Ultima Thule

Forum fanów Armii i 2TM2,3
Dzisiaj jest sob, 08 czerwca 2024 20:36:39

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3169 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 212  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 17 kwietnia 2006 21:24:43 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 15:59:39
Posty: 28033
Kiedyś śniło mi się coś w rodzaju tornado czy nawet czegoś poważniejszego. Mieszkałem wtedy na stancji u takiej dziewięćdziesięcioletniej babci i ona w tym śnie się pojawiała. Za horyzontem działo się coś niedobrego, nie wiedziałem co to - a ona, mimo, iż wzrok jej słabszy widziała wyraźniej ode mnie, że to raczej już zagłada...
Ja zresztą zawsze ją podejrzewałem, że, częściowo z racji wieku, stylu życia, wie więcej niż się wydaje... Ciekawe czy żyje jeszcze...?

_________________
Tygrysie, tygrysie - czemu chodzisz w dresie?


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 19 kwietnia 2006 18:56:50 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 15:59:39
Posty: 28033
Dziś miałem sen forumowo-manewrowy. Manewrów samych co prawda nie pamiętam, ale pamiętam jak kładliśmy się po nich spać: Bogus, ja i NOWA jakaś FORUMOWICZKA. W jednym pokoju a nawet, mówiąc szczerze, w jednym łóżku. Heh - światło jeszcze się paliło, rozmowa była, niezbyt poważna, jak to przed snem. A Bogi strasznie klął :) . Nie żeby był zły, ale tak na zasadzie znaków przestankowych i dla wzmocnienia ekspresji.


Hehehehehe... :D !


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 19 kwietnia 2006 19:01:03 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
czw, 03 lutego 2005 21:54:20
Posty: 6850
hehehehehehehehe


a mi się Szkocja śniła parę nocy temu! :D

_________________
Kto powołał na dyrektora Trójki człowieka, który nie rozumie pytania 'kto'?


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 20 kwietnia 2006 08:21:10 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 19:29:55
Posty: 3974
Skąd: Warszawa
:oops:

_________________
My shadow is always with me. Sometimes ahead... sometimes behind. Sometimes to the left... sometimes to the right. Except on cloudy days... or at night.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 20 kwietnia 2006 09:13:53 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 16:53:29
Posty: 14868
Skąd: wieś
Mi się śniło, że forum było zalane postami spamerskimi. A za wszystkimi stała jakaś grupka gówniarzy... :?

_________________
Youtube


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 20 kwietnia 2006 16:57:12 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 17:45:18
Posty: 486
Skąd: Królewskie Stołeczne Rezydencjalne Miasto Wrocław
mi sie śniło przedwczoraj że mnie wyrzucili ze szkoły z koleżanką za picie wódki w szatni... i te półtora tygodnia które mi do końca szkolnej edukacji pozostały musiałem chodzić do takiego zasyfiałego liceum... o masakra. bardzo wyrazisty był to sen, bardzo realistyczny...

_________________
-Panie Havranek, za 5 lat tu będzie IV Rzeczpospolita.
-Ja se ne boje, ja mam rakovinu..


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 20 kwietnia 2006 20:27:10 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 27 lipca 2005 11:11:36
Posty: 244
Skąd: Wrocław
Leniwiec pisze:
też macie takie sploty rzeczywistości i snu?

to jest niesamowite.... człowiek budzi sie i nie wie czy to sie wydarzyło naprawde czy nie... nie moze czasem nawet dojść do tego... :)

ostatnio mi sie sniło, ze przed angolem (który mam w czw na pierwszych dwóch lekcjach) ide sobie pod sale nagle nie wiadomo czemu jestem zaciągana do szatni na wf gdzie pomiedzy dwoma szatniami są natryski... i kochany kolega robi nam obojgu poranny prysznic... koncząc swoje dzieło słowami "to była prawdziwa przyjemność!"
dobre sobie, moja zemsta była by słodka i okrutna gdyby to miao miejsce naprawde :twisted:

_________________
"Kto nie umie kochać, ten umarły jest
To jest najważniejsze, żeby kochać się
Miłość nie zna lęku, miłość większa jest niż strach
Gdy miłujemy braci, to Bóg jest w nas."


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 07 maja 2006 21:56:05 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 00:39:35
Posty: 12221
Skąd: Nieznajowa/WarsawLove
dzisiaj śniłam o ty, że pojechałam na wakacje do ośrodka wczasowego w lesie nad jeziorem i morzem w ... NRD!!! :lol:

_________________
ja herez ja herez
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 07 maja 2006 22:11:07 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 16:53:29
Posty: 14868
Skąd: wieś
Wczoraj miałem sen, że gram na gitarze i wychodziły mi takie dziwy :shock: jak nigdy w życiu. Bo ja ledwo parę akordów znam...

_________________
Youtube


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 08 maja 2006 10:06:40 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 12 listopada 2004 19:26:27
Posty: 2896
Skąd: Buckland
a mi się śniło,że cholernie spóźniłem się na mecz Trupiej Czaszki ze Szkieletorami,ale jak dotarłem na ten mecz, to był jakiś dziwny, na boisku jakiejś małej sali gimnastycznej, gra przebiegała bardzo niemrawo, może dlatego,że była toczona szmacianką (cholera- maskotką jamnika?) zamiast piłki
:shock: :)

_________________
" (...)Czy pan myśli,że nasze żydowskie pisma są tylko dla jakiegoś widzimisię pisane spółgłoskami?Każdy wyszukuje sobie skryte samogłoski, które zawierają dla niego jedynego określoną myśl, żywe słowo nie powinno zamieniać się w martwy dogmat."


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 03 lipca 2006 18:32:18 
antiwitek pisze:
Nie. Mamy jeszcze lepsze.



Cytat:
to jest niesamowite.... człowiek budzi sie i nie wie czy to sie wydarzyło naprawde czy nie... nie moze czasem nawet dojść do tego...


Pod koniec podstawówki śniło mi się że jestem w szkole. I poyczam kasety, gadam z innymi uczniami, odpowiadam, piszę klasówki itp. Budziłem się i musiałem iść do szkoły. A tam podobnie i tak mi się sny z rzeczywistością zlewały. Bardzo męczący to był okres mojego życia. cały czas w szkole.
Już chyba kiedyś o tym pisałem.

Bo wyjatkowo chujowym powrocie z Hiszpanii kilka lat temu nabawiłem się traumy i od czasu do czasu budzę się i nie wiem gdzie jestem. Przechodzę przez całe mieszkanie i z powrotem i dopiero się cucę.
Ostatnio co kilka dni śnią mi się studenci. Budzę się i oni siedzą wokół. Daję im materiały i mówię 'to sobie przejrzyjcie, tego się macie nauczyć'; a potem budzę się i (jak wyzej) łażę po domu zły, czy czegoś nie ukradli i gdzie oni są (i po przejściu całego mieszkania cucę sie na tyle żeby wiedzieć że to chyba był sen, choć jest nim zawsze).

W ogóle to szybko odczytuję swoje sny. Nawet jakby Erkej robił zdjęcia rekinom (to bym niemal od razu wiedział o co mi chodziło z tym snem, jakbym się obudził). Wgląd w siebie mocny i wiesz skąd to wszystko.
Kiedyś był okres kiedy długo nei piłem (6lat) i wtedy byłem taki spokojny i wyciszony że nic mi się nie śniło. Dobre 3 lata po prostu spałem. To dobry okres w życiu był.
Choć teraz też jest całkiem niezły :)


Na górę
 
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 03 lipca 2006 20:28:38 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 19:09:25
Posty: 6879
Skąd: z Nepalu
3bajki palisz jakieś świństwo? :wink:

_________________
Auto, winda, kibel, molo
Ławka, kino,basen, szkoła


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 05 lipca 2006 22:48:35 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
sob, 22 stycznia 2005 21:06:28
Posty: 1088
Skąd: z Catanu
3bajki pisze:
Pod koniec podstawówki śniło mi się że jestem w szkole. I poyczam kasety, gadam z innymi uczniami, odpowiadam, piszę klasówki itp. Budziłem się i musiałem iść do szkoły. A tam podobnie i tak mi się sny z rzeczywistością zlewały. Bardzo męczący to był okres mojego życia. cały czas w szkole.
Miałem to kilka miesięcy temu. Kończę właśnie gimnazjum, więc jestem mniej więcej w wieku dawnego końca podstawówki. Okropne - wracam ze szkoły i zamiast odpoczywać musiałem iść do niej jeszcze raz. Czasami miałem problem z określeniem dnia tygodnia, ale chyba tylko po przebudzeniu, bo dobrze potem pakowałem książki.

W ogóle to podobno opowiadanie snów jest nudne i nie powinno się tego robić. Postaram się jednak coś mądrego wkrótce napisać, bo w tym temacie mógłbym mieć więcej do napisania, niż w którymkolwiek innym.

_________________
Czuję tu zapach chrześcijanina


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 06 lipca 2006 00:07:07 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
czw, 11 listopada 2004 17:00:25
Posty: 22928
znów mi się śniło, że mam nową płytę Armii

_________________
Mężczyzna pracujący tam powiedział:

- Z pańskim forum jest wszystko w porządku.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 06 lipca 2006 13:38:48 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
czw, 22 czerwca 2006 09:44:39
Posty: 816
Skąd: Warszawa
Miałem kiedyś bardzo wyrazny i przejmujący sen o własnej śmierci.

Śniło mi się, że wyglądam przez okno mojego mieszkania(10 piętro), nagle straciłem równowagę i wypadłem. Czułem skurcz żołądka wywołany przeciążeniem i obłędny wręcz strach.Po chwili uświadomiłem sobie, że nie uderzyłem w ziemię, tylko unoszę się w powietrzu jakieś dwa-trzy m nad chodnikiem. Strach minął, ale serce waliło mi strasznie i byłem mocno zdezorientowany.Wtedy zauważyłem własne, martwe ciało na chodniku. Zrozumiałem w jednej chwili, że nie żyję i w pierwszej chwili czułem tylko zdziwienie i ulgę, że niezauważyłem zetknięcia z chodnikiem. Potem dotarło do mnie że czuję się wspaniale, przepełnia mnie radość i energia, no i cały czas lewituję w powietrzu. Wtedy pojawiła się myśl "A moja mama ?Jak ona to strasznie przeżyje..." i postanowiłem powiedzieć jej, żeby się nie martwiła, bo tak naprawdę moja śmierć to nic strasznego.

Kiedy tylko to pomyślałem, w jednej chwili znalazłem się przy łóżku mojej mamy w jej mieszkaniu. Była noc, chociaż mój wypadek wydarzył się za dnia, mam spała, obok ojciec, a ja chciałem jej jakoś powiedzieć, żeby się nie martwiła, ale nie mogłem w żaden sposób się z nią skomunikować - ani dotknąć, ąni się odezwać.Mogłem tylko stać i patrzeć się na nią. Gdzieś w środku głowy widziałem jej straszną rozpacz spowodowaną moją śmiercią, ale zupełnie mnie to nie martwiło, gdyż jakimś szóstym zmysłem czułem, że gdy ona umrze - zrozumie, że nie było o co płakać.Wiedziałem też wtedy dokładnie ile lat jeszcze pożyje i lata na ziemi wydawały mi się niesamowicie krótkie. Zrozumiałem, że muszę odejść, ale czułem tylko radość, czułem się jak ktoś mieszkający od urodzenia w skrajnej nędzy i nagle przeniesiony na zawsze do królewskiego pałacu ze świadomością, że rodzina, którą zostawił za krótką chwilę też tu trafi.

Opanowała mnie ogromna radość i nagle uświadomiłem sobie, że lecę z ogromną prędkością w chmurach przez słoneczne niebo jak jakiś Supermen. Prędkość lotu i ta ogromna radość była upajająca.

W tym momencie obudziłem się i kilka chwil musiałem dochodzić do siebie, zanim rozbudziłem się na dobre ( tak jak 3bajki ) . Co dziwniejsze, żałowałem, że sen nie był prawdą, tak wspaniale się w nim czułem. To wszystko śniło mi się ładnych parę lat temu, ale do dziś bardzo wyraznie pamiętam i fabułę, i uczucia oraz emocje.

Natomiast po przeczytaniu "Tędy przeszła śmierć" - o Powstaniu Warszawskim i "SS - przestroga historii" , miałem podobnie jak Natalia straszne, ciężkie koszmary o tematyce okupacyjnej.Rano czułem się jakbym nie spał całą noc...

_________________
Czekając na noc układam sobie pieśni,
Nie wsłuchuj się za długo, nie wpatruj się za bardzo...


Na górę
 Wyświetl profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3169 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 212  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group