnie i tak przezwyczaimy się po jakimś czasie do nowego profilu, zmiany są nieuniknione (pytanie tylko czy ta zmiana będzie tą na lepsze?).


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 12 stycznia 2011 22:07:58 
eh, no jasne, że to nie jest sprawa życia i śmierci, pytanie tylko czy naprawdę takie
dzemek pisze:
zmiany są nieuniknione

i dlaczego nie daje się użytkownikom możliwości wyboru tego, co im bardziej pasuje.

sprawa o której pisał Merry jest zdecydowanie istotniejsza. horror.


Na górę
 
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 15 stycznia 2011 14:18:42 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 14 marca 2007 20:38:56
Posty: 1131
Skąd: Słupsk
Cytat:
Na Facebooku chcą mi odebrać dzieci

To Ty jesteś tym Terlikowskim? Ile masz dzieci?

_________________
Polski ziemniak jest skarbnicą witaminy C


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 15 stycznia 2011 14:58:47 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 10 stycznia 2005 12:49:49
Posty: 24322
Skąd: Kamienna Góra/Poznań
Tosisława pisze:
Ile masz dzieci?

Merry ma trzecie w drodze, ale to chyba nie jemu chcą odebrać. :wink:

_________________
In an interstellar burst
I am back to save the Universe.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 15 stycznia 2011 15:45:51 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 14 marca 2007 20:38:56
Posty: 1131
Skąd: Słupsk
no tak napisał... choć się zdziwiłam, bo chyba kiedyś na WOŚPie przedstawiłeś nas sobie...

_________________
Polski ziemniak jest skarbnicą witaminy C


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 15 stycznia 2011 16:18:52 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 10 stycznia 2005 12:49:49
Posty: 24322
Skąd: Kamienna Góra/Poznań
Przekleił cały artykuł, a Ciebie zmylił jego (tego artykułu) tytuł. :wink:

_________________
In an interstellar burst
I am back to save the Universe.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 15 stycznia 2011 19:08:49 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 14 listopada 2007 17:38:41
Posty: 9993
Hehe, mnie tak samo zmylił. :)


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 16 stycznia 2011 22:58:20 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 12 listopada 2004 19:26:27
Posty: 2896
Skąd: Buckland
gdy chcą zabierać dzieci, choćby dla żartu - "wszyscy jesteśmy Terlikowskimi"
;)

_________________
" (...)Czy pan myśli,że nasze żydowskie pisma są tylko dla jakiegoś widzimisię pisane spółgłoskami?Każdy wyszukuje sobie skryte samogłoski, które zawierają dla niego jedynego określoną myśl, żywe słowo nie powinno zamieniać się w martwy dogmat."


Na górę
 Wyświetl profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 243 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 17  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 162 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group