Ultima Thule

Forum fanów Armii i 2TM2,3
Dzisiaj jest wt, 07 maja 2024 15:50:54

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 250 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 17  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 03 października 2006 21:28:54 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 22:37:55
Posty: 25406
marecki pisze:
niezpomniany, wybłagany wręcz koncert, bo to apogeum sporu Legenda vs Triodante napezającego forum przez długi czas

no jasne! wiedziałem, że o czymś zapomniałem przy okazji pierwszego meczu! wiadomo, sam mecz, apogeum sporu naprężającego etc. (dobrześ to ujął!), manewry u Budynia, równie liczne chyba, jak te w styczniu - ale przecież jeszcze TEN koncert! Ile to czasu się mówiło, że Triodante, Triodante i Triodante zwłaszcza na koncertach!

BartZ pisze:
Nazwanie przez Merryego spotkania forumowiczów po koncercie Arki Noego w Poznaniu manewrami!

o! dobre! nie znałem tej genezy nazwy - a ta nazwa bardzo ważna, bo specyficzna i tylko dla nas zrozumiała! No bo co, spotkam kolege ze szkoły, choćby i słuchającego Armii i co mu powiem? "sluchaj, był u nas Budzy i mieliśmy manewry" ??? he he he. fajną by miał BEKĘ ;-)

_________________
ćrąży we mnie zła krew


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 03 października 2006 21:37:33 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 15:59:39
Posty: 28019
Tej, to może przy tej okazji wyjdzie kto pierwszy rzucił pomysł meczu. Czy był to Elrond czy ktos inny?

Nie wiem co było najważniejsze w integrowaniu forumowej społeczności (ale obiecuję odpowiedzieć Budyń na pytania), ale chciałem zwrócić uwagę na zjawisko chyba najbardziej specyficzne: zabawa w odrzucanie płyt, jaka zaproponował Gero, która doprowadziła do meczu!
Bo o ile chęć spotkania się jakiejś grupy w realu jest czymś zwykłym, o ile sptkania przy okazji koncertów podobnie, to całe to wydarzenie-zjawisko wynika już ze specyfiki dyskusyjnego forum internetowego, jak mi sie wydaje.

_________________
Tygrysie, tygrysie - czemu chodzisz w dresie?


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 03 października 2006 21:50:46 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 19:09:25
Posty: 6879
Skąd: z Nepalu
Crazy pisze:
nie znałem tej genezy nazwy - a ta nazwa bardzo ważna, bo specyficzna i tylko dla nas zrozumiała!


http://forum.gery.pl/index.php?showtopic=36224

To spotkanie, które opisuje Merry miało miejsce tydzień po spotkaniu po koncercie Arki Noego. Sorry - pomyliło mi się. Manewry zostały oficjalnie manewrami po drugim spotkaniu!

_________________
Auto, winda, kibel, molo
Ławka, kino,basen, szkoła


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 03 października 2006 22:40:03 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
czw, 09 grudnia 2004 12:21:40
Posty: 5834
heh ja mam tu krótki staż :oops: i wybieram mecz :mrgreen: narazie zaliczyłęm tylko mecz ;)


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 04 października 2006 08:30:29 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 16:53:29
Posty: 14866
Skąd: wieś
BartZ pisze:
Pierwszy koncert Trupiej Czaszki w Warszawie i impreza u Kishira!!! (pięć gwiazdek!!!)


No właśnie było jeszcze to. Koncert miał miejsce w momencie przenosin z Gery - zdaje się, że to było jeszcze przed przenosinami, a przenosiny nastąpiły zaraz po tym wydarzeniu. Zawsze mi się wydawało, że to gdzieś wtedy musiała dojrzewać decyzja, że dziękujemy gery za współpracę. Tu jest odpowiedni wątek, który potwierdza to, co piszę. Bo forum w tej formie zaczęło istnieć 9.11 a koncert miał miejsce 7.

_________________
Youtube


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 04 października 2006 09:19:02 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 27 maja 2005 21:52:18
Posty: 1188
Skąd: kiwi
przeczytałam wszystko i sporo nowych rzeczy się dowiedziałam...jestem tu dopiero od 27 maja 2005 zalogowana,ale wcześniej trochę czytałam...większość z was poznałam na koncercie w Krakowie i na manewrach u Laski :piwo: ,a potem to już jakoś było :mrgreen:

_________________
kiwi lubi wiki
wiki lubi kiwi
A MNIE JUŻ NIC NIE ZDZIWI :-D


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 04 października 2006 13:04:51 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 23:33:35
Posty: 4884
antiwitek pisze:
Tej, to może przy tej okazji wyjdzie kto pierwszy rzucił pomysł meczu. Czy był to Elrond czy ktos inny?


kiedyś próbowałem to sprawdzić, ale nie udało mi się - zdaje się że w wątku finałowym Triodante-Legenda pojawiły się jakieś żartobliwe propozycje sportowe, ale NA POWAŻNIE to chyba Elrond wymyślił na pierwszych lub drugich manewrach w Poznaniu (wydaje mi się to zresztą jednym z bardzo ważnych (czy nie najważniejszym?)momentów przełożenia forumowego onlajnu na real)


Gravi pisze:
Koncert miał miejsce w momencie przenosin z Gery - zdaje się, że to było jeszcze przed przenosinami, a przenosiny nastąpiły zaraz po tym wydarzeniu.


o tak, niezapomniane wykonanie łapaczy waiatru przez Elronda na manewrach u Kisziro'a po koncercie - z improwizowanym tekstem o tym czy, koledzy, przenosimy się?

_________________
in the middle of a page
in the middle of a plant
I call your name


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 04 października 2006 13:23:16 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 00:10:43
Posty: 3722
mały element nie tyle integrujacy, co o integracji świadczący - niezbyt istotny w świetle poprzednich - podpisy! Cytowanie siebie nawzajem, niekiedy swoiste "dialogi" podpisami, nawiązywanie do sytuacji "z realu".

W kwestii języka jeszcze - dyskusje z obu watków językowych tu wiele wniosą - "antyblogaski"vs"blogaski"vs"maue uonki"vs"piszmy normalnie!"vs"nie bede uzywac polskich znakow"...


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 04 października 2006 14:28:06 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 19:09:25
Posty: 6879
Skąd: z Nepalu
A pamiętacie jak Morella miała mojego avatara? I Elrond napisał posta o treści mniej więcej takiej:
"...........Morella Z.........???????!!!!!!!!!!! :shock: :shock: :shock: :shock: !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!"

:wink:

_________________
Auto, winda, kibel, molo
Ławka, kino,basen, szkoła


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 04 października 2006 17:29:08 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 20:39:34
Posty: 2858
Skąd: bydzia
Budyń pisze:
jakie wydarzenia uważacie za a) szczególnie ważne w dziejach forum, b) szczególnie sprzyjające integracji i brataniu się forumowiczów


Zasadniczo punkty a) i b) pokrywaja się. Gwiazdke * stawiam przy wydarzeniach, które moim zdaniem nie sprzyjaja formowemu jednoczeniu się. Piwo :piwo: pojawi się tam, gdzie integracja zakresla szersze kregi i wciąga naszych znajomych ‘spoza’. A czy pisac tylko o tych, w ktorych uczestniczylo sie? Jesli tak, to w kolejnosci auto-chrono:

- monarchia Aldzaziry
- powstanie chata -> bardziej zbliżone do fejstufejsowych kontakty
- ucieczka z Gerow
- pierwsze na zywo spotkanie z Forumowiczami i debiut Trupiej Czaszki na Hybrydowej scenie XI/2004,
- podroz na kresy wschodnie do KajoKoca 4 forumowiczow uwienczona starciem z maluchem. Symbol wypadku (samochodzik z powypadkowej pizzy u Kishirro) – obecnie zabawką moich kotów :piwo:
- urodziny Armii w Stodole i u Crejzich
- minimanewry w siedzibach przedstawicieli forumowych (poznan, bydzia), czyli spotkania dla spotkan,
- mikroforumowe wyjazdy turystyczne, np. Świętokrzyski duuugi likend :piwo:
- psychodelia premanewrowa w Łomiankach! pierwszy mecz!! Punkt!! Pomidory i mielone u Budynia!
- poznański lipiec 2005, czyli tydzień z zycia penera
- wakacyjne (2005) Tatry!!!! :piwo:
- zlot forumowy w Strzesze Akademickiej zakończony narodzinami Malej Uonki
- zgrzyty i rozlamy forumowe (druga polowa 2005)*
- pierwsza forumowa Wigilia
- narty i śnieżne Gory 2006 :piwo:
- Juwenalia z Forum w stolicy!
- Chocholowska Zlot :piwo:

_________________
you create your hell...


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 04 października 2006 17:35:17 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 23:33:35
Posty: 4884
hehe, Bart, to było świetne, te Bartki na co drugim awatarze, a potem Hajwardy :)

_________________
in the middle of a page
in the middle of a plant
I call your name


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 04 października 2006 17:41:13 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 27 maja 2005 21:52:18
Posty: 1188
Skąd: kiwi
widze,że to forum na niezłą historie :piwo: wspominajcie dalej...

_________________
kiwi lubi wiki
wiki lubi kiwi
A MNIE JUŻ NIC NIE ZDZIWI :-D


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 04 października 2006 20:48:49 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 19:09:25
Posty: 6879
Skąd: z Nepalu
dyingbride pisze:
narty i śnieżne Gory 2006


:piwo:

_________________
Auto, winda, kibel, molo
Ławka, kino,basen, szkoła


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 09 października 2006 21:37:28 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
czw, 11 listopada 2004 17:00:25
Posty: 22891
może jeszcze coś sobie przypomnieliście przez czas odwyku półdniowego od forum? :D
aktualne są pytania o
- ramy czasowe choć orientacyjne poprzednich (przed gerami) forów
- kto z Was się na nich udzielał (mniej więcej)

dorzucam pytanie o czata, a dokłądniej od kiedy czat istnieje, kto na nim bywa mniej więcej wiem (odkąd jestem na forum), ale czy ktoś np bywał tam dawniej i przestał? Każdy szczegół jest na wagę złota :D

Za kilka dni umieszcze pierwszą ankietę on-line, od razu uprzedzam, że ona będzie zalinkowana w innym, mniej dostępnym szerokiej publiczności miejscu :wink: , ale o tym oczywiście napiszę najpierw tu.

_________________
Mężczyzna pracujący tam powiedział:

- Z pańskim forum jest wszystko w porządku.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 09 października 2006 22:48:38 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 20:39:34
Posty: 2858
Skąd: bydzia
kuniec wrzesnia 2004, jakosik. Najpierw rozmawialismy na kanale ircowym, po czym zalozylam pokoj na Polczacie. A najpierwsi systematyczni Czatowicze to: Kajo, Gravi, Erkej, BartZ, PiotrekB, Pietro i jego horrory ;), dyingbride. Pominelam koguś?

_________________
you create your hell...


Na górę
 Wyświetl profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 250 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 17  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: jpl i 260 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group