Ultima Thule

Forum fanów Armii i 2TM2,3
Dzisiaj jest czw, 28 marca 2024 21:45:01

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1012 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52 ... 68  Następna
Autor Wiadomość
PostWysłany: ndz, 22 lipca 2018 15:07:23 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 14 listopada 2007 16:38:41
Posty: 9939
Hehe, no też istnieje pewne podobieństwo, fakt. :wink:


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: pt, 31 sierpnia 2018 06:16:32 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 10 stycznia 2005 11:49:49
Posty: 24304
Skąd: Kamienna Góra/Poznań
Weronia pracuje aktualnie w Okrąglaku, bądź też - zależy od dnia - w budynku obok. Okrąglak jest obłożony rusztowaniami, trwa remont elewacji. No i z tych rusztowań usłyszała wczoraj taki dialog:

- Panie Janku! Ja panu zaraz jebnę! - krzyczy majster z szóstego piętra do majstra z drugiego.
- Panie Heniu, nie zdążysz pan, bo już idę do domu!

_________________
In an interstellar burst
I am back to save the Universe.


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: pt, 31 sierpnia 2018 08:11:50 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 24 grudnia 2004 14:34:22
Posty: 17234
Skąd: Poznań
Dobre :D

_________________
czasy mamy jakieś dziwne
głupcy wszystko ogołocą
chciałoby się kogoś kopnąć
kogoś kopnąć - ale po co


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: śr, 05 września 2018 08:42:20 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 19:20:04
Posty: 14518
Skąd: nieruchome Piaski
Rozchodzą się niepokojące wieści co do kontynuacji przygód agenta Jej Królewskiej Mości, ale chciałem uspokoić, że u niego wszystko w porządku, przynajmniej pod względem zdrowotnym.
Obrazek

_________________
Go where you think you want to go
Do everything you were sent here for
Fire at will if you hear that call
Touch your hand to the wall at night


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: śr, 12 września 2018 08:59:45 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 10 stycznia 2005 11:49:49
Posty: 24304
Skąd: Kamienna Góra/Poznań
Może to niekoniecznie do tego wątku, ale - z niejakim opóźnieniem się dowiedziałem, że mój serdeczny kolega z lat studiów (i to taki z tych najlepszych) został konsulem generalnym RP W Bombaju/Mumbaju :shock:
Po studiach kontakt nam się trochę rozluźnił, on siedział najpierw w Warszawie, a potem już na placówkach dyplomatycznych (Indonezja, Chiny), spotykaliśmy się już tylko raz na 2-3 lata, nawet mailowaliśmy coraz rzadziej... A tu proszę, jaki strzał!

W ogóle z naszą znajomością to była nie byle historia - otóż poznaliśmy się na sesji wrześniowej kończącej pierwszy rok (w kolejce do poprawki się poznaliśmy) i z miejsca się zakumplowaliśmy. Po kilku miesiącach on organizował Sylwestra w górach i chciał mnie tam zaciągnąć. Ale jakoś tak wyszło, że rozjechaliśmy się do domów na Święta, nie dogadawszy sprawy do końca, a były to jeszcze czasy bez telefonów komórkowych i powszechnego dostępu do Internetu. On jednak zawziął się i dzwonił na informację telefoniczną, słusznie mniemając, że w niewielkim w sumie mieście rodzin o moim nazwisku nie może być wiele. Otrzymawszy numer, zapisał go sobie na kartce i zostawił na biurku. Kartkę ową zobaczyła jego Mama i zaczęła się lawina pytań. Skąd ty masz kolegę o takim nazwisku? A gdzie on mieszka? W Kamiennej Górze, naprawdę? A jakie imiona noszą jego rodzice? Nie wiesz? To proszę cię zadzwoń, skoro już masz numer.
Zadzwonił i z grubej rury spytał mnie o imiona rodziców. Co się okazało? Że jego Mama (z Krynicy-Zdrój!) pod koniec lat siedemdziesiątych mieszkała chwilę w Kamiennej Górze (zobaczcie, jaka to odległość!), gdzie zaprzyjaźniła się z moimi Rodzicami, a potem wróciła w strony rodzinne i kontakt się urwał. I nagle po 20 latach, my - synowie zaginionych znajomych - spotykamy się w Poznaniu i zaprzyjaźniamy się od pierwszej rozmowy.
Zawsze uważałem to za najdziwniejszą z moich życiowych "przygód".

_________________
In an interstellar burst
I am back to save the Universe.


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: śr, 12 września 2018 10:04:39 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
ndz, 20 stycznia 2008 13:09:14
Posty: 4694
Piękna historia :D Ja tylko odkryłem z kolegą ze studiów, że nasze mamy były razem w klasie w liceum w Łasku, ale jednak to nie tak duża odległość od Łodzi, więc większe prawdopodobieństwo :)

_________________
gdzie znalazłeś takie fayne buty i taką fayną głowę?


FORZA NAPOLI SEMPRE!


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: śr, 12 września 2018 11:25:12 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 10 stycznia 2005 11:49:49
Posty: 24304
Skąd: Kamienna Góra/Poznań
Prazeodym pisze:
Piękna historia
Był jeszcze epilog :)
Jakiś rok-dwa po studiach, on już był w Warszawie, no i zdarzyło się że dobry kolega ze studiów brał ślub w Grajewie. Więc umówiliśmy się tak, że ja dojadę do Warszawy, potem razem ruszymy do Grajewa i po ślubie razem wrócimy.
No i jedziemy i gadamy... co tam słychać u nas, co u znajomych... i wreszcie:
- A co u Twoich Rodziców?
- A, widzisz, moi Rodzice akurat teraz są w weekend w Częstochowie, bo odwożą siostrę, która zaczyna tam studia.
- Aha...
Chwila przerwy... i nagle!
- Ty!
- ?
- Moi rodzice też są teraz w Częstochowie, bo sobie pojechali tak ot, turystycznie!
Jeden telefon, drugi telefon... I starzy znajomi po niemal trzydziestu latach spotkali się ponownie - w Częstochowie. :)

_________________
In an interstellar burst
I am back to save the Universe.


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: śr, 12 września 2018 20:41:11 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 20 października 2008 16:48:09
Posty: 6421
Peregrin Took pisze:
Zawsze uważałem to za najdziwniejszą z moich życiowych "przygód".

Marcin świetna historia. Na swej drodze spotkałem takie, choć może nie aż tak spektakularne.

Ale na forum UT mam takie doświadczenie bardzo często, że to
Peregrin Took pisze:
najdziwniejszą z moich życiowych "przygód".


choćby dziś z Joon...
i za to jestem bezbrzeżnie wdzięczny forumowiczom

_________________
J 14,6


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: sob, 15 września 2018 22:52:31 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 30 sierpnia 2010 20:33:11
Posty: 1963
Skąd: Sulejówek
Ostatnio słyszałem jak jakaś kobieta rozmawiała przez telefon i mówiła: "Już tak dużo roboty w tej szkole mają... Na weekend wypracowane z polskiego. Jeszcze musi się uczyć na pamięć ile dni trwa obieg planet wokół Ziemi".

Jak to się wszystko ciągle w tym kosmosie zmienia. Mnie jeszcze uczyli, że w Układzie Słonecznym jest dziewięć planet, a wokół Ziemi krąży tylko księżyc. :taaaaa:


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: ndz, 16 września 2018 00:05:35 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
sob, 17 lutego 2007 09:03:24
Posty: 17986
..wchodzimy na stadion na sektor..kolega prowadzi..Na naszych miejscach siedzi ojciec , syn i wnuczek i jedno miejsce mają na tobołki..No to mają nasze cztery miejsca..No to siadamy poniżej, jak przyjdą ludzie którzy mają miejsca na których siedzimy , to pójdziemy zwrócić uwagę tym którzy zajęli nasze..Jak ja nie lubię takich sytuacji, nawet bardzo mnie to wk...wia..Nie lubię takich ludzi..
Po jakimś czasie kolega wychodzi na fajeczkę i po wypaleniu wraca. Widzę go jak stoi przy wejściu na sektor i wzrokiem namierza nas gdzie siedzimy..Macham rękami i wołam..halo! Przychodzi na sektor i mówi...Te..my wcale nie siedzimy we właściwym sektorze :) Nasz jest ten na lewo...ałłaaaaa... :)

_________________
..Ty się tym zajmij..


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: ndz, 16 września 2018 07:35:00 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
ndz, 10 kwietnia 2011 17:14:16
Posty: 6963
:D


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: ndz, 16 września 2018 22:29:21 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
ndz, 20 stycznia 2008 13:09:14
Posty: 4694
Władysław Komendarek wrzucił dzisiaj na fejsa zdjęcie w koszulce "Exodusu" Armii i wyobraziłem sobie, że może pomyślał, że to koszulka jego dawnej kapeli :) (albo taki Andrzej Puczyński, który "Exodus" miksował - "wow, oni mnie serio lubią, nazwali płytę na cześć mojego zespołu!").

_________________
gdzie znalazłeś takie fayne buty i taką fayną głowę?


FORZA NAPOLI SEMPRE!


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: pn, 17 września 2018 20:46:32 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 24 grudnia 2004 14:34:22
Posty: 17234
Skąd: Poznań
Hehe, to by było niezłe :D

_________________
czasy mamy jakieś dziwne
głupcy wszystko ogołocą
chciałoby się kogoś kopnąć
kogoś kopnąć - ale po co


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: czw, 08 listopada 2018 15:22:53 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 20 października 2008 16:48:09
Posty: 6421
Kolejka do kasy
kobieta nie może się doliczyć należności od pijaczka, chodzi o jakieś grosze
on wspaniałomyślnie, choć mu brakuje: no dobra
ona wkurzona licząc znów groszaki: dobra to jest zupa z bobra
koleżka pijaczka błyska dowcipem: a jeszcze lepsza z wieprza

_________________
J 14,6


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: czw, 08 listopada 2018 16:13:50 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 19:20:04
Posty: 14518
Skąd: nieruchome Piaski
Mistrz Ciętej Riposty

U mnie w domu na słowo "dobra" użyte zamiast "dobrze" zwykło się odpowiadać "Dobrą to jest na Powiślu". Ot, wyrasta człowiek w takim puryzmie

_________________
Go where you think you want to go
Do everything you were sent here for
Fire at will if you hear that call
Touch your hand to the wall at night


Na górę
 Wyświetl profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1012 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52 ... 68  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 41 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group