Ultima Thule

Forum fanów Armii i 2TM2,3
Dzisiaj jest sob, 27 kwietnia 2024 18:41:03

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 517 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 35  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 15 listopada 2004 22:53:26 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 15 listopada 2004 20:59:17
Posty: 206
Skąd: Sandomierz nad Wisłą
dyingbride pisze:
Kameal I Prawy napisał:
Mam nadzieję, że faktycznie wyjdzie z tego, że ziele jest ogłupieniem narodów .


Oby nie......


Że jak :?:
A konkretniej :?:

_________________
Actress Clara Bow was diagnosed with schizophrenia in 1949.

za Wikipedią


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 17 listopada 2004 16:32:54 

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 16:40:03
Posty: 834
Skąd: Białystok
Temat mojej pracy brzmiał mniej więcej tak: " Ochrona informacji transmitowanej w systemach z poszerzonym pasmem". Ciekawe to było, nie powiem, ale po studiach nie miałem z taką tematyką do czynienia.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 17 listopada 2004 18:54:04 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 02:47:15
Posty: 298
Skąd: Breslau
" Tematyka kulturalna na łamach czasopisma środowiska polonijnego w Pradze - "Kuriera Praskiego" " - bardzo fajni są Ci sczeszczeni Polacy w Pradze. Zupełnie inna bajka niż narodowe skrzywienie mniejszości polskiej na Zaolziu.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 17 listopada 2004 19:20:01 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 20:39:34
Posty: 2858
Skąd: bydzia
Kameal I Prawy pisze:
dyingbride napisał:
Kameal I Prawy napisał:
Mam nadzieję, że faktycznie wyjdzie z tego, że ziele jest ogłupieniem narodów .


Oby nie......


Że jak
A konkretniej


no a jak Ci sie wydaje? Skoro jestem za zaletgalizowaniem marychny, to chyba wiadomo jakie wnioski z badan obstawiam... :)

_________________
you create your hell...


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 17 listopada 2004 19:21:03 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 20:39:34
Posty: 2858
Skąd: bydzia
korzeń pisze:
sczeszczeni Polacy w Pradze



sczeszczeni.... Lajkyt! :D

_________________
you create your hell...


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 17 listopada 2004 19:32:03 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 15 listopada 2004 20:59:17
Posty: 206
Skąd: Sandomierz nad Wisłą
dyingbride pisze:
Kameal I Prawy napisał:
dyingbride napisał:
Kameal I Prawy napisał:
Mam nadzieję, że faktycznie wyjdzie z tego, że ziele jest ogłupieniem narodów .


Oby nie......


Że jak
A konkretniej


no a jak Ci sie wydaje? Skoro jestem za zaletgalizowaniem marychny, to chyba wiadomo jakie wnioski z badan obstawiam...


Niektórzy nazywają to uzdrowieniem, inni zielem. Ja nazywam to chwastem. Zdelegalizujcie to w Amsterdamie i całej Holandii. Muzycy palą, śpiewacy pala, nawet prawnicy palą- to wykończy ich ciało i ducha. Zdelegalizujcie to w Amsterdamie. A kto zdelegalizuje, tego będę reklamował.*

A konkretniej- znam pare palących osób. Wszyscy jadą w dół. Jeśli chcesz tego w Polsce... Przykro mi. Mam nadziję wszelako, że nie dozyję takich czasów.


*śp. Peter Tosh przewraca się w grobie...

_________________
Actress Clara Bow was diagnosed with schizophrenia in 1949.

za Wikipedią


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 17 listopada 2004 19:43:14 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
czw, 11 listopada 2004 13:59:44
Posty: 363
Skąd: Rogoźna na Oberschlesien
hmm..licencjat "Losy Górnoślązakó deportowanych do ZSRR w 1945 roku"....a tera magisterka(tzn za rok)..i włąsciwie chyab poszerze temat abo....o losach ludnosci górnoślaskiej podczas wyzwalania przez kochaną armie czerwoną

_________________
w tym kraju, nigdzie nie ma ubitej ziemi


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 18 listopada 2004 10:37:31 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 12:17:46
Posty: 4937
Skąd: Biadacz
HISTORYCZNO-PRAWNA GENEZA AKCJI WISŁA
rzecz tak naprawdę była o stosunkach polsko-ukraińskich od 1918 do 1946, ale musiała mieć coś z prawem wspólnego... ponad rok zbierania matriałów i pół roku pisania, żeby się przed mistrzostwami świata w kopanej obronić... pisanie mi się bardzo podobało - wziąłem temat, którym się interesowałem, promotor go mie znał, więc się nie wtrącał merytorycznie, nieco problematyczne było to, że książki dotyczące mojego tematu ukazywały się w momencie jak już pisałem... no i ciekawa rzecz - zacząłem temat pisać z jakąśtam tezą, która się mocno zmodyfikowała jak się w temat mocno zagłębiłem... ech, fajne to były czasy...


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 18 listopada 2004 12:19:17 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 02:47:15
Posty: 298
Skąd: Breslau
dyingbride pisze:
sczeszczeni.... Lajkyt!


no tak, sczeszczeni, do tego stopnia, że niektórzy z nich zapuszczeją sobie tzw. "płetwę" czyli włosy z tyłu na Limahla rodem z NRD, co jest bardzo powszechne w Czechach, albo wkładają dresy (po czasku "teplaki"), które w Czechach bynajmniej nie kojarzą się z dresiarstwem. Sam zastanawiałem się nad zapuszczeniem płetwy, ale stwierdziłem że dopiero jak będę doktorat bronił (co pewnie nigdy już ne nastąpi), natomiast teplaki już mam (po magisterce sobie kupiłem, czerwone z podwójnym paskiem z boku :))
A co do sczeszczenia, to kiedyś z kumplem zastanawialiśmy się co by to było jakby w Polsce nastał kiedyś czeski zabór....

_________________
Super Girl & Romantic Boys !!!!!!!!!!!!


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 18 listopada 2004 13:11:41 

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 15:28:10
Posty: 684
Skąd: mazowiecka wiocha
-


Ostatnio zmieniony czw, 19 listopada 2015 09:36:00 przez Atom, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 18 listopada 2004 13:42:54 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 12:17:46
Posty: 4937
Skąd: Biadacz
no cóż nie ukrywam, że moje fascynacje tym tematem zaczęły się właśnie od Bieszczad i Beskidu Niskiego...

wnioski końcowe nie są zbyt proste, jak znajdę chwilę czasu coś konkretniejszego napiszę. W każdym razie główny wniosek jest taki - Akcja Wisła była logiczną konsekwencją wydarzeń, które miały miejsce w czasie II RP (konsekwentna polityka asymilacji i terrorystyczne działania ukraińców wspieranych przez niemiecką bezpiekę) i podczas wojny (rzezie na Wołyniu, proklamowanie przez ukraińców samostijnej ukrainy, ścisła współpraca z niemcami). Być może problem sięga jeszcze dalej - kozaczyzna i Chmielnicki, ale tego nie badałem....


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 18 listopada 2004 13:49:48 

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 15:28:10
Posty: 684
Skąd: mazowiecka wiocha
-


Ostatnio zmieniony czw, 19 listopada 2015 09:36:38 przez Atom, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 18 listopada 2004 14:11:25 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 19:55:19
Posty: 3133
Skąd: Poznań
Kameal I Prawy pisze:
A konkretniej- znam pare palących osób. Wszyscy jadą w dół. Jeśli chcesz tego w Polsce... Przykro mi. Mam nadziję wszelako, że nie dozyję takich czasów.

Znam osoby palace ktore niszcza swoje zycie i znam osoby nie palace ktore robia to samo...
W druga strone tez tak jest - niektorzy niepalacy buduja sie, niektorzy palacze takze - i na dodatek potrafia wspierac braci np.
Nie sadze aby uzywanie konopii bylo zmienna grupujaca na zniszczonych i odbudowanych - a legalizacja wprowadzila by pewne obowiazki na plantatorow, kwalifikacja upraw, kontrole jakosci i pewnosc ze palac konopie indyjskie nie uzaleznisz sie od heroiny czy innego gowna rajt???
Ja generalnie zazwyczaj odmawiam gdy jestem czestowany, natomiast WIEM, ze legalizacja przynioslaby pewien pozytek - nie teraz, zaraz od razu, ale jednak.
Howgh!!!

_________________
Blaszony
Każde zwierzę koi dotyk.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 18 listopada 2004 15:50:11 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 19:55:19
Posty: 3133
Skąd: Poznań
K.T.W.S.G. pisze:
Można by zacząć nowy zupełnie temat - bo ,mogłaby z tego wyniknąć całkiem interesująca dyskusja........

...szczerze piszac watpie...
...watpie aby byl sens - przekonanie o konopiach to fcja postaw a postaw zmieniac sie nie da tak latwo vide: aborcja/ eutanazja/ homoseksualizm...
...zaczela by sie rzezna...

_________________
Blaszony
Każde zwierzę koi dotyk.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 18 listopada 2004 16:01:40 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 20:20:04
Posty: 14522
Skąd: nieruchome Piaski
Ale czy nie pojawiłaby się tzw. szara strefa, która sprzedawałaby marihuanę bez akcyzy? Zorganizowane grupy lub związki o charakterze przestępnym (po zajęciach z drem Sońtą nie napiszę "przestępczym" :wink: ) mogłyby wykorzystać również taki stan prawny.

_________________
Go where you think you want to go
Do everything you were sent here for
Fire at will if you hear that call
Touch your hand to the wall at night


Na górę
 Wyświetl profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 517 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 35  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 251 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group