Ultima Thule

Forum fanów Armii i 2TM2,3
Dzisiaj jest czw, 28 marca 2024 14:57:35

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 563 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34 ... 38  Następna
Autor Wiadomość
PostWysłany: sob, 11 grudnia 2021 21:20:47 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 13 stycznia 2012 16:29:27
Posty: 7663
Skąd: Hôtel Lambert / Rafał Gan Ganowicz Appreciation Society
Coś się działo :) Ja byłem chyba po raz pierwszy (?)

_________________
Ceterum censeo Platformem delendam esse

Wszystkie prawdziwe ścieżki prowadzą przez Góry.

Zawsze mieć dojrzałe jagody do jedzenia i słoneczne miejsce pod sosną, żeby usiąść.


My gender pronoun is "His Majesty / Your Majesty".


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: ndz, 02 stycznia 2022 01:50:38 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
czw, 11 listopada 2004 16:00:25
Posty: 22845
dam kopa w górę tematowi. Zapraszamy tak na/od 20, żadnego tematu przewodniego nie ma w planach, choć kto wie, co się zdarzy... Będę wdzięczny za potwierdzenia obecności - pierwsze już otrzymałem.

_________________
Mężczyzna pracujący tam powiedział:

- Z pańskim forum jest wszystko w porządku.


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: ndz, 02 stycznia 2022 10:16:20 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 21:37:55
Posty: 25363
Zapowiadam się na godzinę dość późną - do prawie 20 mam zajęcia, z których muszę wrócić do domu (chyba że będą zdalne), po których muszę dojść do siebie, a następnie dojechać do Budynia.

_________________
ćrąży we mnie zła krew


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: czw, 06 stycznia 2022 03:43:45 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
czw, 11 listopada 2004 16:00:25
Posty: 22845
Jest 3. 41, 6 stycznia, spotkanie właśnie dobiegło końca. Stawili się Bogus, Wielki Bart, Fengari i Crazy, ja i Nemesister w roli gospodarzy. Spotkanie udało się nad wyraz

Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka

_________________
Mężczyzna pracujący tam powiedział:

- Z pańskim forum jest wszystko w porządku.


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: czw, 06 stycznia 2022 05:15:14 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 21:37:55
Posty: 25363
Nie ma co ukrywać, że właśnie (5+) wróciłem do domu, skądinąd na piechotę. Budyń i Marta to są goście! Tzn. formalnie rzecz biorąc - gospodarze! Ale Budyń to jest gość i Marta to jest gościówa, więc zbiorczo biorąc, są to super goście ;-)

Nie wiem dlaczego, ale wracając, uznałem, że koniecznie przed spaniem muszę posłuchać Deltron 3030 - choć ani nie słuchaliśmy tego u Budynia, ani niczego, co by w żaden sposób to przypominało, ani nawet słowem nie zająknęliśmy się o niczym, co mogłoby takie skojarzenie usprawiedliwić, bo raczej o Armii w kółko gadaliśmy! - może więc po prostu przez zajebistość samą w sobie ;-)

Deltron 3030

Aż spać się odechciewa, tylko posłuchać już całości!

Budyń & nemesister, dzięki za wszystko!

_________________
ćrąży we mnie zła krew


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: czw, 06 stycznia 2022 13:03:00 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 24 grudnia 2004 14:34:22
Posty: 17234
Skąd: Poznań
Ooo, super! Dawajcie rozbudowane rele! :faja:

Czy Fen przyniosła sałatkę warzywną? 8-)

_________________
czasy mamy jakieś dziwne
głupcy wszystko ogołocą
chciałoby się kogoś kopnąć
kogoś kopnąć - ale po co


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: czw, 06 stycznia 2022 16:47:33 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 14 listopada 2007 16:38:41
Posty: 9939
Dam się sprowokować pytaniem Araska. ;)
Bo i tak zamierzałam wejść i podziękować wszystkim za spotkanie i Gospodarzom za ciepłe przyjęcie. :)
Było bardzo miło, cieszę się, że mogłam Was znów zobaczyć, bom się stęskniła i przy okazji poznać Barta. :)

Szkoda, że czas tak szybko mija, i że się zwinęłam jako pierwsza. Gadałam chyba jeszcze mniej, niż zwykle, więc niedosyt rozmów pozostał we mnie spory, ale z drugiej strony już tak mam, że po północy, nawet jeśli nie śpię, to tracę kontaktowość międzyludzką, a poza tym chciałam zdążyć na ostatnią szansę dojazdu komunikacją miejską.
Potem się okazało, że niepotrzebnie, bo chyba rozkład metra na stronie wtp nie był do końca prawdziwy albo aktualny - metro na które biegłam okazało się nie być ostatnie, a i na nie kilka minut poczekałam, przy okazji mając okazję wysłuchać długiej, natchnionej, antypandemicznej homilii jakiegoś domorosłego kaznodziei z piwem w ręku. :lol:

Wracając do spotkania - faktycznie, było sporo o Armii, było o filmach, których większości nie widziałam :oops: i o polskim kinie w ogólności, o nastrojach w społeczeństwie, o zespołach gości i gospodarzy. W ten sposób dowiedziałam się o nowym zespole, ciekawa jestem, co z niego wyniknie. ;) I co wyniknie z nadchodzącej sesji D.N.A. ;)
Jedzonko było bardzo dobre, pożarłam jak zwykle rekordową ilość jaj.
Sama natomiast sałatki żadnej nie przyniosłam, ani w ogóle nic ciekawego, tylko pierdoły kupione naprędce w sklepie po drodze, bo przyszłam tam prosto z pracy. Po drodze zresztą spotkałam równie zapracowanego Crazy'ego, więc szło się weselej i raźniej spóźniało. ;)

No to jeszcze raz pięknie dziękuję za wszystko. :)


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: czw, 06 stycznia 2022 17:05:56 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 21:37:55
Posty: 25363
Ja nawet jeszcze bardziej nic nie przyniosłem :oops:
Za to dużo zjadłem! Rekordowa ilość jaj, jak zwykle, również. I dużo śledzi!

Wielkiego Barta tak dawno nie widziałem, że obaczywszy go w głębi pokoju na kanapie, musiałem wykonać pracę analityczno-myślową, żeby sobie przypomnieć, kogo reprezentuje ta, dobrze przecież znana, facjata. Na szczęście zanim zdjąłem kurtki i buty, już się udało i mogłem się przywitać bez ściemniania.

Okazało się też, że Bart wisi flaszkę lapuszowi i zaczęła powstawać interesująca koncepcja, jak by ją lapuszowi przekazać... jako że mój syn i syn lapusza chodzą do jednej klasy, to... ;-)

Fengari pisze:
mając okazję wysłuchać długiej, natchnionej, antypandemicznej homilii jakiegoś domorosłego kaznodziei z piwem w ręku


Uuu, to wygrałaś los na loterii :D

_________________
ćrąży we mnie zła krew


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: pt, 07 stycznia 2022 00:44:22 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 13 stycznia 2012 16:29:27
Posty: 7663
Skąd: Hôtel Lambert / Rafał Gan Ganowicz Appreciation Society
Crazy pisze:
jako że mój syn i syn lapusza chodzą do jednej klasy, to..


Że kurwa co?!?!


Fengari pisze:
I co wyniknie z nadchodzącej sesji D.N.A


Coś wyniknie, to pewne :) Super Cię widzieć, Fen!

_________________
Ceterum censeo Platformem delendam esse

Wszystkie prawdziwe ścieżki prowadzą przez Góry.

Zawsze mieć dojrzałe jagody do jedzenia i słoneczne miejsce pod sosną, żeby usiąść.


My gender pronoun is "His Majesty / Your Majesty".


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: pt, 07 stycznia 2022 10:36:11 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 18:29:55
Posty: 3974
Skąd: Warszawa
Budyń pisze:
Jest 3. 41, 6 stycznia, spotkanie właśnie dobiegło końca. Stawili się Bogus, Wielki Bart, Fengari i Crazy, ja i Nemesister w roli gospodarzy. Spotkanie udało się nad wyraz
Crazy pisze:
Nie ma co ukrywać, że właśnie (5+) wróciłem do domu, skądinąd na piechotę. Budyń i Marta to są goście! Tzn. formalnie rzecz biorąc - gospodarze! Ale Budyń to jest gość i Marta to jest gościówa, więc zbiorczo biorąc, są to super goście

Tak! To już nie pierwszy raz, kiedy się u Szanownych Gospodarzy zasiedziałem daleko poza granice przyzwoitości. Szczególne podziękowania kieruję więc właśnie do nich, ale również dla pozostałych uczestników za przesympatyczny wieczór. A i Crazy'emu za drogę powrotną, która wprawdzie opóźniła dotarcie do domu, ale za to pozwoliła znaleźć się w nim w lepszym stanie.

_________________
My shadow is always with me. Sometimes ahead... sometimes behind. Sometimes to the left... sometimes to the right. Except on cloudy days... or at night.


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: wt, 29 listopada 2022 15:29:52 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
czw, 11 listopada 2004 16:00:25
Posty: 22845
ja pomału podbijam temat, żebyście sobie, kto tam by chciał, wbili w głowy i kalendarze datę 5 stycznia 2023.

_________________
Mężczyzna pracujący tam powiedział:

- Z pańskim forum jest wszystko w porządku.


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: wt, 29 listopada 2022 21:18:22 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 21:37:55
Posty: 25363
Bogus pisze:
A i Crazy'emu za drogę powrotną, która wprawdzie opóźniła dotarcie do domu, ale za to pozwoliła znaleźć się w nim w lepszym stanie.

Myśmy na piechtę przyszli, co nie?

_________________
ćrąży we mnie zła krew


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: śr, 30 listopada 2022 21:08:17 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 13 stycznia 2012 16:29:27
Posty: 7663
Skąd: Hôtel Lambert / Rafał Gan Ganowicz Appreciation Society
Wszystko wskazuje na to, że będę mógł być!

_________________
Ceterum censeo Platformem delendam esse

Wszystkie prawdziwe ścieżki prowadzą przez Góry.

Zawsze mieć dojrzałe jagody do jedzenia i słoneczne miejsce pod sosną, żeby usiąść.


My gender pronoun is "His Majesty / Your Majesty".


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: śr, 28 grudnia 2022 18:32:12 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 21:37:55
Posty: 25363
Nie wiem jak Wy, ale ja się szykuję!

_________________
ćrąży we mnie zła krew


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: śr, 28 grudnia 2022 19:31:50 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
ndz, 10 kwietnia 2011 17:14:16
Posty: 6963
W sumie, gdybym była wtedy w Warszawie, to chyba chętnie bym przyszła :) (lecz mało prawdopodobne). Pozdrawiam!


Na górę
 Wyświetl profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 563 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34 ... 38  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 41 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group