Ultima Thule

Forum fanów Armii i 2TM2,3
Dzisiaj jest ndz, 16 czerwca 2024 23:46:21

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 526 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28 ... 36  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 22 czerwca 2006 23:28:38 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 24 grudnia 2004 15:34:22
Posty: 17331
Skąd: Poznań
Ufff... co za mecz! Brawo Kangury!!! :-)

Natomiast Czesi faktycznie zawiedli. Pewnym usprawiedliwieniem może być absencja Kollera przy jednoczesnej słabej grze ledwo co zaleczonego Barosa. Ale dlaczego tak przygasł Rosicky? Nedved?
Meczu USA-Ghana nie widziałem. Pewnie Amerykanie robili to co mogli ale na Ghanę to za mało...
Życzę teraz dalszego powodzenia Ghanie i Australii. 8)


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 23 czerwca 2006 08:01:42 

Rejestracja:
czw, 11 listopada 2004 12:54:24
Posty: 875
ale sedzia wymiatal w meczu Australijczykow. co za koles :roll: :lol:

szkoda Czechow, ale ten Polak glupi jest :wink:

w ogole to cos pilkarze na tych mistrzostwach czesto rekami graja, zwlaszcza na swoich polach karnych. ryzykanci.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 23 czerwca 2006 08:06:35 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 12:17:46
Posty: 4937
Skąd: Biadacz
Bogus pisze:
"Błędy" sędziów to wypaczenie wyniku, nie mają nic wspólnego z oceną artystyczną.

ale fakty są takie, że Korea grała o trzecie miejsce, więc nazywanie jej słabym zespołem i porównywanie do Ekwadoru jest nie na miejscu.
Bogus pisze:
Po Engelu też było bagno stworzone w imponującym tempie przez Bońka.

no nie to to w ogóle jest temat na inną dyskusję - każdy znał osiągnięcia tego "trenera" w serie A (dość powiedzieć, że dwa zespoły spuścił do serie B w tym Bari z Bobanem i Jarnim w składzie) i pomimo tego został selekcjonerem reprezentacji, bo jest kolesiem... fakt nikt tak w polskie reprezentacji nie napsuł jak on... a taką łatwa grupa nam się wylosowała... ale i tak uważam, że bagno przed Engelem i przed Janasem jest nieporównywalne - Janas wrócił do zawodników, którzy grali u Engela i było dobrze... przed Engelem niby byli zawodnicy - srebrni medaliści z Barcelony, Kosecki, a nikomu się nie udało przejść eliminacji - zawsze czegoś zabrakło... najbliżej był Strejlau...
Bogus pisze:
Odpowiedź wydaje się nie być bardzo skomplikowana. Mecz z USA ułożył im się idealnie (bramka na początku). Pozostałe nie. Jak się udało strzelić (a trudno powiedzieć, że bramka w 4 minucie świadczy o przewadze, jaką miał zespół), to można było prowadzenie utrzymać, a nawet efektownie powiększyć. A jak to przeciwnik strzelał pierwszy - wtedy zupełny brak pomysłu na grę.

moim zdaniem oprócz tego, że mieli farta w pierwszym meczu, to okazało się, że USA jednak nie byli tak mocni jak można było się spodziewać (chociaż makarony im nie dali rady) no i kontuzja Kolera - Lokvenc może mu wkręcać korki... Baros po kontuzji... kiepski Rosicky i jednak niespodziewanie mocna Ghana... Przykro mi to pisać, ale w takiej formie to Czesi nie mieli po co z grupy wychodzić - dobrze się stało...

Australia dała czadu niesamowicie... brak mi słów - emocji było tam na kilka meczów... boję się, że może im sił braknąć na Włochów...

pozdro...
KoT


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 23 czerwca 2006 08:41:55 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 16:53:29
Posty: 14870
Skąd: wieś
mirus pisze:
ale sedzia wymiatal w meczu Australijczykow. co za koles


Mistrzostwo Świata, bo zdaje się, że jeden z Chorwatów - Simunic - dostał w meczu 3 żółte kartki.

_________________
Youtube


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 23 czerwca 2006 09:41:58 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 12:17:46
Posty: 4937
Skąd: Biadacz
trzy jak nic, poza tym sędzia nie zakończył spotkania, więc być może trwa ono nadal... cielkawe jaki jest teraz wynik :)

zaczynam być spokojny o dymisję Janasa - przypusczałem, że jego kumple z pzpn-u wbiją mu nóż w plecy jak 4 lata temu Engelowi - wtedy Boniek go niby bronił, a teraz krytykuje Janasa i mówi, że sam powinien się podać do dymisji...

pozdro...
KoT


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 23 czerwca 2006 10:16:51 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 19:29:55
Posty: 3974
Skąd: Warszawa
KoT pisze:
ale fakty są takie, że Korea grała o trzecie miejsce, więc nazywanie jej słabym zespołem i porównywanie do Ekwadoru jest nie na miejscu.

Bardzo mocne przypuszczenia (graniczące z faktami) są również takie, że gdyby nie sędziowie, Korea odpadłaby w 1/16 i nikt by o nich nie pamiętał.
Ale chyba nie ma co tego ciągnąć, nie przekonamy się w żaden sposób.

_________________
My shadow is always with me. Sometimes ahead... sometimes behind. Sometimes to the left... sometimes to the right. Except on cloudy days... or at night.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 23 czerwca 2006 10:34:04 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 12:17:46
Posty: 4937
Skąd: Biadacz
Bogus pisze:
gdyby nie sędziowie, Korea odpadłaby w 1/16 i nikt by o nich nie pamiętał.

jak to nikt ? pamiętaliby polscy kibice :P i Engel - do dzisiaj ze zgrozą spomina Pauletę...

dzisiaj zapowiadają się dwa mecze o wyjście z grupy Korea - Szwajcaria i Ukraina - Tunezja... emocje powinny być w tym pierwszym...

pozdro...
KoT


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 23 czerwca 2006 13:08:48 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 22 listopada 2004 14:05:36
Posty: 7312
Skąd: Warszawa/Stuttgart
wczoraj próbowałem oglądać równolegle oba mecze (Australię z Chorwacją i Brazylijczyków z Japońcami) ale w końcu zasnąłem i obudziłem się już po zakończeniu meczów :( Ale Brazylijczycy w końcu zagrali na swoim poziomie. Będzie ciekawie, bo sporo dobrych zespołów wydaje się być w dobrej formie - Brazylia, Argentyna, Hiszpania, Portugalia, Szwecja chociażby. Jak do tego dojdą Anglicy, Niemcy Holendrzy i Włosi to już może być ciekawie. A jeszcze Ghana i Australia? Szykuję się na ciekawe mecze.

_________________
Klaszczę w dłonie ...
... by było mnie więcej ...


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 23 czerwca 2006 14:36:49 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 22:37:55
Posty: 25464
Gravi pisze:
Simunic - dostał w meczu 3 żółte kartki.

no! i dwie czerwone :D

końcówka wczorajszego meczu była niesłychana! ale to lubię! czasem bardziej od tzw. pięknej piłki wolę własnie takie emocje (dlatego pewnie turnieje narodowe obchodza mnie o wiele bardziej niż wszelkie ligi mistrzów). Dla mnie wczoraj może emocje nie były aż takie, bo nie zależało mi znowu tak badzo na zwycięstwie Australii, ale wyobrażam sobie jak bym to przeżywał gdyby w takim meczu grała - już nie mówię Polska!! - Dania, Czesi, Kamerun albo Włosi (a tak sobie wymieniłem drużyny, którym przeważnie kibicuję ;-))

arasek pisze:
Życzę teraz dalszego powodzenia Ghanie i Australii.

ja też! podobaja mi się oba bardzo! Chociaż Włochom też kibicuję, więc przynajmniej ten mecz rozstrzygnie się w każdej sytuacji dobrze ;-)
Za to Ghana vs Brazylia.. hmm... pomarzyć mozna (ale oddajmy Brazylii sprawiedliwość, wczoraj pokazali co umieją, i nie ma tu co mówić o pierwszych-drugich składach, bo oba wydają się być tak mocne, że cholera wie, kto ich zatrzyma przed Argentyńczykami w finale ;-))

KoT pisze:
Korea grała o trzecie miejsce, więc nazywanie jej słabym zespołem i porównywanie do Ekwadoru jest nie na miejscu.

no wiesz.. to się okaże za jakiś czas.. a jak Ekwador niespodziewanie ogra Angoli (np. po wyrzuceniu z boiska Lamparda ;-)), a potem Holendrów (np. po nieuznanych bramkach Robbena i Nistelroja ;-)), to co powiesz? :-)

_________________
ćrąży we mnie zła krew


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 23 czerwca 2006 14:44:05 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 16:53:29
Posty: 14870
Skąd: wieś
Crazy pisze:
ale oddajmy Brazylii sprawiedliwość, wczoraj pokazali co umieją, i nie ma tu co mówić o pierwszych-drugich składach, bo oba wydają się być tak mocne, że cholera wie, kto ich zatrzyma przed Argentyńczykami w finale


Drugi skład nawet lepszy od tzw. pierwszego.

_________________
Youtube


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 23 czerwca 2006 15:20:21 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 19:29:55
Posty: 3974
Skąd: Warszawa
Crazy pisze:
nie ma tu co mówić o pierwszych-drugich składach, bo oba wydają się być tak mocne, że cholera wie, kto ich zatrzyma przed Argentyńczykami w finale

Mocne wydają się oba, ale pierwszy dotąd tylko na papierze. Wczoraj skupiałem się przede wszystkim na meczu Australia - Chorwacja, na drugi stadion wpadałem tylko na chwilę, więc trudno mi powiedzieć coś na podstawie obrazu gry, ale może być tak, że Carlos, Cafu i Emerson grają za zasługi i wywalenie ich dopiero czyni z Brazylii drużynę mocną. Do tego stopnia, że nawet Ronaldo bramki strzela, choć to chyba głównie zasługa braku japońskiej obrony w drugiej połowie i tego, że inni Brazylijczycy jak już nawet byli z piłką na linii bramkowej, to podawali jeszcze do Ronaldo :-)

_________________
My shadow is always with me. Sometimes ahead... sometimes behind. Sometimes to the left... sometimes to the right. Except on cloudy days... or at night.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 23 czerwca 2006 16:13:09 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 22:37:55
Posty: 25464
ale przecież we wczorajszym meczu nie grał żaden drugi skład, tylko Ronaldo, Ronaldinho i Kaka, zawodnicy ważniejsi dla pierwszego składu niż Carlos, Cafu i Emerson.

Jak sądzimy, kto dzisiaj wychodzi z grupy G?

Moja obstawa: Korea na pierwszym, Francja na drugim...

(tzn., że pewnie bezpiecznie będzie postawić na remis Francuzów z Togo i wygraną Szwajcarów ;-))

_________________
ćrąży we mnie zła krew


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 23 czerwca 2006 16:44:13 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 12:17:46
Posty: 4937
Skąd: Biadacz
ja myślę, że Togo jest tak słabe, że Francja wyjdzie z pierwszego miejsca, w drugim meczu typuję remis...
ależ nudny tem mecz Hiszpanów...

pozdro...
KoT


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 23 czerwca 2006 17:20:57 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 16:53:29
Posty: 14870
Skąd: wieś
Nudy, że aż strach. Wyłączyłem TV, bo zasypiałem.

_________________
Youtube


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 23 czerwca 2006 17:37:20 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 22:37:55
Posty: 25464
Cytat:
ja myślę, że Togo jest tak słabe, że Francja wyjdzie z pierwszego miejsca

też myślę, że Francja jednak wygra, ale wyjdzie na drugim, bo Korea wie, że remis nic jej nie daje (przy zwycięstwie Fr.), więc będa walczyć do upadłego.

_________________
ćrąży we mnie zła krew


Na górę
 Wyświetl profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 526 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28 ... 36  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group