Ultima Thule

Forum fanów Armii i 2TM2,3
Dzisiaj jest sob, 15 czerwca 2024 22:52:25

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 346 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 24  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 19 stycznia 2009 13:59:20 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 10 stycznia 2005 12:49:49
Posty: 24357
Skąd: Kamienna Góra/Poznań
youzwa pisze:
Elberet, wyślij skargę z prośbą o odszkodowanie
Jak najbardziej :idea:

_________________
In an interstellar burst
I am back to save the Universe.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 19 stycznia 2009 14:00:49 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 17:08:21
Posty: 6017
Skąd: przychodzi, tego nie wie nikt
A ponieważ bycie na koncercie Luny jest BEZCENNE, więc będą musieli Cię długo spłacać :wink:

_________________
www.dtrecords.pl - Dobry Towar Records (Spirit of 84, Malchus, cdn...)
www.backstageshop.pl - płyty, koszulki, książki, itd.

"Jak mamy tu coś zwojować skoro między jedną siatką, a drugą jest przerwa na piłkę?"


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 19 stycznia 2009 14:03:27 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 11 stycznia 2005 17:45:42
Posty: 251
Skąd: Ursynów
youzwa pisze:
Co do sytuacji z nie wpuszczeniem tych kilkudziestu osób to żenada.. Sami te wejściówki rozdali w konkursach, a potem coś takiego.. Elberet, wyślij skargę z prośbą o odszkodowanie, niech mają

napisałam maila i dostałam zwrotnego, że mam wejściówkę odtąd na wszystkie koncerty w Trójce, ale co mi z tego jak ten upragniony już był.... chyba, że zaproszą jeszcze raz Tomasza Budzyńskiego w te dostojne progi...na co jednak w najbliższym czasie pewno nie ma co liczyć...

Gdy czytam Wasze relacje, ponownie wzbierają we mnie złość i żal...trzeba się zająć pracą :roll: :wink:

_________________
http://www.karpatywschodnie.pl/


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 19 stycznia 2009 14:04:40 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 10 stycznia 2005 12:49:49
Posty: 24357
Skąd: Kamienna Góra/Poznań
Elberet pisze:
mam wejściówkę odtąd na wszystkie koncerty w Trójce
Jeśli tego dotrzymają, to, pomijając litościwie milczeniem wczorajszą sytuację, jestem pod wrażeniem.

_________________
In an interstellar burst
I am back to save the Universe.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 19 stycznia 2009 14:09:27 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 11 stycznia 2005 17:45:42
Posty: 251
Skąd: Ursynów
dlatego napisałam jeszcze do dyrektora Skowrońskiego, chcę zadymy 8) ...za coś takiego się należy!!!!!!!!!!!!!!!

_________________
http://www.karpatywschodnie.pl/


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 19 stycznia 2009 14:10:26 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
ndz, 26 marca 2006 09:01:48
Posty: 19455
Skąd: z prowincji
tylko, żeby Skowrońskiego z tego powodu nie odwołali

_________________
Obrazek
"Niewole robią z nas ponurych i złych"
"Nie ma przypadków, są tylko znaki"


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 19 stycznia 2009 14:13:53 

Rejestracja:
pn, 15 listopada 2004 12:18:52
Posty: 5708
Skąd: ełk/warszawa
Wielkie dzięki dla Zespołu!!!!!!!! Szkoda że nie mogłem sięz wszystkimi przywitać, ale musiałem pośpiesznie się ewakuować po. O samej muyce i wrażenia ch nie będę pisał, bo po co, uwielbiam te przypowieści Elronda!!!


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 19 stycznia 2009 14:16:36 

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 13:23:30
Posty: 99
Skąd: Lodz/W-wa
było PIĘKNIE! cóż więcej powiedzieć...?

Dzięki!!!

_________________
Człowiek z wiekiem staje się rozumny
Człowiek z wiekiem do trumny


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 19 stycznia 2009 14:16:38 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 11 stycznia 2005 17:45:42
Posty: 251
Skąd: Ursynów
niech odwołają :wink: tego dupka od BHP, mi tam wystarczy, ponownego upadku Trójki sobie nie życzę

_________________
http://www.karpatywschodnie.pl/


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 19 stycznia 2009 14:22:12 

Rejestracja:
pn, 15 listopada 2004 12:18:52
Posty: 5708
Skąd: ełk/warszawa
Garnek na Wschodniej, w barze :D


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 19 stycznia 2009 14:26:32 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 21 lutego 2007 23:27:13
Posty: 906
Skąd: Warszawa
Czarna dziura w garnku na wschodzniej a święty gral na annopolu :wink:


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 19 stycznia 2009 14:41:28 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 19 listopada 2004 16:47:56
Posty: 11825
są co najmniej dwa rodzaje genialnych koncertów: te po których słowa same układają się w relacje i te, po których można już tylko milczeć. Koncert w Trójce należał do tej drugiej kategorii,,,

_________________
Więc dokąd, dokąd ta wędrówka
Posmutniał król i zadął w róg
Przeciwnik straszy, pielgrzym idzie
A pyta zawsze Bóg


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 19 stycznia 2009 14:52:09 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
czw, 31 maja 2007 23:28:36
Posty: 1071
Skąd: W-wa
youzwa pisze:
bycie na koncercie Luny jest BEZCENNE

O tak! :D

A wczoraj szczególnie! Wiedziałem, że HRC nie jest dobrym miejscem dla Luny, ale dopiero po wczorajszym koncercie w Trójce zrozumiałem tak naprawdę dlaczego. Wszystko było fajnie słychać i ten niesamowity klimat - dało się odczuć, że zgromadzona publiczność nie jest tu przypadkowo, że wszyscy przyszli po to, aby PRZEŻYĆ kawał dobrej muzyki! Jestem ZACHWYCONY wczorajszym koncertem! :D

Serdecznie dziękuję za możliwość uczestniczenia w tym muzycznym WYDARZENIU! Elrondzie - wielkie dzięki :D

Muszę przyznać, że nawet nie zwróciłem uwagi na to, że wczoraj nie było Domu, ten czas minął tak szybko (ok 1.45h) - poszczególne utwory pochłaniały mnie całkowicie - były momenty, że nie odrywałem wzroku od pałeczek Beaty, w pewnym momencie (chyba w Ufo) wręcz mnie zahipnotyzowały :wink: , były momenty, gdy byłem wpatrzony i wsłuchany w gitarę Aviatora (bardzo dobrze było ją słychać), wczoraj słyszałem też klawisze, Gero - hipisowski bis - bardzo fajny, tylko nie udało mi się przeczytać, co miałeś na koszuli, ale chyba sporo napisów tam było :wink: - całość super! A szczególne brawa dla Elronda - w HRC bardzo brakowało wprowadzania w poszczególne utwory!

Myślałem nad najlepszym momentem koncertu, ale na razie trudno mi jest takowy wybrać, chyba był więcej niż jeden the best :wink:

Dziękuję za miłe spotkanie przedkoncertowe - Inverness, MOFO, Smok, Miles Teq :piwo: :D
Miło było spotkać wczoraj znajome twarze i zamienić choćby parę słów, dzięki wszystkim! :D Witek, super spodnie miałeś, i chustę - w ogóle całość bardzo fajnie :D
Po tak udanym koncercie wczoraj był doskonały wieczór do świętowania i dzielenia się wrażeniami - szkoda, że musiałem dosyć szybko wracać do domu, ale pod opieką mam chorującą rodzinę (w liczbie 2 osób).
I jeszcze jedno - wczoraj pomyślałem, że fajnie byłoby mieć taki koncert wydany na płycie!


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 19 stycznia 2009 14:57:03 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
czw, 18 listopada 2004 18:02:10
Posty: 103
Skąd: nigdzie teraz teraz tutaj
Niestety mi też zepsuł humor pewien starszy Pan służbista wyganiający ludzi z balkonu

pomimo, że na dole nie było wolnych miejsc ponieważ na wielu krzesłach była kartka

rezerwacja. Jednak parę osób go olało i zostaliśmy na balkonie było tam kilkanaście wolnych

krzeseł. Ów starszy Pan stwierdził, iż nie mogę filmować i żebym nawet nie próbował bo nie

mam zgody jakiejś blondynki z radia ale w ostateczność jak starszy Pan nie mógł znieść

dźwięków i wyniósł się na 3 ostanie utwory z balkonu i udało mi się sfilmować 3 ostatnie

piosenki- resztę mam audio.
Widziałem sytuacje jak wiele osób nie stało w długiej kolejce gdzie sprzedawli bilety i

sprawdzali z listą tylko kierowali się od razu na wyrywacz metali.

co do zakazu wnoszenia aparatów to widziałem parę osób błyskało flash-em a mi Pani

szatniarka odmówiła przyjęcia plecaka w którym miałem kamerę :D.

Trochę rozczarowany i oczarowany udałem się szybko taksówką by zdążyć na pociąg "Karkonosze" do

Opola gdzie próbowałem naginać czasoprzestrzeń. I po godzinnym śnie męczę się w pracy.Warto było !!!!


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 19 stycznia 2009 15:07:41 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 19 listopada 2004 16:47:56
Posty: 11825
Hary pisze:
co do zakazu wnoszenia aparatów

sorry, nic nie wiedziałem o żadnym zakazie - i parę razy błysłem,,, ;) -szkoda, że zdjęcia z koncertu nie wyszły,,, no, może kilka symbolicznych będzie dziś wieczorem,,,

_________________
Więc dokąd, dokąd ta wędrówka
Posmutniał król i zadął w róg
Przeciwnik straszy, pielgrzym idzie
A pyta zawsze Bóg


Na górę
 Wyświetl profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 346 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 24  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group