Ultima Thule

Forum fanów Armii i 2TM2,3
Dzisiaj jest czw, 28 marca 2024 13:58:13

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 12 ] 
Autor Wiadomość
PostWysłany: czw, 19 lipca 2018 20:08:58 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
sob, 17 lutego 2007 09:03:24
Posty: 17986
..Możesz zagrać w "Kotle czarownic" czyli Rodzinny Piknik na Śląskim.

Śląski Związek Piłki Nożnej przy finansowym wsparciu Urzędu Marszałkowskiego Województwa Śląskiego organizuje 4 sierpnia 2018 r. Rodzinny Piknik na Śląskim.

Zapowiada się niezwykłe popołudnie dla całych rodzin. Wydarzenie, którego areną będzie legendarny "Kocioł czarownic", odbędzie się pod patronatem Marszałka Wojciecha Saługi i uświetni 20-lecie województwa śląskiego,

50-lecie Uniwersytetu Śląskiego oraz 100-lecie Adwokatury Polskiej, a patronami imprezy są: TVP Katowice, Radio Katowice, Antyradio, Dziennik Zachodni i Sport oraz samorządy śląskich miast.

Śląski Związek Piłki Nożnej dążąc do integracji śląskiej rodziny piłkarskiej poprzez sportową rywalizację, edukację i rekreację od godziny 13.00 zaprasza wszystkich sympatyków piłki nożnej do "Strefy kibica" przy bramie nr 4, gdzie czekać będą darmowe atrakcje nie tylko dla najmłodszych. Natomiast od godziny 14.00 na murawie chorzowskiego giganta zaprezentują się drużyny składające się z mamy, taty i dzieci.

Uwaga! Każda rodzina może zagrać na Stadionie Śląskim. Na ośmiu miniboiskach występować będą zespoły trzy, cztero i pięcioosobowe, składające się minimum z dwóch pokoleń.

Zwieńczenie boiskowej rywalizacji stanowić będzie, zaplanowany na godzinę 17.00 mecz Reprezentacja Adwokatury - Reprezentacja Samorządowców o Puchar Stulecia. A na podsumowanie dnia przewidywane są atrakcje muzyczne z wieczornym koncertem zespołu Armia - zamykającym program imprezy.

Wstęp wolny!


PROGRAM:

13.00 – otwarcie miasteczka piłkarskiego z licznymi atrakcjami dla najmłodszych oraz strefy kibica
14.00 – Rodzinna Talentiada – „Mama, tata i ja na murawie Stadionu Śląskiego
15.30 – koncerty
16.30 – wręczenie nagród uczestnikom testów i turniejów
17.00 – mecz piłkarski Adwokaci vs. Samorządowcy o Puchar Stulecia
18.30 – koncert zespołu ARMIA

_________________
..Ty się tym zajmij..


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: czw, 26 lipca 2018 21:02:24 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
sob, 17 lutego 2007 09:03:24
Posty: 17986
..i taki plakacik..
Obrazek

_________________
..Ty się tym zajmij..


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: sob, 04 sierpnia 2018 11:40:31 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 20 października 2008 16:48:09
Posty: 6421
Poważnie rozważałem dojazd, ale muszę siedzieć w firmie do 14-stej :?
Życzę wspaniałego spotkania i koncertu :!:

_________________
J 14,6


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: sob, 04 sierpnia 2018 15:59:25 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
sob, 17 lutego 2007 09:03:24
Posty: 17986
.. na stadionie wielki deszcz :wink: No na razie nie , ale zaciąga się od północy i może coś popada, bo goronc niemiłosierny.
Powoli trza się zbierać.
Powsinoga pisze:
Życzę wspaniałego spotkania i koncertu :!:

..dzięks :)

_________________
..Ty się tym zajmij..


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: sob, 04 sierpnia 2018 21:53:47 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
sob, 17 lutego 2007 09:03:24
Posty: 17986
..było miło :)

_________________
..Ty się tym zajmij..


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: ndz, 05 sierpnia 2018 08:38:32 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
ndz, 10 kwietnia 2011 17:14:16
Posty: 6963
Momenty byłły? no masz! :D
Bardzo piękna setlista, najpierw Parowóz, potem Pięknoręki. Szczególny moment - Miejsce pod słońcem.
Statek burz z samplami jak należy. Budzy zrobił Kingkonga, a nawet splunął.
Było fajne porozumienie między muzykami.
Najlepsze ze wszystkiego bisy - Cud, Urkoloseum i Bóg jest miłością - naprawdę świetnie to brzmiało. Uważam że wczorajszy koncert w Chorzowie pobił Mikołów na głowę. Pierwszy raz poczułam, że mimo braku Frantza to się dalej kręci. Dzięki Staś! :D
Napiszę więcej, gdy to pozbieram, póki co noc pod znakiem deszczu, w zamyśle pod gołym niebem, w realizacji - prawie, bo w starej laubie na materacu z piekła rodem :twisted:


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: ndz, 05 sierpnia 2018 16:34:18 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
sob, 17 lutego 2007 09:03:24
Posty: 17986
anastazja pisze:
Napiszę więcej, gdy to pozbieram, póki co noc pod znakiem deszczu, w zamyśle pod gołym niebem, w realizacji - prawie, bo w starej laubie na materacu z piekła rodem :twisted:


..gril będzie..? Nie..ognisko takie z patyków.. :wink:
Na koncert wybraliśmy się w czwórkę. Ja , Andrzej , Łysy , Emil. Samo Hut zaparkowaliśmy na parkingu sklepu sieci francuskiej , a właściwie w miejscu historycznym. To miejsce to były teren legendarnego stadionu klubu sportowego AKS Chorzów. W Chorzowie kibicowało się AKS. Nie Ruchowi , bo Ruch nie był z Chorzowa, a z Hajduk Wielkich..A właściwie w czasach powstania klubu Chorzów nie był Chorzowem a Königshütte , a AKS nie był AKS..Trochę to pokręcone jak historia Górnego Ślaska..
A więc..Zaparkowaliśmy gdzieś w okolicach byłej linii bramkowej byłej bramki od strony południowej. Gdy wychodziliśmy z samochodu zaczął padać deszcz, ale było to dosyć przyjemne zważywszy na niemiłosierny goronc panujący od tygodnia nojmnij..Jak kurtyna wodna.
Na stadion weszliśmy około godziny 18. Wcześniej chyba użyto w stosunku do nas promieni rentgena na bramkach -wpuszczaczkach..Wyrażnie to poczułem! :)
Z bramek udaliśmy się rzucić okiem na Kocioł..Mecz tam rozgrywano.. Prawnicy (adwokaci?)kontra samorządowcy. Usadowiliśmy się na wygodnych plastikowych siedziskach w kolorze niebieskim..Pomyślałem o Arasku w związku z meczem.
Siedzimy , zachwycamy się stadionem ..po chwili w wejściu pojawia się Anastazja z mężem..
..popatrz jak to jest..stadion taki duży a my wpadamy zaraz na siebie -rzekł Sławek
..no tak..mówię..Szczególnie że jest otwarte tylko jedne wejście..To nie może być przypadek :) ..teraz wspólnie zachwycamy się gigantem.
Siedzimy jeszcze trochę, dzielimy się na grupki i umawiamy się obok sceny.
Przed występem zespołu Armia gra jeden z zaproszonych zespołów Fly Gut. Jest czadersko, śpiewa dziewczyna, jak dla mnie jest trochę za głośno, nogawki krótkich portek chodzą raz przód , raz tył. Dziewczyna czasami do śpiewu używa megafonu.
Zespół Armia zaczyna występ prawie punktualnie. Zaczyna przy lekko padającym deszczu, wkrótce opady ustępują i jest git.
Tzw. setlisty nie pamiętam, bo musiałbym notować, a przecież nie przyszedłem notować , a raczej słuchać i oglądać.
Jak dla mnie to koncert czad! Anastazja mówi że lepiej jak w Mikołowie..No nie wiem..Tam publiczność była żywiołowa.
No bo jakby był Robin Hood..no to by było..że hooo...hoooooo..nawet powiem!
Koncert trwał dobrze ponad 1,5 godziny. Scena fajna, nagłośnienie w sumie ok. Spotkanie fanowskie ok! Fajnie zakończony dzień tej gorącej soboty.
Dzięki wszystkim! Pa! :)

_________________
..Ty się tym zajmij..


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: ndz, 05 sierpnia 2018 17:39:06 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 24 grudnia 2004 14:34:22
Posty: 17234
Skąd: Poznań
wuka pisze:
Pomyślałem o Arasku w związku z meczem


Oho, fajowo :bukiet:
Zagrałbym jeszcze jakiegoś forumiaka... :gool:

Ile było osób? Ludzie siedzieli tak rozsiani na Śląskim czy w konkretnych sektorach?

Fajnie, że zagrali "Cud" na bis!

_________________
czasy mamy jakieś dziwne
głupcy wszystko ogołocą
chciałoby się kogoś kopnąć
kogoś kopnąć - ale po co


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: ndz, 05 sierpnia 2018 17:51:16 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
sob, 17 lutego 2007 09:03:24
Posty: 17986
arasek pisze:
Ile było osób? Ludzie siedzieli tak rozsiani na Śląskim czy w konkretnych sektorach?

..scena była przed wejściem na sektory .A ludzi było tak na oko ze 200. Zważywszy na fakt że reklama tego wydarzenia była tylko w necie, to tak to wyglądało.
A podobno organizatorami tego wydarzenia były także gminy Metropolii. Na słupach centrum kultury w moim mieście zero informacji.Szkoda.

_________________
..Ty się tym zajmij..


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: ndz, 05 sierpnia 2018 19:51:17 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 20 października 2008 16:48:09
Posty: 6421
wuka pisze:
Zaparkowaliśmy gdzieś w okolicach byłej linii bramkowej
wuka pisze:
..popatrz jak to jest..stadion taki duży a my wpadamy zaraz na siebie -rzekł Sławek
..no tak..mówię..Szczególnie że jest otwarte tylko jedne wejście..To nie może być przypadek
wuka pisze:
przecież nie przyszedłem notować , a raczej słuchać


ha, ha świetna rela wuka mistrz :D

_________________
J 14,6


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: pn, 06 sierpnia 2018 16:51:53 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
ndz, 10 kwietnia 2011 17:14:16
Posty: 6963
Materac z piekła rodem, sprężyna w obojczyku...Ale najpierw ten koncert.
Ale najpierw ta mordercza sobota !! Nie budźcie mnie, nie zrywajcie z hamaka, nie proponujcie wina, nigdzie nie jadę. Żadnych ulic bez powietrza i wody. A tu S. pilnuje czasu, jakby zależało mu jeszcze bardziej :D, na koncert wybiera się też córka, potem rezygnuje. Rozbita zwlekam się po czwartej, zahaczam w domu o wannę, zapominam o obiedzie (pyzy z mrożonki przez mężczyznę ugotowane), wrzucam się jakoś w auto i jedziemy. Coraz chłodniej i coraz lepiej, zbierają się ciemne chmury. W Chorzowie już całkiem przyjemnie. Odprawa na bramkach jak na lotnisku. Ławki i stoły pod stadionem zalane wodą, musiało lać że hej. Na górze Wuka z kumplem oglądają mecz, dosiadają się wkrótce. Niżej czarna scena, witraża brak, siedzimy. Chłopak z obsługi walczy za mną z parasolem i słyszę dialog: kto gra? jakaś Armia… (Trzymajcie mnie!!! ale się nie odwracam.)

Patrzę, a tu wjeżdża fioletowy garbus, a w środku Tom w jasnym kapeluszu. :)

Po długim wstępie jakiegoś bossa szansonisty dają saport – przyzwoita kapela z wokalistką robiącą trochę za Korę, muzyka niezła. Następnie ponownie prowadzący, który uważa się za gwiazdę wieczoru, ale złazi wreszcie i wpuszcza naszych na scenę. Więc zwlekam się z ławki pod same barierki, z czym nie ma żadnego problemu. Myślałam że zaczną od Cudu jak w Mikołowie, a tu na dobrywieczór zostaję rozjechana Parowozem nr 8! Kiwam basiście stojącemu naprzeciwko, on robi groźne miny, błyska czerwona gitara Staśka i srebrna waltornia po lewej i lecimy dalej :D

...Pięknoręki, Soulsajdstory, Gdzie ja tam będziesz ty, Jeżeli, Okna, Buraki, Miejsce pod słońcem, Statek burz, On jest tu...tak mniej więcej, raczej więcej. Set podobny do mikołowskiego, tylko odwrócony – na koniec lecą Tonią (Cud i Urkoloseum) – lekka konsternacja wśród słuchaczy, ale nic, samo dobro i ciepła reakcja publiczności. Dźwięk świetny, tylko chwilami ucieka ta gitara. Tom nie zagaduje, nie opowiada anegdotek. Widzę małe dzieci tańczące pod sceną, panie w średnim wieku (hm ;)) też podskakują. Nie ma pogo, bo nie ma Robin Hooda, zresztą południowy skład fanowski poważnie okrojony niestety. Jasne, że zmieściłoby się 10 razy więcej ludzi niż w klubie. Ale ci co przyszli, mają okazję poznać i posłuchać, i nie wygadywać już bzdur zza parasola. Sama miałam załamkę po odejściu Frantza...Po tym koncercie wiem, że Armia gra nadal z klasą, żadne finito! Trzeci bis – Bóg jest miłością (no przecież wiem…:D).

[quote="wuka"]
..gril będzie..? Nie..ognisko takie z patyków..[/quote]
ogniska nie było, patyki zamokły

Wspaniały koncert! :D


A czy wiadomo co się jeszcze wydarzy? :wink:


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: ndz, 02 września 2018 20:11:20 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
sob, 17 lutego 2007 09:03:24
Posty: 17986
..foto mój kolega JD :)
Obrazek

_________________
..Ty się tym zajmij..


Na górę
 Wyświetl profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 12 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz.



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 28 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group