Ultima Thule

Forum fanów Armii i 2TM2,3
Dzisiaj jest pt, 24 maja 2024 22:04:38

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 423 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24 ... 29  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 03 czerwca 2007 17:34:06 

Rejestracja:
pn, 05 marca 2007 21:08:25
Posty: 897
Skąd: lublin
Kazika cenię za to, że śpiewa o rzeczach ważnych, ale w miarę często niezbyt dobrze...Wokal na 4 od 1 do 6.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 03 czerwca 2007 22:12:15 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 16:19:43
Posty: 2382
Skąd: z drzewa
Może narażę się na strzały i bana, ale jeśli miałbym wybrać pomiędzy wokalem Kazika i Budzego, to stawiam na Kazika (co nie zmienia faktu, że to Armia jest nr. 1, ale nie za wokal, tylko za całokształt) :) Sorry Winetou :wink:

Na ostatnim koncercie Kultu na którym byłem, Kazik pokazał klasę!

Jeśli chodzi o Polskich wokalistów to uszeregował bym ich tak:

1. Czesław Niemen
2. Przemysław Gintrowski
3. Jacek Kaczmarski
4. Kazik Staszewski
5. Tomasz Budzyński
6. Andrzej Dziubek
7. Maciej Maleńczuk
8. Andrzej Zeńczewski
9. Paweł Kukiz

No ale tak naprawdę, wokalistą numer 1 jest nieśpiewający Banan... czekam aż nagra jakąś płytę!


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 03 czerwca 2007 22:55:10 
To może jednak najlepszym wokalistą jest Popkorn? ;)


Na górę
 
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 03 czerwca 2007 22:56:56 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 16:19:43
Posty: 2382
Skąd: z drzewa
Nie no na serio... słyszałem Banana kilka razy na koncertach Kultu + wokalizy na Armii i głos ma naprawdę świetny!


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 04 czerwca 2007 12:58:57 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 00:39:35
Posty: 12221
Skąd: Nieznajowa/WarsawLove
Jasiek pisze:
2. Przemysław Gintrowski
3. Jacek Kaczmarski

:roll:
Jasiek pisze:
9. Paweł Kukiz

:shock:
:roll: :roll: :roll:
Jasiek pisze:
8. Andrzej Zeńczewski

:roll: :|

_________________
ja herez ja herez
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 04 czerwca 2007 13:18:51 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 16:19:43
Posty: 2382
Skąd: z drzewa
Jeff Buckley :shock: :roll: :|


:wink:


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 04 czerwca 2007 13:22:10 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 28 stycznia 2005 15:46:47
Posty: 21439
Skąd: Autonomiczne Księstwo Służew Nad Dolinką
Pan Witek :roll: :? :| :shock:

Zdrówka życzę

_________________
Sometimes good guys don't wear white


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 04 czerwca 2007 14:07:27 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 00:39:35
Posty: 12221
Skąd: Nieznajowa/WarsawLove
hihihihihi :roll: :faja: :piwo: :wink:

_________________
ja herez ja herez
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 04 czerwca 2007 22:12:52 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 26 maja 2006 20:29:43
Posty: 6699
<'o'>

_________________
http://freemusicstop.com


Ostatnio zmieniony pn, 03 listopada 2008 15:52:05 przez MAQ, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 05 czerwca 2007 00:02:45 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
czw, 11 listopada 2004 17:00:25
Posty: 22919
MAQ pisze:
takrze


...proszę się jeszcze nad tym słowem zastanowić...

_________________
Mężczyzna pracujący tam powiedział:

- Z pańskim forum jest wszystko w porządku.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 05 czerwca 2007 08:30:18 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 26 maja 2006 20:29:43
Posty: 6699
Budyń pisze:
MAQ napisał:
takrze

halo halo, post który zacytowałem ma już bardzo bardzo dużo czasu!, pochodzi z samych początków mojego forumowania a wtedy miałem pewne problemy zarówno z ortografią jak i z samym pisaniem na klawiaturze.(tzn z szybkością pisania) Wszelakie uwagi zostały mi już dawno z tego tytułu zwrócone, tak więc prosił bym o nie odgrzewanie starych kotletów.

_________________
http://freemusicstop.com


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 05 czerwca 2007 11:52:57 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
czw, 11 listopada 2004 17:00:25
Posty: 22919
MAQ pisze:
nie odgrzewanie


ok :wink:

_________________
Mężczyzna pracujący tam powiedział:

- Z pańskim forum jest wszystko w porządku.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 05 czerwca 2007 13:34:41 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 12 listopada 2004 19:26:27
Posty: 2896
Skąd: Buckland
Obrazek


:shock: :twisted:

_________________
" (...)Czy pan myśli,że nasze żydowskie pisma są tylko dla jakiegoś widzimisię pisane spółgłoskami?Każdy wyszukuje sobie skryte samogłoski, które zawierają dla niego jedynego określoną myśl, żywe słowo nie powinno zamieniać się w martwy dogmat."


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 06 sierpnia 2007 20:27:22 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 26 maja 2006 20:29:43
Posty: 6699
No to kontynuuję moją ostatnią modę na remasterowanie postów :wink:
Ranking top 10 w tym momencie jest dla mnie niemożliwy :o :wink:
Starałem się jakoś tych śpiewaków poustawiać ale mi nie wyszło :wink:

Bezproblemowo jestem wstanie natomiast podać miejsce numer 1

Ian Gillan do dziś nie mogę Krejzjemu wybaczyć tekstu że to niby podrabiacz Planta....bzdury :wink:
Czytałem o tym, że Purple się inspirowali Zeppelinami na samym początku swojej działalności ale nic a nic w tym nie było podrabiactwa. Nawet jeśli Gillan w jakiś sposób wzorował się na Plancie to w moim odczuciu przebił go na każdym froncie :wink:
Śpiewanie w szybkich utworach bardzo rytmicznie i z finezją a także jakimiś nieokiełznanymi okrzykami opanował do perfekcji. Na żywo słychać u niego niezwykłe zaangażowanie w śpiew i ta pasja również potrafi zachwycić. Potrafi również zaśpiewać tak przejmująco, że ciary przechodzą po plecach mam na myśli Child In Time w wersji z MADE IN JAPAN. Każda próba zastąpienia Gillana w Deep Purple była do kitu :wink: On jest po prostu niezastąpiony :D

Teraz już będzie bez kolejności i trochę krócej...

Ian Anderson jakże miło słucha się tego głosu...jest tak niezwykle przyjemny jak i cała muzyka Jethro Tull, jest on dla Jethro kimś takim jak Iommi dla Sabbath czyli kolejny z serii niezastąpionych z tym, że w tym przypadku również jako twórca i osobowość sceniczna.

Jon Anderson w sumie teraz pokapowałem się, że tych niezastąpionych będzie jeszcze paru :wink: nie wyobrażam sobie Yes bez tego wysokiego i czystego głosu Jona Andersona wprowadzającego taki "inny" wymiar muzyce Yesów, i mimo, że jest on w Yes "tylko" wokalistą (czyli nie ma jakiś swoich firmowych zachowań na scenie czy charakteru który ciągnie za sobą tłumy) robi niesamowite wrażenie.....

Peter Gabriel no i do tego wokalisty mam niesamowicie wielki szacunek za przejście próby czasu :o :shock: to jak nadal śpiewa i jak zachowuje się na scenie jest naprawdę godne podziwu. Gabriel to niezwykła barwa i nacechowanie emocjonalne muzyki jest taki niezwykle autentyczny...nawet bez znajomości angielskiego słuchacz jest w stanie domyśleć się co Gabriel chciał przekazać, a już na pewno jaki rodzaj uczuć chciał swym śpiewem "pokazać".

Roger Waters najbardziej dobijający głos w historii Rocka..., jest taki strasznie smutny, trudny, i momentami wręcz nieprzyjemny. Ale taki właśnie ma być, Waters już po prostu tak ma i w takim klimacie czuje się najlepiej. Najbardziej jego styl został jak dla mnie ugruntowany na The Wall i to właśnie ta płyta najlepiej pokazuje Watersa jako wokalistę i smutnego opowiadacza...

Ronnie James Dio i tutaj początek jest dokładnie taki sam jak u Gabriela czyli:
Cytat:
do tego wokalisty mam niesamowicie wielki szacunek za przejście próby czasu :o :shock: to jak nadal śpiewa i jak zachowuje się na scenie jest naprawdę godne podziwu.

Dio również strasznie emocjonuje się tym o czym śpiewa i zawsze zaangażowany jest tak samo. W sumie nic a nic się nie zmienia. Najważniejszy głos Rainbow i jedyny godny następca Ozziego w Black Sabbath. Nie lubię tylko jego solowej twórczości...ale tej nie solowej jest tak dużo, że wcale mi to nie przeszkadza :wink:

Bon Scott niesamowicie Bluesowy głos. Każde wejście wokalu na płycie If You Want Blood jest absolutnie niesamowite... ta barwa jest wprost genialna...trudno napisać mi o nim coś jeszcze, pewne jest jedno: jeśli miałbym wymienić jednego nieżyjącego już muzyka, którego z (powodu jego talentu) po prostu mi szkoda byłby nim właśnie Bon Scott.

James Hetfield po prostu potężny głos który do dziś robi wielkie wrażenie. Nie wyobrażam sobie Metalliki z jakimś innym wokalistą.... Ma na pewno swój własny styl i mimo tego, że to już nie do końca to co na początku lat 90ych to nadal świetnie sobie radzi. Aha zdecydowanie najlepszy gitarzysta wśród wokalistów, jedyna osobowość która mieści się u mnie w dwóch kategoriach typu "najlepsi ktoś tam" :wink:

Tomasz Budzyński jedyny człowiek z tej zgrai którego poznałem osobiście :D siła, barwa głosu, zachowanie na scenie i teksty- to wszystko wpływa na wrażenie które należy nazwać niesamowitym :D Dla mnie to prawie magia :wink: .

Ozzy najbardziej demoniczny głos w muzyce Rockowej...niesamowita charyzma, i zaangażowanie na scenie. Kultowe I Can't Fuckin' Hear You! czy We Love You All! dopełniają wrażenia totalnego szaleństwa....tak Ozzy to szaleniec. :wink:

Paul Stanley kurde, po prostu piękno w prostocie, bardzo lubię słuchać tego głosu i tyle. :D


Ostatnio zmieniony pn, 03 listopada 2008 15:57:32 przez MAQ, łącznie zmieniany 2 razy

Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 07 sierpnia 2007 20:51:09 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
sob, 17 lutego 2007 10:03:24
Posty: 17999
T.Budzyński,G.Ciechowski,T.Lipiński,L.Janerka,W.Waglewski K.Staszewski,M.Maleńczuk (łoj,jak on mnie teraz wkurza,ale dobry jest),T.Nalepa,R.Riedel,J.Biafra,Maleo ,R."Robal"Matera","Lica"(w 2Tm2,3),
J.Morrison ..... i wielu innych, o których w tej chwili nie pamiętam.....
No to jeszcze I.Curtis

_________________
..Ty się tym zajmij..


Ostatnio zmieniony śr, 08 sierpnia 2007 18:07:10 przez wuka, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 423 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24 ... 29  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group