Ultima Thule

Forum fanów Armii i 2TM2,3
Dzisiaj jest wt, 30 kwietnia 2024 11:21:24

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 166 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 12  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 03 grudnia 2004 16:17:03 

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 22:29:52
Posty: 22
panek pisze:
Ja rozumiem, że widocznie coś cię szczególnie uderzyło i chciałeś się podzielić wrażeniami, ale jak widać, odzew nie wskazywał na to, że jest to nośny temat (może tylko Youzwa coś w miarę do rzeczy i na temat napisał). Nie obrażaj się za to na współforumowiczów.


no właśnie. dzięki piotrpanku. ja się na nikogo nie obraziłem.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 03 grudnia 2004 17:26:41 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 22 listopada 2004 14:05:36
Posty: 7312
Skąd: Warszawa/Stuttgart
elsea pisze:
marecki pisze:
Trochę mnie śmieszycie.
Najpierw sporo z was zakłada nowe offtopiki albo się w nich mocno udziela a teraz pełne oburzenie

hę?
Post Crazy'ego jako "gościa" były jednocześnie moim głosem, ja sama proponowałam podział na "muzyka" (w domysle - muzyka Armii, ale nie tylko) i resztę, 2 dni po założeniu forum, 11 listopada. Wydaje mi się, że ironia dźwiecząca w Twoich słowach jest nieco na wyrost. Nigdy nie proponowałam wycięcia wszystkich offów w pień i moderacji silnej ręki. Chciałam tylko pewnego uporządkowania. Nie tylko ja. Nie zmieniłam zdania i nie wiem czemu wrzucasz w ten sposób wszyskich do jednego worka.


Co do oburzenia, to oczywiście nie chodziło mi o wszystkich ale o parę osób a najbardziej o Shreka, którego lista jest dla mnie nieporozumieniem, nawet niezależnie od faktu ile tematów powstało z jego inicjatywy.


elsea pisze:
marecki pisze:
czyli raczej nie nowi forumowicze, na których tak narzekacie.

- KTO NARZEKA NA NOWYCH FORUMOWICZÓW?? Cytat poproszę.


Tutaj mój błąd. Przynaję się bez bicia. Po powtórnej analizie poprawiam się. Narzekania dotyczyły nowego FORUM a nie FORUMOWICZÓW. Po "czyli raczej nie nowi forumowicze" powinna być kropka. (Jakiś wrażliwy się zrobiłem czy co. :)) Mea culpa.
Dzięki za wnikliwość.

_________________
Klaszczę w dłonie ...
... by było mnie więcej ...


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 03 grudnia 2004 19:19:30 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 15:59:39
Posty: 28016
...nie no, nie przesadzajmy, co was ugryzło? zachciewa się Wam politycznej poprawności? nie garbić się i wchodzić tylko pod krawatem? i pisać wyłącznie okrągłymi zdaniami? błee...


po takich głosach to ja przechodzę na stronę anarchii :D - do żadnych win się nie poczuwam, może dobrze by było dychnąć se od forum dni kilka a potem spojrzeć na sprawy świerzym okiem?

_________________
Tygrysie, tygrysie - czemu chodzisz w dresie?


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 03 grudnia 2004 22:32:37 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 21:22:24
Posty: 1938
Skąd: Łódź
Może by jeszcze na razie nie dzielić forum, ale przy każdym niezwiązanym z Armią temacie walnąć po prostu dużymi literami "OT", jak to już jest w niektórych tematach. Trochę by to rozjaśniło sytuację na forum.

_________________
"Ale my kochamy to, co nieświadome; kusi nas wino, miłość i krew." Ernst Jünger
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 03 grudnia 2004 23:09:01 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 19:09:25
Posty: 6879
Skąd: z Nepalu
antiwitek pisze:
może dobrze by było dychnąć se od forum dni kilka


Nie ma szans! To jest nałóg....

_________________
Auto, winda, kibel, molo
Ławka, kino,basen, szkoła


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 04 grudnia 2004 00:13:35 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 17 listopada 2004 00:19:04
Posty: 854
marecki pisze:
W różnych tematach, również w paru tych z listy Shreka. Ta lista mocno mnie jednak zaskoczyła. Shreku, trzy z tych tematów założyłeś Ty !!!

marecki pisze:
Co do oburzenia, to oczywiście nie chodziło mi o wszystkich ale o parę osob a najbardziej o Shreka, którego lista jest dla mnie nieporozumieniem, nawet niezależnie od faktu ile tematów powstało z jego inicjatywy.

Eeeej, łap za widły , to łogr???!!!! :shock:
Noooo, to nie było zbyt miłe, marecki. :nonono:

Jak Wam żal usuwać offy to podzielić tą szarą przystań na dwa mola: jedno molo pod hasłem "Armia", drugie pod hasłem "Żaden OFF - czyli rozmowy kontrolowane o słynnej dupie Maryni " .....i będzie spokój.
Może przeprowadzimy głosowanie, ......tylko jaką metodą wybierzemy metodę głosowania? :D


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 04 grudnia 2004 00:35:53 

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 20:22:49
Posty: 1139
ja tam płakał za nimi nie będę- można śmioało kasować, i tak już własciwie się pokonczyły. albo po prostu pozwolić im odpłynąć na drugą stronę...


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 04 grudnia 2004 01:10:40 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 22:37:55
Posty: 25393
My sobie tu gadu-gadu, ale ostateczna decyzja powinna należeć do Badury... no nie?
Tylko wydaje mi się, że ta decyzja jest potrzebna SZYBKO.

_________________
ćrąży we mnie zła krew


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 04 grudnia 2004 03:34:38 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
sob, 20 listopada 2004 12:57:17
Posty: 346
Skąd: z Tajniaka
Offtopiki jezeli istnieja, to znaczy, ze jest sens ich istnienia. Z drugej strony jezeli jest balagan i zbyt wielkie tempo pojawiania sie nowych postow, to rzecza logiczna jest, ze forum powinno zostac podzielone na dzialy. Tak jak logicznym jest, ze nie mialoby sensu dzielenie go, gdyby postow bylo malo.
Kiedy zobaczylem to forum po przeniesieniu sie z Gerego, pierwsza moja mysla bylo "nie nadazam was czytac". I nawet nie probowalem. Wchodze na co dziesiaty watek.
Przed podzialem forum na podfora nalezaloby sie jeszcze powaznie zastanowic, czy cale forum jest tylko i wylacznie Armii i o Armii, czy tez takze jej fanow i o jej fanach, ktorych poza Armia interesuja takze rozne inne rzeczy.
Mnie na przyklad interesuja takze tematy luzno zwiazane z Armia, lub nie zwiazane wcale, ale omawiane w gronie ludzi, ktorych cos laczy - tu na przyklad laczy ich Armia. Podoba mi sie to, zemozna pogadac o filmie, ksiazce, jedzeniu, jakims innym artyscie, polityce, religii i czymkolwiek innym przez pryzmat tego co nas laczy na zupelnie innej plaszczyznie. Kiedy pytam na przyklad co sadzicie o karze smierci, pytam dokladnie Was, a nie przypadkowych ludzi, bo zdanie przypadkowych ludzi mnie nie interesuje. Dlatego nie pytam o to na Onecie, ani w pogawedkach na Gerym.
Tak wiec reasumujac - mysle, ze jezeli pojawiaja sie problemy z nadazaniem (a wg mnie sie pojawiaja, co w sumie mnie zadziwia), to forum nalezy uporzadkowac, ale nie przez wprowadzanie cenzury, lecz przez zalozenie oddzielnych dzialow na offtopiki. Bez przesady oczywiscie z ta segregacja. Na pewno nie powinno byc podzialu na 3 rodzaje offtopikow i 3 rodzaje rozmowek o Armii. Przynajmniej dopoki na tym forum nie ma jeszcze 10 tysiecy uzytkownikow.
Ide spac, dobranoc.

_________________
.
.
przebacz mi przyjacielu


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 04 grudnia 2004 15:14:37 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 22:37:55
Posty: 25393
podpisuję się wszystkim trzema rękoma pod tym, co napisałeś

ja wprawdzie na początku, po przeniesieniu forum, nadążałem czytać wszystko, ale za jaką cenę!!! i jak długo tak można zresztą?

_________________
ćrąży we mnie zła krew


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 04 grudnia 2004 15:37:31 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 20:20:04
Posty: 14523
Skąd: nieruchome Piaski
Ostatnio łapię się coraz częściej na tym, że niektóre tematy oznaczam jako już przeczytane, bo nie ma większego sensu do nich zaglądać. Może gdyby "Pomidorowa i mielone" zamieniła się w Forumową Książkę Kucharską, to byłby to temat użyteczny :wink:

_________________
Go where you think you want to go
Do everything you were sent here for
Fire at will if you hear that call
Touch your hand to the wall at night


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 04 grudnia 2004 16:44:37 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 22 listopada 2004 14:05:36
Posty: 7312
Skąd: Warszawa/Stuttgart
Shrek pisze:
Noooo, to nie było zbyt miłe, marecki


Sorrki. Nie chciałem nikogo urazić. Posłuzyłeś jedynie za przykład. A co do listy to mnie ona po prostu rozbawiła. I zgadzam sie tutaj z Mnichem. Sam też to forum traktuję jako forum osób zafascynowanych Armią a nie wyłącznie jako forum o Armii. Tyle w tym temacie!

_________________
Klaszczę w dłonie ...
... by było mnie więcej ...


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 04 grudnia 2004 17:27:53 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 12 listopada 2004 21:59:15
Posty: 44
Skąd: Mistyczne Miasto Lublyn
Czy można? Ale czy można? Jestem za podziałem forum i wydzieleniem offów. Ja nie jestem przeciwny głosowaniu, wręcz przeciwnie, nie mam nic na przeciwko.

_________________
Im tylko o to chodzi, abyś nie wierzył w nic i stał się niewolnikiem - a potem jednym z nich...


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 04 grudnia 2004 17:45:12 

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 19:24:41
Posty: 1925
Podpisuje się także pod wypowiedzią mnicha!
Najlepszym sposobem na zaprowadzenie porządku na forum jest wydzielenie osobnego podfora na Offtopici. (może się to nazywać np Pogaduchy o wszystkim :wink: )


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 05 grudnia 2004 00:51:59 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 17 listopada 2004 00:19:04
Posty: 854
Piotrek_b pisze:
(może się to nazywać np Pogaduchy o wszystkim )

"Pogaduchy" brzmi tak zbyt dziewczęco dla naszych twardzieli armijnych uszu...
może lepsze byłoby "Pierdu-pierdu".... :wink: :D bo tam sie o pierdołach bedzie gadac, nie?


Na górę
 Wyświetl profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 166 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 12  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 113 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group