Ultima Thule

Forum fanów Armii i 2TM2,3
Dzisiaj jest pt, 29 marca 2024 07:51:03

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 34 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 05 grudnia 2004 21:51:37 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 16:08:21
Posty: 6017
Skąd: przychodzi, tego nie wie nikt
Finrodzie,przed chwilą czytałem jak pisałeś do kogoś aby wyluzował... teraz mówieto samo do ciebie. Wyluzuj! Maszmożliwe troche racji i niektórzymogliby się zastanowić czy czasem nie mają za wysokiego mniemania o sobie. Ale też nowi użytkownicy (i nie jest to tylko przypadek tegoforum) charakteryzują się tym ze pierwszymi postami od razu wjeżdżają ostro w dupe z przeświadczeniem kim oni to nie są. Gdyby tego nie przyhamowywać to byłby za jakiś czas pieprznik niezły. Także nie zrzucałbym tak łatwo winy na jedną tylko strone....

Co do wchodzenia i zakładania tematów wałkowanych wielokrotnie... i mi się ostatnio zdarzyła wtopa i założyłem temat który utonął nadrugiej stronie,ale jednak był. I posypuje głowe popiołem. Ale nie rozumiem takiego zwyczaju że się wchodzi naforum i nawet się nie chce za bardzo zorientować o co tu chodzi tylko się wali z grubej rury, albozakłada się temat który jest tuż obok... Przykładem choćby ostatni zalew tematów o koncertach w USA...

i jeszcze a'propos punktu drugiego.... oczywiście ironia w twym poscie wielka i zdemonizowałeś strasznie to co było na temat DJa, ale widać tak musiałeś.....
A DJ Adam Makkonen to niejaki Sławek Pakos.

_________________
www.dtrecords.pl - Dobry Towar Records (Spirit of 84, Malchus, cdn...)
www.backstageshop.pl - płyty, koszulki, książki, itd.

"Jak mamy tu coś zwojować skoro między jedną siatką, a drugą jest przerwa na piłkę?"


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 05 grudnia 2004 21:55:21 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 14:59:39
Posty: 28006
Przy tym temacie trza wywiesić EXPLICT LIRIKS - czy jakoś tak (nie wiem jak się to pisze a nie mam w domu takich kaset bo mama mi nie pozwala i nie sprawdzę...) :wink:

_________________
Tygrysie, tygrysie - czemu chodzisz w dresie?


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 06 grudnia 2004 10:23:26 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 14:36:56
Posty: 7692
Skąd: 52,2045 N, 20,9694 E
A ja tam nie wiem. Szewc ma prawo uważać, że Armia bez Bryla, to nie to samo. Nie chcę przez pomyłkę pokazać palcem w niewłaściwy kaptur, ale niektórzy "starzy" też tu by chyba przynajmniej zgodzili się, że tamten układ dwóch liderów był im milszy niż obecna "heavy metalowa zdrada"...
Problem trochę chyba właśnie w takim bezkompromisowym stwierdzeniu, że to skończyła się Armia jako taka - i stąd, trochę wg mnie przewrażliwiona odpowiedź DJa. Oczywiście, dalszy komentarz Szewca na temat DJa jest szczytem...
W ten sposób szansa na wątek w stylu "Armia z Brylem i bez Bryla - wady i zalety" została zmarnowana na pisanie o bzdurach... (A takie wątki przecież były w czasach OFM)...

PS.
Cytat:
mi się podoba Exodus, mam założyć o tym temat?
- a czemu nie?

_________________
Była tu wczoraj premier Suchocka,
chyba przypadkiem przed wyborami


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 06 grudnia 2004 12:25:19 

Rejestracja:
czw, 11 listopada 2004 15:39:00
Posty: 354
Witam serdecznie,
Po pierwsze raz jeszcze przepraszam za gwałtowność. Mój gniew nie był spowodowany małym doświadczeniem dyskutanta Szewca, ale sytuacją, w której wchodzi na nie swoje grządki i pierwsze co robi, to je mocno deprecjonuje. Nie wchodzę na forum zespołu DŻEM, aby stwierdzić, że bez Ryśka to kupa a nie blues. Nie wchodzę na forum gum do żucia i nie mówię, że tylko donaldy z lat 80tych są OK, a teraz to tylko sztuczne i niesmaczne śmieci. Nie interesuje mnie obecnie DŻEM, więc tam się nie pojawiam. Nie obchodzi mnie porównywanie smaków gum do żucia, więc się nie wypowiadam. Ale jak można przyjść do aktywnej społeczności, aktywnego i twórczego zespołu muzycznego i mówić, że od 10 lat się go nie słucha, ale i tak to kupa.
Przyznaję: nerwowo zareagowałem, ale mogę się tylko wytłumaczyć, że nie użyłbym przekleństwa gdyby Szewc nie użył go w innym wątku (chyba o Siekierze). Innymi słowami się odzywam do osób, które używają ładnego języka.
Poza tym śmieszna rzecz: wiecie, że wcale nie pomyślałem, że Szewc myśli o mnie, jako o DJu?
No i chciałbym powiedzieć, że mam nadzieję, że nie jestem gorszy od Finroda, Boskeya, Cortezy i wszystkich na tym forum (a lepszy na pewno nie jestem). Więc chyba nikt nie powinien się "kalać" poznawszy personalia. "Kalać" się można, gdy zauważy się swoje złe zachowanie. Nie można być złym dla A i dobrym dla B, bo B jest ważniejszy/lepszy niż A. Mam rację?

I jeszcze raz podkreślam: nie sęk w tym, która Armia jest lepsza/gorsza/ważniejsza/właściwsza. Sęk w takim stawianiu bezwarunkowych sądów dotyczących spraw niezmierzalnych empirycznie.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 06 grudnia 2004 17:54:00 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
czw, 18 listopada 2004 16:21:11
Posty: 358
Skąd: nie jestem stąd
błąd. A jest ważniejszy niż B.

_________________
dobro jest dobre, pięść rozwali świat


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 06 grudnia 2004 18:12:06 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 21:14:22
Posty: 9021
Skąd: Nab. Islandzkie
szewc pisze:
(może jakiś hałs tehno mix opowieści zimowej ???)

bardzo chetnie ;-) dajcie tylko sciezki . hehe.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 06 grudnia 2004 20:15:40 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
sob, 04 grudnia 2004 19:50:09
Posty: 2005
Skąd: zNienacka
krótka piłka, ten wątek poruszony był już na wczesniejszym forum i sądze ,że nie ma co go dalej ciągnąć. a szewc zabija szewca bum tarara bum .

_________________
wiecznie wątpiący- gatunek ginący


Bóg stworzył człowieka, ponieważ rozczarował się małpą. Z dalszych
eksperymentów zrezygnował.

Mark Twain


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 06 grudnia 2004 22:43:58 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 16:05:18
Posty: 3785
nie wiedzialem gdzie to wkleic:
http://www.forum-muzyczne.net/index.php?showtopic=37995


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 07 grudnia 2004 02:20:20 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 12 listopada 2004 18:30:29
Posty: 406
staram sie wyluzowywac, youzwo, staram :) Ale to co mowie to traktowaniu 'nowych' to sie czesto zdazalo, nie chodzilo mi tylko o ten topic. Nie chce nikogo winic, to raczej po czesci samokrytyka.

Cytat:
że nie jestem gorszy od Finroda


osoby gorszej niz ja jeszcze nie spotkalem :)

Cytat:
A DJ Adam Makkonen to niejaki Sławek Pakos.


no dobra, a kto to jest pan Slawek Pakos? Czy to ktos kogo fan armii powinien znac?


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 07 grudnia 2004 09:26:30 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 14:36:56
Posty: 7692
Skąd: 52,2045 N, 20,9694 E
ceigrektezet pisze:
http://www.forum-muzyczne.net/index.php?showtopic=37995


Czy te oczy mogą kłamać?...

_________________
Była tu wczoraj premier Suchocka,
chyba przypadkiem przed wyborami


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 07 grudnia 2004 09:28:15 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 16:05:18
Posty: 3785
finrod pisze:
no dobra, a kto to jest pan Slawek Pakos? Czy to ktos kogo fan armii powinien znac?


to pan od firmy fonograficznej w moich oczach (wydaje m.in. reedycje izraela), pare lat temu byl menadzerem armii


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 07 grudnia 2004 09:41:01 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 14:36:56
Posty: 7692
Skąd: 52,2045 N, 20,9694 E
ceigrektezet pisze:
pare lat temu byl menadzerem armii

I, żeby było jasne - ewentualnym powodem do kajania się jest nie to, że niektórzy są równiejsi i nie można się ważyć spojrzeć im w twarz bez ryzyka spłonięcią na miejscu, a co dopiero zarzucić cokolwiek... Po prostu stwierdzenie, że ktoś, kto poza członkami zespołu (i rodzinami) jest (albo niedawno był) najbliżej zespołu nie powinien tego zespołu słuchać i się o nim wypowiadać jest co najmniej nie na miejscu (choć zrozumiałe jest, że nie wszyscy muszą znać tożsamość pana z suwakiem na plecach, a link do "wmoichoczach" to ja też mogę sobie podpiąć :twisted: ...)

Choć ciekawe, czy tak samo bronilibyśmy Katarzyny Kanclerz? :wink:

_________________
Była tu wczoraj premier Suchocka,
chyba przypadkiem przed wyborami


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 07 grudnia 2004 09:44:43 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 16:05:18
Posty: 3785
piotrzepanku, ale chyba nikt tutaj nie wysnuwa az tak radykalnych wnioskow co do rowniejszej rownosci dja, zreszta na preznie dzialajacych forach innych zespolow (chocby kultu nawet) udzial menadzera (w tamtym przypadku aktualnego - piotra wieteski) w dyskusjach nie jest marginalny, wrecz przeciwnie, i nikt go nie traktuje jak swietej krowy.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 07 grudnia 2004 20:27:43 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 20:22:24
Posty: 1938
Skąd: Łódź
Chodziło o to, czy szewc zmieniłby swój stosunek do djów gdyby się dowiedział, że dj Adam Makonnen to Sławek Pakos.

_________________
"Ale my kochamy to, co nieświadome; kusi nas wino, miłość i krew." Ernst Jünger
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 07 grudnia 2004 21:49:36 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 14:59:39
Posty: 28006
a... zresztą, strasznie się dziś czepiam więc zbastuję :(

_________________
Tygrysie, tygrysie - czemu chodzisz w dresie?


Na górę
 Wyświetl profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 34 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 25 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group