Ultima Thule

Forum fanów Armii i 2TM2,3
Dzisiaj jest pt, 29 marca 2024 10:44:44

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 234 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 16  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 07 grudnia 2006 10:31:07 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 15:19:43
Posty: 2382
Skąd: z drzewa
natalia pisze:
raz przyskrzyniłam sobie palec i odpadł mi paznokieć.


Paznokieć też mi odpadł ;) Walnąłem gościa w głowę, on się przewrócił i uderzył mnie uzbrojonym czołem w stopę :twisted: Ból okropny....


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 07 grudnia 2006 10:44:34 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 23:10:43
Posty: 3722
Jasiek! :lol: :lol: :lol: :lol: choć przypuszczam, że każdy z tych wypadków nie był śmieszny sam w sobie... ;-)

Z ciekawszych rzeczy to tylko wbiłam sobie nóż w stopę podczas grania w "coś" (już o tym pisałam i marecki z Pankiem zachwiali moją pewność CO to mogła być za gra), co polegało na wbijaniu noża w ziemię - ten jeden raz wyszło mi niedobrze i nóż sterczał mi z podbicia... Wyjęłam, zawiązałam czymś ranę i wróciłam do gry.
A paznokcie - mi w sumie w zyciu zeszło już 7, w tym 4 w ciągu ostatnich 3 miesięcy - jeden jeszcze się trzyma... Efekt spacerów po Beskidze Sądeckim 8) Nie ma o czym mówić :palacz:


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 07 grudnia 2006 10:44:42 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 21:14:22
Posty: 9021
Skąd: Nab. Islandzkie
Jasiek pisze:
próbowałem dłonią zahipnotyzować jamnika


Jasiek pisze:
spadłem z krawężnika


Jasiek pisze:
dostałem z buta w tył głowy


Ja cię sunę! To się nazywa kreatywność!
:piwo: :D .

Odpadnięcie paznokcia... O ja... Aż się boję to wyobrazić - choć bardziej adekwatny wydaje mi się wyraz "odkelił" vide sekcja Laury Palmer :-).

A mnie kiedyś ugryzł... jeż :-).


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 07 grudnia 2006 10:46:41 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 23:10:43
Posty: 3722
Ten krawężnik mnie fascynuje - jak wielki to musiał być krawężnik albo jak mały Jasiek? :shock: :D


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 07 grudnia 2006 10:48:32 

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 19:22:49
Posty: 1139
wspomniano o psie- mnie do twarzy kundel skoczyl mimo,ze nic zlego mu nie robilem.jak mialem 5 lat. inne kontuzje- duzo by wymieniac :lol:


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 07 grudnia 2006 11:11:53 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 15:19:43
Posty: 2382
Skąd: z drzewa
Krawężnik był standardowy... jakieś 15cm.. tyle ze ubłocony i sliski..:)


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 07 grudnia 2006 15:30:33 

Rejestracja:
ndz, 18 czerwca 2006 13:42:20
Posty: 3186
Skąd: dalekie krainy
Jasiek pisze:
W wieku 13 lat postanowiłem odpalić z kolegą petardę produkcji radzieckiej. Lont nie dopalił się do końca, więc wpadłem na genialny pomysł i przełamałem petardę na pół i wsadziłem do środka zapałkę, po czym uciekłem. Ponieważ petarda nie wybuchła, pszedłem sprawdzić co się stało i wtedy było <boom> i blask jaśniejszy od tysiąca słońc. Spaliło mi skórę na prawej dłoni i wtopiło koszulkę w przedramię... pozostałość - duża biała blizna na przedramieniu.

Ha mój wujek chciał zmajstrować bombę z saletry czy czego... I w efekcie przyszyli rękę do brzucha, żeby miał na niej skórę...


Ja kiedyś budowałam z siostrą domek z kartonów. Taśmy się nam wciąż sklejały ze sobą i ciężko się pracowało. Jedna taśma była lepsza... ciągnęłam ją w swoją stronę, a siostra w swoją. Stuknęłyśmy się trochę głowami... :mrgreen: Kaśka nie miała nawet guza. Za to mi spuchło lewe oko, zsiniało, żyły powyłaziły... Legalna śliwa :lol:


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 07 grudnia 2006 16:03:39 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 13 października 2006 20:16:28
Posty: 848
Skąd: Mam nadzieję, że z Nieba
Ptak ze wschodu pisze:
I w efekcie przyszyli rękę do brzucha, żeby miał na niej skórę...

:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :?: :?: :?: :!: :!:

to jeszcze o mnie: pamiętam, jak poszedłem na pierwszy trening juniorów mojej miejscowej drużyny. Koniecznie musiałem zrobić dobre wrażenie, bo chłopaki już trochę ze sobą trenowali. Miałem być bramkarzem...Cholernie ciężkich piłek używali. Dwa palce sobie wtedy wybiłem. I tak przez jakieś dwa miechy mi zostało, bo co trochę opuchlizna zeszła, to znów na trening. I tak w kółko... :roll: A mały palec u prawej ręki, to taki fajnie fioletowy był i się prawie w ogóle nie zginał :mrgreen: :faja:

_________________
"...Trzeba walczyć, aby Bóg dał zwycięstwo..."
św. Joanna d'Arc


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 07 grudnia 2006 16:07:44 

Rejestracja:
ndz, 18 czerwca 2006 13:42:20
Posty: 3186
Skąd: dalekie krainy
Nie wiem dokładnie jak to było, takimi słowami opowiadała to babcia z mamą :wink: Pewno skórę zerwało i wzięli z brzucha... hmm :roll:


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 07 grudnia 2006 16:50:07 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 16:05:18
Posty: 3785
a ja się powiesiłem za dłoń na gwoździu, oczywiście przy udziale kolegów (niechcącym), oj głębokie to było, do dziś mam bliznę mimo że prawie 5 lat już od tego momentu minęło

innym razem naderwałem ścięgno achillesa, ale nie wiem jak to się stało :? grałem w piłkę, wróciłem do domu a na drugi dzień nie mogłem chodzić

a w dzieciństwie upadłem tyłem głowy z oparcia wersalki na kaloryfer, zabawki miałem na wysokiej półce a że poczułem nagłą chęć zabawy ...

a ostatnio przekręciłem sobie stopę o 180 stopni, schodziłem ze schodów jednocześnie patrząc na telefon i myślałem że schody skończyły się wcześniej :oops: od świadków mojej dramatycznej próby ustania dowiedziałem się że wyglądało to efektownie

aha, ze 2 lata temu nabiłem sobie potężnego guza, aż cud że nic poważniejszego mi się nie stało, bawiliśmy się z w "kto wykona ciekawszą figurę cyrkową", w moim przypadku próba skoku nad kolegą zakończyła się zahaczeniem kolegi, odbiciem się od niego i upadkiem głową na beton :oops: przez jakieś 5 minut nie mogłem dojść do siebie.

aha, wszystkie moje próby były w 100 % trzeźwymi decyzjami umysłu. nic wtedy nie piłem.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 07 grudnia 2006 20:32:32 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 16:05:18
Posty: 3785
o, ja jak miałem z 13 lat to grałem w kosza w mieszkaniu i też wyskoczyłem za wysoko, przydzwoniłem głową w górną futrynę, tragiczny ból.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 07 grudnia 2006 22:28:33 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 16 listopada 2004 23:19:04
Posty: 854
a ja się ukłułem wstrętną szpilką w mój paluszek i rozbolał mnie brzuszek
:mrgreen:


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 07 grudnia 2006 22:33:30 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 14 lipca 2006 17:50:48
Posty: 59
Skąd: Moody Blues, the
mnie raz na koncercie weszed chrząszcz do ucha i pewnego razu na kilkanaście miesięcy straciłem węch i smak

_________________
I'm a xes machine
I can do anything


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 07 grudnia 2006 22:38:58 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 16 listopada 2004 23:19:04
Posty: 854
Masz kubki smakowe i wenchowe w uchu, Hejłord? Twoje fanki chyba na to leco? :wink:

Twardziel prawdziwy, tyle miechów trzymać chrzonszcza w uchu :mrgreen:


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 07 grudnia 2006 22:40:07 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 14 lipca 2006 17:50:48
Posty: 59
Skąd: Moody Blues, the
to dwa różne zdarzenia Shreku...

co tu okrywać: jestem weteranem scenicznych szos...

_________________
I'm a xes machine
I can do anything


Na górę
 Wyświetl profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 234 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 16  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 70 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group