Ultima Thule

Forum fanów Armii i 2TM2,3
Dzisiaj jest czw, 28 marca 2024 18:15:57

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 100 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 31 stycznia 2011 23:31:01 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 21:37:55
Posty: 25363
Toś przywalił. No... obecność i występ Trenta Reznora na moich urodzinach mógłbym traktować jako ogromnej rangi wydarzenie... gdyby naprawdę miał wystąpić (choć nie wiem, czy w warunkach mieszkania, nawet na Małej łące, byłoby to możłiwe ;-)), to mogło by to być wydarzenie na miarę.. no w ogóle poza miarą, bez precedensu!
Ale nie wiem czemu myślałem dotąd o osobach, które sprawiłyby, że ta impreza urodzinowa byłaby czymś umilającym wieczór, a nie rozwalającym go w drzazgi ;-) Zresztą kto wie, może Trent by się okazał miłym kompanem do pogawędek i drynka.

_________________
ćrąży we mnie zła krew


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 31 stycznia 2011 23:31:46 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 14:59:39
Posty: 28006
Ciekawe czy gra w szachy? :)

_________________
Tygrysie, tygrysie - czemu chodzisz w dresie?


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 31 stycznia 2011 23:35:35 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 28 stycznia 2005 14:46:47
Posty: 21339
Skąd: Autonomiczne Księstwo Służew Nad Dolinką
antiwitek pisze:
Ciekawe czy gra w szachy?



Tak, ale zawsze tylko czarnymi.

Zdrówka życzę

_________________
Sometimes good guys don't wear white


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 01 lutego 2011 14:08:08 

Rejestracja:
sob, 23 stycznia 2010 17:08:02
Posty: 786
Skąd: Warszawa
Crazy pisze:
Toś przywalił. No... obecność i występ Trenta Reznora na moich urodzinach mógłbym traktować jako ogromnej rangi wydarzenie...


No przecież pisze "special" a nie "usual". Trzeba od razu z grubej rury :)

Crazy pisze:
Ale nie wiem czemu myślałem dotąd o osobach, które sprawiłyby, że ta impreza urodzinowa byłaby czymś umilającym wieczór, a nie rozwalającym go w drzazgi


Raz się żyje prawda? 8-)
Jak dla mnie właśnie takie spotkanie z kimś kto swoją twórczością przewrócił moje wyobrażenia i pojmowanie muzyki jako takiej było by właśnie z grubej rury. Chociaż pewnie gdy ta otoczka niedostępności by pękła, trochę by się to zmieniło ale wiesz o czym mówię.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 01 lutego 2011 14:45:09 

Rejestracja:
pn, 07 marca 2005 22:40:05
Posty: 1662
Idąc dalej poza granice realnego - urodziny z Nirvaną :twisted:


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 18 sierpnia 2012 16:41:54 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 21:37:55
Posty: 25363
Pamiętacie ten miły wątek? :-)
Przypomniał mi się, kiedy słuchaliśmy chyba wczoraj do śniadania Toma Waitsa... wybrałem wprawdzie Paula Simona niby przed Waitsem, ale tak naprawdę to obaj są na pierwszym miejscu kandydatów, bo obaj byliby zajebiści!
No ale jednocześnie - kiedy tłumaczyłem dziewczynom, o co w tym wątku chodziło, że jedna osoba i tak dalej - to od razu miały pierwsze skojarzenie: Boby McFerrin! I to jest dopiero zagwozdka, bo jego kandydatura mogłaby oże nawet skasować tamte dwie :shock:

_________________
ćrąży we mnie zła krew


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: pn, 16 września 2019 19:21:48 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 14:59:39
Posty: 28006
Wciąż nie wiem. W każdym razie zarzucam wybieranie tylko wg klucza muzycznego, bo to raz, że często robi się oczywiste, a dwa że i tak chyba fajniej iść na normalny koncert. A przypomniałem sobie o tym wątku, bo pomyślałem ostatnio, że z tych polskich różnych śpiewających pań, to najchętniej zakumplował bym z Renatą Przemyk. Więc może ona? I jeszcze PJ, Rokia Traore i Raphael Rogiński z Pawłem Szpurą. I Mikołaj Trzaska. Hehe, wiedziałem, że tak będzie :) .



Ale teraz mi przyszło do głowy, że może wszystkich special guest star na urodziny mógłby zakasować zespół The Soundrops! :)

_________________
Tygrysie, tygrysie - czemu chodzisz w dresie?


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: pn, 16 września 2019 19:48:01 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 13 stycznia 2012 16:29:27
Posty: 7663
Skąd: Hôtel Lambert / Rafał Gan Ganowicz Appreciation Society
Ten wątek chyba zakładał wizytę jednej zagranicznej osoby? Jesli tak, to najchętniej spędziłbym swoje urodziny w towarzystwie Charlotte Kemp Muhl :)

_________________
Ceterum censeo Platformem delendam esse

Wszystkie prawdziwe ścieżki prowadzą przez Góry.

Zawsze mieć dojrzałe jagody do jedzenia i słoneczne miejsce pod sosną, żeby usiąść.


My gender pronoun is "His Majesty / Your Majesty".


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: pn, 16 września 2019 21:34:28 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 26 maja 2006 19:29:43
Posty: 6699
Na urodziny to nie, ale od lat marzę, żeby na jakiś jeden koncert nie przyszedł nikt poza mną. Razy kilka było blisko, ale się przysiedli wo wilka. Problemem też ta zagranica, bo jedyną grupą zagraniczną jakiej teraz słucham - z tych serio aktywnych - jest band Gerrego Jablonskiego... W sumie to chciałbym po prostu namówić Szpuraka na koncert solo :).

_________________
http://freemusicstop.com


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: wt, 17 września 2019 08:27:01 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 21:37:55
Posty: 25363
MAQ pisze:
jedyną grupą zagraniczną jakiej teraz słucham - z tych serio aktywnych - jest band Gerrego Jablonskiego

jest to formalnie grupa zagraniczna, ale... lider ma na nazwisko Jablonsky, a drugi lider po prostu jest Polakiem, więc... ;-)

U mnie od pewnego czasu wyraźnie jest jasne: jak najbardziej i Paul Simon, i Trent Reznor, i Bobby McFerrin, ale jednak ostatecznie:

TOM WAITS

No a Soundrops (czy niech będzie zgodnie z regułami, że pan Gerard solo) to jasne, że najfajniej, ale z nim spotykałem się już na rozmaitych urodzinach, a kombinowałem tu nad kimś, kogo jeszcze nie znam ;-)

_________________
ćrąży we mnie zła krew


Na górę
 Wyświetl profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 100 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7

Strefa czasowa UTC+1godz.



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 53 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group