Ultima Thule

Forum fanów Armii i 2TM2,3
Dzisiaj jest czw, 28 marca 2024 12:40:05

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1411 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90 ... 95  Następna
Autor Wiadomość
PostWysłany: śr, 06 czerwca 2018 20:15:26 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
sob, 17 lutego 2007 09:03:24
Posty: 17986
:)

_________________
..Ty się tym zajmij..


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: czw, 07 czerwca 2018 22:44:48 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 01 października 2007 21:19:21
Posty: 7606
Skąd: Kraków
:D

_________________
Would you know my name, if I saw you in heaven ?

Mój kanał na YouTube, czyli klejenie modeli, ale nie tylko. :wink:


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: wt, 12 czerwca 2018 11:40:32 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 10 stycznia 2005 11:49:49
Posty: 24303
Skąd: Kamienna Góra/Poznań
Chłopcy mają jelitówkę. Leżą i zdychają, nie jest fajnie.
- Tato, chcę pić.
- Adasiu, to wstań i podejdź do stolika. Na stoliku masz herbatkę.
- Nie mogę.
- Dlaczego?
- Bo bolą mnie nogi.
- Nogi cię bolą? A od czego, skoro cały dzień leżysz?
- Od tego pływania w basenie na wyspie Kos - odrzekł bez namysłu, nawiązując do urlopu, który był miesiąc temu. :idea:

_________________
In an interstellar burst
I am back to save the Universe.


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: śr, 13 czerwca 2018 06:38:39 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
ndz, 26 marca 2006 08:01:48
Posty: 19429
Skąd: z prowincji
:)
i Tato podał coś do picia?

_________________
Obrazek
"Niewole robią z nas ponurych i złych"
"Nie ma przypadków, są tylko znaki"


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: śr, 13 czerwca 2018 07:16:20 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 10 stycznia 2005 11:49:49
Posty: 24303
Skąd: Kamienna Góra/Poznań
Już nie pamiętam, kto wygrał tym razem. :)

_________________
In an interstellar burst
I am back to save the Universe.


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: wt, 03 lipca 2018 08:51:33 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 18:29:55
Posty: 3974
Skąd: Warszawa
Dwuletnia córka, odkąd jakiś czas temu zaczęła nawijać, regularnie dostarcza nam rozrywki.

Dość często zdarza jej się podśpiewywać jakieś piosenki, by po chwili przedstawić ich interpretację. I tak raz podśpiewywała sobie Arkę:
Mamy czas, mamy czas, czas nie goni nas. Taka piosenka. O mamie.
Innym razem, po obejrzeniu przedstawienia w przedszkolu brata, odtwarzała fragment usłyszanej tam piosenki:
My porządek mamy mieć. My porządek mamy mieć. My porządek mamy mieć. Taka piosenka. O Mieciu.

Z kolei, z innej beczki, w niedzielę żona przyjmowała Komunię, trzymając małą na rękach (zwykle w tym czasie śpiącą w wózku) i nie zdążyła jeszcze za bardzo odejść, kiedy córka, dość głośno, jak ma w zwyczaju, postanowiła zapytać: A ten zielony co dał?

_________________
My shadow is always with me. Sometimes ahead... sometimes behind. Sometimes to the left... sometimes to the right. Except on cloudy days... or at night.


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: wt, 03 lipca 2018 09:26:16 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 14:59:39
Posty: 28006
:D :D :D

_________________
Tygrysie, tygrysie - czemu chodzisz w dresie?


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: wt, 03 lipca 2018 15:36:56 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 20 października 2008 16:48:09
Posty: 6421
Bogus pisze:
A ten zielony co dał?


córeczka tatusia :mrgreen:

_________________
J 14,6


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: sob, 07 lipca 2018 18:37:34 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 28 stycznia 2005 14:46:47
Posty: 21338
Skąd: Autonomiczne Księstwo Służew Nad Dolinką
Leżę sobie grzecznie na plaży i wytapiam nadmiar tłuszczu. Nagle podchodzi do mnie trójka obcych dzieci - na oko 10-12 lat i mówi grzecznie chórem „dzień dobry”. Trochę mnie zabiły z pantałyku, bo ledwo przywykłem do tego, że ludzie mówią do mnie „proszę pana”, a tu takie coś. Utrzymałem jednak fason i odpowiadam „dzień dobry”. Myślałem, że to załatwi sprawę i dzieci upewniwszy się, że nie jestem wyrzuconym na brzeg morświnem, którego należy ponownie zawlec do wody pójdą w swoją stronę.

Ale nie.

Stoją i patrzą na mnie z takim zachwytem jakbym miał 10 złotych przyklejone do czoła. Widzę, że coś tu się święci, więc na wszelki wypadek mówię jeszcze raz „dzień dobry”. Dzieci odpowiadają - tym razem w trójgłosie. I dalej stoją i się na mnie gapią maślanymi oczami.

Sytuacja robi się niezręczna. Na szczęście jeden chłopiec mówi wreszcie:

„Czy to pan jest tym znanym jutuberem? Bo jest pan do niego podobny.”

Odpowiadam, że nie jestem jutuberem i to nie tylko znanym, ale nawet nieznanym. Cała moja działalność na YT sprowadza się do lajkowania filmików o kotkach i klipów GG Allina -tego oczywiście już nie powiedziałem, żeby nie łamać dzieciom psychiki.

Myślałem, że to załatwi sprawę, ale nie doceniłem zawziętosci dzisiejszej młodzieży - stoją dalej i widać wyraźnie, że mi nie wierzą. Jedna dziewczynka zmrużyła podejrzliwie oczy i pyta jeszcze raz:
„Czy jest pan PEWIEN, że nie jest pan tym znanym jutuberem? Bo jest pan do niego BARDZO podobny.”

Zacząłem więc znowu gorąco zapewniać, że z jutubami miałem tyle wspólnego co z mercedesami, czuli nic.

Żebyście widzieli rozczarowanie na buziach tych dzieci - czysta żałość. Myślałem, że mi serce pęknie. Żeby więc nie zostawiać ich w takim stanie ducha, zapytałem do którego to jutubera jestem tak podobny. Dowiedziałem się, że do jakiegoś Admiarała-Diablo-cośtam. Pytam Antka, który leżał obok i słuchał zaaferowany całej rozmowy, czy zna takiego. Kręci głową, że nie. Potwierdziłem więc raz jeszcze, że nie jestem Admirałem-Diablo-cośtam, ale tym razem puściłem jeszcze do nich porozumiewawcze oko.

Dzieci w końcu poszły. Co prawda w lekkiej rozterce, ale przynajmniej nie kompletnie rozczarowane. Może dzięki temu nie zostaną alkoholikami, ani ulicznymi sprzedawcami dywanów.

Moja latorośl patrzy na mnie teraz tak, jakby conajmniej ktoś rozpoznał we mnie Elvisa Presleya.

Także gdyby ktoś Was kiedyś zapytał czy ten łysy, z brodą, w pinglach to ten znany jutuber Admirał-Diablo-cośtam, to mówcie, że nie.

Ale puścicie porozumiewawcze oko.

_________________
Sometimes good guys don't wear white


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: pn, 09 lipca 2018 04:14:55 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 01 października 2007 21:19:21
Posty: 7606
Skąd: Kraków
Można prościej, założyć sobie konto na Youtube. Moim osobistym zdaniem akurat Ty marnujesz się, nie posiadając go. ;)

:mrgreen:

_________________
Would you know my name, if I saw you in heaven ?

Mój kanał na YouTube, czyli klejenie modeli, ale nie tylko. :wink:


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: pn, 09 lipca 2018 11:41:15 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 21:37:55
Posty: 25363
Piękna przygoda na plaży :D

Zresztą ta w kościele też!

_________________
ćrąży we mnie zła krew


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: pn, 09 lipca 2018 13:18:38 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 20 października 2008 16:48:09
Posty: 6421
Pet pisze:
Ale puścicie porozumiewawcze oko

:wink: Pet mistrz słowa!

_________________
J 14,6


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: czw, 12 lipca 2018 08:36:12 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 24 grudnia 2004 14:34:22
Posty: 17234
Skąd: Poznań
Pet pisze:
dzieci upewniwszy się, że nie jestem wyrzuconym na brzeg morświnem, którego należy ponownie zawlec do wody pójdą w swoją stronę.


:lol:

i cała sytuacja zabawna!

_________________
czasy mamy jakieś dziwne
głupcy wszystko ogołocą
chciałoby się kogoś kopnąć
kogoś kopnąć - ale po co


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: pt, 31 sierpnia 2018 16:45:09 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
ndz, 20 stycznia 2008 13:09:14
Posty: 4694
Przypomniał mi się fakt z mojego dzieciństwa, o którym dawno nie myślałem - otóż kiedy miałem jakieś 5-6 lat, to byłem w Ustroniu z rodzicami. Pojechali też z nami znajomi rodziców i ich syn, który był ode mnie jakieś 4 lata starszy. No i ten syn (który był wtedy moim głównym kompanem w wolnym czasie) z kamienną twarzą wkręcał mnie, że kilka lat wcześniej Telewizja Polska emitowała serial komediowy "Przygody dziadka Feliksa i babci Pierdzioszki". Trochę nie dowierzałem, ale on był na tyle wkręcony w temat, że opowiadał mi streszczenia odcinków tej produkcji i te streszczenia były kompletne odjechane, a czasem nawet nawet trafiał się tam dość montyphytonowski humor albo w ogóle już kompletny absurd. Pamiętam, że opowiadał, że w jednym z odcinków głównych bohaterów odwiedził listonosz i wpadł do jakiejś pułapki, a dziadek Feliks powiedział "przepraszam bardzo, to pułapka na widłaki" :) Kurcze, zastanawiam się czy słuchanie takich historii w dzieciństwie nie wpłynęło jakoś na moje obecne poczucie humoru... :) Niestety - chociaż z tego co wiem, to chociaż u mojego kompana z dzieciństwa wszystko jest jak najbardziej okej, to nigdy nie rozwinął swojego talentu w kwestii scenopisarstwa.

_________________
gdzie znalazłeś takie fayne buty i taką fayną głowę?


FORZA NAPOLI SEMPRE!


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: ndz, 23 września 2018 12:37:09 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 21:37:55
Posty: 25363
Hmm, nie wiem, czy aby nie do wątku językowego powinienem to dać, ale:

a) młodszy syn Jaś zapowiedział właśnie mamie, że będzie LEKARZOWAŁ i wtedy ona będzie POSTRZYKANA
b) starszy Marcin już jakiś czas temu stwierdził, że popsuty rower należy zaprowadzić do ROWERMISTRZA

Podobają mi się te słowa!

Prazeo, przegapiłem to wcześniej - świetny serial o tych Dziadkach! :D Ej, ale ten kolega to mówisz, że miał 9-10 lat? Niezły zawodnik, żeby w tym wieku już takie historie tworzyć. Ciekaw jestem, czy w naszej nowej klasie (w tym właśnie wieku) znalazłby się ktoś z takimi zdolnościami!

_________________
ćrąży we mnie zła krew


Na górę
 Wyświetl profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1411 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90 ... 95  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 48 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group