Ultima Thule

Forum fanów Armii i 2TM2,3
Dzisiaj jest czw, 28 marca 2024 19:53:32

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 71 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna
Autor Wiadomość
PostWysłany: pn, 18 grudnia 2017 13:02:09 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 30 czerwca 2014 20:20:04
Posty: 726
Skąd: Mazowiecki Park Krajobrazowy
Wspaniała uczta dla oczu i uszu, nie wyobrażam sobie, że nie będzie można nabyć koncertu w formie dvd

_________________
trochę o muzyce, książce, przyrodzie, ale najwięcej o bieganiu :lol:
https://meblooscianka.wordpress.com


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: pn, 18 grudnia 2017 14:41:07 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
ndz, 10 kwietnia 2011 17:14:16
Posty: 6963
Zazdroszczę Wam koncertu. Miałam mieszane uczucia słuchając płyty, do czasu gdy ją zgubiłam we własnym domu. :shock:
Teraz chętnie odpowiedziałabym na pytanie Pablaka, niestety mam tylko pustą okładkę.


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: pn, 18 grudnia 2017 16:16:50 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 30 sierpnia 2005 12:09:33
Posty: 509
Skąd: poznan
Też zazdroszczę... Chciałem ale nie mogłem być :(
Pablak - mamy jakieś szybkie AV żeby pokazać choć namiastkę?


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: pn, 18 grudnia 2017 19:15:41 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
ndz, 26 marca 2006 08:01:48
Posty: 19429
Skąd: z prowincji
Frantz pisze:
mamy jakieś szybkie AV żeby pokazać choć namiastkę?
nie wiem jeszcze jak wyszło audio,
a przy tej ilości kamer videowanie sobie odpuściłem, zresztą zawsze audio jest dla mnie ważniejsze,
choć w tym przypadku pełny obraz koncertu daje obraz i dźwięk,

Jeśli chodzi o audio to moim zdaniem było jeszcze lepiej niż na płycie.

Niestety jestem w okrężnej drodze do domu, więc na razie nic nigdzie nie wrzucę.

_________________
Obrazek
"Niewole robią z nas ponurych i złych"
"Nie ma przypadków, są tylko znaki"


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: pn, 18 grudnia 2017 20:14:01 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 23:10:43
Posty: 3722
Piękny koncert, piękny dźwiękowo i obrazowo, jakoś świeży i swojski jednocześnie.
Jeśli Tom czyta te słowa - jeszcze raz bardzo, bardzo dziękuję! I Jacaszkowi, i perkusistom też, oczywiście.
Dobrze, że takie rzeczy czasem człowieka spotykają :-)


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: pn, 18 grudnia 2017 20:19:50 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 14 listopada 2007 16:38:41
Posty: 9939
Koncert przewspaniały!

Płyty wcześniej nie znałam, z wyjątkiem tego 'Gdzie ja tam będziesz Ty' z linka, który wzbudził we mnie mieszane uczucia. Z jednej strony uznałam, że to ciekawy eksperyment, z drugiej strony miałam poczucie, że to chyba nie do końca dla mnie ten elektroniczny klimat.
Na koncert jednak bardzo chciałam iść, bo czułam, że bez względu na wszystko to może być wyjątkowe i niepowtarzalne wydarzenie.

I nie zawiodłam się.

Jak już Crazy wspomniał, początek się opóźniał z powodu doprowadzającego do szału alarmu. Na szczęście, kiedy zawiodły już wszelkie przepisowe próby wyłączenia go, zjawił się w końcu bohater, dzielny Pan Młotkowy i w prosty, skuteczny i spektakularny sposób rozwiązał problem, zbierając gromkie brawa. Potem mogło być już tylko lepiej.

Muzyka płynąca ze sceny zauroczyła mnie totalnie już od pierwszych dźwięków. Co tu mówić, wpadłam, odpłynęłam, utonęłam, zakochałam się, straciłam kontakt z rzeczywistością. I tak już pozostało w zasadzie do końca. Teraz na trzeźwo przyznaję, że samo brzmienie, nagłośnienie było bezbłędne - w czasie koncertu nawet nie pomyślałam o technikaliach, po prostu wszystko było doskonałe. Cudowna muzyka to jedno, oprawa wizualna to drugie - krajobrazy na ekranie, światła - jakiś mega total! Jedno w połączeniu z drugim zaowocowało u mnie dalekim tripem bez dragów. Jak mi się dwa strumienie światła skrzyżowały przecinając szyję, miałam dreszcze, niemal fizycznie je czułam. Na ekranie najepsze było morze - co za moc, co za żywioł! Miałam ochotę rzucić się w te odmęty! No i jeszcze raz muzyka - przenikała na wskroś! Wokal Budzego - czysta moc, na tle dźwięków Jacaszka wybrzmiewał w pełnej, niezmąconej krasie.
Nieraz czytałam z zazdrością o tym, że koncerty Armii to dla wielu uczestników rockowe misterium. Przy całej mojej miłości do Armii, ja tego misterium nigdy chyba nie czułam, mimo, że brałam udział w wielu koncertach - dobrych, bardzo dobrych, rewelacyjnych, nadzwyczajnych, z których wracałam zachwycona. Tu było Misterium absolutne!
A kiedy pod koniec zagrali Potop - pomyślałam sobie, że teraz mógłby skończyć się świat. Zmiażdżyło.
Po nich nastąpił jakiś dziwny medley, dość nieobliczalna mieszanka tekstów i muzyki, dla mnie jedyny odrobinę słabszy moment wieczoru. Za to na bis wróciła wspaniała Opowieść Zimowa.

Jednego mi tylko brakowało, bo coś mi się we włbie popieprzyło, a jakże! - przez cały czas ogromnie czekałam na Jeżeli. Straszliwie chciałabym usłyszeć to w takiej wersji. Co mi się ubzdurało, że to z Legendy, to nie wiem, doprawdy... Chyba przez te morskie fale na ekranie... ;)

Miło było spotkać tylu forumowiczów, żałuję, że musiałam się zmyć zaraz po koncercie. Wyszliśmy razem z Antoniem, już w drzwiach zauważyliśmy, że Budzy wyszedł do publiczności. Miałam wielką ochotę podziękować mu za ten koncert, chyba zabrakło mi odwagi, żeby się wrócić... Niniejszym, jeżeli to czytasz, dziękuję :!:

Po wyjściu z teatru postanowiłam wracać do domu inną trasą, niż ta, którą zawsze wracam ze Starówki. W rezultacie czego... zgubiłam szlak. ;) Nie szkodzi, Anioł Stróż mnie prowadził, wróciłam znacznie lepszą opcją, niż ta, którą sobie wymyśliłam - chciałam jechać z przesiadką, trafiłam na autobus bezpośredni i szybki, w dodatku zaraz przyjechał, chociaż jeździ raz na pół godziny. :)

Teraz marzy mi się jak nie wiem co koncert rimbaudowy. Ciekawe, czy ma jakiekolwiek szanse się ziścić...


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: pn, 18 grudnia 2017 21:24:33 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 07 marca 2006 14:07:18
Posty: 802
Skąd: Marshes
Fengari pisze:
Po nich nastąpił jakiś dziwny medley, dość nieobliczalna mieszanka tekstów i muzyki, dla mnie jedyny odrobinę słabszy moment wieczoru.

Eee: viewtopic.php?p=565053#p565053

_________________
[.. :muuu .]


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: pn, 18 grudnia 2017 21:48:42 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 14 listopada 2007 16:38:41
Posty: 9939
Dzięki, męczyło mnie, skąd znam te wersy, pomijając oczywistości. :)
To znaczy, że byłeś na koncercie?


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: pn, 18 grudnia 2017 22:21:46 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 07 marca 2006 14:07:18
Posty: 802
Skąd: Marshes
No, raz na jakiś czs można się ruszyć z bagna, nie?

_________________
[.. :muuu .]


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: wt, 19 grudnia 2017 21:56:02 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 14 listopada 2007 16:38:41
Posty: 9939
Jak najbardziej! :)

A pytam, bo mam lekkiego stresa, nie bardzo pamiętam jak wyglądasz, a było tam kilku forumowiczów, z którymi się witałam, zastanawiajac się intensywnie, kim są i czy miałam już przyjemność ich kiedyś poznawać (ech, ta moja niepamięć do twarzy...)


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: wt, 19 grudnia 2017 22:32:22 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 07 marca 2006 14:07:18
Posty: 802
Skąd: Marshes
Spoko, ja za to twarzy nie zapominam, w związku z czym mogę Cię zapewnić, że na koncercie jak najbardziej byłaś.

_________________
[.. :muuu .]


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: wt, 19 grudnia 2017 22:37:43 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
ndz, 10 kwietnia 2011 17:14:16
Posty: 6963
Widzisz Fen, teraz masz pewność, mimo że straciłaś tam kontakt z rzeczywistością :D


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: wt, 19 grudnia 2017 22:38:39 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 14 listopada 2007 16:38:41
Posty: 9939
Hehe, w takim razie wierzę na słowo!

Joon, a Ty w końcu byłaś?


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: śr, 20 grudnia 2017 17:27:26 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 26 maja 2006 19:29:43
Posty: 6699
Ale czad! A kto bębnił? :)

Pierwsze nagrania już są:

https://m.youtube.com/watch?v=EOJOgcbH3lk

https://m.youtube.com/watch?v=fSFaFeQG2yw

Wygląda to fantastycznie!

_________________
http://freemusicstop.com


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: śr, 20 grudnia 2017 20:32:18 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 04 lutego 2008 23:32:44
Posty: 3641
Byłam! Niedługo coś dopiszę :)


Na górę
 Wyświetl profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 71 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 34 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group