Ultima Thule

Forum fanów Armii i 2TM2,3
Dzisiaj jest sob, 20 kwietnia 2024 17:14:14

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 166 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 12  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 20 grudnia 2004 13:39:31 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 22:14:22
Posty: 9021
Skąd: Nab. Islandzkie
typowe czarno - biale myslenie tomie...
a nie moze byc off, ale jednoczesnie w jakims umiarze, rozsadkiem i stylem? Pomiedzy faszystowskimi gerami i totalnym "burdelikiem" tutaj ;-) widze pewną wypadkową która jest rozwiązaniem...
chyba zbyt emocjonalnie podchdozisz do sprawy, ktora w gruncie rzeczy jest techniczna...
pozdrawiam


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 20 grudnia 2004 16:14:35 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 10:44:14
Posty: 218
Skąd: Kalisz/Poznań
Ja proponuję, aby to forum było o Armii, a utworzyć nowe podforum o offtopicach (takie samo, jakie zrobiłem kiedyś o ankietach).


Takie dyskusje w sumie nie mają sensu. Proponuję, zrobić ankietę w tej sprawie.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 20 grudnia 2004 19:12:35 

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 23:16:30
Posty: 1280
Ja tylko dwie (a właściwie trzy) rzeczy zauważę.
Nasze rozmowy w realu też są wypełnione offami.
To jakie są tematy, jak liczne w nich posty, oznacza, że tym po prostu żyjemy, że tacy po prostu jesteśmy.

Duża liczba tematów świadczy nie tylko o wolności (z wolności można różnorako korzystać - to inna sprawa) na tym forum, ale też o tym, że forumowiczów jest coraz więcej. "Klęska urodzaju" :)


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 20 grudnia 2004 19:17:36 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 16:53:29
Posty: 14865
Skąd: wieś
Proponuję, żeby zostało jak jest.... W końcu wszystko się uspokoiło i dotarło....

_________________
Youtube


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 20 grudnia 2004 19:23:46 

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 21:31:23
Posty: 3413
"Zgadzam się z Przedmówcą...
Przejdźmy od słów do czynów..."

... czyli najlepiej nie majdrujmy nic przy forum, coby go nie spsować. :wink:


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 20 grudnia 2004 19:24:08 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 19:09:25
Posty: 6879
Skąd: z Nepalu
Gravi pisze:
Proponuję, żeby zostało jak jest.... W końcu wszystko się uspokoiło i dotarło....


Gravi :piwo:

Tak jak jest jest dobrze! A temat się przydał i pokazał co ludzie myślą o offtopach typu "czy jesteś dupowłazem...?". Teraz wszystko wróciło do normy - jest wspaniale!!!

_________________
Auto, winda, kibel, molo
Ławka, kino,basen, szkoła


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 20 grudnia 2004 21:38:14 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 21:22:24
Posty: 1938
Skąd: Łódź
BartZ pisze:
Tak jak jest jest dobrze! A temat się przydał i pokazał co ludzie myślą o offtopach typu "czy jesteś dupowłazem...?" Teraz wszystko wróciło do normy - jest wspaniale!!!

:piwo: dla tego pana :)
Granica między oftopami a dyskusjami stricte armiowymi często jest płynna.. Dopiero się burdel zrobi jak po podzieleniu na dwa podfora na jednym, dotyczącym Armii będziemy gadać o dupie Maryni, a na "pogaduchach" czy innych takich rozmawiać o muzyce Armii - co jest dosyć prawdopodobne, zważywszy na liczbę użytkowników, a co za tym idzie opinii itd.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 13 września 2005 14:06:50 
Ten wątek, moim skromnym zdaniem, zasługuje na swoje drugie życie.


Na górę
 
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 13 września 2005 14:09:19 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 16:11:43
Posty: 531
Skąd: mistyczne getto pomordowanych ludzi
Co masz dokładnie na myśli?

_________________
aniołowie stróże są bezwzględni
i trzeba przyznać mają ciężką robotę

anioły bierzta mnie


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 13 września 2005 14:23:31 
Mam na myśli między innymi to, że na Forum głównym znajduje się co najmniej kilkanaście wątków, które moim zdaniem powinny się znaleźć w Potforum.


Na górę
 
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 18 stycznia 2006 00:34:29 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 23:36:14
Posty: 187
Skąd: Varsovia
W związku z tym, że zaraz pewnie zaczną się przesunięcia tematów na Potforum postuluję, by sprzątanie miało charakter stały. Niby stary temat, ale wraca jak bumerang. Czasem tak sobie myślę, że nie do końca złym wyjściem jest moderator z silną ręką. I żeby ręce i nogi miało chociaż samo forum Armia to ktoś na bieżąco powinien robić czystki. Jak na razie porządek robi się tutaj od wielkiego dzwonu. Nie chodzi mi o cenzora ale o gospodarza domu. Samowolka powoduje, że szerzy się ogólny bałagan a forum przestaje być przejrzyste nie tylko dla nowoprzybyłych ale także dla starych bywalców. Zmiany patologiczne rozkwitające i w efekcie rozsadzające całe forum powinny być usuwane w zarodku. Wtedy nie będzie problemów w ustalaniu hierarchii (i tego że Forum Armii to forum Armii). Anarchia nie jest jak dla mnie dobrym wyjściem. Gdzie jest Bandyta :?:


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 18 stycznia 2006 00:43:00 

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 21:31:23
Posty: 3413
Strzelam sobie uroczystą lufę Baileys'a.
Kishiro napisał najdłuższy post w swoim życiu. :piwo:


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 18 stycznia 2006 00:43:39 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 23:36:14
Posty: 187
Skąd: Varsovia
:wink:


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 24 stycznia 2006 19:50:29 
Jestem cały czas, bacznie obserwuję. :] Ale trochę nierozumiem. Znaczy nie wiem o co Ci chodzi. Bardzo cenne są dla mnie Twoje uwagi (jak z resztą wszystkie zawsze) i dziękuję za nie, ale... Czy masz na myśli któryś konkretny wątek?


Z Twojego postu wynikają dla mnie dwie główne uwagi:

-> tematy nie o Armii do Potforum
Zgadzam się, też o tym myślałem, ale wydawało mi się, że nastroje są takie, by te stare tematy, które tu były jeszcze przed powstaniem Potforum, tutaj też zostawić. Chodzi głównie o takie tematy jak 'Fajny film...', 'Pomidorowa i mielone' i inne, o koncertach, premierach, książkach itd. Ja tam jestem za tym, by wszystkie te wątki przerzucić do Potforum. No - jeśli teraz się okaże, że forumowicze też za tym są, to nie będę zwlekać, tylko zacznę przerzucanie. :)

-> blokować tematy które są dublami
Tu się pojawia problem taki, że nie daję rady czytać całego forum, nie zawsze więc wiem, że coś się dubluje. Ale jeśli ktoś zauważa, że jest zdublowany wątek, zawsze może dać mi znać, a postaram się szybko zareagować.


Na górę
 
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 24 stycznia 2006 21:22:29 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 15:36:56
Posty: 7694
Skąd: 52,2045 N, 20,9694 E
J.T.Fly pisze:
tematów dublujących nie blokować, ale scalać!


Jak pisała dawno temu Elsea, tego się podobno nie da robić w naszej technologii forum.


Bandyta pisze:
Czy masz na myśli któryś konkretny wątek?

To ja się wetnę - obejrzyj mój pierwszy wpis w wątku "co tu może trafić" w awanturum. Niektóre z wymienionych wątków założyłem ja, więc w ich przypadku od razu zaznaczam, że zgoda autora jest.

_________________
Była tu wczoraj premier Suchocka,
chyba przypadkiem przed wyborami


Na górę
 Wyświetl profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 166 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 12  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 19 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group