Ultima Thule

Forum fanów Armii i 2TM2,3
Dzisiaj jest wt, 04 czerwca 2024 01:18:28

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1019 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 68  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 15 kwietnia 2010 18:56:11 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 14 listopada 2007 17:38:41
Posty: 10026
:D

Przez jakiś czas dostawałam wyznania miłosne od nieznanego 'wielbiciela'. Ponieważ mój nr gg nie jest dostępny w żadnym publicznym katalogu, i znają go tylko ci, co mają znać, wykluczyłam możliwość, że ktokolwiek świadomie pisze to do mnie. Nie odpowiadałam, zakładając, że to nie tyle pomyłka, co raczej ktoś na ślepo szuka zaczepki albo coś w tym stylu. W sumie było to i zabawne i trochę wkurzające zarazem.

Kiedyś jakiś koleś pisał do mnie, myśląc że pisze do swojego kumpla. Odpowiadam, że to pomyłka, a ten nie wierzy i się obraża, że kumpel wrócił z Ameryki i nosa zadziera. :)


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 24 kwietnia 2010 21:25:43 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
sob, 17 lutego 2007 10:03:24
Posty: 17999
..oglądałem i czytałem wątek o parowozach tylko nie śmiałbym zaśmniecac go moim wpisem w związku z tym mój post pasuje chyba raczej do wątku absurdalnego. Nie wiem zresztą czy już kiedyś nie pisałem, ale co tam..najwyżej się powtórzę...
W mojej pierwszej pracy pracowałem na magazynie. To był duży magazyn w którym trzymano urządzenia do linii technologicznej o nazwie "Walcownia rur". Inwestycja w związku z wprowazdeniem stanu wojennego zastała przerwana i zatrzymała się na wykonaniu i to częsciowo fundamentów.Maszyny zakupione w firmie Manessman trafiły na magazyn i ja w roku 1990 trafiłem tam także. Prócz maszyn które znajdowały się na magazynie , nasza hala numer bodajże 11 służyła do przechowywania zakładowego taboru kolejowego. Raz przywieżli niepotrzebny i pewnie wybrakowany kolejowy pług...Drzwi do niego były zamknięte ale można się było do niego dostac przez klapę w dachu. No to właziliśmy do niego żeby.....pograc w karty na rozlożonych kartonach. :wink: Ale nie chciałem o tym pisac tylko o ....
Przywożono także do naszego magazynu zakładowe spalinowozy. Dostawaliśmy sygnał z remizy kolejowej że pociąg wyruszył i lada chwila będzie wjeżdzał na nasz magazyn....Otwieraliśmy wielką metalową bramę i czekaliśmy...Ta chwila to czasami było nawet dwie godziny :wink:
Pewnego razu zgłoszono przyjazd takiego spalinowozu..Była zima i w związku z tym że trzymał mróz a na magazynie była temperatura bliska zeru , drogą losowania czyli "martnarzyk z budki hop" zostałem wytypowany do wyjścia z naszego przytulnego pokoiku i udałem się do magazynu. Otwarłem wielkie stalowe wrota i nauczony tym że chwila trwa nawet dwie godziny schroniłem się wewnątrz hali....I tak sobie stoję a tu naraz....jeb łubudup....!!!!!!! Spalinowóz wjeżdza do hali, ale tak jakby przez nie do końca otwartą bramę!!!! :shock: Wiatr "popchnął" jedno ze skrzydeł bramy, lecz dla kilkudziesięciotonowego potwora to nie stanowiło przeszkody! :) Goście którzy przywieżli spalinowóz dali od razu dyla...Prawdopodobnie nie do końca byli trzeżwi. Przy wjeżdzaniu do pomieszczeń maszynistę powinien kierowac drugi człowiek. Takowego pomocnika nie było....Efekt tego śmiałego manewru to :
- zniszczone skrzydło bramy ( naiwnie próbowałem ją prostowac młotkiem typu "barbura", lecz rury z których była wykonana brama o srednicy ...bo ja wiem...15 cm skutecznie mi to uniemożliwiały.. :) )
- zniszcona lampa spalinowozu
- zniszczona barierka rampy ( tak to się chyba nazywa...to jest to miejsce po którym można spacerowac po spalinowozie)
- i moje posiwiałe włosy wskutek tego wydarzenia... :)
Wydarzenie to moze nie było absurdalne ( było raczej tragiczne..) , ale były absurdalne czasy w których się wydarzyło....
P.S. Konsekwencji niedopilnowania wjazdu skalinowozu nie poniosłem żadnych. Pokrzywione rury wymienili zakładowi spawacze i sprawa ucichła...Cykora miałem wtedy strasznego....

_________________
..Ty się tym zajmij..


Ostatnio zmieniony pn, 26 kwietnia 2010 19:25:27 przez wuka, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 25 kwietnia 2010 16:58:55 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 22:37:55
Posty: 25437
Fengari pisze:
Kiedyś jakiś koleś pisał do mnie, myśląc że pisze do swojego kumpla. Odpowiadam, że to pomyłka, a ten nie wierzy i się obraża, że kumpel wrócił z Ameryki i nosa zadziera.

miałem podobnie, wymieniłem kilka smsów z gościem, który twierdził, że jestem dziewczyną, która najpierw dała mu swój numer a teraz udaje, że nie chce go znać.
przy okazji opierdoliłem go, że jak będzie w takim tonie zwracał się do dziewczyny, to chyba żadnej nie znajdzie ;-)

_________________
ćrąży we mnie zła krew


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 26 kwietnia 2010 18:07:53 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
czw, 02 listopada 2006 21:00:47
Posty: 1234
Skąd: Edinburgh
Crazy pisze:
miałem podobnie, wymieniłem kilka smsów z gościem, który twierdził, że jestem dziewczyną, która najpierw dała mu swój numer a teraz udaje, że nie chce go znać.
przy okazji opierdoliłem go, że jak będzie w takim tonie zwracał się do dziewczyny, to chyba żadnej nie znajdzie

He, to do mnie kiedyś napisał jakiś koleś, podał swoje imię i napisał, że szuka miłości, ble, ble... A na końcu: "Jak masz na imię?"... Wyjątkowo błysnęłam wtedy elokwencją i odpisałam: "Cześć, Kamil jestem. :) " Nie było odpowiedzi... ;)


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 15 maja 2010 23:01:05 

Rejestracja:
pn, 08 czerwca 2009 21:18:31
Posty: 153
Skąd: stol(n)ica
Kilka dni temu jakiś facet dzwoni o piątej rano, budząc mnie z głebokkiego snu. "Cześć, zastałem Krzyśka?" Że-żże ccoo?! :shock: - ja nadal nieprzytomna. "No, Rafał z tej strony!" Tto chchyba ppomyłka. Zieeew.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 18 maja 2010 00:16:45 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
ndz, 15 października 2006 09:21:55
Posty: 651
Skąd: Gdańsk / Bydgoszcz
* pisze:
dzwoni o piątej rano
To nie humor. To zbrodnia.

_________________
wstanę jeszcze raz
raz jeszcze będę biec
tam gdzie czekasz Ty


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 18 maja 2010 09:06:05 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 12:17:46
Posty: 4937
Skąd: Biadacz
Na moją nową komórkę sporadycznie przychodzą sms-y... Ktoś zwraca się do mnie per "Paulinko"... słodkie nie ?

pozdro...
KoT


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 19 maja 2010 08:00:06 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 29 maja 2006 08:57:07
Posty: 10786
Skąd: Gdynia
Myślałem, że to jakiś żart, ale skoro Reuters też tak podaje :
http://www.reuters.com/article/idUSTRE64D3IB20100514.

Bill Kaulitz, wokalista Tokio Hotel, przedawkował Viagrę. Po koncercie ktoś zaproponował mu tabletki. Nie potrzebował ich, ale przez ciekawość połknął jedną. W hotelu wziął jeszcze kilka.
"Rano pękała mi głowa i wszystko widziałem rozmazane. To już nie było zabawne."
Efekt działania pigułek ustapił po dwóch dniach.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 19 maja 2010 09:16:23 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 16:53:29
Posty: 14868
Skąd: wieś
Wczoraj koło 3 słyszę pukanie, otwieram.
- Dzień dobry, my z gazowni, zdejmujemy licznik za niezapłacony rachunek.
-???? Panowie żartują, mówię
- Czy my wyglądamy na takich, którzy przyjechali tu dla żartu?
Chwila milczenia.
- To mieszkanie numer 14?
- Nie, 4.
- Kolega się pomylił....

_________________
Youtube


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 19 maja 2010 18:38:07 

Rejestracja:
sob, 23 stycznia 2010 18:08:02
Posty: 786
Skąd: Warszawa
do tego co napisał azbest23 bardziej nadawał by się temat "Najbardziej żałosne rzeczy o jakich słyszeliście"...


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 21 maja 2010 01:16:15 

Rejestracja:
sob, 09 sierpnia 2008 21:41:01
Posty: 919
Blok w którym mieszkam w Lublinie był kilka dni temu remontowany. Robotnicy jak to robotnicy - pracowali z różnym zaangażowaniem (co znam z własnego doświadczenia). Pewnego dnia słyszę:
- Co to k****a jest?! Do roboty!!!!!! Na deszcz czekacie?

_________________
Hej, hej, którędy do gwiazd?


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 22 maja 2010 18:37:30 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 10 stycznia 2005 12:49:49
Posty: 24345
Skąd: Kamienna Góra/Poznań
Kiedyś pewnie wspominałem, że mój dobry kumpel pracuje w zoo jako opiekun zwierząt. Dziś wybraliśmy się z Weroniką na spacer do zoo, piszę smsa do kumpla, czy może ma dziś dyżur i nam coś pokaże. Ale odpowiedź nie nadeszła.
Po powrocie do domu znajduję na gadu-gadu:

Cytat:
Maciej 13:42:57
bylem w zoo
Maciej 13:43:07
nie moglem odpisac na sms
Maciej 13:43:25
telefon wpadl do wiadra z mlekiem. w czasie dojenia kozy :/

_________________
In an interstellar burst
I am back to save the Universe.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 22 maja 2010 18:47:48 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
sob, 17 lutego 2007 10:03:24
Posty: 17999
..niezłe! :D

_________________
..Ty się tym zajmij..


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 23 maja 2010 23:13:42 

Rejestracja:
czw, 19 listopada 2009 16:26:41
Posty: 374
Skąd: Warszawa
:lol: :lol: :lol:

_________________
http://virtmedia.pl/


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 23 maja 2010 23:15:29 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 01 października 2007 22:19:21
Posty: 7640
Skąd: Kraków
Ciekawe, co na to powiedzieli w serwisie :lol: :lol:
Swoją drogą, sporo musiało być tego mleka, że telefon się w nim utopił. :D

_________________
Would you know my name, if I saw you in heaven ?

Mój kanał na YouTube, czyli klejenie modeli, ale nie tylko. :wink:


Na górę
 Wyświetl profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1019 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 68  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group