Ultima Thule

Forum fanów Armii i 2TM2,3
Dzisiaj jest sob, 27 kwietnia 2024 09:33:43

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]




Nowy temat Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 114 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 8  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 12 kwietnia 2011 15:38:16 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 15:59:39
Posty: 28016
Smutno.

Myślę też o tym, że takie sprawy dla nikogo nie są chyba bezbolesne...

A dla Armii strata całej sekcji, dwóch przecież muzyków, to też cios (w przededniu nagrywania płyty właściwie!). Zwłaszcza, że to przecież wyśmienici instrumentaliści. Zawsze mówiłem ostatnio po koncertach zespołu, że Armia jest w świetnej formie. Krzyżyk i Kmieta w dużym stopniu o tym stanowili. Wiadomo też co znaczyło przyjście Krzyżyka, ile nowej energii. A Kmieta też, mimo że początkowo mu nie sprzyjałem to w ostatnich latach musiałem uznać walory jego grania (Proces i Frik!).

Kiedyś był taki temat o wymarzonych składach Armii, się je wymarzało z wszystkich muzyków jacy grali w zespole teraz i kiedyś. Paweł Piotrowski i Stopa mieli u mnie niezachwianą pozycję. Bardzo jestem ciekaw jak to wszystko będzie teraz wyglądało.

Trzymam kciuki za Armię!


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 12 kwietnia 2011 15:49:38 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 12 listopada 2004 14:02:17
Posty: 5355
Skąd: Skąd:
Pytanie, kto zastąpi Stopę, gdy VooVoo będzie koncertowało.

_________________
Bez zbroi wychodzić się boję.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 12 kwietnia 2011 15:50:42 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 15:59:39
Posty: 28016
No ostatnio była to Beata. Przecież koncert w Sosnowcu był już po.

_________________
Tygrysie, tygrysie - czemu chodzisz w dresie?


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 12 kwietnia 2011 15:52:59 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 12 listopada 2004 14:02:17
Posty: 5355
Skąd: Skąd:
Nie chcę mącić, ciśnie mi się tylko pytanie, dlaczego w ten sposób nie można robić z Kmietą i Krzyżykiem. Ale lepiej się zamknę, bo jestem wkurzona.

_________________
Bez zbroi wychodzić się boję.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 12 kwietnia 2011 15:57:06 

Rejestracja:
czw, 24 grudnia 2009 15:13:19
Posty: 116
Skąd: Sherwood
Czas pędzi nieustannie jak pociąg życia...Ważne że lokomotywa ta sama od początku,a wagony choć nieraz takie wspaniałe i cudne lubią się odczepić...Przykro,lecz bez niepotrzebnych osądów...Maszynisto syp węgiel,bo na stacjach czekają ludzie...Niewidzialna Armia na zawsze...

_________________
Nic nie będzie zapomniane,nic nigdy nie będzie zapomniane...


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 12 kwietnia 2011 15:58:24 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
sob, 17 lutego 2007 10:03:24
Posty: 17992
Robin Hood pisze:
Maszynisto syp węgiel,bo na stacjach czekają ludzie...

..tak węgiel!..węgiel..węgiel! :) :wink:

_________________
..Ty się tym zajmij..


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 12 kwietnia 2011 16:19:48 

Rejestracja:
czw, 15 stycznia 2009 16:00:49
Posty: 732
Skąd: Wrocław
Manool oczywiście że można by było. Ale nie wierzę w to co pisze Budzy. Nie może być tak ze w ciągu roku odchodzi 3 znakomitych muzyków! Coś jest ewidentnie nie tak, terminy zawsze można dograć. Stopa w voo voo tez gra koncerty przecież. Chciałbym jakieś oświadczenie Krzyżyka i Kmiety zobaczyć jak to z ich strony wygląda, ta tajemniczość już w przypadku Klimczaka była frustrująca. Jako fan mam prawo wiedzieć dlaczego naprawdę odchodzą 2 wspaniali muzycy! I chcę poznać prawdziwy fakt, choćby był nie wiem jak straszny. Terminy to jest dorba wymówka moim zdaniem.

Inna sprawa że mają wrócić muzycy, którzy wcześniej odeszli z Armii. Ja rozumiem, że zespoły zmienają muzyków, ale w przypadku Armii to jest za dużo :(:(:(


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 12 kwietnia 2011 16:30:41 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 15:59:39
Posty: 28016
Maślana pisze:
Jako fan mam prawo wiedzieć dlaczego


O? Niby dlaczego?

Ja tam nie uważam żebym miał takie prawo, traktuje to wręcz jako nie moją sprawę. Co ja mam do gadania na temat tego co się dzieje w jakimkolwiek zespole? Bez przesady, to sa dorośli ludzie.

Maślana, może chciałbyś zostać kierownikiem zespołu? :P


Ostatnio zmieniony wt, 12 kwietnia 2011 16:36:28 przez antiwitek, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 12 kwietnia 2011 16:36:21 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 12 listopada 2004 14:02:17
Posty: 5355
Skąd: Skąd:
Noo, niestety, masz rację.

_________________
Bez zbroi wychodzić się boję.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 12 kwietnia 2011 16:36:27 

Rejestracja:
czw, 15 stycznia 2009 16:00:49
Posty: 732
Skąd: Wrocław
Tymbardziej skoro są dorośli. znam stanowisko jednej osoby a to niesprawiedliwie względem tych odrzuconych? Zespół to nie tylko muzyka, ale ludzie, osobowości, z nimi tez się można zżyć.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 12 kwietnia 2011 16:37:40 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 15:59:39
Posty: 28016
Sorry, ale i Krzyżyk i Kmieta są zarejestrowani na forum, pewnie mogliby zabrać głos.

Maślana pisze:
Zespół to nie tylko muzyka, ale ludzie, osobowości, z nimi tez się można zżyć.


Mówię Ci zostań kierownikiem :) .


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 12 kwietnia 2011 17:46:19 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
czw, 05 listopada 2009 14:10:40
Posty: 182
:shock: Przyznam, że ta wiadomość mnie bardzo zaskoczyła. Dziękuję Kmiecie i Krzyżykowi za muzykę jakiej nam dostarczyli, szczególnie za fenomenalny wkład w Der Prozess!!!
A z powrotu starych muzyków też się cieszę, z tym większą ciekawością będę czekał na nową płytę.

_________________
drabina okno a rakieta mysz


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 12 kwietnia 2011 18:35:03 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 14 listopada 2007 17:38:41
Posty: 9991
Kmiecie i Krzyżykowi - dzięki! I szkoda wielka, że Was w Armii nie będzie... :(

Pawłowi i Stopie - powodzenia! :)


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 12 kwietnia 2011 18:41:33 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
sob, 18 września 2010 10:19:33
Posty: 452
antiwitek pisze:
Ja tam nie uważam żebym miał takie prawo, traktuje to wręcz jako nie moją sprawę. Co ja mam do gadania na temat tego co się dzieje w jakimkolwiek zespole? Bez przesady, to sa dorośli ludzie


To chyba oczywiste -nikt tu raczej (przynajmniej ja) nie ma zamiaru wtrącać się w klimaty wewnątrz zespołowe i komentować tego co zaszło, dociekać, spekulować, plotkować, etc...

Ale z drugiej strony, cholera, nie jest łatwo tak po prostu przejść na tym do porządku dziennego, na zasadzie "nic się nie stało, zrobili swoje i mogą odejść, będą następni"...dla mnie, jak pewnie dla wielu tutaj, Krzyżyk był REWELACYJNYM perkusistą, zaryzykowałbym nawet stwierdzenie że najlepszym jakiego Armia kiedykolwiek miała -dającym grupie niesamowitego kopa, idealnie wręcz pasującym do brzmienia tego zespołu pod względem technicznym, pod względem dynamiki grania, pomysłów, itd. Nie mówiąc już o Kmiecie -12 lat(?) grania w jednym zespole to jednak bardzo dużo.

Dlatego po części rozumiem "frustrację" Maślanej, i zgadzam się z tym co napisała że zespół to nie tylko muzyka, ale ludzie, osobowości etc...


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 12 kwietnia 2011 18:49:17 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 15:59:39
Posty: 28016
Maślanego chyba :) .

Wyludniacz pisze:
To chyba oczywiste -nikt tu raczej (przynajmniej ja) nie ma zamiaru wtrącać się w klimaty wewnątrz zespołowe i komentować tego co zaszło, dociekać, spekulować, plotkować, etc...


Odniosłem się do tego co pisał Maślana. Też możesz przeczytac jego post :wink: .

_________________
Tygrysie, tygrysie - czemu chodzisz w dresie?


Na górę
 Wyświetl profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 114 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 8  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 168 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group