Ultima Thule

Forum fanów Armii i 2TM2,3
Dzisiaj jest ndz, 12 maja 2024 14:57:30

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 83 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 01 maja 2005 21:41:12 
Nie jestem pewien czy to w tym filmie czy też w którymś z wywiadów Wojewódzkiego z Tomem, ale gdzieś jest faktycznie tak, że mówią o 'Trzech bajkach', a puszczają koncertową 'Opowieść zimową', ten akurat fragment, gdzie jest w tekście o trzech bajakch. ;)


EDIT:

Na wyraźną mobilizację Mikiego sprawdziłem. Jest ten błąd w filmie. :)


Na górę
 
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 01 maja 2005 23:55:21 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 21:53:47
Posty: 4080
Skąd: Chełm (k. Mistycznego Miasta Lublina) - Warszawa (Stacja Ursynów)
deptak pisze:
ja moge przesłać pocztą polską...mam to na płycie i moge zgrać..


Dzięks, ale na privie umówiłem się już z Bandytą - będę miał to od niego :)

_________________
kocham cię
kocham cię
śmierć w Wenecji
miłość w Warszawie

Obrazek
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 02 maja 2005 00:25:20 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 12 listopada 2004 19:30:29
Posty: 406
Cytat:
A ponadto chciałem napisać, że ta TVP Kultura to jakieś straszne chamstwo Czemu mając antenę zwykłą oraz satelitarną analogową nie mogę odbierać tego kanału i jestem skazany na kupę którą oferują mi pozostałe stacje TVP.

Kultura jest póki co dostępna tylko na cyfrowych satelitach, wkrótce może także w niektórych sieciach kablowych.


to chyba nie chamstwo, tylko kwestia kosztow. Nadawac normalnie jest drozej niz przez platforme cyfrowa (poprawic mnie jak glupio gadam)


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 02 maja 2005 09:46:16 
Finrodzie - ale normalnie stać ich na nadawanie trzech prawie bezwartościowych kanałów... :( Ja wiem - oglądalność i takie tam. Ale telewizja publiczna powinna pełnić jakąś misję - z resztą to dosyć dyskusja nie nowa.


Pisząc 'chamstwo', nie miałem na myśli tego, że ktoś to celowo robi by ograniczyć dostęp do tego kanału, bo to byłby absurd. Miałem na myśli ogólnie sytuację jaka się wytworzyła. :( Że dostęp do wartościowych pozycji jest utrudniony/uniemożliwiony.


Na górę
 
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 02 maja 2005 19:31:18 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 21 stycznia 2005 21:57:59
Posty: 1742
Skąd: Stettin Hockendorf
Bandyta pisze:
Nie jestem pewien czy to w tym filmie czy też w którymś z wywiadów Wojewódzkiego z Tomem, ale gdzieś jest faktycznie tak, że mówią o 'Trzech bajkach', a puszczają koncertową 'Opowieść zimową', ten akurat fragment, gdzie jest w tekście o trzech bajakch.


tak właśnie jest :) 8)


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 04 maja 2005 07:40:28 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
czw, 07 kwietnia 2005 15:02:32
Posty: 147
Skąd: Krotoszyn
deptak pisze:
ja moge przesłać pocztą polską...mam to na płycie i moge zgrać..



Jestem zainteresowany. Dorwę Cię na gg jakoś niedługo 8)

_________________
"Świat to dobre miejsce. Warto o niego walczyć."
- Zgadzam się z tym drugim.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 04 maja 2005 11:52:37 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 22 listopada 2004 14:05:36
Posty: 7312
Skąd: Warszawa/Stuttgart
Ja chcę .....

Widziałem to dość niedawno. Przed koncercie kapeli zwanej Kabaret Starszych Punków (Bryl & Kelner + inni) był Kono i puszczał filmy przez siebie zrobione m.in. Nie ma zagrożenia (to też bym chciał - miałem kiedys na wideło ale rodzice przez pomyłkę skasowali :twisted: ) i rzeczony Exodus, czyli film dokumentalny o Brylu, gdzie mowa jest o chyba wszystkich jego zespołach (było tego trochę) czyli również sporo o Armii. A Elrond się wypowiada parę razy rzeczywiście. Solidnie zrobiona rzecz. Nawet jeżeli sa jakieś wpadki to warto.

_________________
Klaszczę w dłonie ...
... by było mnie więcej ...


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 04 maja 2005 16:06:05 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
sob, 20 listopada 2004 12:57:17
Posty: 346
Skąd: z Tajniaka
Ten film "Exodus" ladnie dosc podsumowuje pewien etap dzialalnosci pana Brylewskeigo, ktory pod koniec filmu mowi, ze to dopiero poczatek. Zastanawiam sie poczatek czego, bo potem to sie wlasciwie jeszcze tylko jedna plyta na poziomie ukazala (Swiat Czarownic) i wlasciwie nic wiecej.
Gdy ogladalem ten film w tamtych czasach, bylem pod wielkim wrazeniem. Dzis raczej doluje mnie ogladanie tego filmu o Robercie Brylewskim, w ktorym za przerywniki robia fragmenty Armii, a i tytul jego tez bardziej Armijny niz inny.

_________________
.
.
przebacz mi przyjacielu


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 10 maja 2005 20:15:16 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 22:14:22
Posty: 9021
Skąd: Nab. Islandzkie
Bardzo fajny wywiad z Robertem B. http://muzyka.onet.pl/lampa/1227369,2008,1,artykul.html


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 10 maja 2005 20:40:07 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
czw, 11 listopada 2004 17:00:25
Posty: 22902
Cytat:
Spotykam się z szefem wielkiej wytwórni płytowej, żeby pogadać o wydaniu płyty Falarka. I on się mnie pyta: „Ten Falarek to jest czad, tak?”. Ja mu mówię: „Tak, Falarek to jest jeden, wielki, traumatyczny, śmiertelny czad”. A on: „To, sorry, bo z czadów to my już T.Love wydajemy”.

:hahaha:

_________________
Mężczyzna pracujący tam powiedział:

- Z pańskim forum jest wszystko w porządku.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 11 maja 2005 03:21:46 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 21:53:47
Posty: 4080
Skąd: Chełm (k. Mistycznego Miasta Lublina) - Warszawa (Stacja Ursynów)
Boskey pisze:


Sobie poleciałem tym linkiem i dotarłem do wywiadu z Tymańskim, tan pan ogólnie głupio gada, ale kilka smaczków tabloidowych wyłapałem - np. jego romans z nieletnią córką Bryla.... i takie oto coś:
"Na przykład wczoraj widziałem Budzyńskiego. Był taki program w telewizji i oglądałem go z Sarą bardzo uważnie. I przyszło mi do głowy, że Budzy to taka inkarnacja barda, minstrela średniowiecznego. Jest w tym coś pięknego, rycerskiego, ale też trochę mroczno straszliwego, bo to zupełnie dziwna bajka i ja się boję średniowiecza. Jeżeli żyłem w średniowieczu, a pewnie żyłem jako jakaś tam praprainkarnacja, to myślę sobie, że niejednokroć srałem w gacie ze strachu. Bo może byłem nienormalny i mnie przywiązali do pręgierza lub zakuli w dyby, a może byłem złodziejem i chcieli mi rękę objebać, a może cudzołożyłem lub paplałem dziwności i spalili mnie na stosie? Więc mi się kojarzy to średniowiecze nie z pięknem gotyku i cała głębią duchowości, ale z brakiem światła, brudem, smrodem, paranoją, zabójstwami na porządku dziennym. Ratunku! Ale zobaczyłem Budzyńskiego, szlachetnego, rycerskiego, który sobie żyje i śpiewa, nikomu krzywdy nie robi, więc pewnie to średniowiecze bywało i piękne."

_________________
kocham cię
kocham cię
śmierć w Wenecji
miłość w Warszawie

Obrazek
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 11 maja 2005 08:54:45 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 17 listopada 2004 00:19:04
Posty: 854
Piła zacytował co Brylu pisze:
Więc mi się kojarzy to średniowiecze nie z pięknem gotyku i cała głębią duchowości, ale z brakiem światła, brudem, smrodem, paranoją, zabójstwami na porządku dziennym. Ratunku!

Ooooo, to z mojej percepcji wynika, że mamy niesamowicie wiele z tak rozumianego średniowiecza w tym 21 wieku. A to takie postępowe czasy, hehehe. :lol: :lol: :lol:
Piła zacytował co Brylu pisze:
żyłem w średniowieczu, a pewnie żyłem jako jakaś tam praprainkarnacja,

Ta praprapraprainkarnacja to chyba musi być jakaś proteza życia wiecznego dla odmiennie religijnych . To chyba wynika z ludzkiej chęci uczynienia samemu siebie nieśmiertelnym.
W czasach tak popularnego obecnie recyclingu rożnych surowców nawet dusza może się nie zmarnować i ekologicznie można ją wykorzystać wtórnie za jakiś czas w innym cielsku. :wink:

Ja oczywiście do Bryla nic nie mam, żebym był dobrze zrozumiany przez niektórych.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 11 maja 2005 09:15:47 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 15:36:56
Posty: 7698
Skąd: 52,2045 N, 20,9694 E
Shreku, to napisał (czy też powiedział, a ktoś zanotował) Tymon Tymański (zresztą, już to było przytaczane parę miesięcy temu), a nie Robert Brylewski.
Poza tym, to z tą modą na reinkarnację się zgadzam :-)

_________________
Była tu wczoraj premier Suchocka,
chyba przypadkiem przed wyborami


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 11 maja 2005 09:28:04 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 22 grudnia 2004 00:34:02
Posty: 1480
Skąd: Brwinów
Cytat:
Poza tym, to z tą modą na reinkarnację się zgadzam


Ja bym tak nie wyrokował. Czy naprawdę uważasz, że wszystkie osoby wyznające Buddyzm (a Tymon jest Buddystą) w naszym kręgu kulturowym robią to z powodu mody, a nie głębokich przekonań?


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 11 maja 2005 09:51:52 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 21:53:47
Posty: 4080
Skąd: Chełm (k. Mistycznego Miasta Lublina) - Warszawa (Stacja Ursynów)
W ogóle ten cały Tymonowy wywiad to jakaś nędza straszna.... Co za gość... Artysta nowoczesny pełną gębą....

_________________
kocham cię
kocham cię
śmierć w Wenecji
miłość w Warszawie

Obrazek
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 83 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 59 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group