Ultima Thule

Forum fanów Armii i 2TM2,3
Dzisiaj jest czw, 28 marca 2024 19:00:26

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 
Autor Wiadomość
PostWysłany: pn, 18 kwietnia 2005 08:00:40 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 15:53:29
Posty: 14860
Skąd: wieś
W najmocniejszym składzie zawitała do Olsztyna Armia. Zagrali w klubie Grawitacja :faja: - bardzo szerokiej sali, na końcu której stoi mała scena. Publika miała więc luz do skakania, a zespół - wręcz przeciwnie. Na koncercie - z bywalców UT - byli: Artystkadelitanaa, Erkej, Kishiro i ja. Wcześniej odbyliśmy niewielkie manewry :wink:
Co mogę napisać o koncercie? Standartowy set, świetna muzyka, najmocnieszy skład zespołu, kilka niesamowitych momentów i słaby dźwięk. Ale muzyka Armii większa była niż ten "drobiazg". Na drugi bis poleciał secik Siekierowy...
Na razie tyle, może później coś więcej...


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 24 kwietnia 2005 11:50:27 

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 20:31:23
Posty: 3409
Po wrzuceniu na forum zdjęć z tego koncertu, które można obejrzeć tu: http://ultimathule.nor.pl/viewtopic.php?t=475 chcę w dwóch słowach opowiedzieć Wam o wspomnieniach, które pozostaną na długo w mojej pamięci...
Najpierw wyjazd z moim bratem Kishiro mym Fordusem do Olsztyna. W samochodzie jest jednak jeszcze trzecia ważna osoba, bez której, jak wielu twierdzi (a wśród nich i ja), koncerty Armii to nie to samo...
Krótko mówiąc Banan. Jedyny mieszkaniec stolicy spośród członków Armii. Nagadaliśmy się podczas podróży za wszystkie czasy... Czarny Sygnalista to przesympatyczna postać...
Przed koncertem odwiedzliliśmy we dwóch z Kishirem szefa olsztyńskiego oddziału Antiarmii, czyli Graviego... Było nam bardzo miło, gdy mogliśmy poznać na żywo Jego przemiłą Małżonkę, znaną na tym forum pod nickiem Artystkadelikatnaa (a w rzeczywistości Kasi - mam pozytywne konotacje w stosunku do tego imienia :wink:) oraz wspaniałego Synka... Był równiez piesek, który wzbudza grozę, ze względu na swą rasę bojową, ale okazuje się po bliższym poznaniu sympatyczną sunią. Pojedliśmy przesmacznie, pogadaliśmy, pooglądaliśmy piękne artystyczne dokonanania Kasi, a jednym z nich zostaliśmy wraz z bratem obdarowani, za co jeszcze raz serdecznie dziękuję...
...
Koncert
Nie pisuję na forum szczegółowych relacji z koncertów, bo nie lubię notować kolejności utworów, poza tym zwykle jestem w trakcie występów Armii zajęty gapieniem się w wizjer mego aparatu i wciskaniem spustu.
Z repertuaru koncertu na podkreślenie zasługuje pojawienie się mojego ulubionego utworu z "Ultimy", czyli "Złej krwi". Poza tym wiele wspaniałych utworów, które słyszane po raz kolejny na koncertach, wzbudzają we mnie wciąż silne emocje...
Scenka mała, o czym rozmawialiśmy z Budzym, który z tego co wiem lubi mieć miejsca ciut więcej niż kwadrat metr x metr... :wink: Atmosfera gorąca, na rurze przebiegającej pod sufitem skraplający się pot szalejącej publiki... Koncert był filmowany przez automatyczną kamerkę podwieszoną pod sufitem i puszczany on line na dużym telebimie umieszczonym w dalszej części klubu. Bardzo fajny pomysł, do wykorzystania w innych miejscach koncertów Armii.
Trochę za mało było ciekawych świateł, stąd dość monotonna kolorystyka moich zdjęć z koncertu, ale to tylko drobny szczegół, który nie ma większego wpływu na pozytywny odbiór tego występu.

Po koncercie miłe rozmowy z muzykami... i powrót w szalonym tempie do Warszawy, gdzie trzeba rano do pracy... (za kółkiem tym razem Kishiro, który lubi prędkość, oj lubi...). Radością napawał nas fakt, że na pokładzie Fordusa znów Banan! Znów miło...

Olsztyn... Gravi... Grawitacja.
Wszystkim za wszystko bardzo dziękuję.


Na górę
 Wyświetl profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz.



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 38 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group