Ultima Thule

Forum fanów Armii i 2TM2,3
Dzisiaj jest ndz, 28 kwietnia 2024 16:47:52

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 472 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30 ... 32  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 15 czerwca 2010 10:02:56 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 00:22:22
Posty: 26664
Skąd: rivendell
...Zygzak był w piątek na scenie ! ...z książką!

_________________
ooooorekoreeeoooo


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 15 czerwca 2010 10:07:21 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
czw, 11 listopada 2004 17:00:25
Posty: 22883
Wiem, ale chodzi mi o bardziej muzyczną obecność :) Byłem świadkiem bardzo sympatycznej sytuacji związanej z Zygzakiem - grupa chyba pięciu młodych punkowców kupiła sobie koszulki Xenny, a potem robili sobie z nim pamiątkowe zdjęcia. Duch w narodzie nie ginie.

_________________
Mężczyzna pracujący tam powiedział:

- Z pańskim forum jest wszystko w porządku.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 15 czerwca 2010 10:12:52 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 20:20:04
Posty: 14522
Skąd: nieruchome Piaski
Trudno jest mi przekazać swoje uczucia w czwartym dniu po koncercie, bo na pewno będą one wyzute z emocji, których nie brakowało w Parku Sowińskiego. Byłem zaskoczony nie tyle liczbą osób, co faktem, iż przy setach późniejszych i lepszych (tj. "Triodante" i "Duch") było ich więcej niż przy "Legendzie". Głos straciłem, ale na krótko i na szczęście dopiero po koncercie :wink: Najbardziej wzruszył mnie "On jest tu, On żyje" i następujący po nim set 2TM2,3 (choć utwory z dwóch pierwszych płyt zmiotły te z "888"). Był to też najbardziej wymagający kondycyjnie fragment występu (dla osoby, która nie pogowała), ale duch podążał za ciałem. Chciałbym zobaczyć z perspektywy sceny zawody w skoku wzwyż w czasie "Szema Izrael...". "Triodante" zabrzmiało świetnie, choć sam obawiałem się formy Pabla. "Pieśń przygodna" narobiła mi apetytu na "Skończyłem rozpoczynaj" (wszak było blisko do kanonicznego zwieńczenia płyty).
Bardzo żałuję, że tak długi koncert w niesprzyjających warunkach pogodowych (duchota może nieco mniejsza, a żar to na pewno niż po wyjściu z pracy) skończył się tak szybko. Poczucie niedosytu zostało spotęgowane poczuciem rozwleczenia występu przez niektóre kapele. Jak sobie pomyślę, co mógłbym usłyszeć w wykonaniu Armii w miejsce "Nie poddawaj", ale już na "See I & I" zwlokłem się z ławeczki :wink:
Miecz przypomniał dwudziestolecie, choć dla części widzów musiało to być nieczytelne. Teraz symbolem łączności kapeli i UT jest dla mnie występ Gera :)
Bezpośrednio po koncercie narzekałem na podjętą przez Elronda próbę rywalizacji z Maleo jako mistrzem słowa pominiętego. "Pieśń przygodna" bez pierwszej, a "Underground" bez drugiej zwrotki jednak poszły w niepamięć, choć akurat miło byłoby mi usłyszeć fragment, który cytowałem przy innej okazji :wink:
Czekam na zdjęcia i dokumentację wideo.
PS. Złapałem się na tym, że próbuję ustalić, kto z obecnych mieszkańców Najdalszej Wyspy był na poprzednim koncercie jubileuszowym w Stodole. Nie wyglądało to korzystnie, ale cieszy napływ nowych osób. Przepraszam, że nie ze wszystkimi, którzy mi mignęli, zdążyłem się przywitać. Widziałem np. Piłę w skupieniu wpatrującego się w prezentację płyty lubianej przez Bolka i Lolka :wink:

_________________
Go where you think you want to go
Do everything you were sent here for
Fire at will if you hear that call
Touch your hand to the wall at night


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 15 czerwca 2010 13:43:49 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
ndz, 26 marca 2006 09:01:48
Posty: 19450
Skąd: z prowincji
Miki pisze:
Chciałbym zobaczyć z perspektywy sceny zawody w skoku wzwyż w czasie "Szema Izrael...".
na scenie wygrał Budzy :D

_________________
Obrazek
"Niewole robią z nas ponurych i złych"
"Nie ma przypadków, są tylko znaki"


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 15 czerwca 2010 14:00:46 
Miki pisze:
"Triodante" zabrzmiało świetnie, choć sam obawiałem się formy Pabla. "

czemu się obawialeś ?


Na górę
 
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 15 czerwca 2010 14:07:02 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 10 stycznia 2005 12:49:49
Posty: 24322
Skąd: Kamienna Góra/Poznań
Pewnie między innymi dlatego, że Paweł od ponad dziesięciu lat raczej nie gra nigdzie na poważnie.

_________________
In an interstellar burst
I am back to save the Universe.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 15 czerwca 2010 14:07:50 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
czw, 18 czerwca 2009 23:35:36
Posty: 327
Skąd: wawa
:twisted:

_________________
_______________________________
Wołaj na cały głos...!!!

http://www.flickr.com/photos/41289643@N05/sets/


Ostatnio zmieniony wt, 15 czerwca 2010 23:12:04 przez jaago, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 15 czerwca 2010 14:16:16 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 20:20:04
Posty: 14522
Skąd: nieruchome Piaski
Pippin wyłuszczył jedyną przyczynę moich obaw.
Jaago, niezłe zdjęcie, ale chodziło mi raczej o ujęcie na publiczność ze sceny :wink:

_________________
Go where you think you want to go
Do everything you were sent here for
Fire at will if you hear that call
Touch your hand to the wall at night


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 15 czerwca 2010 14:21:01 

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 23:26:36
Posty: 270
Skąd: Puławy
Elrond, wyskok jak u rasowego koszykarza z NBA zakończony "wsadem".. :lol: :lol: :lol:


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 15 czerwca 2010 19:47:11 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 15 czerwca 2010 19:33:02
Posty: 3
Skąd: Grodzisk Mazowiecki
Witaj Grys Witaj Natalio na właśnie się zalogowałem hehe ale rozpoznawalny jestem :) :lol: dzięki wielkie za świetnie spędzony czas :) koncert magiczny szczególnie podobała mi się część z Popcornem no i oczywiście 2.Tm.2,3 :)
świetne 25 urodziny może się uda do Radomia w czwartek pojechać :)
Pozdrawiam :D


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 15 czerwca 2010 20:01:23 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 14 listopada 2007 17:38:41
Posty: 9993
Oo, witaj! :D
Nie widziałam Cię na koncercie, ale fajnie, że jesteś na forum. :)


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 15 czerwca 2010 20:02:55 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 21:53:47
Posty: 4080
Skąd: Chełm (k. Mistycznego Miasta Lublina) - Warszawa (Stacja Ursynów)
Miki pisze:
Widziałem np. Piłę w skupieniu wpatrującego się w prezentację płyty lubianej przez Bolka i Lolka


Byłem tam - i było wspaniale. I było za krótko. W ogóle dużo nas tam byłem i serdecznie przepraszam wszystkich, z którymi nie zdołałem pogadać - w szczególności mile przedstawiającą się Iverness - ale ciężko mi się zawsze odnaleźć werbalnie wśród tych decybeli.

A koncert prześliczny. Najlepiej zabrzmiał 2Tm2,3, co za potęga dźwięku! Litza tak hetfieldowy - a może nawet Hetfield - tak Litzowy. Moskwa - porwała jak zawsze, choć raczej muzyczno-energetycznie - kiepsko znoszę teksty o ekologii i bawi mnie takie punkowe moralizatorstwo. Kryzys - miło i fajnie, Deuter - nie porwał, Izrael pobujał - ale pobujał kosztem ostatnich setów Armii, mógł zagrać krócej :(

A wszystkie sety Armii - ze szczególnym uwzględnieniem legendowego, triodantowego i duchowego wywołały u mnie ciarki, to było piękne... Stopa! Brylu! Maleo! Popkorn! To był taki flashback z krainy dzieciństwa (no - może Popkorn - to już nie do końca ta kraina). Solówka w "Popiołach" - wymuszona przez Toma czy jak? Bo Grymuza wydaje mi się - jakoś się krygował :)

Fruwający na głowach publiki Panek! Ryszard Poznakowski! Czerwona marynara - w sam raz do powstającego właśnie filmu :) No i tuż za płotem, podczas jarania, widziałem ogólnie kochanego gwiazdora - pana Figurskiego :)

Czekam na 26cio lecie. Może być w tym samym miejscu. I może z setem z jakiejś nowej płyty (kiedy bedzie?) :)

_________________
kocham cię
kocham cię
śmierć w Wenecji
miłość w Warszawie

Obrazek
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 15 czerwca 2010 21:37:14 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 15:59:39
Posty: 28016
Hej Tańczący! Miło było spotkać się pod samjuśką sceną :D .

Piła pisze:
podczas jarania


Że też tam się nie spotkaliśmy!

_________________
Tygrysie, tygrysie - czemu chodzisz w dresie?


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 15 czerwca 2010 21:59:21 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 21:53:47
Posty: 4080
Skąd: Chełm (k. Mistycznego Miasta Lublina) - Warszawa (Stacja Ursynów)
Po prostu musiałeś wychodzić jak Armia grała :)
Ja ładnie wychodziłem na Gościach :)

_________________
kocham cię
kocham cię
śmierć w Wenecji
miłość w Warszawie

Obrazek
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 15 czerwca 2010 22:07:15 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 15 czerwca 2010 19:33:02
Posty: 3
Skąd: Grodzisk Mazowiecki
No dzięki za gorące powitanie Fengari oraz antiwitek :) nio było świetnie choć byłem w pogu nio i nie zbyt dużo widziałem co się dzieje w tyle :) piosenki takie jak : On jest tu , jeżeli ... zapadną mi na długo w pamięci ... to kolejny koncert Armi na którym byłem i muszę powiedzieć że najlepszy :) dziękuję fotografowi też i za zdjęcie jak skacze ze sceny choć nie wyszyłem najlepiej :) pozdrawiam pana z ochrony z prawej strony myślałem że może Dziki coś nawiąże w związku z nim do 91 roku :)
jednym słowy chce już się zestarzeć o 5 lat i świętować 30stolecie :)
:piwo:


Na górę
 Wyświetl profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 472 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30 ... 32  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 187 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group