Ultima Thule

Forum fanów Armii i 2TM2,3
Dzisiaj jest czw, 28 marca 2024 10:58:36

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 41 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 27 lutego 2013 05:45:13 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 01 października 2007 21:19:21
Posty: 7606
Skąd: Kraków
Pietruszka pisze:
Ja w Rotundzie zjawiłem się około wpół do, połaziłem trochę przed budynkiem, kupiłem bilet (25złotych) i wbiłem się na górę w tzw. międzyczasie spotykając kolegę jotpeela. :D

:D


Ja w Rotundzie najpierw zjawiłem się przed 16:00 i wtedy spotkałem Elronda, krótko jednak rozmawialiśmy, poszedłem po bilet, bo w Empiku sprzedaż była wstrzymana, no ale w kasie Rotundy, z małymi problemami (bilety dopiero robiono, jak się okazało :D ). Ponownie pojawiłem się jakoś o 18:57, gdzie ujrzałem Pietruszkę, który stał był na lewo od wejścia ale ujrzawszy mnie podszedł i spotkał mnie, jak napisał. :D

Potem standart, szatnia i te sprawy, kupiłem płytę koncertową, i w sumie dobrze - okazało się, że większość utworów brzmi na niej zdecydowanie lepiej niż na koncercie, nie licząc Trupiej Czaszki, która brzmi dobrze i tu i tu. :D

Na górze spotkaliśmy Kristoforosa, Elronda, Pilota, Stiwa, byli też q51 i d52, oraz siostra Stiwa. Mam nadzieję, że nic nie przekręciłem ani nie pominąłem. Liczono na obecność Laski albo Antiwitka, ale nie zjawili się, niestety...

Większość koncertu przesiedzieliśmy/przestaliśmy przy stoliku, ja co jakiś czas podchodziłem do drzwi sali, ale nagłośnienie najwyraźniej nie dawało rady, choć artyści, trzeba przyznać, bardzo się starali, przynajmniej ci, których widziałem.

W końcu Elrond ruszył do walki; pierwszy raz usłyszałem "W Parasolu już jest taka mania..." i poruszyło mnie do głębi, w tej chwili dla mnie to utwór numer 1 Trupiej Czaszki! :D Reszta równie świetna, publiczność w znaczniej części słuchała, choć jak już napisano, conajmniej jednej osobie nadwerężyło słuch... Z przodu wystąpiło dwuosobowe pogo, zaś pani w czerwonym płaszczu z wizerunkiem Chrystusa Króla na plecach wykonywała najbardziej profesjonalny headbang na sali, błogosławiąc jakby Elronda figurką... chyba świętego Michała Archanioła. I coś mi mówi, że to nie był jej pierwszy koncert tego typu...

Na końcu pożeganie ze wszystkimi, czekaliśmy chwilę na Elronda, a potem z Elrondem na Kristoforosa, który gdzieś się zapodział, niemniej wszyscy się odnaleźli, Elrond z ekipą ruszył do Poznania, ja najpierw samotnie w stronę Alei, tam naskoczył na mię Stiw, i dotarliśmy w okolice Jubilata, ze Stiwem, jego siostrą, jego koleżanką i ze mną, tam znów się rozstaliśmy, aby po chwili spotkać się ponownie, bo zmieniłem zdanie, za pusty był dla mnie przystanek przy Jubliacie i postanowiłem pójść pod filharmonię, co zajęło mi jakieś 10 minut ledwo, z czego połowę zabrało obejście Alei... :lol: No nic, zdążyłem na tramwaj, wróciłem i mówię, to było piękne i podobało się.

Przyznam, ciekawy byłem reakcji starszych osób na tego typu muzykę, ale co ciekawe, to głównie młodsi wychodzili, a starsi siedzieli spokojnie. W końcu przeszli (przynajmniej część) wojnę, więc to co głośne, widać już im nie straszne... :wink:

_________________
Would you know my name, if I saw you in heaven ?

Mój kanał na YouTube, czyli klejenie modeli, ale nie tylko. :wink:


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 27 lutego 2013 10:38:13 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 20 października 2008 16:48:09
Posty: 6421
świetne relacje :D :piwo:


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 27 lutego 2013 11:18:33 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
czw, 09 grudnia 2004 11:21:40
Posty: 5834
jpl pisze:
tam naskoczył na mię Stiw, i dotarliśmy w okolice Jubilata, ze Stiwem, jego siostrą, jego koleżanką i ze mną, tam znów się rozstaliśmy, aby po chwili spotkać się ponownie,


no i sam powiedz, gdyby był tam na tym przejściu lokal "pastwa losu" to czy przy drugim spotkaniu nie przystanęlibyśmy czy to herbatkę czy jakąś przekąskę ? :D


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 27 lutego 2013 13:17:59 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 16:16:54
Posty: 1329
Skąd: Kraków
jpl pisze:
pani w czerwonym płaszczu z wizerunkiem Chrystusa Króla na plecach wykonywała najbardziej profesjonalny headbang na sali, błogosławiąc jakby Elronda figurką... chyba świętego Michała Archanioła.


ooojaaa :shock:

wybierałam się oczywiście, przed wyjściem jeszcze w ramach nastrajania się puściłam Trupią Czaszkę. Dziecku memu tak strasznie przypadła do gustu, że w szaleńczym tańcu ( pogo z Jarocina to pikuś przy tym) wpadło w wieżę i rozcięło łuk brwiowy. No ale facet musi mieć blizny.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 27 lutego 2013 17:47:37 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
czw, 09 grudnia 2004 11:21:40
Posty: 5834
jak śpiewał Tom ale Waits


I don't need no make up I got real scars !

; )


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 27 lutego 2013 17:49:01 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 01 października 2007 21:19:21
Posty: 7606
Skąd: Kraków
stiw pisze:
no i sam powiedz, gdyby był tam na tym przejściu lokal "pastwa losu" to czy przy drugim spotkaniu nie przystanęlibyśmy czy to herbatkę czy jakąś przekąskę ? :D


Jak to mówią: no ba! :D

_________________
Would you know my name, if I saw you in heaven ?

Mój kanał na YouTube, czyli klejenie modeli, ale nie tylko. :wink:


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 28 lutego 2013 17:04:28 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 12 listopada 2004 13:02:17
Posty: 5355
Skąd: Skąd:
Przepraszam, wiem, że nie na temat, ale okazja bardzo mi się kłóci z formą Krakau. Musi być taki tytuł?

_________________
Bez zbroi wychodzić się boję.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 02 marca 2013 05:06:11 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 01 października 2007 21:19:21
Posty: 7606
Skąd: Kraków
Rzeczywiście, trochę nie za bardzo dobrze się to składa, choć zapewne intencje pilota były czyste. :D Tak więc zmieniam na polską wersję.

_________________
Would you know my name, if I saw you in heaven ?

Mój kanał na YouTube, czyli klejenie modeli, ale nie tylko. :wink:


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 02 marca 2013 19:24:56 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
ndz, 06 maja 2007 11:40:25
Posty: 13524
Skąd: Krk
manool pisze:
Przepraszam, wiem, że nie na temat, ale okazja bardzo mi się kłóci z formą Krakau. Musi być taki tytuł?


jpl pisze:
Rzeczywiście, trochę nie za bardzo dobrze się to składa, choć zapewne intencje pilota były czyste


Hmmm... Nic z niczym mi się nie kłóciło, źle też mi się nie kojarzy, intencje były takie, żeby właśnie nie wpisywać Kraków, tylko Krakau. Ot, taki tytuł sobie wymyśliłem, tak wpisałem i tak powinno zostać. Niby detal, ale po co przy tym majstrować bez zgody autora? Bo regulaminu nie naruszyłem chyba, prawda? A jeśli nie naruszyłem, proszę o przywrócenie pierwotnej wersji.

_________________
http://67mil.blogspot.com/


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 02 marca 2013 19:50:14 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 14:59:39
Posty: 28006
Mi też Krakau trochę nie pasował, ale od czego są priwy? Przecież można się jakoś dogadać, coś ustalić.

_________________
Tygrysie, tygrysie - czemu chodzisz w dresie?


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 02 marca 2013 23:27:16 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 01 października 2007 21:19:21
Posty: 7606
Skąd: Kraków
OK, no to dogadamy i zobaczymy. ;)

Ostatecznie doszliśmy do porozumienia i nazwa tematu wraca do pierwotnego brzmienia. Temat za jakiś czas zostanie ponadto wyczyszczony.

_________________
Would you know my name, if I saw you in heaven ?

Mój kanał na YouTube, czyli klejenie modeli, ale nie tylko. :wink:


Na górę
 Wyświetl profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 41 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3

Strefa czasowa UTC+1godz.



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group