Ultima Thule

Forum fanów Armii i 2TM2,3
Dzisiaj jest pn, 17 czerwca 2024 01:01:05

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 411 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 28  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 16 czerwca 2014 09:02:17 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 24 grudnia 2004 15:34:22
Posty: 17331
Skąd: Poznań
Crazy pisze:
Są super, ale 4 lata temu też były!


Przjerzałem wątek z 2010 roku. Było dużo narzekań.
Ale to kwestia indtwidualnego odbioru, oczywiście.

Kto wie, czy właśnie fazy grypowej właśnie nie lubię najbardziej. Bo tak dużo się dzieje, ciągły ruch, 3-4 mecze dziennie, drużyny rzadko oglądane!
Oczywiście 1/8 i ćwierćfinały też mają swój smak...
Ale nie lubię tego jak jestem na takim haju mundialowym i nagle od półfinałów - trzy dni przerwy między meczami. Mam syndrom odstawienia wtedy.

Argentyna mocno nieprzekonująca, jestem zaniepokojony :roll:

_________________
czasy mamy jakieś dziwne
głupcy wszystko ogołocą
chciałoby się kogoś kopnąć
kogoś kopnąć - ale po co


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 16 czerwca 2014 09:43:34 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 21:43:51
Posty: 3056
Skąd: z Trawberry Fields
Ja też tak mam. Momentami, nawet teraz odechciewa mi się oglądać, bo trzy (cztery) mecze na dobę to jednak dużo, ale potem nagle robi się dziura i uczucie pustki... :D

Argentyną bym się nie przejmował i jestem w miarę spokojny. Wydawało mi się, że to jednak specjalnie, że szykują się na długi marsz i jak by chcieli, to by się wzięli w garść i strzelili tyle goli, ile trzeba. W sumie wyglądało to tak sobie, ale lepiej tak, niż, jak czasem Holandia - wielkie strzelanie, a potem odpadają w ćwierć- czy półfinale z jakimiś Ruskami.

Inna sprawa, że Bośnia zagrała bardzo fajnie i podobnie jak Chorwacja Brazylii, poprzeczkę zawiesiła dosyć wysoko.

Natomiast wczoraj oglądałem też mecz chyba najmniej ulubionej mojej drużyny, czyli Francji. I był to najgorszy mecz mistrzostw. Ze słabiutkim Hondurasem, Francuzi się strasznie męczyli, grali bez pomysłu i chaotycznie i gdyby sędzia nie zdjął jednego zawodnika Hondurasu (w sumie jak najbardziej słusznie), to nie wiem, czy daliby radę wygrać.

Szwajcarzy też potworne męki przeżywali.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 16 czerwca 2014 10:09:24 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 24 grudnia 2004 15:34:22
Posty: 17331
Skąd: Poznań
O sile Francji niewiele da się powiedzieć. Honduras, przynajmniej na razie, jako jedyny wyraźnie odstawał od reszty pod względem umiejętności. Obstawiałbym nawet, że udałoby się nam z nimi zremisować. Honduras - Polska 1:1 (1:0).
Co do Argentyny... mam nadzieję, że się nie mylisz.

W ogóle pisz tu często, gdyż jesteś piłkarskim góró! 8-)


Typsony na dziś:
Niemcy-Portugalia 2:1
Ghana-USA 2:2
Nigeria-Iran 2:0

_________________
czasy mamy jakieś dziwne
głupcy wszystko ogołocą
chciałoby się kogoś kopnąć
kogoś kopnąć - ale po co


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 16 czerwca 2014 10:35:48 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 21:43:51
Posty: 3056
Skąd: z Trawberry Fields
arasek pisze:
gdyż jesteś piłkarskim góró!

No, to przeważyło. Będę pisać! :mrgreen:


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 16 czerwca 2014 10:44:30 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 19:09:25
Posty: 6879
Skąd: z Nepalu
Na razie mało co widziałem bo: w piątek impreza firmowa :zygi: do wieczora, w sobotę musiałem zrobić kontrolę pracownikom a wczoraj nie było co oglądać :wink:
Widziałem:
Brazylia - Chorwacja - dobry mecz, karny z dupy
I kawałek Japonii - HONDA
Od dzisiaj się biorę za oglądanie, szczególnie Niemcy - Portugalia.
Ale od niedzieli czekają mnie 2-tygodniowe wakacje i znowu nici z oglądania, ech..


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 16 czerwca 2014 10:44:59 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 00:22:22
Posty: 26664
Skąd: rivendell
arasek pisze:
Argentyna mocno nieprzekonująca

łagodnie powiedziane.....usnąłem od tych emocji w okolicach 40 minuty i nawet nie wiem jaki wynik...

_________________
ooooorekoreeeoooo


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 16 czerwca 2014 11:25:11 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 21:43:51
Posty: 3056
Skąd: z Trawberry Fields
Ja typuję, że z grupy wyjdą Ghana i Portugalia. Prawdopodobieństwo takiego scenariusza jest bliskie zeru, ale co tam.

Mam też refleksje ogólniejszą, z polską reprą w tle. Właściwie nie było jeszcze drużyny, która sprawiałaby wrażenie nieprzygotowanej taktycznie (bo fizycznie - to oczywistość i każdy - z wyjątkiem Polski - tę lekcję odrabia raczej) do meczu. Najsłabiej wypadły tu Francja i Szwajcaria. Ale zwłaszcza mam szacunek dla trenerów tych teoretycznie słabszych drużyn. Dobry przykład - Kostaryka, Meksyk. Nawet w grze takiego Hondurasu, Ekwadoru albo Kamerunu widać było jednak jakiś pomysł, nawet jeśli tylko na zagęszczanie i obronę.

Dla kontrastu - nie pamiętam, kiedy ostatnio oglądałem mecz Polski, o którym można by coś podobnego powiedzieć. Chyba w eliminacjach z Portugalią u siebie i u nich, no, może jeszcze trochę z Rosjanami na Euro. To jest zadanie trenera i to pokazuje, ze my trenera nie mamy od dłuższego czasu.

Trochę OT, przepraszam. Co do szans z Hondurasem, to jednak myślę, że skończyłoby się dla nas, jak mecz z Ekwadorem na Mundialu w Niemczech. Właśnie przez brak trenera i brak zaangażowania grajków.

Coś z innej beczki. Kupiłem dzisiaj koszulkę piłkarską Brazylii. Z pięcioma gwiazdkami. Ale to nie to, że nie wierzę w szósty tytuł. Po prostu poprzednia już się rozłazi, po finale wszystkie będą już z sześcioma, a ja będę se mógł przez następne cztery lata przeżywać drogę do pucharu :wink:


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 16 czerwca 2014 17:47:01 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
sob, 17 lutego 2007 03:25:03
Posty: 886
Skąd: toruń
szkoda że nie robimy tradycyjnego rankingu typowania... :(
no cóż - będę Wasze jak zawsze ciekawe spostrzeżenia przeplatał moimi typowaniami bo to jest silniejsze ode mnie :twisted:

Niemcy - Portugalia 3:1 (1:1), Iran - Nigeria 1:2 (0:1), Ghana - USA 2:2 (1:1)


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 16 czerwca 2014 18:53:58 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 21:43:51
Posty: 3056
Skąd: z Trawberry Fields
No i Niemcy pozamiatali Portugalię. OK, wiem, że jest jeszcze druga połowa, ale to raczej Niemcy będą strzelać... 5:0


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 16 czerwca 2014 20:55:55 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
ndz, 26 marca 2006 09:01:48
Posty: 19455
Skąd: z prowincji
otoKarbalcy pisze:
No i Niemcy pozamiatali Portugalię
nie oglądałem, ale słyszałem, że Pepe wyleciał.
Bardzo mnie to cieszy.

_________________
Obrazek
"Niewole robią z nas ponurych i złych"
"Nie ma przypadków, są tylko znaki"


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 16 czerwca 2014 22:59:58 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 30 sierpnia 2010 21:33:11
Posty: 1971
Skąd: Sulejówek
Pierwsza połowa meczu Niemcy - Portugalia bardzo dobra. Również ucieszyłem się, że Pepe wyleciał, chociaż moim zdaniem żółta kartka za takie zachowanie by wystarczyła.
Za to mecz Iran - Nigeria trochę zawiódł. Liczyłem na to, że Nigeryjczycy w końcu strzelą bramką, bo im się należała.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 17 czerwca 2014 01:07:50 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
czw, 11 listopada 2004 17:00:25
Posty: 22933
oczywiście imprezę jako taką mam w... , ale za 22 godziny będę kibicował Korei. Gdzieś to się da obejrzeć?

_________________
Mężczyzna pracujący tam powiedział:

- Z pańskim forum jest wszystko w porządku.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 17 czerwca 2014 01:15:41 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 30 sierpnia 2010 21:33:11
Posty: 1971
Skąd: Sulejówek
Ja oglądam tu: http://sport.tvp.pl/2014fifaworldcup/


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 17 czerwca 2014 07:53:51 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 24 grudnia 2004 15:34:22
Posty: 17331
Skąd: Poznań
Budyń pisze:
ale za 22 godziny będę kibicował Korei.


...i powinno być tak, że siedzi grupka dziewcząt, spędzających wakacje w starym pensjonacie, jak się okazuje - byłym lazarecie, w którym brutalnie zamordowano Park Hun Sena, cierpiącego na postrzał jelita. Gra Korea a jednym z zawodników jest prawnuk Parka. Napastnik jest w wyśmienitej formie i strzela gola za golem, tyle że każdy gol oznacza paraliż kogoś z grupy. A końcowy gwizdek sędziego oznacza śmierć dla sparaliżowanych. Trzeba szybko na teren pensjonatu sprowadzić dawnego zabójcę, aby kruczowłosy futbolista mógł wykonać zemstę na nim a nie na niewinnych studentkach... Rozpoczyna się walka z czasem...

Niemcy - demolka. Oglądałem tylko gole, ale zdaje się że Iberyjczycy nie mieli nic do gadania?
Iran-Nigeria - okrutna nuda, no cóż - wiadomo że wreszcie taki mecz musiał się zdarzyć.
A USA jak zwykle z entuzjazmem i do przodu, mimo mniejszych od rywala umiejętności. Za to ich lubię.

_________________
czasy mamy jakieś dziwne
głupcy wszystko ogołocą
chciałoby się kogoś kopnąć
kogoś kopnąć - ale po co


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 17 czerwca 2014 09:48:20 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
czw, 11 listopada 2004 17:00:25
Posty: 22933
dzięki (x2) :lol:

_________________
Mężczyzna pracujący tam powiedział:

- Z pańskim forum jest wszystko w porządku.


Na górę
 Wyświetl profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 411 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 28  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group