Ultima Thule

Forum fanów Armii i 2TM2,3
Dzisiaj jest sob, 27 kwietnia 2024 20:14:25

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 517 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 35  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 18 listopada 2004 16:11:40 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 20:20:04
Posty: 14522
Skąd: nieruchome Piaski
Możliwe, że masz racje, ale dlaczego ja uważam, iż Polacy do tego nie dojrzeli? :? Zresztą o czym my tak naprawdę mówimy, jeśli np. VAT jest pobierany od SMSów wysyłanych na jakiś szczytny cel :(

_________________
Go where you think you want to go
Do everything you were sent here for
Fire at will if you hear that call
Touch your hand to the wall at night


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 18 listopada 2004 16:15:02 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 19:55:19
Posty: 3133
Skąd: Poznań
K.T.W.S.G. pisze:
Legalne hodowle, płacące podatki i sprzedające swoje plony w zarejestrowanych punktach to nóż w plecy zorganizowanej przestepczości

...true true true!!!
...jak spiewa Pablopavo - "nie kupuj od kolesia w skorce i w dresiku, on ma tylko slabe pojecie o swoim samochodziku, tak mowi tobi epablopavo teraz nie kupuj i dilera to jest slaby numeras" i caly jego fristajl na stalagu podczas Wroclaw Soundclash 2003 poswiecony byl temu zeby nie kupowac a chodowac - jak zupelnie a winkiem - nie kupuj jabola czy Sophii przywozonej do PL w cysternie, zadaj sobie trudu i zrob je sam...
...przy czym importer Sophii rzadko zapewne para sie takze handlem smiercia, czy tez smierc zadaje - a patrzac na obieg konopii w PL dzisiaj to te same rece sprzedaja kanabinole i proszek i piguly i zabijaja takze bezposrednio - wiec kupa...

_________________
Blaszony
Każde zwierzę koi dotyk.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 18 listopada 2004 20:49:03 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
sob, 13 listopada 2004 23:39:14
Posty: 372
Skąd: Glasgow / Wrocław / Lubań
Hmmm...

Podejmę próbe powrotu to tematu głównego.. choć temat legalizacji pewnych narkotyków tyleż ciekawy, co kontrowersyjny...

Moja praca magisterska (Politechnika Wrocławska, Wydział Informatyki i Zarządzania, Zakład Systemów Informacyjnych, luty 2000) miała nieskomplikowany tytuł: Multimedialna encyklopedia polskiego rocka. 106-stronicowa książeczka i płyta CD-ROM do tego. Na płycie - 25 wykonawców.

Kilka co ciekawszych ekranów ;-):
Obrazek
Obrazek
Obrazek

_________________
Trio-dan-te! Trio-dan-te! Trio-dan-te!


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 18 listopada 2004 22:42:09 
Piszą tam o Armii - też chcę to mieć. :)
Ale ja tak na poważnie, professsorze. :)


Na górę
 
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 18 listopada 2004 23:34:21 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 00:39:35
Posty: 12221
Skąd: Nieznajowa/WarsawLove
ooo profesorze jestem pod wrażeniem, szczególnie, że na polibudzie takie prace mgr. się pisze. myślałam, że tam tylko o rurach i sprężarkach. W ogóle ten temat bardzo mnie rozbawił któregoś wieczora, te różne tematy...ha ha.
ja pisałam bardzo dawno temu, więc dokładnie nie pamiętam a nawet chyba tej pracy w ogóle nie mam w domu. To było: "teatr im. Witacego w Zakopanem a cośtam", niestety nie pamietam co, o jakąś teorię tetru chyba mi chodziło. Zbierając materiały mieszkałam samiuteńka jedna w całym wielkim sanatorium dra Chramca na tyłach teatru. Było zimno, a ja z nudów piłam wódkę sama do siebie.
Za pracę tą dostałam nawet nagrodę dziekana w wysokości 50 zł. :D
potem miałam pisać doktorat, ale wyszłam za mąż za piosenkarza.

_________________
ja herez ja herez
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 18 listopada 2004 23:44:55 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 15:59:39
Posty: 28016
:)

_________________
Tygrysie, tygrysie - czemu chodzisz w dresie?


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 19 listopada 2004 09:17:50 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 12:17:46
Posty: 4937
Skąd: Biadacz
K.T.W.S.G. pisze:
Kocie! Czy byłaby szansa na przeczytanie Twojej pracy? Wydał to ktoś może????

ależ skąd - debiut wydawniczy wciąż przede mną :)
ale wal na priv'a


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 19 listopada 2004 10:45:50 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 20:39:34
Posty: 2858
Skąd: bydzia
natalia pisze:
mieszkałam samiuteńka jedna w całym wielkim sanatorium dra Chramca na tyłach teatru. Było zimno, a ja z nudów piłam wódkę sama do siebie.


wodka+sanatorium? leczniczy trunek Natalio ;)

_________________
you create your hell...


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 19 listopada 2004 10:47:09 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 20:39:34
Posty: 2858
Skąd: bydzia
Profesor, jestem pod wrazeniem. Wielkim!! :D

_________________
you create your hell...


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 19 listopada 2004 22:53:04 

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 20:22:49
Posty: 1139
zasada pisze:
Znam osoby palace ktore niszcza swoje zycie i znam osoby nie palace ktore robia to samo...
W druga strone tez tak jest - niektorzy niepalacy buduja sie, niektorzy palacze takze - i na dodatek potrafia wspierac braci np.
Nie sadze aby uzywanie konopii bylo zmienna grupujaca na zniszczonych i odbudowanych - a legalizacja wprowadzila by pewne obowiazki na plantatorow, kwalifikacja upraw, kontrole jakosci i pewnosc ze palac konopie indyjskie nie uzaleznisz sie od heroiny czy innego gowna rajt???
Ja generalnie zazwyczaj odmawiam gdy jestem czestowany, natomiast WIEM, ze legalizacja przynioslaby pewien pozytek - nie teraz, zaraz od razu, ale jednak.
Howgh!!!

:ganja:
Mnie oprócz spraw "ogniowych" interesuje jeszcze to do czego można wykorzystać konopie: żywność, lekarstwa,kosmetyki, papier, materiały budowlane, paliwo, biogaz, ubrania etc. Należy pamiętać o tym ,że konopie to roślina jednoroczna dająca b. duże plony, nawet na słabych glebach, nie potrzebująca środków chemicznych. Co do palenia - najlepiej mieć swoją. W Holandii zaczęli przeginać z manipulacjami genetycznymi i domieszkami chemicznymi (u nas już nie wspomnę),co mi się nie podoba.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 19 listopada 2004 23:30:10 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 00:22:22
Posty: 26664
Skąd: rivendell
...ziele mordowanie naroduuu......

_________________
ooooorekoreeeoooo


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 19 listopada 2004 23:38:03 

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 20:22:49
Posty: 1139
...podobnie można rzec o wódce, czy ogólnie alkoholu- co w Polsce dość mocno widać.
Uważam, że to kwestia indywidualnych predyspozycji do odjazdów i popadania w nałogi- niektórzy faktycznie nie poprzestaną na ganji, albo przez nią samą się stoczą. Z moich znajomych znam dwa przypadki stoczenia się przez konopie, tzn. przejście na inne dragi (ale oni zawsze lubili eksperymenty z własnym oraganizmem). Ganja jest dobra, ale....nie za często i tylko czysta nie podkręcana.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 19 listopada 2004 23:42:50 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 00:22:22
Posty: 26664
Skąd: rivendell
..tylko ,że o wódce nikt nie śpiewa..wódka uzdrowienie naroduuuu...

_________________
ooooorekoreeeoooo


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 19 listopada 2004 23:50:22 

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 20:22:49
Posty: 1139
...ale wielu ją tak traktuje... i nie chodzi mi o używanie wódki zewnetrznie..:D

Tosh śpiewając o uzdrowieniu narodu wymieniał rózne przypadłości na które ganja pomaga. Sam uważałem to za retorykę, ale badania kliniczne zaczynają wskazywać, że faktycznie konopie mają duży potencjał leczniczy. To się sprawdza zwłaszcza np. wśród chorych na jaskrę (obniżanie ciśnienia), czy poddawanych chemioterapii (przeciwymiotnie).


Ostatnio zmieniony pt, 19 listopada 2004 23:54:49 przez Rasfael, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 19 listopada 2004 23:54:46 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 00:22:22
Posty: 26664
Skąd: rivendell
Ale o czym ty mówisz? Znam wiele osób palących marihuanę i NIKOMU nie wyszło to na zdrowie. wręcz przeciwnie.

_________________
ooooorekoreeeoooo


Na górę
 Wyświetl profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 517 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 35  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 283 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group