Ultima Thule

Forum fanów Armii i 2TM2,3
Dzisiaj jest czw, 28 marca 2024 17:48:49

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 407 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 23, 24, 25, 26, 27, 28  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 23 sierpnia 2013 11:47:25 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 19:20:04
Posty: 14518
Skąd: nieruchome Piaski
To teraz proszę niektórych o uwagę i zajęcie miejsc siedziących przez bohaterów zdjęć ( :wink: ): dokumentacja fotograficzna spotkania opisanego tu, po akustycznym koncercie 2TM2,3 uwiecznionym tu. Mamy 30.03.2004.

Wspomnienia z koncertu Budzego solo w Krakowie można przeczytać tam.

_________________
Go where you think you want to go
Do everything you were sent here for
Fire at will if you hear that call
Touch your hand to the wall at night


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 23 sierpnia 2013 12:39:31 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 19:20:04
Posty: 14518
Skąd: nieruchome Piaski
Wyjaśniło się, że kolegą Hulagu był niejaki Janek. A tak nadawało Rivendell, wspominając pierwszą wyprawę:
Obrazek

Obrazek

_________________
Go where you think you want to go
Do everything you were sent here for
Fire at will if you hear that call
Touch your hand to the wall at night


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 23 sierpnia 2013 13:30:01 

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 20:31:23
Posty: 3409
Piękne archiwalia i wspomnienia, Miki...Pamiętam, że te zdjęcia robiłem po przesiadce z analogowego Canona na pierwszą cyfrę Canon EOS 300D. Ostatnie zdjęcie bardzo lubię. To był piękny karkonoski wieczór przy schronisku i nie mogłem uwierzyć, że właśnie fotografuję całą rodzinę Budzyńskich... Natalia: "Stasiu, Nina, chodźcie, wujek Erkej zrobi nam zdjęcie." :D


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 23 sierpnia 2013 19:53:49 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 21:37:55
Posty: 25363
czad, co? :D


Miki pisze:
Dociekania, kim jest Elsea

I to jest czad niekiepski! W dodatku od razu pojawia się wątek rockowej trzynastki, który po tylu-tylu latach ponownie do nas wrócił... choć po raz kolejny zanikł niestety.

Miki pisze:
koncertu promocyjnego "PMK", na który umawiano się już chyba przy użyciu forum

i owszem, z YBodziem się tam umówiliśmy!

Miki, a te Same Fusy po koncercie Tymka to oczywiście moje (i nie tylko) pierwsze manewry forumowe, choć wtedy się to jeszcze tak nie nazwało. Pierwsze spotkanie z Budzym oczywiście.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 10 września 2013 22:00:37 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 23:39:35
Posty: 12221
Skąd: Nieznajowa/WarsawLove
ale fajnie!

_________________
ja herez ja herez
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 16 grudnia 2014 14:50:04 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 14:36:56
Posty: 7692
Skąd: 52,2045 N, 20,9694 E
Aż sobie odgrzebałem na dawno nieodwiedzanym koncie pocztowym:
"forum@forum-muzyczne.net

01.07.2003


Witamy na Forum

Prosimy o zachowanie lub wydrukowanie tego email'a. Informacje o Twoim koncie są następujące:

----------------------------
Użytkownk: piotrpanek
Hasło: **************************************
----------------------------

Twoje konto jest obecnie nieaktywne. Nie możesz go używać zanim nie odwiedzisz poniższej strony:

http://forum-muzyczne.net/profile.php?m ... c6fa0fd33f

Nie zapomnij swojego hasła, ponieważ zostało zakodowane w naszej bazie danych i nie będziemy mogli go odzyskać. Jeśli jednakże zapomnisz hasła możesz otrzymać nowe, które będziesz musiał aktywować w identyczny sposób jak to konto.

Dziękujemy za rejestrację.


--
Ogólnopolskie Forum Muzyczne http://www.forum-muzyczne.net"

_________________
Była tu wczoraj premier Suchocka,
chyba przypadkiem przed wyborami


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: czw, 26 listopada 2015 09:30:12 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 15:53:29
Posty: 14860
Skąd: wieś
Przypomina mi się ten wątek. Ostatnio zacząłem go przeglądać... Polecam...

_________________
Youtube


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: czw, 26 listopada 2015 13:40:01 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
ndz, 10 kwietnia 2011 17:14:16
Posty: 6963
.


Ostatnio zmieniony wt, 29 marca 2016 12:10:03 przez anastazja, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: czw, 26 listopada 2015 13:57:34 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 19:20:04
Posty: 14518
Skąd: nieruchome Piaski
Koncert nie wypalił, nie licząc tych przy ognisku w Radocynie.

_________________
Go where you think you want to go
Do everything you were sent here for
Fire at will if you hear that call
Touch your hand to the wall at night


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: czw, 26 listopada 2015 16:55:31 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 15:53:29
Posty: 14860
Skąd: wieś
anastazja pisze:
Ale najsmutniejsze, że po przeczytaniu całej tej historii wychodzę na stronę główną, a tam - od dwóch godzin praktycznie bez zmian...


Przez te 10 lat coś się zmieniło - np. teraz nie każdy może korzystać z Interenetu w pracy, na służbowym do celów prywatnych. Dlatego forum uaktywnia się wieoczrem. To samo widzę w innych rejonach sieci.

_________________
Youtube


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: sob, 28 listopada 2015 06:59:38 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
ndz, 10 kwietnia 2011 17:14:16
Posty: 6963
Pamiętam czas gdy odnalazłam to forum.Zaczęłam wtedy znów słuchać Armii po latach, to była prawdziwa gorączka. Czytałam wszystko co dotyczy Armii i Budzego, stare artykuły, wywiady. Tak trafiłam na http://www.budzy.art, a tam odnośnik do Ultima Thule. Jakiś czas tylko czyttałam forum i długo nie mogłam się połapać w ogromie wątków. Pierwszy wpis po koncercie w Sosnowcu. Pamiętam że na tym koncercie (siedzącym, w domu kultury) Budzy zawołał ze sceny cześć Wuka (a może cześć Pietruszka?) :) skojarzyłam to z UT i zarejestrowałam się na drugi dzień. Pisałam w pierwszym lepszym temacie jaki był akurat na głównej, ktoś to potem wywalił bo było od czapy :). Nie wiedziałam nawet że Elrond to TB. Mimo że na koncercie miał koszulkę z napisem elrond na plecach ;). Zorientowałam się przy jakiejś dyskusji gdzie ktoś, też najwyraźniej nieświadomy, pouczał muzyków jak powinni grać. Nie wiedział że kłóci się z elrondem o Budzyńskiego :D Nie mogłam już potem odnaleźć tej sytuacji.
Na końcu był taki motyw, że gość zapytał elronda jakoś tak - a co, ty jesteś z zespołu albo blisko zespołu że tyle wiesz?
:D


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: ndz, 29 listopada 2015 18:57:10 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 24 grudnia 2004 14:34:22
Posty: 17234
Skąd: Poznań
Pamiętam wysyp Twoich postów. Ale nie żeby coś... :D było fajnie.

_________________
czasy mamy jakieś dziwne
głupcy wszystko ogołocą
chciałoby się kogoś kopnąć
kogoś kopnąć - ale po co


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: pn, 28 marca 2016 08:18:25 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 20 października 2008 16:48:09
Posty: 6421
Dziś przeczytałem życzenia nowych duszpasterzy Wspólnoty Lednickiej.

Obrazek
http://www.lednica2000.pl/chrystus-zmar ... elkanocne/

I w kontekście tych słów pomyślałem o wspólnocie UT.

Tyle milczenia, tyle niemocy, tyle słów nie napisanych, postów nie wysłanych.
Obecność jest wspaniałym darem.
ech

_________________
J 14,6


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: sob, 09 kwietnia 2016 19:57:50 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 20 października 2008 16:48:09
Posty: 6421
KoT pisze:
Forum ginie i choć widzę jak wielu z was walczy o to, żeby było inaczej to niestety tak to czuję...


dziś przeczytałem od deski do deski


bardzo mnie ujął post jaculio

ale generalnie wiele, wiele pięknych i dobrych słów padło

po ludzku patrząc może masz rację
ja wierzę, że ziarno musi obumrzeć aby wydać plon
że ciemność zostanie przezwyciężona

bo to wszystko jest niezrozumiałe
przynajmniej dla mnie

jak można przekreślić te wszystkie relacje, spotkania, manewry, wyprawy?
no jak?

_________________
J 14,6


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: sob, 09 kwietnia 2016 21:28:16 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 24 grudnia 2004 14:34:22
Posty: 17234
Skąd: Poznań
Coś jest na rzeczy. Mi to przypomina trochę Wielki Wybuch i dalszą historię Wszechświata. Dotyczy to całego forum ale też wielu piszących. Najpierw jest intensywnie i gorąco, potem spokojniej ale wciąż tworzą się gwiazdy. A potem jest tak jak teraz, że po Big Bangu pozostało szczątkowe promieniowanie - całe 4 stopnie Kelvina (choć nadal są takie zakątki jak Ziemia!) A kiedyś będzie jeszcze ciemniej i rzadziej i zimniej. Choć szansa na życie nigdy nie zginie, będzie po prostu coraz mnie prawdopodobna.
Poszczególni ludzie też. Z pewnym rozrzewnieniem przypominam sobie ten początkowy wysyp postów np: Anastazji. Albo Pietruszki. Albo Fengari.
Pamiętam też, że już sześć-osiem lat temu (?- nie chce mi się sprawdzać, ale gdzieś to jest) dyskutowaliśmy na ten temat i już wtedy pisałem , że UT wkroczyło w wiek statecznego małżeństwa. Już bez tych dreszczy pierwszych manewrów, meczów, wyjazdów. Ale wciąż dobrze.
Co przyspieszyło erozję? Na pewno listopadowe wydarzenia w jakimś stopniu tak. I tu niezmiennie szkoda. Ale głównym powodem jest chyba jednak Facebook. Długo go ignorowałem i mentalnie ignoruję nadal. Wykorzystuję tylko komercyjnie. Nie kupuję tego całego anturażu fejsbukowego, tak - chyba mogę się określić jako wroga tego molocha. Ale nie mogę nie dostrzegać jak bardzo ściągnął do siebie to wszystko co kiedyś działo się na forach, grupach dyskusyjnych, różnych platformach wymiany.

To szczególna sytuacja dla mnie. Mam swoją specyfikę - rzadko coś mnie uwodzi od razu, mam długi rozruch, nie lubię szybkiego przechodzenia na "ty" (również w sensie przenośnym). Ale jak już przekroczę pewien próg - to nie chcę (nie umiem?) odchodzić. Pod tym względem jestem straszliwym, nie znoszącym zmian konserwatystą. A zmiany wprowadzają mnie w niepokój i negatywizm. Nie rozumiałem i chyba trochę zazdrościłem tym, dla których np: opuszczenie wspólnoty klasowej po maturze albo przeprowadzka 500 km dalej (jeszcze w erze przedinternetowej, net jednak trochę tu zmienił), było takim ot wydarzeniem, nawet ekscytującym. Do puenty, bo to nie kozetka :wink: ...no więc więdnięcie UT - choć powolne - oczywiście niepokoi mnie. Ale co robić? Będę tu pisywał póki się da.

_________________
czasy mamy jakieś dziwne
głupcy wszystko ogołocą
chciałoby się kogoś kopnąć
kogoś kopnąć - ale po co


Na górę
 Wyświetl profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 407 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 23, 24, 25, 26, 27, 28  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 33 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group