Ultima Thule

Forum fanów Armii i 2TM2,3
Dzisiaj jest pn, 17 czerwca 2024 01:45:29

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5837 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 332, 333, 334, 335, 336, 337, 338 ... 390  Następna
Autor Wiadomość
PostWysłany: czw, 20 października 2016 08:52:16 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 12 listopada 2004 14:02:17
Posty: 5355
Skąd: Skąd:
wokr pisze:
Nie odpowiem Ci na to pytanie. Jeżdżę tylko popołudniami i korki mam w przeciwną stronę (wczoraj maksymalnie - 18).

W drodze powrotnej stało się w okolicach Mrówki jakoś. I przy Vogla. Oczywiście 1,5 h to już była skrajność, ale pamiętam, że zimą podjeżdżałam jeden przystanek, a później szłam od szkoły do Klarysewa i czekałam na wcześniejszy autobus :D Podjeżdżanie do szkoły może się wydawać absurdem, ale zimą rano na przykład nie było nic odśnieżone, więc raz dotarłam do Klarysewa z nogawkami mokrymi do kolan, a przedzieranie się przypominało mi Beskidy zimą (i zaczęłam używać ochraniaczy na nogawki). Później już od razu szłam do K. A jeszcze później przesiadłam się na rower i czas dojazdu do pracy (na Płatowcową) się skrócił... Sentyment pozostał. Pozdrów tamte okolice!

_________________
Bez zbroi wychodzić się boję.


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: czw, 20 października 2016 10:04:09 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 13 stycznia 2012 17:29:27
Posty: 7720
Skąd: Hôtel Lambert / Rafał Gan Ganowicz Appreciation Society
elsea pisze:
Czy ktoś z Was wie/umie znaleźć, jak ten mechanizm się nazywa w psychologii?


TrollInt - skrót od "Trolling Intelligence" ;)


manool pisze:
Pozdrów tamte okolice!


Czasy przejazdów bardzo się w ostatnich latach poprawiły, a ponieważ w przyszłym roku mają otworzyć estakadę łączącą ul. Przyczółkową z Ursynowem (nieco za Mrówką, patrząc w stronę Warszawy), to powinno się znacznie polepszyć.

POZDRO WOKR! Chyba pójdę wysprejować taki napis na przystanku Skolimów 01 :piwo:

_________________
Ceterum censeo Platformem delendam esse

Wszystkie prawdziwe ścieżki prowadzą przez Góry.

Zawsze mieć dojrzałe jagody do jedzenia i słoneczne miejsce pod sosną, żeby usiąść.


My gender pronoun is "His Majesty / Your Majesty".


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: czw, 20 października 2016 11:24:21 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 19 grudnia 2007 11:18:44
Posty: 2025
Skąd: Los Hervideros
:D
710 fajna linia. Czasami jadąc przez Konstancin w stronę Piaseczna na wysokości Parku Zdrojowego mam wrażenie, że za lasem po lewej stronie musi być morze. Niestety specyfika pracy w MZA jest taka, że rzadko jeździ się na tych samych liniach. W tym miesiącu 710 miałem tylko 2 razy. Z drugiej strony zapobiega to monotonii. Dziś np. 182 brygada 015.

_________________
muzyka gra, a dzień ucieka
last.fm/wokr


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: czw, 20 października 2016 12:14:27 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 12 listopada 2004 14:02:17
Posty: 5355
Skąd: Skąd:
wokr pisze:
182

A, to znów do mojej pracy :D

_________________
Bez zbroi wychodzić się boję.


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: czw, 20 października 2016 21:50:28 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 14 listopada 2007 17:38:41
Posty: 10043
wokr pisze:
Niestety specyfika pracy w MZA jest taka, że rzadko jeździ się na tych samych liniach.

Ooo! Ale od dawna tak jest? Pytam, bo kiedyś regularnie jeździłam do pracy z tym samym kierowcą, tą samą linią o tej samej godzinie.


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: pt, 21 października 2016 07:44:06 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 19 grudnia 2007 11:18:44
Posty: 2025
Skąd: Los Hervideros
To musiał być inny przewoźnik. W Warszawie pod egidą ZTMu jeździ jeszcze kilka firm. Ja też gdy pracowałem gdzie indziej, przez 2 lata jeździłem na tej samej linii. Ale na dłuższą metę jest to nużące.

_________________
muzyka gra, a dzień ucieka
last.fm/wokr


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: pt, 21 października 2016 16:31:16 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 01 października 2007 22:19:21
Posty: 7646
Skąd: Kraków
Ja podziwiam kierowców autobusów. Za opanowanie stresu najbardziej. No i za panowanie nad autobusem. To jest coś. :shock:

_________________
Would you know my name, if I saw you in heaven ?

Mój kanał na YouTube, czyli klejenie modeli, ale nie tylko. :wink:


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: pt, 21 października 2016 22:44:15 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 24 grudnia 2004 15:34:22
Posty: 17331
Skąd: Poznań
Fengari pisze:
Pytam, bo kiedyś regularnie jeździłam do pracy z tym samym kierowcą, tą samą linią o tej samej godzinie.


Dobry motyw na początek jakiegoś horroru...

_________________
czasy mamy jakieś dziwne
głupcy wszystko ogołocą
chciałoby się kogoś kopnąć
kogoś kopnąć - ale po co


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: pt, 21 października 2016 23:24:08 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 14 listopada 2007 17:38:41
Posty: 10043
To był trochę horror... i trochę komedia. :D
Komedia, kiedy śpiewał. Horror, kiedy zaczynał ostre wywody na tematy polityczne i wyrywał konkretnych pasazerów do odpowiedzi. Strasznie się bałam, zeby mnie nie wywołał i dlatego najczęściej siadałam z tyłu na odwróconym fotelu.

wokr pisze:
To musiał być inny przewoźnik. W Warszawie pod egidą ZTMu jeździ jeszcze kilka firm. Ja też gdy pracowałem gdzie indziej, przez 2 lata jeździłem na tej samej linii. Ale na dłuższą metę jest to nużące.

Toś mnie zaskoczył! Że tramwaje i autobusy to różne firmy, to wiedziałam, ale że autobusy mają różnych przewoźników, to nie miałam pojęcia!


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: sob, 22 października 2016 08:31:56 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 19 grudnia 2007 11:18:44
Posty: 2025
Skąd: Los Hervideros
Fengari pisze:
Komedia, kiedy śpiewał. Horror, kiedy zaczynał ostre wywody na tematy polityczne i wyrywał konkretnych pasazerów do odpowiedzi.

O, to był ten słynny Wesoły Kierowca? On na początku pracował u Michalczewskiego, potem w Mobilisie, teraz w EuropieExpress, chyba że już go znowu zwolnili. TVNowi i Wyborczej się to podobało, ale ilosć skarg od pasażerów była podobno większa od pochwał.

_________________
muzyka gra, a dzień ucieka
last.fm/wokr


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: sob, 22 października 2016 18:40:07 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 14 listopada 2007 17:38:41
Posty: 10043
Nawet nie wiedziałam, że był słynny, to była taka marginalna traska i nieistniejąca już dziś linia 202 (ok, widzę, że jednak istnieje, ale jeździ kompletnie w innych rejonach), która pojawiła się na krótko akurat wtedy, kiedy mi tamtędy pasowało do pracy i znikła, kiedy mi już nie była potrzebna. :D

A co właściwie podobało się TVNowi i Wyborczej? Że go zwalniali, czy jego zachowanie? Facet miał poglądy zgoła odmienne od prezentowanych przez owe media, jeśli mógł im się podobać, to na zasadzie wymarzonego obiektu do wytykania palcami pt. 'o, patrzcie ludzie, jaka ta prawica to świry!'


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: sob, 22 października 2016 20:01:26 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 19 grudnia 2007 11:18:44
Posty: 2025
Skąd: Los Hervideros
To nie wiem, może to nie ten. Wpisz w Google 'Wesoły kierowca'. To zobaczysz czy to on.

_________________
muzyka gra, a dzień ucieka
last.fm/wokr


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: sob, 22 października 2016 22:54:15 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 14 listopada 2007 17:38:41
Posty: 10043
Raczej nie ten. Nie mam pamięci do twarzy, a tamtemu się nigdy za bardzo nie przyjrzałam, ale mi się zdaje, że to był starszy facet, a nie młody chłopak. I owszem, czasem witał nowych pasażerów, czasem miał jakieś głupie żarciki na dzień dobry czy do widzenia, ale zasadniczo, to w zależności od nastroju, albo śpiewał, albo politykował (co nie było ani zabawne ani miłe), a ten Wesoły Kierowca to odniosłam wrażenie, że tylko żartował.


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: pn, 24 października 2016 17:30:23 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 12 listopada 2004 14:02:17
Posty: 5355
Skąd: Skąd:
A ten tapatalk jest wart czy niewart?

_________________
Bez zbroi wychodzić się boję.


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: pn, 24 października 2016 17:40:07 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 01 października 2007 22:19:21
Posty: 7646
Skąd: Kraków
Ja się do niego nie przyzwyczaiłem. Osobiście wolę korzystać z forum w tradycyjny sposób.

_________________
Would you know my name, if I saw you in heaven ?

Mój kanał na YouTube, czyli klejenie modeli, ale nie tylko. :wink:


Na górę
 Wyświetl profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5837 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 332, 333, 334, 335, 336, 337, 338 ... 390  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group