Ultima Thule

Forum fanów Armii i 2TM2,3
Dzisiaj jest czw, 28 marca 2024 20:45:40

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 
Autor Wiadomość
PostWysłany: wt, 11 października 2016 17:13:52 

Rejestracja:
pn, 07 listopada 2005 19:24:08
Posty: 3118
Cytat:
Spotkanie i koncert Tomasza Budzyńskiego odbędzie się w Myślenickim Ośrodku Kultury i Sportu, sala lustrzana 21 października o godz. 18.

Posłuchaj historii o miłości , która zmienia życie "Przez wiele lat karmiłem się różnymi rzeczami, gnozą, buddyzmem zen - to mnie fascynowało. Ale to nie dawało mi życia. Wciąż byłem nieszczęśliwy. To Chrystus dał mi życie, wygnał ze mnie demona, uzdrowił mnie i wskrzesił do prawdziwego życia - doświadczyłem tego, widziałem to wszystko, widziałem, jak uwolnił moją żonę. Czy musiałem się jakoś natrudzić? Nie, to wszystko dostałem za darmo! Nikt mi tego nie zabierze, nie wydrze, bo widziałem to na własne oczy i dlatego mogę o tym teraz mówić. Dlatego opowiadam dzisiaj o miłości." (Tomasz Budzyński)

Bezpłatne wejściówki do odbioru w sklepie KIK przy Kościele NNMP w Myślenicach. Liczba miejsc jest ograniczona. Wstęp tylko za okazaniem wejściówki. Wspólnota "NAZARET" AkademiaProFamilia


http://wydarzenia.miasto-info.pl/4937,t ... ncert.html


Na górę
 Wyświetl profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz.



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 28 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group