Ultima Thule

Forum fanów Armii i 2TM2,3
Dzisiaj jest ndz, 16 czerwca 2024 23:16:18

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 526 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29 ... 36  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 23 czerwca 2006 21:10:01 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 12:17:46
Posty: 4937
Skąd: Biadacz
ale Koreę trenuje nassłabszy adwokat jakiego widziałem w akcji...

pozdro...
KoT


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 23 czerwca 2006 22:41:28 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 31 stycznia 2005 02:20:37
Posty: 319
Skąd: Ant(y)werpia
To co wyrabia sedzia w meczu Szwajcaria- Korea zakrawa na kpine...Podobnie zachowywal sie sedzia w meczu Australii z Chorwacja...dla mnie zenada...Powinni to zablokowac...


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 23 czerwca 2006 23:09:45 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 19:29:55
Posty: 3974
Skąd: Warszawa
Czyli?

_________________
My shadow is always with me. Sometimes ahead... sometimes behind. Sometimes to the left... sometimes to the right. Except on cloudy days... or at night.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 24 czerwca 2006 00:06:01 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 22:37:55
Posty: 25464
nie wiem, bo jednak wolałem patrzeć na Francję (szkoooda że Trezeguet nie strzelił, tak go lubię, i powinien!)
ale mecz Szwajcaria-Ukraina to jednak jakaś porażka dla mnie...

_________________
ćrąży we mnie zła krew


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 24 czerwca 2006 17:12:13 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 19:29:55
Posty: 3974
Skąd: Warszawa
Pierwszy mecz 1/16 i... katastrofa... :-(

_________________
My shadow is always with me. Sometimes ahead... sometimes behind. Sometimes to the left... sometimes to the right. Except on cloudy days... or at night.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 24 czerwca 2006 20:54:52 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 16:53:29
Posty: 14870
Skąd: wieś
Mnie za to dziwią określenia na sposób, w jaki piłkarze uderzają: "wewnętrzne podbicie", "zewnętrzne podbicie" (to chyba dawny fałsz), "proste podbicie" ???, i tzw. "specyficzne uderzenie" - to ostatnie w odniesieniu do sposobu, w jaki strzela Juninho z Brazyli. Chodzi o strzał z czuba....

_________________
Youtube


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 25 czerwca 2006 00:05:54 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 24 grudnia 2004 15:34:22
Posty: 17331
Skąd: Poznań
Jestem zagorzałym kibicem Argentyny, ale po meczu z Meksykiem przyznać musze obiektywnie - Argentyna zagrała bardzo słabo! Właściwie gdyby nie przepiękny strzał Rodrigueza w dogrywce, pewnie skończyłoby się na loterii w karnych.
Los Argentyny w ćwierćfinale z Niemcami budzi moje poważne obawy. Tym bardziej, że Niemcy grają niezwykle skutecznie i efektywnie, co pokazali dziś ze Szwecją.
No i gloria victis - Meksyk zaprezentował się pięknie. Żal, że odpadają.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 25 czerwca 2006 00:36:33 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 22 listopada 2004 14:05:36
Posty: 7312
Skąd: Warszawa/Stuttgart
Bogus pisze:
Pierwszy mecz 1/16 i... katastrofa...
taki krótki post i dwa błędy: :wink:
1/8 !!!
i jaka katastrofa, w końcu Niemcy grali naprawdę ładnie i wygrali całkowicie zasłużenie.

Poza tym co za piękne mistrzostwa, nawet Niemcy grają ładnie :D No i mamy chociaż dwóch Polaków w ćwierćfinałach :wink:

Mecz Niemców za krótki był bo po kwadransie było po meczu. Rozbili Szwedów kompletnie, nawet niezasłużony karny im nie pomógł. A Argentyńczycy grali słabiej ale wygrali, z Niemcami może będzie im łatwiej, bo Niemcy nie będą się tak bronić jak Meksyk a bardziej atakować a to młyn na wodę Argentyńczyków. Bardzo ciekawy mecz.

_________________
Klaszczę w dłonie ...
... by było mnie więcej ...


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 25 czerwca 2006 00:53:11 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 19:09:25
Posty: 6879
Skąd: z Nepalu
Mecz Niemcy - Szwecja dobry. Ze wskazaniem na pierwszą połowę. W drugiej trochę siadło tempo. Larsson to parówa bo wykonał karnego najgorzej jak mógł - w ogóle nie przymierzył.
Argentyna - Meksyk. Byłem zszokowany dobrą grą Meksyku. Po pierwszych dziesięciu minutach i wyniku 1:1 pomyślałem, że to jest jeden z najlepszych meczów na tych mistrzostwach. Później trochę nudy ale bramka w doliczonym czasie gry wbiła mnie w ziemię. Miazga! To przyjęcie, ten strzał. Piękne! Argentyna zasłużenie wygrała!

_________________
Auto, winda, kibel, molo
Ławka, kino,basen, szkoła


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 25 czerwca 2006 10:48:54 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 12:17:46
Posty: 4937
Skąd: Biadacz
ja jestem w szoku - takich Niemców jeszcze nie było oni nie zagrali efektywnie tylko efektownie - akcje strzały z daleka - szok !!! Szwedzi wszystko co mieli do pokazania pokazali w meczu z Anglią, poza tym słabi i dobrze, że odpadli. Niemcy zrobili z nich miazgę i się przy tym nie zmęczyli zbytnio.

Co do Argentyny to nie mam już wątpliwości, że będziemy ją oglądać raczej w takim styli jak z Wybrzerzem Kości Słoniowej, niż z Serbią i Czarnogórą - wymęczone zwycięstwo z Meksykiem w kiepskim stylu, defensywna gra... Myślę, że w 1/4 faworytem są Niemcy.

pozdro...
KoT


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 25 czerwca 2006 12:58:49 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 19:29:55
Posty: 3974
Skąd: Warszawa
marecki pisze:
1/8 !!!

Najwyraźniej byłem w zbyt dużym szoku, pisząc tamten post.

marecki pisze:
i jaka katastrofa, w końcu Niemcy grali naprawdę ładnie i wygrali całkowicie zasłużenie.

Grali ładnie, wygrali zasłużenie, ale w niczym nie zmienia to faktu, że była to katastrofa :-) Niemców nie lubię mniej więcej tak samo jak Argentyny i Meksyku, a już po 12 minutach było całkowicie pewne, że któraś z tych drużyn znajdzie się w półfinale... Natomiast Szwedów darzę niewytłumaczalną sympatią.

Wczoraj pozbyłem się natomiast obaw co do potencjalnych nudów podczas meczu Szwajcaria - Ukraina. Skoro przeżyłem Argentyna - Meksyk (wprawdzie nie na jeden rzut, dogrywkę oglądałem z odtworzenia, jako że ciekawszą rozrywką - a może po prostu jakąkolwiek rozrywką - wydał mi się pokaz sztucznych ognii na Wiśle :-), to przeżyję i tamto. Cóż z tego, że ładna bramka była, jak to były jedyne ciekawe 3 sekundy od 10 minuty...

_________________
My shadow is always with me. Sometimes ahead... sometimes behind. Sometimes to the left... sometimes to the right. Except on cloudy days... or at night.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 25 czerwca 2006 13:03:44 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 19:09:25
Posty: 6879
Skąd: z Nepalu
Bogus pisze:
Natomiast Szwedów darzę niewytłumaczalną sympatią.


Przyznaj się, że jesteś wielkim fanem Izabelli Scorupco, która na co dzień mieszka w Szwecji i dlatego kibicujesz ich drużynie :wink:

_________________
Auto, winda, kibel, molo
Ławka, kino,basen, szkoła


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 01 lipca 2006 09:12:31 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 24 grudnia 2004 15:34:22
Posty: 17331
Skąd: Poznań
Argentyna... :cry:


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 01 lipca 2006 10:11:00 

Rejestracja:
czw, 11 listopada 2004 12:54:24
Posty: 875
Niemcy... :D

:wink:


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 01 lipca 2006 22:49:58 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 19:09:25
Posty: 6879
Skąd: z Nepalu
Piękny wynik meczu Francja : Brazylia.

Brazylijczykom zatkao kakao.

_________________
Auto, winda, kibel, molo
Ławka, kino,basen, szkoła


Na górę
 Wyświetl profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 526 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29 ... 36  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group