Ultima Thule

Forum fanów Armii i 2TM2,3
Dzisiaj jest czw, 28 marca 2024 19:44:47

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2604 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167 ... 174  Następna
Autor Wiadomość
PostWysłany: pt, 25 lutego 2022 18:07:00 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
ndz, 26 marca 2006 08:01:48
Posty: 19429
Skąd: z prowincji
Iga w końcu wygrała z Marią Sakari

:brawa:

Jest finał w Dausze

_________________
Obrazek
"Niewole robią z nas ponurych i złych"
"Nie ma przypadków, są tylko znaki"


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: sob, 26 marca 2022 10:55:48 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
ndz, 26 marca 2006 08:01:48
Posty: 19429
Skąd: z prowincji
Iga Świątek numerem 1 na świecie!!!

:brawa: :brawa: :brawa: :brawa: :brawa: :brawa: :brawa:

Obrazek


PS.
Czy tylko ja tu doceniam Igę?

_________________
Obrazek
"Niewole robią z nas ponurych i złych"
"Nie ma przypadków, są tylko znaki"


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: sob, 26 marca 2022 11:48:56 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 21:37:55
Posty: 25363
Na pewno Tyler jeszcze ;-)
Żartuję, pewnie że doceniam i się cieszę - niezależnie od mojej rezerwy do wyników w kobiecym tenisie - tylko dość rzadko w ostatnim czasie zaglądam do świata tenisa, więc nic nie mówię...

Za to dzisiaj rano oglądałem Planicę i muszę powiedzieć, że szaleństwo w Słowenii jest nieprawdopodobne. Wczoraj 4 pierwsze miejsca, dzisiaj wygrana w drużynówce w rewelacyjnym stylu i z dużą przewagą nad również rewelacyjnymi Norwegami. Ba, 4 miejsce Polaków też o tyle cieszy, że był to naprawdę bardzo dobry, równy występ i niemal do końca liczyli się w walce o podium.

Słoweńcy w ogóle są potęgą w sportach, które oglądam, bo przecież ich dominacja w kolarstwie jest wręcz szokująca :-)

_________________
ćrąży we mnie zła krew


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: sob, 26 marca 2022 11:55:41 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
ndz, 26 marca 2006 08:01:48
Posty: 19429
Skąd: z prowincji
Crazy pisze:
Na pewno Tyler jeszcze ;-)
no nie wiem
ostatnio z Simoną wygrała
:wink:

_________________
Obrazek
"Niewole robią z nas ponurych i złych"
"Nie ma przypadków, są tylko znaki"


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: sob, 26 marca 2022 14:27:20 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 13 stycznia 2012 16:29:27
Posty: 7663
Skąd: Hôtel Lambert / Rafał Gan Ganowicz Appreciation Society
Alez oczywiscie, ze sie ciesze i jestem ogromnie szczesliwy z niesamowitych sukcesow Igi! Po prostu jestem w rozjazdach dalekich i do tego wyjatkowo zajety, stad bliska zeru aktywnosc tutaj… mam nadzieje na powtorke Rolanda Garrosa i przynajmniej RUP na Wimbledonie dla Igi!

_________________
Ceterum censeo Platformem delendam esse

Wszystkie prawdziwe ścieżki prowadzą przez Góry.

Zawsze mieć dojrzałe jagody do jedzenia i słoneczne miejsce pod sosną, żeby usiąść.


My gender pronoun is "His Majesty / Your Majesty".


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: sob, 26 marca 2022 14:27:33 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 10 stycznia 2005 11:49:49
Posty: 24304
Skąd: Kamienna Góra/Poznań
pablak pisze:
Czy tylko ja tu doceniam Igę?
Lubię ją dużo bardziej, niż Radwańską, która moim zdaniem była przereklamowana. Natomiast jestem kibicem tenisa raczej niedzielnym i interesuję się tym sportem cztery razy w roku*. I tu jeszcze Iga ma sporo do zrobienia, żebym uwierzył, że jest najlepsza na świecie. Bardzo jej tego życzę.

* - stąd też taka, a nie inna, moja opinia o Radwańskiej

_________________
In an interstellar burst
I am back to save the Universe.


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: ndz, 27 marca 2022 09:33:06 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
sob, 17 lutego 2007 09:03:24
Posty: 17986
..nr 1 na świecie to jest sukces jak nic! Natomiast ;) lada dzień ruszają rozgrywki żużlowe.W zasadzie pierwsze zawody poza nami.To Kryterium Asów Polskich Lig Żużlowych im.Mieczysława Połukarda rozgrywane tradycyjnie w Bydgoszczy.Wygrał je faworyt dwukrotny MŚ Bartosz Zmarzlik. W tym sezonie nie startują u nas Rosjanie.W ten sposób kluby zostały poważnie osłabione.Zawodnicy mogą podziękować Putinowi.I tyle na ten temat.Zawodnicy zostali także wykluczeni z rozgrywek międzynarodowych.

_________________
..Ty się tym zajmij..


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: sob, 02 kwietnia 2022 19:54:02 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 13 stycznia 2012 16:29:27
Posty: 7663
Skąd: Hôtel Lambert / Rafał Gan Ganowicz Appreciation Society
Iga jest niesamowita. Świetny mecz w Miami, na tyle krótki, że zdążyłem zobaczyć cały przed obiadem :) Zwycięstwo w finale Miami z Osaką 6:4, 6:0, no i ugruntowanie pierwszej pozycji w rankingu WTA!

_________________
Ceterum censeo Platformem delendam esse

Wszystkie prawdziwe ścieżki prowadzą przez Góry.

Zawsze mieć dojrzałe jagody do jedzenia i słoneczne miejsce pod sosną, żeby usiąść.


My gender pronoun is "His Majesty / Your Majesty".


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: sob, 02 kwietnia 2022 19:57:18 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
ndz, 26 marca 2006 08:01:48
Posty: 19429
Skąd: z prowincji
pierwszy raz widziałem jak Wiktorowski się uśmiecha

_________________
Obrazek
"Niewole robią z nas ponurych i złych"
"Nie ma przypadków, są tylko znaki"


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: ndz, 03 kwietnia 2022 20:31:39 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 21:37:55
Posty: 25363
Ja niczego nie oglądałem, ale wyniki tych trzech turniejów śledziłem na bieżąco i samymi liczbami robiły wrażenie.

_________________
ćrąży we mnie zła krew


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: sob, 23 kwietnia 2022 23:22:27 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 21:37:55
Posty: 25363
Zakończył się zupełnie niesamowity mecz w drugiej rundzie snookerowych Mistrzostw Świata, między broniącym tytułu Markiem Selbym a młodym Chińczykiem Yanem Bingtao, którego już w jakimś wcześniejszym momencie sezonu namierzyłem, że gra... bardzo w stylu Selby'ego - niezwykle taktycznie, bardzo konsekwentnie, do końca i wyłuskuje pozornie przegrane frejmy po drobnych błędach rywala.

Widziałem początkowe fragmenty ich starcia i widać było, że Chińczyk osiągnął pewną przewagę. Potem w sesji porannej dziś kilkakrotnie Selby mógł wygrać, ale właśnie... ostatecznie wygrywał Yan, i tak samo było na początku sesji wieczornej. Doszło do wyniku 11-7 (grali do 13) i sytuacja dla Selby'ego przedstawiała się nieszczególnie. I wtedy wziął i w pięknym stylu wygrał trzy partie, 11-10.

Po czym doszło do najdłuższego frejma w historii mistrzostw świata - prawie półtorej godziny!! Ba, niewiele brakło, by zakończył się on remisem i dogrywką :shock: W dodatku tak się ułożyło, że Selby pierwszą kolorową bilę (i to żółtą) wbił w siedemdziesiątej którejś minucie tego frejma a wcześniej jego największy break w tej partii wynosił 1 :mrgreen: Mimo wszystko mógł wygrać, zwłaszcza po niesamowitym wbiciu bili brązowej superdublem, ale ostatecznie znowu czegoś tam nie trafił i przegrał. Zaraz potem Yan Bingtao wbił swojego najwyższego breaka w tym meczu i zakończył mecz wynikiem 13-10.

Mecz niesłychany, szkoda że tylko w drugiej rundzie, bo jednak to stawka mniejsza, więc i emocje mniejsze. Gdyby to był finał, to zapamiętałbym go tak, jak ten niezapomniany, cudowny finał w 2006 między Dottem a Ebdonem, który do późnonocnych godzin oglądaliśmy w Krasnem Potockiem na łóżku rodziców Witka :D

_________________
ćrąży we mnie zła krew


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: wt, 03 maja 2022 10:52:26 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 21:37:55
Posty: 25363
Dalsza część Mistrzostw była - o tyle, o ile oglądałem, w sumie niewiele, ale jednak coś... - równie świetna. Dwa mecze Jacka Lisowskiego w maksymalnym wymiarze, z decydującym frejmem, najpierw wygrany z Neilem Robertsonem, głównym faworytem komentatorów do mistrzostwa (końcówkę tego meczu oglądałem, była rewelacyjna!), potem przegrana z Higginsem. Ćwierćfinały generalnie przepuściłem, ale w wynikach zwracało uwagę, jak wysoko kolejne mecze wygrywa Ronnie O'Sullivan...

I ten skład półfinałów :!: 4 lata temu napisałem:
Cytat:
Do finału dotarli Mark Williams i John Higgins, dwaj gracze, którzy:
a) urodzili się w 1975
b) debiutowali w 1992
c) byli mistrzami świata jeszcze w XX wieku (i potem też, oczywiście)
d) w okolicach roku 2000 nawzajem spychali się z pierwszego miejsca w rankingu światowym


To teraz nie tylko że ponownie dotarli do półfinałów, razem z nimi dotarł Ronnie, którego punkty a-c również się tyczą, tylko że tym numerem jeden to bardziej na bieżąco ciągle był.
No i Ronnie ponownie Higginsa pokonał raczej gładko, za to półfinał Williams-Trump iście, jak to mówią, epicki! Po wyraźnym prowadzeniu Trumpa, Williams zaczął grać imponująco, dogonił go, i walczyli jak lwy do decidera na 17-16, a pod koniec to wyglądali już jakby tylko siłą woli wbijali te bile (i trzymali się na nogach) ;-)

Finał O'Sullivana z Trumpem zaczął się jednostronnie i trochę mi się nie chciało oglądać, ale potem Trump odbił się i zaczął gonić - jednak z tak grającym Ronnie'm trudno było coś zdziałać, za duże już te straty. Cieszę się bardzo, że obejrzałem końcówkę, i potem celebracje historycznego zwycięstwa - 7 mistrzostw świata po 7 Mastersach i 7 UK Championships, niesamowite. Fajnie było go widzieć z dzieciakami, które jeszcze niedawno pamiętamy, jak były takie małe, że Ronnie stawiał synka na stole (teraz chłopak wyższy od niego) :D I ta długa, szeptana, rozmowa z Trumpem zaraz po zakończeniu!

Myślę, że te Mistrzostwa to niezła kandydatura na najlepszą imprezę sportową roku.

_________________
ćrąży we mnie zła krew


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: wt, 03 maja 2022 12:45:06 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
ndz, 26 marca 2006 08:01:48
Posty: 19429
Skąd: z prowincji
Marzył mi się finał Ronnie vs. Borsuk

Kibicowałem też Lisowskiemu.
Gdyby zamiast Higginsa wszedł do półfinału, byłaby to moja wymarzona czwórka w tej fazie.

W finale kibicowałem Ronniemu.

_________________
Obrazek
"Niewole robią z nas ponurych i złych"
"Nie ma przypadków, są tylko znaki"


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: wt, 03 maja 2022 17:20:15 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
sob, 17 lutego 2007 09:03:24
Posty: 17986
..Bartosz Zmarzlik zwyciężył w 1 rundzie Speedway Grand Prix w Gorican. Eksperci mówią ,że pewnie zmierza po 3 tytuł Mistrza Świata. Brawo!

_________________
..Ty się tym zajmij..


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: wt, 10 maja 2022 05:14:59 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
sob, 17 lutego 2007 09:03:24
Posty: 17986
..Jeśli by to kogoś interesowało ,szczególnie poznaniaków to 15 maja na torze w Golęcinie rozegrana zostanie 1 edycja Drużynowych Mistrzostw Europy na żużlu.Polacy pojadą w najsilniejszym składzie. Początek zawodów bodajże o 14.Bilety w cenach powiedzmy akceptowalnych.

_________________
..Ty się tym zajmij..


Na górę
 Wyświetl profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2604 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167 ... 174  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 52 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group