Ultima Thule

Forum fanów Armii i 2TM2,3
Dzisiaj jest czw, 28 marca 2024 19:04:42

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 25 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
PostWysłany: wt, 19 marca 2019 14:41:30 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 21:37:55
Posty: 25363
Chyba jakoś bardzo słabo śledzę, bo o tym koncercie dowiedziałem się następnego dnia :|
Zresztą byłem w Krakowie, ale to już inna sprawa.

_________________
ćrąży we mnie zła krew


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: wt, 19 marca 2019 15:48:18 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 26 stycznia 2009 20:04:57
Posty: 14019
Skąd: ze wsi
...nie powiem, że nie myślałem też o Warszawie, ale był piątek, i Warszawy nie lubię, więc łatwiej mi było zrezygnować, zwłaszcza, że na drugi dzień zespół gra niedaleko (144km) i to na jakiejś egzotycznej wsi, a więc klimat mi bliższy, przyjdzie 14 osób plus Kazik i ja, da to piękną okrągłą sumę 17,5 więc git....podczas podróży dyskusja nad wyższością Deep Purple nad Nightwish, przesłuchujemy Machine Head i jakieś albumy o skomplikowanych tytułach z dorobku operowych metali... no nie zgadzamy się, więc musze przechylić szalę argumentem, że "zara synu wysadzę cię w jakimś Pacanowie, abyś miał czas na zrozumienie swojej pomyłki" - argument nie trafia, co mnie nie dziwi. Jedziemy. Podróż fajna. Dużo cierpienia w prawej stopie. Achilles ciągnie niczym Satriani na ostatniej płycie... nie daję rady, ale już dojeżdżamy...
Na wsi jest Biedra. Idziemy pokukać na płyty. Mam już kupić czerwony The Cure, ale się powstrzymuję myślą, że trwa kryzys lat 20-tych. Podjeżdżamy pod klub. Do koncertu ponad 2 godzinki. Wchodzimy zobaczyć wnętrzności. Jest jak przypuszczałem. Po prawej mała salka na jeden stół biesiadny przy którym lwia część zespołu i Kristofores. Przechodzimy zobaczyć resztę. Reszta jest jak z domku dla Barbie z serii Pills'n'Thrills.... schizo ściany na których majaczą jakieś głowy i mazie, dużo mazi kolorowej na ścianach, jest bar, trzy lub cztery stoliki.... jest też scena.... scenka.... yyyy.....sceneczka.... no jest k... to coś co ma być tym , ale na tej sceneczce jest jeszcze stolik przy którym dwie osoby pożywają pizzzze ("Skończą, to pewnie ktoś je kulturalnie usunie, aby Amadeusz mógł perkę ustawić" - mówię z niegasnącą nadzieją do Kazimierza.) No więc spacer! Idziemy w las. Wszystko wygląda nieźle. Osób będzie nie pełne 17,5...ale na pewno 10! Tak szacujemy. Tu nie ma skąd przyjść, no chyba, że z tych lasów jacyś załogańci, do których nie doszedł jeszcze głos o zawartej kapitulacji (NO CO!!!!???? ZAWARLIŚCIE HAŃBIĄCĄ KAPITULACJĘ?????!!!!!) Więc spędzimy miły wieczór z nic nie kapującą z tego co się dzieje na zewnątrz załogą grzybiarzy! SpoX.
Wracamy po godzinie. Wchodzimy (JASNY GWINT! NA SCENIE JESZCZE KTOŚ ŻRE CIASTO!!!!) ...k.a.t.a.s.t.r.o.f.a...
Stajemy obok Krzycha i bawimy się koszulką na którą mnie nie stać. Kristofores zagaja: - Widzieliście salę? - Widzieliśmy. Parka szamie. Nie zdążycie pousss... - tu głossss mnie wsysa się w ssszczenkę. - Świetna salka. Ten klub zajął kiedyś trzecie miejsce pośród klubów muzycznych w Polsce. (przecież wiem, czytałem, nie uwierzyłem)... i wtedy poczułem ciasnotę.... ciasność jakś stała się... nie wiadomo skąd.. rozglądam się a tu na około jacyś ludzie, rodziny, zgraja w koszulkach z Triodante... mamy kupują dzieciom, dzieci całują za to mamy... mężowie żonom, żony mężom.....SZOK!!!!! skąd oni tu???? - Scena jest za tymi drzwiami. - konkuduje Kristofores.
Drzwi.
Zalepione.
Są.
Za.
Mną.
Trzeba.
Zrobić.
Trzy.
Kroki.
Na.
Północ.
Zrobiłem.
Trzy.
Kroki.
Na.
Północ.
Jest dobrze.Jak w kapsule z antresolą.Potężny stół. Nagłośnieniowiec Armii. Scena. Hamburg. 67!
20 minut po 20 wychodzi starszy pan i zgają: Nie bierzemy dzisiaj jeńców!!!!
JEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ryczą mamy taty syny i córcie, dziadkowie i babcie. Widownia pęka w szffach.
Rozpędzamy się niespodziewanie. Zjawy i ludzie! WSzystko brzmi bardzo dobrze. Świetnie nagłośniony bas. Wokal. Perka i waltornia. Troszeczkę brakuje mi gitar.Ale szybko o tym zapominam. Bo pociąg pędzi dalej. Pociąg z którego można wyskakiwać i wskakiwać na powrót. Jedyna taka ZESPÓŁ!!!! Sodoma i Gomora!!!! AAAAAAAA co za ruch sceniczny. Godzilla. Piękny set z Legendy. Którego czas się nie ima. Mola ani rdzy też nie spostrzegam. Mój ukochany zespół. Pod sceną po lewej oddział geriatryczny. Panowie i panie tak przed 70 tką... z dłońmi zaciśniętymi w pięść... wchytają ducha... łapią... Poza prawem.... nie puszczają....

...cóż...

dla mnie to było to... ja to muszę.... potrzeba mi to... nic nie poradzę i nie chcę!
:armia

_________________
un tralala loco


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: wt, 19 marca 2019 16:39:37 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 13 stycznia 2012 16:29:27
Posty: 7663
Skąd: Hôtel Lambert / Rafał Gan Ganowicz Appreciation Society
Brzmi nieźle, a w dodatku opis klasycznie pietruszknięty, jak za dawnych czasów. To w tym Bogarcie było??

_________________
Ceterum censeo Platformem delendam esse

Wszystkie prawdziwe ścieżki prowadzą przez Góry.

Zawsze mieć dojrzałe jagody do jedzenia i słoneczne miejsce pod sosną, żeby usiąść.


My gender pronoun is "His Majesty / Your Majesty".


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: wt, 19 marca 2019 18:17:20 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 26 stycznia 2009 20:04:57
Posty: 14019
Skąd: ze wsi
Tyler Durden pisze:
To w tym Bogarcie było??
Tak.
Tylko nie wiem czemu na stronie internetowej, jak teraz patrzę, galerie z koncertami są z tej małej sceny, gdzie stał stolik, nieopodal baru, a nie ma żadnych zdjęć z właściwej, dużej sali. Nawet Voo Voo jest z baru! :shock:
Na samym koncercie ludzi było... ja wiem... nie przesadzę... z 200. Kilka dni wcześniej grała tam Luxtorpeda. Ciekawe na której sali?

Klub OK.
I wyśmienita pizza! Naprawdę polecam, bo żołądek u mnie wrażliwy i coś nie teges wyczuwa momentalnie.

_________________
un tralala loco


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: czw, 21 marca 2019 13:11:10 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
ndz, 10 kwietnia 2011 17:14:16
Posty: 6963
Pietruszka pisze:
"zara synu wysadzę cię w jakimś Pacanowie, abyś miał czas na zrozumienie swojej pomyłki"

:D


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: ndz, 26 maja 2019 11:42:12 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
sob, 19 sierpnia 2006 14:01:53
Posty: 390
wczoraj zespół wystąpił w gdańskim klubie protokultura. rozpoczął o 21 i wykonał utwory:
- Zjawy i ludzie
- Pieknoręki
- Soul Side Story
- Gdzie ja tam będziesz ty
- Opowieść zimowa
- Jeżeli, 3 bajki, Niezwyciężony
- Parowóz nr 8
- Bóg jest miłością
- Statek burz
- On jest tu
po czym na bis:
- Akire
- Legenda
i na drugi bis:
- Poza prawem
przez cały koncert obok mnie i rofakosa pod sceną podrygiwał niejaki Nerdżal, hehe..
po koncercie fajne gadki z obchodzącym urodziny Amadim oraz Darkiem i Budzym. wypas był :mrgreen:


Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: czw, 14 listopada 2019 16:09:53 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
czw, 05 lutego 2009 19:00:54
Posty: 145
Skąd: my się znamy?
To już w Niedzielę; facebook.com/events/2532261960350607
Akurat jestem na miejscu, więc mam super niespodziankę tym bardziej że ostatnio zbyt wielu tych koncertów Armii nie ma.
Liczę na dużo "Toni" (czy też "Toń"i).

_________________
I'm so green...


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: pt, 15 listopada 2019 08:11:32 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 28 stycznia 2005 14:46:47
Posty: 21339
Skąd: Autonomiczne Księstwo Służew Nad Dolinką
Kto w sobotę uderza do Remontu? Tak pytam, bo chcę wiedzieć, czy spotkam kogoś znajomego i czy w związku z tym powinienem dres wyprasować, żeby nie wyglądać jak łajza.

_________________
Sometimes good guys don't wear white


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: pt, 15 listopada 2019 08:28:50 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 19 grudnia 2007 10:18:44
Posty: 2025
Skąd: Los Hervideros
A jakże, jest już nawet temat http://www.ultimathule.nor.pl/viewtopic.php?f=1&t=4540

_________________
muzyka gra, a dzień ucieka
last.fm/wokr


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: pt, 15 listopada 2019 09:11:44 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 28 stycznia 2005 14:46:47
Posty: 21339
Skąd: Autonomiczne Księstwo Służew Nad Dolinką
O! Dzięki! Przegapiłem. :)

_________________
Sometimes good guys don't wear white


Na górę
 Wyświetl profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 25 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2

Strefa czasowa UTC+1godz.



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 34 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group