Ultima Thule

Forum fanów Armii i 2TM2,3
Dzisiaj jest pt, 29 marca 2024 01:33:35

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 46 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 19 czerwca 2012 20:48:14 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 12 listopada 2004 13:02:17
Posty: 5355
Skąd: Skąd:
Niedotarci już mogą płakać. Moc!

_________________
Bez zbroi wychodzić się boję.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 19 czerwca 2012 22:48:12 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 14 listopada 2007 16:38:41
Posty: 9939
Mogą płakać, o tak! (no kto wie, może i ja będę płakać, żem się urwała w połowie ;) )
Co za porcja czadu!!! :D
Od samego początku atmosfera była tak energetyczna, że miałam ochotę poszaleć, ale myślę sobie, toć nie wypada przecież w moim wieku... Ale nie dało się wytrzymać, nie było żadnych szans! :D :D :D Pogowy kociołek w pewnym momencie znalazł się tak blisko, że nijak nie sposób było się mu oprzeć, choć w jego środek to jednak nie odważyłam się wejść. W każdym razie ból gardła i mięśni jutro gwarantowany!
Dawno nie byłam na koncercie, na którym bym tak szalała, jakbym miała znów dwajścia parę lat! Stara baba wariatka! :hopsa :dance: :pinkelephant
Budzy zaprezentował niesamowite nowe wersje swoich utworów, repertuar był tańcowy i lunowy, i to chyba dobrze, choć liczyłam, że przekonam się, jak na żywo brzmi nowy materiał. Ale do tego koncertu chyba faktycznie lepiej pasowały stare kawałki. A jakie piękne efekty świetlne dawały wtedy reflektory! Fotografował to ktoś?
Świetna niespodzianka, kiedy Luxtorpeda na koniec połączyła swoje siły z Budzym i Maleo i przeistoczyła się w 2Tm2,3. :D Shalom, Effata - dwa kawałki, które w najlepszych latach mojej młodości gwarantowały koncertowy obłęd, i tym razem spisały się bezbłędnie!
Totalna jazda i atmosfera zbiorowej radości! Yeaaah! :D :D :D

I pomyśleć, że wahałam się, czy w ogóle iść...


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 20 czerwca 2012 01:48:34 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
sob, 17 lutego 2007 02:25:03
Posty: 878
Skąd: toruń
Fengari pisze:
Luxtorpeda na koniec połączyła swoje siły z Budzym i Maleo i przeistoczyła się w 2Tm2,3. Shalom, Effata

:piwo: :aniolek:


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 20 czerwca 2012 07:51:19 

Rejestracja:
pn, 15 listopada 2004 11:18:52
Posty: 5708
Skąd: ełk/warszawa
Świetnie :D 2tm2,3 szok :shock: :D


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 20 czerwca 2012 07:55:03 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 11:17:46
Posty: 4935
Skąd: Biadacz
Mam nadzieję, ze Panom się to podrygiwanie spodobało !

pozdro...
KoT


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 20 czerwca 2012 09:08:23 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 22 maja 2012 12:12:37
Posty: 114
Skąd: Ultima Polonia
Wykon Budzego fantastic, Luxtorpeda jak zwykle lux, ale 2TM2,3 to była niespodzianka i ogromna MOC. Było super. Dzięki.

_________________
Vade Retro Satana


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 20 czerwca 2012 09:39:56 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 21:37:55
Posty: 25363
Myślę, że Stopa się ucieszył :-) :-)

_________________
ćrąży we mnie zła krew


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 20 czerwca 2012 10:01:21 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 20 października 2008 16:48:09
Posty: 6421
Vittorio pisze:
2TM2,3 to była niespodzianka i ogromna MOC

Fengari pisze:
Luxtorpeda na koniec połączyła swoje siły z Budzym i Maleo i przeistoczyła się w 2Tm2,3. Very Happy Shalom, Effata - dwa kawałki, które w najlepszych latach mojej młodości gwarantowały koncertowy obłęd, i tym razem spisały się bezbłędnie!
Totalna jazda i atmosfera zbiorowej radości! Yeaaah! Very Happy Very Happy Very Happy

Cytat:
Myślę, że Stopa się ucieszył Smile Smile

podsumuję jak Antek synek Peta
łzy czyszczą oczka na takie wieści :D


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 20 czerwca 2012 10:31:25 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
czw, 31 maja 2007 22:28:36
Posty: 1068
Skąd: W-wa
Piękny wieczór, piękny koncert! Dużo bardzo dobrej muzyki, a przede wszystkim wspaniała atmosfera i dużo pozytywnej energii.
Budzy solo - bardzo mi się podobało, a kończące występ Umieraj było pełne emocji! Umieraj było dla mnie jednym z mocniejszych fragmentów tego koncertu.
To był prawdziwy muzyczny maraton i w tym roku nie zostałem do końca, Stodołę opuszczałem po północy po koncercie Voo Voo i ciekawych kuluarowych rozmowach, pewnie skończyło się koło pierwszej.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 20 czerwca 2012 11:24:12 

Rejestracja:
pn, 15 listopada 2004 11:18:52
Posty: 5708
Skąd: ełk/warszawa
w ogóle atmosfera tych stopowych koncertów jest niesamowita


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 20 czerwca 2012 15:27:43 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 23:39:35
Posty: 12221
Skąd: Nieznajowa/WarsawLove
wspaniała publiczność!!!!!!
:piwo:

_________________
ja herez ja herez
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 20 czerwca 2012 16:24:03 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 02 lutego 2005 15:07:07
Posty: 397
Skąd: znikąd
Wspaniali wykonawcy zagrali dla wspaniałego człowieka i wspaniałego muzyka! :) Było cudnie!

_________________
OSTRE SĄ TWE STRZAŁY


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 20 czerwca 2012 23:11:23 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
sob, 17 lutego 2007 02:25:03
Posty: 878
Skąd: toruń
z fotek wynika że w secie Izraela zabrakło Bryla z córą ale za to był gościnny występ córy Maleo. dobrze widzę? http://www.cgm.pl/galeria_hq.php?galler ... hoto_ID=17


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 21 czerwca 2012 10:09:29 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 15:53:29
Posty: 14860
Skąd: wieś
http://www.radiownet.pl/sluchaj#/publik ... -z-voo-voo

http://www.radiownet.pl/publikacje/konc ... stopy-2--2

_________________
Youtube


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 21 czerwca 2012 11:31:55 

Rejestracja:
pn, 12 kwietnia 2010 11:07:34
Posty: 329
Cytat:
z fotek wynika że w secie Izraela zabrakło Bryla z córą ale za to był gościnny występ córy Maleo. dobrze widzę? http://www.cgm.pl/galeria_hq.php?galler ... hoto_ID=17


Niestety widzisz dobrze :!: , i dlatego ten secik się nie liczy.

Kapele grały po 3-4 kawałki.
Publika zupełnie inna niż rok temu, klimat rodzinny - dzieci i młodzież w modzie przystanek woodstock + ich rodzice.
Przyszedłem po Olafie i bardzo tego żałuję. Dlaczego zaczęli tak wcześnie ?
Vavamuffin bardzo energetyczny z piosenkami z pierwszej płyty i jedną nową, jakiej nie znałem. Mega zgranie, super kontakt z publiką.
Budzyńskiego solo widziałem drugi raz w życiu i bardzo dobrze to wypadło. Skromny skład, nastrojowo. Nie jestem jakimś wielkim fanem do płyt solowych Tomka nie wracam zbyt często, ale ten występ był ujmujący.
Izrael w szerokim składzie z Kiniorem, Samochodem, ale bez Robert, zagrali "nikt", "płonie babilon", "życie tutaj to chwila", może coś jeszcze, nie pamiętam. Córka Malea śpiewa identycznie jak na płycie i jest podobna do ojca.
Luxtorpeda to chyba największa gwiazda wieczoru. Widziałem ich po raz pierwszy. Jak dla mnie to jest to mixtura próby robienia czegoś mocnego z pastiszem lat 80tych. Chyba byłem jedyny na widowni, który nie znał tekstów, nie śpiewał i któremu nie podeszło. Gitarzysta z prawej to urwał się chyba ze swoim imażem z oddziału zamkniętego.
2TM2,3 już lepiej: shalom i effata. Czadową wersję tego zespołu znam z nielicznych koncertów, a płyty mam tylko te akustyczne. Typowy występ na koncercie wspominkowym - improwizowany, ale bardzo dobrze przyjęty. Ekstra wstawki Andżeliki w refrenach.
Mumio miało dwa skecze - biedronka śpiewająca piosenkę o krowie i dialog o wyjściu do samu. Publika przyjęła ich euforycznie.
Maleo zagrał zegarmistrza, chyba ostrożnie i jaki cel ma życie kiedy sensu brak. Mistrzowskie przemówienie pomiędzy piosenkami o Jezusie, z dużą mocą.
Voo Voo nie widziałem ze dwa lata. Waglewski na siedząco z tyłu a Mateusz tańczy i gra na przedzie. Zawsze chciałem zobaczyć taki występ, gdzie wokalista nie jest na przedzie.
Gościnnie jeden kawałek z Anną Marią Jopek i z Panią - nie chcę pomylić imienia - Katarzyną - wdową po Stopie. Jopek średnio, ale Katarzyna bardzo ciekawie: najpierw zaśpiewała "ciemno już wieje zimny wiatr"- uwielbiam tą piosenkę i w ogóle pierwsze trzy płyty voo voo. Dośpiewywał jej Mateusz takim rzewnymi wokalizami, na modłę żydowską. Ekstra to wypadło. No i bardzo wzruszające świadectwo Katarzyny po śpiewaniu.
T'Love na początek ballada, że ja jestem twoim Lucyferem, a ty moją kimś tam. Potem kilka piosenek ze złotego okresu. Bardzo przeżywający młody gitarzysta, Majcher jest po prostu grubszy chyba nawet od Siwego z MRR, byli też dwaj muzycy ze starego składu.
Na 123 nie zostałem. Chyba teraz śpiewają w ogóle cudze piosenki a nie swoje. Karimski Club żałuję, bo widzę, że grali na sitarach. Jak bym wiedział, to bym został.
Impreza chyba udana - i muzycznie i w sensie pamięci o zmarłym.


Na górę
 Wyświetl profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 46 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 35 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group