Ultima Thule

Forum fanów Armii i 2TM2,3
Dzisiaj jest ndz, 28 kwietnia 2024 08:45:28

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 241 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 17  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 17 sierpnia 2009 14:21:19 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 17:08:21
Posty: 6017
Skąd: przychodzi, tego nie wie nikt
Gravi pisze:
Carbon? Underground? MW coś tam...? Mój Kuba ma takie...

youzwa pisze:
Obecnie odświeżam sobie N4S 4.

Phi! Carbon, czy Underground to nowości przy Road Challenge (w Stanach High Stakes), które jest z 1999 roku i wygląda tak:
http://www.youtube.com/watch?v=qyWIZG6_qdk
:D :wink:

_________________
www.dtrecords.pl - Dobry Towar Records (Spirit of 84, Malchus, cdn...)
www.backstageshop.pl - płyty, koszulki, książki, itd.

"Jak mamy tu coś zwojować skoro między jedną siatką, a drugą jest przerwa na piłkę?"


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 17 sierpnia 2009 16:41:56 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 16:53:29
Posty: 14865
Skąd: wieś
Nie pamiętałem tych wersji numerkowanych, chociaż też na którejś jeździłem.

_________________
Youtube


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 17 sierpnia 2009 20:17:42 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
czw, 02 listopada 2006 21:00:47
Posty: 1234
Skąd: Edinburgh
Podobnie wyglądała NFS 3 nie pamiętam pełnej nazwy... i taki sam głos odliczający :D


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 17 sierpnia 2009 20:21:27 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 19 listopada 2004 16:47:56
Posty: 11819
ja jeździłem w NFS 2 SE najwięcej. Próbowałem też w trójkę, ale niewiele i trochę w NFS Most Wanted, ale się wkurzyłem, bo nie mogłem przejść jednego z przeciwników... nerwy już nie te i odinstalowałem...

_________________
Więc dokąd, dokąd ta wędrówka
Posmutniał król i zadął w róg
Przeciwnik straszy, pielgrzym idzie
A pyta zawsze Bóg


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 17 sierpnia 2009 21:21:12 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 17:08:21
Posty: 6017
Skąd: przychodzi, tego nie wie nikt
Cytat:
Podobnie wyglądała NFS 3 nie pamiętam pełnej nazwy...

Hot Pursuit.

Smok pisze:
ja jeździłem w NFS 2 SE najwięcej.

Nie wiem czy ja w nią najwięcej grałem, ale od tej zacząłem i zawsze będę miał do niej ogromny sentyment. Nawet zrobiliśmy Prawo Jazdy na każdą klasę, mam je do tej pory :D

_________________
www.dtrecords.pl - Dobry Towar Records (Spirit of 84, Malchus, cdn...)
www.backstageshop.pl - płyty, koszulki, książki, itd.

"Jak mamy tu coś zwojować skoro między jedną siatką, a drugą jest przerwa na piłkę?"


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 02 września 2009 11:17:17 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
sob, 22 stycznia 2005 21:06:28
Posty: 1086
Skąd: z Catanu
Chcę podzieliś się swoimi spostrzeżeniami na temat gry "Another World". Wymyślił i zrobił ją Francuz Eric Chahi. Wykorzystał w niej nowatorskie, jak na rok 1991, techniki. Powstawały wtedy pierwsze gry platformowe / gry akcji, które w dość wiarygodny sposób odzwierciedlały rzeczywistość (wcześniej powstał przede wszystkim "Prince of Persia"). Myślę, że właśnie dzięki nowym technologiom udało się wyprodukować grę, która wciąga nie tylko inteligentnymi zagadkami i szybką akcją, ale też ponurym, pesymistycznym klimatem i niebanalną fabułą. Bohater gry w końcu jest żywy i coś czuje, co ciężko byłoby powiedzieć na przykład o postaci z gry "Infernal Runner".

Nie jestem może specjalistą w dziedzinie przygodówek, ale "Another World" poleciłbym także tym, którzy zwykle nie grają w gry komputerowe. Ostatecznie przejście jej nie zajmuje dużo czasu. Ja sam przy układaniu jakiegoś rankingu ulubionych gier "Another World" musiałbym pewnie umieścić wyżej niż jakąkolwiek strategię czy zręcznościówkę. Wcześniej grałem w parę gier z fabułą, zwykle dość naiwną, stanowiącą tylko tło dla gry. Tym razem byłem nieco wstrząśnięty, zwłaszcza zakończeniem, które kontrastowało mocno z następującymi wcześniej poziomami, gdzie trzeba było na zmianę biec i strzelać.

Może są jeszcze inne tak dobre gry. Kolega, który gra dużo, nie tylko w przygodówki, mówił, że "Chrono Trigger" jest najlepszy pod względem fabuły.

Z zupełnie innej beczki, ściągnąłem ze strony http://www.ortsoftware.com/tf.html grę zręcznościową, w którą grałem dużo, kiedy chodziłem do podstawówki. Freeware. Mogę odpocząć od myślenia.

Jeszcze jedna sprawa. Była kiedyś taka gra na PC. Przypuszczam, że była wydana nie wcześniej niż w 1995 roku. Pamiętam:
- widok z perspektywy postaci (kierowcy?),
- chodziło się po labiryncie i zbierało flagi przeciwnika, próbując uprzedzić przeciwnika, który też zbiera flagi,
- uboga grafika 3D,
- zdaje się, że po labiryncie jeździło się poduszkowcem.

Ktokolwiek zna nazwę?

_________________
Czuję tu zapach chrześcijanina


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 02 września 2009 11:24:55 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 17:08:21
Posty: 6017
Skąd: przychodzi, tego nie wie nikt
Cytat:
Jeszcze jedna sprawa. Była kiedyś taka gra na PC. Przypuszczam, że była wydana nie wcześniej niż w 1995 roku. Pamiętam:
- widok z perspektywy postaci (kierowcy?),
- chodziło się po labiryncie i zbierało flagi przeciwnika, próbując uprzedzić przeciwnika, który też zbiera flagi,
- uboga grafika 3D,
- zdaje się, że po labiryncie jeździło się poduszkowcem.

ooo! Pamiętam! Chyba też w to kiedyś grałem i wspominam całkiem dobrze. Niestety, absolutnie nie pamiętam nazwy :(

Need For Speed 4 ukończony, ostatnio pograłem trochę w Knights & Merchants. Może w końcu zainstaluje ten dodatek, który ktoś tu wrzucił, bo ile można przechodzić te same misje ;)

_________________
www.dtrecords.pl - Dobry Towar Records (Spirit of 84, Malchus, cdn...)
www.backstageshop.pl - płyty, koszulki, książki, itd.

"Jak mamy tu coś zwojować skoro między jedną siatką, a drugą jest przerwa na piłkę?"


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 01 października 2009 00:45:46 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 17:08:21
Posty: 6017
Skąd: przychodzi, tego nie wie nikt
W końcu zacząłem grać w Knights & Merchants: The Peasant Rebellion, ale jak gram w nowe misje, to mnie co chwile wywala z gry :? Pierwszą w końcu udało mi się przejść, ale tylko dlatego, bo bardzo krótka. Jak gram w kampanię z 'podstawki' to nie mam żadnych problemów, podobnie jest z tymi pojedynczymi misjami. Ale te to z kolei jakaś kpina - rywal zatrzymuje się właściwie na poziomie zerowym. Żadnych emocji :roll:

Turio, miałeś takie problemy?

_________________
www.dtrecords.pl - Dobry Towar Records (Spirit of 84, Malchus, cdn...)
www.backstageshop.pl - płyty, koszulki, książki, itd.

"Jak mamy tu coś zwojować skoro między jedną siatką, a drugą jest przerwa na piłkę?"


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 01 października 2009 02:32:19 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 21 lutego 2007 23:27:13
Posty: 906
Skąd: Warszawa
Od ok. 2 tygodni gram w GTA IV na xboxa 360.Fajna gra i wciąga.Nie ma to jak pograć przed snem :wink:


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 11 października 2009 00:30:41 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 01 października 2007 22:19:21
Posty: 7630
Skąd: Kraków
Co jakiś czas serwuję na forum ciekawostki z Trainza, dzisiaj jeden z fanów tego symulatora wypuścił zrobiony przez siebie filmik, jest na co popatrzeć: http://www.youtube.com/watch?v=5HU51LGJCtc :brawa:

_________________
Would you know my name, if I saw you in heaven ?

Mój kanał na YouTube, czyli klejenie modeli, ale nie tylko. :wink:


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 11 października 2009 00:37:07 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
sob, 10 marca 2007 12:18:31
Posty: 3575
Skąd: nigdzie
Obrazek
ale jazda!
choć zdecydowanie wolę strzelać do złych ludzi niż do tego, co wylazło im z laboratorium....

_________________
....więc czekać musisz na wczorajszy dzień....


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 16 października 2009 23:51:36 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 29 maja 2006 08:57:07
Posty: 10786
Skąd: Gdynia
Odświeżam sobie GTA2 - okazuje się, że producent udostępnił ten tytuł do ściągnięcia za darmo ze swojej strony: http://www.rockstargames.com/classics/.
Mimo 10 lat na karku (i przepaści technologicznej w porównaniu z nowszymi częściami serii) gra wciąż się broni.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 18 października 2009 15:05:18 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
sob, 05 września 2009 19:49:27
Posty: 68
GTA2 to jedna z najlepszych gier moim zdaniem - zdecydowanie wyróżnia się spośród innych GTA. Ostatnio przeszedłem sobie po raz kolejny, oczywiście najlepszym epizodem jest miasto drugie i gang Rednecków :faja: Co by nie napisać, to gra maksymalnie kultowa, a w internecie legalnie dostępna już od kilku dobrych lat. Polecam szczególnie tryb multiplayer - świetnie się gra z kumplami, a rozwałka rozkręca się w momencie zdobycia czołgu :killer: gra ma klimat.

_________________
Obrazek Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 20 października 2009 18:57:27 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 17:08:21
Posty: 6017
Skąd: przychodzi, tego nie wie nikt
Cytat:
Odświeżam sobie GTA2 - okazuje się, że producent udostępnił ten tytuł do ściągnięcia za darmo ze swojej strony: http://www.rockstargames.com/classics/

O, super! W jedynkę sporo grałem, co do dwójki to chyba na demie się skończyło, a wyglądała ciekawie.

Ale chyba trzeba sobie wygenerować amerykańską 'tożsamość'..?

_________________
www.dtrecords.pl - Dobry Towar Records (Spirit of 84, Malchus, cdn...)
www.backstageshop.pl - płyty, koszulki, książki, itd.

"Jak mamy tu coś zwojować skoro między jedną siatką, a drugą jest przerwa na piłkę?"


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 20 października 2009 19:31:21 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 29 maja 2006 08:57:07
Posty: 10786
Skąd: Gdynia
możesz wpisać dane kompletnie z sufitu. Mój egzemplarz ściągnął pan Aa Dheh. Chyba tylko miasto i kraj wpisałem uczciwie 8)

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 241 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 17  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 282 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group