Ultima Thule

Forum fanów Armii i 2TM2,3
Dzisiaj jest wt, 23 kwietnia 2024 09:17:21

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 166 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 12  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 12 grudnia 2004 01:33:28 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 22:14:22
Posty: 9021
Skąd: Nab. Islandzkie
ALe miejsce na serwerze tez jest ograniczone - gąszcz oftopikow - podkreslam gaszcz - zniecheca do czytania forum, a to nie tylko moja opinia.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 12 grudnia 2004 18:09:42 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 22:37:55
Posty: 25389
Chciałbym, żeby to się w końcu wyjaśniło.
Jakiś czas temu przestałem w ogóle wchodzić na forum, bo mnie zdenerwowało. W międzyczasie wyszła na nowo koncepcja podziału forum i się rozochociłem, bo od początku tego chciałem, i nabrałem na nowo ochoty do pojawiania się tu.
Ale temat utknął i niby wszyscy możliwi się już powypowiadali a nie widać, żeby cokolwiek wyszło poza słowa. Bandyta chciał doczekać do powrotu Elronda, no to Elrond już wrócił i napisał 50 znaków zapytania i 28 smutnych buziek. Nie wiem, czy to jest wiążąca opinia i w ogóle nie wiem, co ma z tego wynikać. Szczerze mówiąc, jeżeli Elrond jest bardzo przeciwny dzieleniu forum, to chciałbym usłyszeć dlaczego; ale pal sześć czego ja bym chciał.
Natomiast sądzę, że potrzeba jakiejś decyzji nt. dzielenia bądź niedzielenia forum i, że tak powiem, polityki offtopikowej, jest ogólna - tak mi się wydaje na podstawie ogromnego zainteresowania i emocji, jakie ten temat wzbudził, kiedy Boskey go założył.

Można to wszystko zostawić, jak jest, ale niech to będzie wiadome a nie jakieś nadzieje się mi tu robi!!! :-)

_________________
ćrąży we mnie zła krew


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 12 grudnia 2004 18:23:40 

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 21:31:23
Posty: 3413
Tyż coś powiem w tym temacie, albo raczej postawię w przestrzeń pytanie.
A może jest po prostu tak, że po odejściu z Gery tak się zachłystnęliśmy wolnością, że forum poszło w kierunku zwiększenia się liczby tematów oftopikowych, może dla wielu ponad miarę, ale był to stan przejściowy i teraz powoli wszystko wróci do zdrowych proporcji?
Rzeczą oczywistą jest, że natuaralnym klejem pomiędzy nami jest tematyka armijna i prędzej czy poźniej tematy esencji armijnej odzyskają tu swoje naturalne miejsce. W związku z tym, może nie warto ciąć forum na kawałki?
Tak se dumam po obiedzie... :wink:


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 12 grudnia 2004 18:31:23 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 22:37:55
Posty: 25389
zgadzam się z twoją oceną sytuacji, Erkeju

pozostaje tylko jedno pytanie, na które nikt jeszcze, odkąd dyskutujemy w tym temacie, nie dał mi odpowiedzi, która miała by dla mnie ręce i nogi:

CZEMU SZKODZI podzielenie forum na działy???

_________________
ćrąży we mnie zła krew


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 12 grudnia 2004 19:42:31 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 17:16:54
Posty: 1329
Skąd: Kraków
Crazy pisze:
CZEMU SZKODZI podzielenie forum na działy???



już nie bedzie tego klimatu,bo to nie będzie po prostu forum Armii,tylko dojdzie do akcji segregacji,i niektóre tematy znajdą się w jakiś podforach...z resztą na pewno pojawią się tematy,w stosunku do których nie będzię jednoznacznej opinii,co do umieszczenia ich właśnie w jednym z dwóch działów.Bo załużmy,mamy temat o Armii,i zaczyna się w pewnym momencie robić offtopowy(a to się często zdarza),i co?przenosić? I chyba trafnie Erkej z tym powrotem do normalności napisał,to kwestia czasu..


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 13 grudnia 2004 00:17:50 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 19:09:25
Posty: 6879
Skąd: z Nepalu
Erkej pisze:
A może jest po prostu tak, że po odejściu z Gery tak się zachłystnęliśmy wolnością, że forum poszło w kierunku zwiększenia się liczby tematów oftopikowych, może dla wielu ponad miarę, ale był to stan przejściowy i teraz powoli wszystko wróci do zdrowych proporcji?


Moim zdaniem już wróciło a ten temat się przyczynił do tego. I jest dobrze!


laska pisze:
już nie bedzie tego klimatu,bo to nie będzie po prostu forum Armii,tylko dojdzie do akcji segregacji,i niektóre tematy znajdą się w jakiś podforach...z resztą na pewno pojawią się tematy,w stosunku do których nie będzię jednoznacznej opinii,co do umieszczenia ich właśnie w jednym z dwóch działów.Bo załużmy,mamy temat o Armii,i zaczyna się w pewnym momencie robić offtopowy(a to się często zdarza),i co?przenosić? I chyba trafnie Erkej z tym powrotem do normalności napisał,to kwestia czasu..


Zgadzam się! :piwo:

_________________
Auto, winda, kibel, molo
Ławka, kino,basen, szkoła


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 15 grudnia 2004 05:33:42 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 17:08:21
Posty: 6017
Skąd: przychodzi, tego nie wie nikt
laska pisze:
już nie bedzie tego klimatu,bo to nie będzie po prostu forum Armii,tylko dojdzie do akcji segregacji,i niektóre tematy znajdą się w jakiś podforach....
i co z tego? ja w takich forach uczestniczę i jest to dużo bardziej "juzerfrendli" niż groch z kapustą.

laska pisze:
z resztą na pewno pojawią się tematy,w stosunku do których nie będzię jednoznacznej opinii,co do umieszczenia ich właśnie w jednym z dwóch działów.Bo załużmy,mamy temat o Armii,i zaczyna się w pewnym momencie robić offtopowy(a to się często zdarza),i co?przenosić?
Nie! Zostawia się, bo taki jest urok offtopów. Chodzi o to gdzie jest zakorzeniony jaki temat, a to w którą strone rosną gałęzie jest mniej ważne. Byle na byzdury (takie rzeczywiście byzdurne) nie schodziło.

_________________
www.dtrecords.pl - Dobry Towar Records (Spirit of 84, Malchus, cdn...)
www.backstageshop.pl - płyty, koszulki, książki, itd.

"Jak mamy tu coś zwojować skoro między jedną siatką, a drugą jest przerwa na piłkę?"


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 15 grudnia 2004 12:50:53 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 17:16:54
Posty: 1329
Skąd: Kraków
a teraz nie jest "juzerfrendli"?


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 15 grudnia 2004 14:30:03 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 17:08:21
Posty: 6017
Skąd: przychodzi, tego nie wie nikt
dużo mniej...... to oczywiście moje osobiste zdanie, ale nieodosobnione..... zresztą przy obecny układzie powrót do śmietnika łatwiejszy.....

_________________
www.dtrecords.pl - Dobry Towar Records (Spirit of 84, Malchus, cdn...)
www.backstageshop.pl - płyty, koszulki, książki, itd.

"Jak mamy tu coś zwojować skoro między jedną siatką, a drugą jest przerwa na piłkę?"


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 17 grudnia 2004 20:42:54 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 20:09:22
Posty: 1119
Ja już nie mam sił... od 2 tygodni zaglądam na forum i po prostu nie potrafię się odnaleść w gąszczu tematów o tym samym albo co gorsza: o niczym.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 17 grudnia 2004 23:12:46 

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 23:16:30
Posty: 1280
Ideałem byłaby nastepująca możliwość. (nie wiem tylko czy technicznie możliwa)
Istniałaby opcja wyboru (widoku) forum z podziałem na sekcje/działy i bez podziału. Każdy by wchodził w opcję wybraną przez siebie i nawet nie wiedziałby, że jego współdyskutant być może ogląda to forum inaczej. Jedynym warunkiem (poza techniczną możliwością czegoś takiego) jest wybór działu przy zakładaniu tematu/pierwszym wpisie.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 18 grudnia 2004 00:00:48 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 00:22:22
Posty: 26664
Skąd: rivendell
???????????????????????????????????????????????????????????????????????
???????????????????????????????????????????????????????????????????????
????????????????????????????????????????????????????????????????????
:oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

_________________
ooooorekoreeeoooo


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 18 grudnia 2004 02:13:06 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
czw, 11 listopada 2004 17:00:25
Posty: 22876
kurwa mać! nie widzicie, że ta dyskusja jest bezcelowa?

_________________
Mężczyzna pracujący tam powiedział:

- Z pańskim forum jest wszystko w porządku.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 20 grudnia 2004 10:34:15 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 10:44:14
Posty: 218
Skąd: Kalisz/Poznań
lafjoy pisze:
Ja już nie mam sił... od 2 tygodni zaglądam na forum i po prostu nie potrafię się odnaleść w gąszczu tematów o tym samym albo co gorsza: o niczym.


Zgadzam się w zupełności.
Jednym z powodów mojej nieobecności na forum jest zepsuty monitor. Obecnie forum przeglądam u siostry. Tematy, które nie dotyczą Armii i muzyki po prostu ignoruję.
Śmietnik na maxa!!!!!!!!!!!!


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 20 grudnia 2004 12:34:23 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 00:22:22
Posty: 26664
Skąd: rivendell
....wybaczcie ..ale ja osobiście dlatego odpłynąłem z gery.... bo komus nie podobala się dyskusja o jedzeniu ( na forum muzycznym).... a tu widzę że pojawia się tęsknota za porządkiem w stylu sprzed paru 2 miesięcy....smutek to dla mnie wielki..... :cry: .ale człowiek istotą wolną jest ...GERY CZEKA !!!!!!!!!!!!

_________________
ooooorekoreeeoooo


Na górę
 Wyświetl profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 166 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 12  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 42 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group