Ultima Thule

Forum fanów Armii i 2TM2,3
Dzisiaj jest sob, 27 kwietnia 2024 09:25:51

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 468 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 27, 28, 29, 30, 31, 32  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 06 kwietnia 2007 23:33:35 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 21 lutego 2007 23:27:13
Posty: 906
Skąd: Warszawa
Skoro przez przypadek ten temat wypłynął to napiszę tu.DVD jest zajebistę.Waltornia miażdży a elrondzie wokal to juz w ogóle.Moc.Cieszy obecnośc Kazelota i fajny dobór piosenek:

Moi faworyci to:

Niewidzialna Armia
Fala
Idzie wojna
Jeżeli
3 bajki
poza prawem
Sodoma i gomora

Gratuluje po czasie i żałuje,bo miałem iśc na ten koncert,ale praktyki mi uniemożliwiły :(

_________________
Moja kapela: www.youtube.com/user/poligonnr4


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 08 kwietnia 2007 20:15:54 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 22:37:55
Posty: 25392
a co myślicie o wplecionych "występach" forumowiczów? nie przeszkadzają? (pytam właśnie osoby, które nie mają - jeszcze? ;-) - żadnych osobistych znajomości forumowych, których nie było na imprezie, kiedy te urywki były nagrywane)

_________________
ćrąży we mnie zła krew


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 08 kwietnia 2007 20:32:17 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
ndz, 26 marca 2006 09:01:48
Posty: 19450
Skąd: z prowincji
Crazy pisze:
co myślicie o wplecionych "występach" forumowiczów?
dla mnie za mało, mam swoje ulubione, ale nie powiem które 8)
i zazdrość mnie zżera :wink: :wink:

_________________
Obrazek
"Niewole robią z nas ponurych i złych"
"Nie ma przypadków, są tylko znaki"


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 08 kwietnia 2007 22:07:14 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 19 listopada 2004 16:47:56
Posty: 11819
Crazy pisze:
a co myślicie o wplecionych "występach" forumowiczów? nie przeszkadzają?

przeszkadzają,,, zwłaszcza jak nachodzą na utwór,,,(Poza prawem- wpadająca w główny riff i w Jeżeli,,,)

_________________
Więc dokąd, dokąd ta wędrówka
Posmutniał król i zadął w róg
Przeciwnik straszy, pielgrzym idzie
A pyta zawsze Bóg


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 09 kwietnia 2007 14:15:36 

Rejestracja:
pn, 05 marca 2007 21:08:25
Posty: 897
Skąd: lublin
Crazy pisze:
a co myślicie o wplecionych "występach" forumowiczów? nie przeszkadzają?

więcej takich rzeczy!wiecej DVD!DVD o forumowiczach!
Ja trzy dni temu dowiedziałem się, że to forumowicze, a już ponad miesiąc jestem forumłowiczłem...


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 09 kwietnia 2007 15:04:08 

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 21:31:23
Posty: 3413
Hehe...
Oko, a wiesz, kto jest kim? :wink:


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 09 kwietnia 2007 15:19:52 

Rejestracja:
pn, 05 marca 2007 21:08:25
Posty: 897
Skąd: lublin
Erkej pisze:
Oko, a wiesz, kto jest kim?

no właśnie na DVD można by tak zrobić takie przedstawianie jak na Miss World :wink: he he. Ale by się sprzedało!he he he
No ja powoli was zacni poznaję... :wink:


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 10 kwietnia 2007 01:11:56 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 22 listopada 2004 14:05:36
Posty: 7312
Skąd: Warszawa/Stuttgart
pablak pisze:
zazdrość mnie zżera
oj też by mnie zżerała ale nie musi na szczęście 8)

w każdym razie ostatnio znów się swoim "występem" chwaliłem przed znajomymi :peace:


Oko przejrzyj dokładnie napisy końcowe a znajdziesz wszystkich i to bodajże w porządku wystepowania, o ile dobrze pamiętam. :wink:

_________________
Klaszczę w dłonie ...
... by było mnie więcej ...


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 10 kwietnia 2007 14:39:02 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 14 marca 2007 20:38:56
Posty: 1131
Skąd: Słupsk
Crazy pisze:
a co myślicie o wplecionych "występach" forumowiczów? nie przeszkadzają? (pytam właśnie osoby, które nie mają - jeszcze? - żadnych osobistych znajomości forumowych, których nie było na imprezie, kiedy te urywki były nagrywane)


Mi nie przeszkadzają te wplecione śpiewy forumowiczów.
To tak fajnie wygląda... oglądając koncert na DVD, zdawało mi się, że zespół to nie tylko muzycy, którzy świętują sobie śpiewają i zapraszają innych muzyków, ale istnieje pewna łączność między muzykami, a fanami...

_________________
Polski ziemniak jest skarbnicą witaminy C


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 10 kwietnia 2007 16:26:40 

Rejestracja:
pn, 05 marca 2007 21:08:25
Posty: 897
Skąd: lublin
marecki pisze:
Oko przejrzyj dokładnie napisy końcowe a znajdziesz wszystkich i to bodajże w porządku wystepowania, o ile dobrze pamiętam.

:wink: zrobię jak mi radzisz :wink: ale kiedy nie wiem :wink:


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 10 kwietnia 2007 17:33:40 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 22 listopada 2004 14:05:36
Posty: 7312
Skąd: Warszawa/Stuttgart
oko pisze:
marecki napisał:
Oko przejrzyj dokładnie napisy końcowe ...

zrobię jak mi radzisz ale kiedy nie wiem


napisy końcowe są na końcu koncertu :wink:

_________________
Klaszczę w dłonie ...
... by było mnie więcej ...


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 10 kwietnia 2007 19:19:40 

Rejestracja:
pn, 05 marca 2007 21:08:25
Posty: 897
Skąd: lublin
marecki pisze:
napisy końcowe są na końcu koncertu

Dzieki :wink:


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 10 kwietnia 2007 20:11:04 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
sob, 17 lutego 2007 10:03:24
Posty: 17992
DVD Armii to moje ulubione wydawnictwo. Bardzo dobrze zrealizowane dzwiękowo.Dobór utworów oraz zaproszonych gości wzorowy.A najważniejsze, że płyta posiada klimat.Wplecione występy forumowiczów są jak najbardzięj na miejscu,to właśnie oni oraz publika na równi z zespołem tworzą wyśmienitą atmosferę podczas koncertu.
Pozdrawiam wszystkich wielbicieli ostrych armijnych dzwięków.

_________________
..Ty się tym zajmij..


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 13 kwietnia 2007 23:39:09 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
sob, 04 grudnia 2004 20:50:09
Posty: 2005
Skąd: zNienacka
hmm. mialem nie pidac, ale. pewnie dostane od innych forumowiczow. 4 miesisace temu kupiel rzeczone DVD. i mam mieszane uczucia. poglebily sie one po obejrzeniu zakupionego przeze mnie 2-plytowego DVD zespolu THE JAM. tam sa teledyski zespolu. podzielone na lata istnienia kapeli. Dwa koncerty z istnienia początkowego zespołu i końcowego. Wywiady z fanami. Hisotria zespolu opwiedziana przy użyciu fragmentow gazet i z djęć archiwalnych z poszczególnych lat istnienia zespolu. Pokazany też jest zespół od kulis podczas koncertu.Do tego wszystkie okladki plyt. Cena DVD jest taka sama jak Armii. A jednak są to dwie plyty i od strony technicznej dla mnie jest to ideał. Na DVD Armii brakuje mi np. zdjęć archiwalnych w większym stopniu niż to mam miejsce na DVD. Historii zespolu podzielonej na lata. Pokazanie okładek płyt. Nie mówiąc o losach byłych muzyków. Umieszczenie teledysków, które przecież Armia ma. Jest jakiś niedosyt :wink:

_________________
wiecznie wątpiący- gatunek ginący


Bóg stworzył człowieka, ponieważ rozczarował się małpą. Z dalszych
eksperymentów zrezygnował.

Mark Twain


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 14 kwietnia 2007 09:43:17 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 20:09:22
Posty: 1119
Porównujesz te dwa wydawnictwa DVD, jakby miały być wydane przez jedną i tą samą firmę, tyle, że dotyczące dwóch różnych zespołów.

Po pierwsze: cena nie jest zależna od zespołu i gdybym ja był właścicielem tego wydawnictwa, to sprzedawałbym te płyty DVD po np. 40 złotych. Ale jak ktoś jest czegoś właścicielem, to se może sprzedawać swoją własność za ile chce. Historia Armii została już opowiedziana na Triodante w dużej mierze, trzeba było czegoś nowego. Koncert został skręcony amatorsko, ale na tyle dobrze, że można było zrobić z tego ogólnodostępne wydawnictwo DVD. Ten produkt to wydawnictwo armijnoforumowe, na które czekała większość Ultimy Thule i które jest w dużej mierze zrealizowane przy jej czynnym udziałem.

Sprawa druga.

Pearl Jam. Pytanie pierwsze. Ile egzemplarzy tej płyty zostało wyprodukowanych, wtedy możesz sobie policzyć jak bardzo różniły się budżety tych wydawnictw?

Byłem czynnie zaangażowany w tworzenie tego DVD, dlatego bardzo chciałem Ci wyjaśnić kilka kwestii. Czytając Twoją wypowiedź musiałem zareagować, bo to takie porównywanie dwóch różnych światów według mnie do nikąd nie prowadzi.
I informuję Cię, że nie atakuję Ciebie, tylko prostuję Twoje myślenie o polskim rynku wydawniczym, ze szczególnym nastawieniem na wydawnictwo MetalMindProduction, które to DVD zdecydowały się wydać. Ja z tego DVD jestem zadowolony.

Może i wielu rzeczy na DVD brakuje, ale to jest dla mnie trochę szukanie dziury w całym. Jak kupuję DVD z koncertem na XXlecie to chcę, żeby tam był fajny koncert na XXlecie Armii. A koncert jest według mnie bardzo szczególny i sposób nagrania DVD jest baaaardzo klimatyczny.

A jak kupuję kupuję jabłka, to nie mam pretensji, że pani w sklepie nie dodaje mi do nich dżemiku śliwkowego gratis. A przecież mogłaby.
Bo przecież w tesco do jogurtów dodają soczek gratis.

Pozdrawiam. Nie odbieraj tego jako atak, ale jako moją obronę. Dzięks


Na górę
 Wyświetl profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 468 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 27, 28, 29, 30, 31, 32  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 196 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group