Ultima Thule

Forum fanów Armii i 2TM2,3
Dzisiaj jest pt, 24 maja 2024 13:18:38

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 790 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 53  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 23 lipca 2009 12:21:39 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
czw, 11 listopada 2004 17:00:25
Posty: 22919
elsea pisze:
WUKA70 napisał:
jednakże w sprawach zasadniczych...i myślę tutaj o wszystkich członkach forum UT...poglądy posiadają zbiór wspólny...
przepraszam, jaki? sądzę, że to mocno nieostrożne stwierdzenie...

Budyniowi zaś mogłabym tylko powtórzyć to, co napisał Crazy. Fajnie by było, żebyś znalazł dobre miejsca dla siebie też w innych działach. Choć bardzo dobrze wiem, że wcale to nie jest takie proste. Tylko że... to Ty napisałeś o forum magisterkę.


Nie sądzę, by obecnie istniał jakiś zbiór wspólny. Co do miejsca itd. Pisałem we wszystkich działach, tyle, ze ponieważ byłem głównym użytkownikiem Awanturum to się pojawia fałszywy wniosek, że pisałęm tylko tam :) jest natomiast faktem, że obecnie zajmuję się polityką w większym stopniu, niż kiedyś.
Kamik pisze:
Budyń, mam wrażenie, że nie rozumiesz jednej bardzo jasnej dla mnie rzeczy: gotowość (a tym bardziej potrzeba) do rozmawiania zawsze i wszędzie na nawet najważniejsze (również subiektywnie) tematy, jest naprawdę cechą niewielu.

Twoja polityczna diagnoza ma się do mojego przypadku nijak.

hm... wydaje mi się, że właśnie rozumiem i stąd moja decyzja o chwilowym odpuszczeniu sobie - zresztą jak trwała widać w Awanturum, gdzie akurat mam sprawę godną dla mnie walki i i się o nią biję :wink: - przecież ja nie napisałem "ale wy jesteście głupi, nie gadacie o polityce, nie gadam z wami, cześć" a mam wrażenie, ze Wy się odnosicie do takiej mojej wypowiedzi :) I nie wiem dlaczego uznałeś się za przedmiot mojej diagnozy.

Cytat:
buahahaha ja tak napisałam? szejm Very Happy teraz głosuję na UPR i przestanę się interesować polityką jak ONI wygrają. to potrwa.

mam pamięć do jakiś zaskakujacych rzeczy czasem :)
na arzie mi to niepisanie umiarkowanie wychodzi, ale bardzo miło było Twego posta przeczytać.
youzwa
pogadamy.

_________________
Mężczyzna pracujący tam powiedział:

- Z pańskim forum jest wszystko w porządku.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 23 lipca 2009 16:25:19 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
sob, 17 lutego 2007 10:03:24
Posty: 17999
Budyń pisze:
WUKA70 napisał:
jednakże w sprawach zasadniczych...i myślę tutaj o wszystkich członkach forum UT...poglądy posiadają zbiór wspólny...


Budyń pisze:
Nie sądzę, by obecnie istniał jakiś zbiór wspólny

..nie chodziło mi akurat o poglądy polityczne a o dużo ważniejsze rzeczy.
Ochrona ludzkiego życia..


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 23 lipca 2009 19:01:07 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
czw, 11 listopada 2004 17:00:25
Posty: 22919
w sensie zakazu aborcji?

_________________
Mężczyzna pracujący tam powiedział:

- Z pańskim forum jest wszystko w porządku.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 23 lipca 2009 19:02:09 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 26 maja 2006 20:29:43
Posty: 6699
pod tym:
Morella pisze:
głosuję na UPR i przestanę się interesować polityką jak ONI wygrają. to potrwa.
mam nadzieję że jednak pisać tu będziesz bo strasznie lubię Twoją krwistą cyniczność i mistrzowskie podsumowywanie pewnych sytuacji tu

podpisuję się niejako w całości :)

_________________
http://freemusicstop.com


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 23 lipca 2009 19:59:01 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
sob, 17 lutego 2007 10:03:24
Posty: 17999
Budyń pisze:
w sensie zakazu aborcji?

...tak.

_________________
..Ty się tym zajmij..


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 23 lipca 2009 21:17:29 

Rejestracja:
pn, 07 listopada 2005 20:24:08
Posty: 3118
Jasiek pisze:
Za bardzo nie kumam po co na siłę namawiać Budynia, żeby został, kiedy mu się nie chce?

Ponieważ jest jedną z niewielu osób, które na bieżąco wrzucają/wrzucały informacje. Osobiście w A się nie udzielam za wiele, ale lubiłem poczytać co ma/miał do powiedzenia.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 23 lipca 2009 21:32:37 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 00:10:43
Posty: 3722
W takich sytuacjach przeważnie po prostu się nie wypowiadam, ponieważ nie zależy mi na żadnej dyskusji ani nie czuję potrzeby tłumaczenia swoich poglądów.
Pomyślałam jednak, że tutaj padł konkretny przykład i może to, co napiszę, będzie po prostu konkretem a nie jakimiś pustymi dywagacjami.
A zatem - mam głęboką pewność, że nie istnieje sytuacja, w której chciałabym dokonać aborcji. Problemy zdrowotne (moje), gwałt, niedorozwój dziecka... w moim obecnym stanie umysłu nie powodują myśli, że może jednak...
Jeśli przyszłaby do mnie kobieta w ciąży, zastanawiająca się nad aborcją i poprosiła o szczerą opinię, powiedziałabym - donoś dziecko, jeśli nie będziesz mogła się nim zająć z jakiejkolwiek przyczyny, jest mnóstwo par, które same dziecka mieć nie mogą, ale czekają na niemowlę do adopcji (jedną taką parę znam osobiście i wiem, jak długo już czekają i jakiej wytrwałości się od nich wymaga), zastanów się nad takim rozwiązaniem.
I oczywiście jest tu jakieś "ale" - ale jestem przeciwna zapisowi zakazu aborcji w prawie państwowym. Mam mieszane uczucia dotyczące prawa jako takiego, moje poglądy stanowią dość wybuchową i nierealistyczną mieszankę. Chcę, żeby żadna kobieta nie dokonywała aborcji. Ale chcę, żeby wynikało to z jej przemyśleń a nie nakazu prawa.
Jeśli zaś jej przemyślenia będą inne - mogę ją po prostu poprosić. Ale, jeśli podejmie inną decyzję, zostawiam całość wyższej instancji, Bogu.
Czyli - nie wiem, czy WUKA, podzielam Twój pogląd o zakazie aborcji. Rozumiesz, co miałam na myśli mówiąc o tym, żeby ostrożnie mówić o zbiorze wspólnym?


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 23 lipca 2009 22:42:51 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
sob, 17 lutego 2007 10:03:24
Posty: 17999
elsea pisze:
Czyli - nie wiem, czy WUKA, podzielam Twój pogląd o zakazie aborcji. Rozumiesz, co miałam na myśli mówiąc o tym, żeby ostrożnie mówić o zbiorze wspólnym?

...tak. Dziękuję elsea.

_________________
..Ty się tym zajmij..


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 25 lipca 2009 11:25:24 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 16:53:29
Posty: 14866
Skąd: wieś
KoT?

_________________
Youtube


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 25 lipca 2009 12:03:08 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 17:05:18
Posty: 3787
nie mam ochoty pisać na forum gdzie każde inne od ogólnie przyjętego zdanie jest kwitowane :roll: już ponad miesiąc temu planowałem dać sobie spokój z tym, ale przyzwyczajenie było silniejsze. tym razem mam już dość. nie mam zamiaru przekonywać nikogo że w moich oczach białe jest czarne itp. lubię neurosis i kobonga, armia to dla mnie nadal najważniejszy polski zespół a moody blues uważam za szczyt wiochy i nudy 8)
pozdro i do zo na koncertach !


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 25 lipca 2009 12:23:43 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 17:08:21
Posty: 6017
Skąd: przychodzi, tego nie wie nikt
:roll: Gdzieś w awanturum jest temat pożegnalny, miałem nadzieję, że podobne historie przestaną się powtarzać :?
Czy nie można tego załatwić pokojowo?

_________________
www.dtrecords.pl - Dobry Towar Records (Spirit of 84, Malchus, cdn...)
www.backstageshop.pl - płyty, koszulki, książki, itd.

"Jak mamy tu coś zwojować skoro między jedną siatką, a drugą jest przerwa na piłkę?"


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 25 lipca 2009 13:23:37 
elsea pisze:
Rozumiesz, co miałam na myśli mówiąc o tym, żeby ostrożnie mówić o zbiorze wspólnym?


hehe chciałam napisać to samo co Ty ale jakoś zapomniałam.

ja mam bardzo podobnie i też nie widzę tu żadnego obligatoryjnego zbioru wspólnego.


ceigrektezet pisze:
pozdro i do zo na koncertach !


kuuuurwa toż tu będzie coraz nudniej... rozumiem decyzję przesyłam wyrazy uszanowania i lyczę na kiedyś gorzką żoło przy jakimś kiblu czy gdzieś :D


Na górę
 
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 25 lipca 2009 19:11:20 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 00:39:35
Posty: 12221
Skąd: Nieznajowa/WarsawLove
ło matko, ale teraz trzeba uważać i najlepiej wstawiać same :piwo: żeby było miło

_________________
ja herez ja herez
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 25 lipca 2009 19:54:56 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 19 listopada 2004 16:47:56
Posty: 11820
a ja powiem wam, że coraz mnie rozumiem ten język niedopowiedzeń...

Cytzu, chodzi ci o wątek o Bad Brains? to już tak łatwo Cię urazić?

Morella pisze:
ja mam bardzo podobnie i też nie widzę tu żadnego obligatoryjnego zbioru wspólnego.

hehe... Ale o czym wy piszecie??

nie łapię tak z połowy wypowiedzi... z ostatnich kilku stron, może nawet nie tylko tego wątku...

_________________
Więc dokąd, dokąd ta wędrówka
Posmutniał król i zadął w róg
Przeciwnik straszy, pielgrzym idzie
A pyta zawsze Bóg


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 25 lipca 2009 20:03:52 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 15:59:39
Posty: 28026
ja tam wszystko kumam :faja:

_________________
Tygrysie, tygrysie - czemu chodzisz w dresie?


Na górę
 Wyświetl profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 790 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 53  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group