Ultima Thule

Forum fanów Armii i 2TM2,3
Dzisiaj jest pn, 06 maja 2024 21:49:48

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1594 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 107  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 13 marca 2006 17:59:23 

Rejestracja:
śr, 01 grudnia 2004 15:16:01
Posty: 2647
w najlepszym przypadku poczytuje to jako krzywdzace uogolnienie: "dvd triodante trudno zaliczyc do wydawnictw udanych." owszem jest tam sporo wad, glownie z winy wydawcy, ale nie mozna sie przyczepic do samego widowiska, ktore jest, nawet jesli z rysami, to i tak diamentem polskiego rocka, bez wzgledu na sprzedarz, czy wydanie. jak mozna tak bezprecedensowe przedsiewziecie ocenic w ten sposob, ja nie mam slow.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 13 marca 2006 18:42:24 

Rejestracja:
pn, 07 listopada 2005 20:24:08
Posty: 3118
nie dostrzegam w nim przekazu chrześcijańskiego więc dla mnie nie jest


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 13 marca 2006 18:51:39 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 15:59:39
Posty: 28019
q51 pisze:
slow
......and stoned? :wink:

Dla mnie widowisko dyjamentem nie jest (płyta TRIODANTE owszem) - ma kilka pięknych momentów, ale ogólnie traktuję je jako ciekawostkę a nie wizytówkę. Tu bardziej nadaje się ostatnie dvd. Albo ten koncert z operetki - widziałeś to Q?

_________________
Tygrysie, tygrysie - czemu chodzisz w dresie?


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 13 marca 2006 19:51:15 

Rejestracja:
śr, 01 grudnia 2004 15:16:01
Posty: 2647
niestety. :(
ale oczywiscie bardzo bym chcial. :mrgreen:


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 14 marca 2006 07:37:38 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 19 stycznia 2005 22:36:13
Posty: 1149
Skąd: tylko stąd
No, grają chrześcijanie, przekaz jest jednak pozytywny, pojawia się Bóg i anioły...

_________________
Andres Pedro Cristobal de Corteza


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 14 marca 2006 13:42:20 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 22:14:22
Posty: 9021
Skąd: Nab. Islandzkie
W Mazowszu też śpiewają chrześcijanie i o Bogu & aniołach też śpiewają.
:D


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 15 marca 2006 15:28:57 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 19 stycznia 2005 22:36:13
Posty: 1149
Skąd: tylko stąd
Widać to tez zespół chrześcijański, nie?

_________________
Andres Pedro Cristobal de Corteza


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 15 marca 2006 15:51:57 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 22:14:22
Posty: 9021
Skąd: Nab. Islandzkie
o ile wiem to zespół pieśni i tańca :D :D


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 15 marca 2006 15:54:57 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 19 listopada 2004 16:47:56
Posty: 11819
Boskey pisze:
o ile wiem to zespół pieśni i tańca


to tak jak 2tm2,3 ;)

_________________
Więc dokąd, dokąd ta wędrówka
Posmutniał król i zadął w róg
Przeciwnik straszy, pielgrzym idzie
A pyta zawsze Bóg


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł: prasowka
PostWysłany: śr, 15 marca 2006 15:56:01 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
sob, 04 grudnia 2004 20:50:09
Posty: 2005
Skąd: zNienacka
Budyń przybij piątke ja tez nie lubię Lao Che. :o Wolę Niech Będzie w którym bebnił Denat :lol:

_________________
wiecznie wątpiący- gatunek ginący


Bóg stworzył człowieka, ponieważ rozczarował się małpą. Z dalszych
eksperymentów zrezygnował.

Mark Twain


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 15 marca 2006 16:12:40 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
czw, 11 listopada 2004 17:00:25
Posty: 22889
Przykro mi bardzo :wink: ale mi chodziło o Ox'a. Lao Che lubię.

_________________
Mężczyzna pracujący tam powiedział:

- Z pańskim forum jest wszystko w porządku.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 17 marca 2006 13:43:12 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
sob, 04 grudnia 2004 20:50:09
Posty: 2005
Skąd: zNienacka
wiem wiem pośpieszyłem się i wyszło jak wyszło mea culpa :?
a ja zdania nie zmieniam. wolę Niech Będzie?

_________________
wiecznie wątpiący- gatunek ginący


Bóg stworzył człowieka, ponieważ rozczarował się małpą. Z dalszych
eksperymentów zrezygnował.

Mark Twain


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 02 kwietnia 2006 21:16:20 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
sob, 22 stycznia 2005 21:06:28
Posty: 1088
Skąd: z Catanu
W RUaH 32/2005 znajduje się relacja z VII Ogólnopolskiego Festiwalu Muzyki Chrześcijańskiej "Kerygmat Kwidzyn 2005". Autor porządnie zdenerwował się na Armię. Sam tytuł wywołuje dreszcze.

Cytat:
TROCHĘ CZADU, DUŻO DZIECI I ARMIA, KTÓRA PRZEGRAŁA!

(...)Następnie na scenie zagościli muzycy Armii, którzy wystąpili (chyba) w nowej dyscypline olimpijskiej, a mianowicie zagrali koncert na czas. Choć jakości tego występu można zarzucić niewiele, to Armia zagrała na sztukę i to z banalnego powodu. Kilka dni przed imprezą Tomek Budzyński mocno zapragnął zmiany godziny występu, ponieważ jeden z muzyków miał grać koncercik w naszych okolicach z jakąś inną grupą. Należy dodać, że występ Armii zaplanowany był na sam koniec festiwalu, późnym wieczorem i miał stanowić niejako muzyczną atrakcję imprezy. Tak więc zachowanie co najmniej dziwne, a już na pewno lekceważące wobec fanów. Plakaty i materiały promocyjne z pierwotnym terminem występu zostały już dawno wydrukowane i rozesłane, a zatem informacja nieodwracalnie poszła w świat. W takiej sytuacji pewnie najprostszym rozwiązaniem byłoby zabawienie się w złośliwość i odwołanie koncertu tego zespołu (szczerze mówiąc, niewiele brakowało, by organizator podjął taką decyzję), ale co tam, jak Armia zagra do podłoża, to może przemyśli temat następnym razem. Być może cała sytuacja wynika stąd, że zespół podnosi się z popiołu, gra coraz więcej koncertów i to nie tylko na tzw. scenie chrześcijańskiej. Kto choć trochę przygląda się polskiej rzeczywistości muzycznej, ten z pewnością zauważył, że obecnie panuje pewna moda na grupy powiedzmy z lat osiemdziesiątych. Dlatego też w całej Polsce odbywa się sporo koncertów, na których grają różne formacje z tego właśnie okresu, nawet te, które już dawno zapomniały, po co kiedyś grały (ale się ładnie zrymowało).
Wracając do tematu. W całej sytuacji najsmutniejsze jest to, że w godzinach planowanego koncertu zjechały się grupy fanów z wielu miejscowości, często bardzo odległych i co...? Czekały, czekały i nic. Niektórzy zaczęli się wręcz niecierpliwić i pytać - oczywiście organizatorów, bo Armii już dawno nie było w Kwidzynie. Nawiasem mówiąc, wielka szkoda, że zespół nie wysłuchał kilku wypowiedzi "wiernych fanów" - jak się sami określali, i zapewnień, że nie kupią już żadnej płyty, ani niczego, co jest związane z tym zaspołem. Przykre, ale co zrobić - życie. Jak sobie pościelisz, tak się wyśpisz.
Zespoły chrześcijańskie coraz więcej wymagają, chcą być traktowane w pełni profesjonalnie, łącznie z wynagrodzeniem. OK!, nie ma sprawy, ale co powiedzieć przedstawicielowi sponsora, gdy zespół nie wywiązuje się z danej wcześniej obietnicy? Może warto uszanować te kilka miejsc w Polsce, gdzie od wielu lat organizowane są imprezy cykliczne? Było nie było, są to stałe miejsca gdzie można promować wartości, którymi się żyje. Jeśli i to nie jest argumentem dostatecznie przemawiającym do wyobraźni niektórych artystów, to może należy spojrzeć na to z czysto pragmatycznego punktu widzenia. Organizatorzy takich imprez, mogą być przecież po prostu, w jakiejś perspektywie, potencjalnymi pracodawcami, a w dzisiejszych czasach, naprawdę jest mnóstwo propozycji koncertowych zespołów różnej maści.
Mimo zaburzenia przez Armię całego programu, Kerygmat trwał dalej i w godzinach wieczornych wystąpił niesamowity duet: Maleo i Joszko Broda. (...) I tak zamiast Armii, największą muzyczną atrakcją imprezy, w pełni zasłużenie zresztą, stał się występ duetu Maleo - Joszko Broda.

(...)

Maciej Manowski
Co sądzisz o problemach poruszanych w artykule?
Opinie można też kierować bezpośrednio do autora na e-mail: maciej.manowski@plusnet.pl


Pamiętam, że sprawa była komentowana kiedyś na forum. Nie pamiętam już komentarzy.

_________________
Czuję tu zapach chrześcijanina


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 02 kwietnia 2006 23:49:34 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
czw, 11 listopada 2004 17:00:25
Posty: 22889
http://ultimathule.nor.pl/viewtopic.php?t=596

_________________
Mężczyzna pracujący tam powiedział:

- Z pańskim forum jest wszystko w porządku.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 03 kwietnia 2006 00:01:54 

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 16:40:03
Posty: 834
Skąd: Białystok
Czy poniższy wywiad już gdzies był umieszczony na forum? Jeśli tak to przepraszam. Jeśli nie -strona 12:

http://ipewu.pw.edu.pl/arch/ipewu_nr_24.pdf


Na górę
 Wyświetl profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1594 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 107  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 184 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group