Ultima Thule

Forum fanów Armii i 2TM2,3
Dzisiaj jest czw, 28 marca 2024 16:54:57

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 110 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 17 marca 2010 14:58:38 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 10 stycznia 2005 11:49:49
Posty: 24304
Skąd: Kamienna Góra/Poznań
ahu pisze:
1989


ahu pisze:
Lech był wtedy aktualnym mistrzem Polski

Tego nam nie wmówisz. :)

_________________
In an interstellar burst
I am back to save the Universe.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 17 marca 2010 15:31:44 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
sob, 17 lutego 2007 09:03:24
Posty: 17986
ahu pisze:
dokładnie 13.08.1989


Cytat:
Lech był wtedy aktualnym mistrzem Polski, Zawisza beniaminkiem


Peregrin Took pisze:
Tego nam nie wmówisz.

...Ruch , Ruch HKS!!!! 8)


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 17 marca 2010 23:21:04 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 21:37:55
Posty: 25363
ten wątek schodzi do poziomu tego, od którego zrobiłem secesję ;-)

trzeba będzie zrobić wątek "nie-piłkarskie momenty sportowe". w każdym razie żeby nie było o polskiej lidze.

_________________
ćrąży we mnie zła krew


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 18 marca 2010 09:00:48 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 21 marca 2007 08:35:09
Posty: 521
Skąd: Bydzia
Prostuje: Aktualnym mistrzem był Ruch Chorzów którego na wyjeździe Zawisza myknął 3:0 :lol: , a Lech w tym sezonie został mistrzem :wink:


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 29 czerwca 2010 22:01:51 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 21:37:55
Posty: 25363
Super mi się ogląda te różne skróty meczy, które linkuje m.in. zooropa... na fali tego obejrzałem sobie również jeden z najpiękniejszych goli, które oglądałem i pamiętam... ale nie znałem go nigdy z komentarzem o golasach :D

_________________
ćrąży we mnie zła krew


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 29 czerwca 2010 22:07:42 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 24 grudnia 2004 14:34:22
Posty: 17234
Skąd: Poznań
Kurde, a to pamiętacie?

http://www.youtube.com/watch?v=zgmCPm5D ... re=related

Karne jak karne, ale ta końcówka dogrywki! I ekstaza komentatora po wyrównaniu :-D

_________________
czasy mamy jakieś dziwne
głupcy wszystko ogołocą
chciałoby się kogoś kopnąć
kogoś kopnąć - ale po co


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 30 czerwca 2010 07:26:25 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 10 stycznia 2005 11:49:49
Posty: 24304
Skąd: Kamienna Góra/Poznań
A możecie bezyoutubowym prostakom napisać, co linkujecie? Wtedy odpowiem na pytania, czy pamiętam. :wink:

_________________
In an interstellar burst
I am back to save the Universe.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 30 czerwca 2010 08:45:44 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 21:37:55
Posty: 25363
Arasek zlinkował Chorwacja-Turcja z ostatnich mistrzostw Europy.

A ja gola Ronaldinho z rzutu wolnego w meczu z Anglią w 2002... ten z 40 metrów, kiedy piłka kilkakrotnie wydawała się zmieniać tor lotu ;-)
Ten strzał z pewnością pamiętasz, ale na pewno nie słyszałeś komentarza z golasem :D

_________________
ćrąży we mnie zła krew


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 30 czerwca 2010 09:48:11 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 10 stycznia 2005 11:49:49
Posty: 24304
Skąd: Kamienna Góra/Poznań
Crazy pisze:
ten z 40 metrów

Pamiętam, oglądałem na czeskiej telewizji, ależ byłem wściekły na Seamana.

Crazy pisze:
Chorwacja-Turcja

A to mniej, wszystkie mecze Turków zlewają mi się w jeden, rozstrzygnięty w doliczonym czasie. :wink:

_________________
In an interstellar burst
I am back to save the Universe.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 30 czerwca 2010 09:56:42 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 23:22:22
Posty: 26664
Skąd: rivendell
Cytat:
na fali tego obejrzałem sobie również jeden z najpiękniejszych goli, które oglądałem i pamiętam... ale nie znałem go nigdy z komentarzem o golasach

..my ze szwagrem Leonem nie takie rzeczy robili po pijanemu...

_________________
ooooorekoreeeoooo


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 30 czerwca 2010 17:25:11 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 21:37:55
Posty: 25363
Peregrin Took pisze:
byłem wściekły na Seamana.

ale czemu byłeś wściekły? skąd miał wiedzieć, że piłka ma zamontowany silniczek i skrzydełka? :|

_________________
ćrąży we mnie zła krew


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 01 lipca 2010 07:36:47 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 10 stycznia 2005 11:49:49
Posty: 24304
Skąd: Kamienna Góra/Poznań
Mógłby wiedzieć, że przy strzałach z daleka pilnuje się bramki, a nie przestrzeni przed nią.

_________________
In an interstellar burst
I am back to save the Universe.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 31 października 2011 15:07:11 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
sob, 17 lutego 2007 09:03:24
Posty: 17986
..przeglądam internet wpisuję różne hasła i w związku z tym że wybieram się na mecz wpisałem nazwisko Warzycha..wyświetliło się "naście " haseł i uwagę moją zwróciło stare zaproszenie na benefis Krzysztofa Warzychy z roku 2005. Jest wywiad , a nas koniec są wymienieni zawodnicy , którzy w tej uroczystości czyli w meczu przeciwko Panathinaikosowi mieli wystapic. Jest tam nazwisko mojego kolegi..No to do przeglądarki wpisałem jego nazwisko, znowu wyświetliło się parę odnośników i wybrałem ten.. http://www.tylkopilka.pl/mecz/59510
Mecz przeciwko Widzewowi Łodż i jego bramka 24 minucie
Byłem na tym meczu, bo jakże inaczej mogło by byc. Razem graliśmy w piłkę, kolegę do Ruchu polecił nasz trener, który był dobrym znajomym szkoleniowców Niebieskich..Coż to była za radośc i nieskrywana duma , która przepełniała nas chłopców z Siemianowic!..To prawie tak jak każdy z nas grałby w tym meczu! Była to sprawa niesamowita, ponieważ był to można powiedziec klub , który w tamtych latach cieszył się niebywałą popularnością i można powiedziec nawet kochany szczerą miłością przez nas młodych sympatyków :) Nigdy nie byliśmy chuliganami , ale za klub dalibyśmy się "pokroic"..no tak było! :) Pięknie się to wszystko wspomina..
Kolega za dużo nie pograł w barwach Ruchu, a to głównie za sprawą kontuzji i może trochę "małych pleców". W sumie rozegrał 17 meczów i strzelił jedną bramkę.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 09 listopada 2011 23:10:51 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 21:37:55
Posty: 25363
Od razu mówię, że temat Ewy Kopacz mnie nie interesuje, ale historia jej męża (zdaje się byłego? ale wszystko jedno) jest naprawdę konkretna - ten gość to ma "sportowy moment" numer jeden do końca życia jak nic!

Pamiętacie mecz Anglia-Argentyna z Mundialu we Francji w 1998?...

Fragment artykułu:
Cytat:
Spotkanie rozpoczęło się o 21:00, ale za sprawą gola Javiera Zanettiego doszło do dogrywki. Marek Kopacz został przed telewizorem. - Gdyby nie było tej wyrównującej bramki, nie byłoby dogrywki, a ja wsiadłbym do samochodu - powiedział. Tymczasem po gwizdku w 90. minucie samochód wyleciał w powietrze! - Gdyby nie dogrywka, byłbym w nim - mówił wtedy mąż Ewy Kopacz.

"Wybuchł ładunek z trotylu podłożony pod moim samochodem. Zamierzano mnie zabić. Dzięki Pana doskonałej grze i ostatniej bramce dziś mogę cieszyć się życiem i za to właśnie chciałbym Panu podziękować. Życzę dalszych sukcesów w piłce nożnej. Proszę przyjąć moje najszczersze podziękowania za ostatnią bramkę podczas meczu Argentyny z Anglią" - napisał w liście do Zanettiego Kopacz. Sam Argentyńczyk głęboko przeżył historię, którą opowiadał wielokrotnie prasie w swoim kraju.


... ja pamiętam ten mecz jako jeden z najlepszych, choć zdaje się był to zaledwie mecz 1/8 finału. No tak - Argentyna wygrała, a potem w ćwierćfinale przegrała z fenomenalną Holandią, która znów w półfinale przegrała z równie fenomenalną Brazylią. Anglia-Argentyna-Holandia-Brazylia, to była ta ZDECYDOWANIE lepsza i ciekawsza półówka drabinki.
Z drugiej strony przemykała się bokami Francja - wymęczone zwycięstwo z Paragwajem chyba?.. (złoty gol Blanca), jakieś ledwo ledwo karne z nieprzekonywującymi Włochami, no niby Chorwacja dobra była, Davor Suker i w ogóle, ale pamiętam, że wcale mnie ona ta Chorwacja nie zachwycała w porównaniu właśnie do tamtych.

Ale ja to sobie mogę pamiętać to i owo, nikt mi samochodu w tym czasie nie wysadzał :shock:

_________________
ćrąży we mnie zła krew


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 10 listopada 2011 09:00:34 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 24 grudnia 2004 14:34:22
Posty: 17234
Skąd: Poznań
O tak! Mecze w tej połówce drabinki były fascynujące. Chyba najlepszy to jednak Brazylia-Holandia. Oba zespoły świadome swojej siły, walka cios za cios, nikt nie chciał przyjąć do wiadomości że jest słabszy...

A Francji właśnie wtedy przestawałem powoli kibicować... Gdyby nie ten złoty gol (na trzy minuty przed końcem dogrywki!) to stawiam 69 do 31 że fenomenalny wówczas Chilavert wyrzuciłby Francuzów z turnieju.

_________________
czasy mamy jakieś dziwne
głupcy wszystko ogołocą
chciałoby się kogoś kopnąć
kogoś kopnąć - ale po co


Na górę
 Wyświetl profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 110 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 47 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group