Ultima Thule

Forum fanów Armii i 2TM2,3
Dzisiaj jest pt, 29 marca 2024 10:58:34

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 62 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 02 marca 2010 19:33:57 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
czw, 18 listopada 2004 17:02:10
Posty: 103
Skąd: nigdzie teraz teraz tutaj
Tak nie liczy się ilość tylko jakość a moim zdaniem jakość spadła ilość też. 08.02.2008 r. Armia w mok-u grała 1:44 - koncert sprzed paru dni był za krótki, no ale 2 lata temu grała też "siekiera" i się nawet pożegnała " dzięki cześć" i wiedziałem, że to koniec koncertu.
Rzadko tu bywam na forum ale odnoszę wrażenie, że od roku Opole jest olewane (koncert 2tm2,3 gdzie Elrond w połowie koncertu wychodzi bez papa i poźniejsze Lady Pank). Rozumiem, że te miasto jest kojarzone z festiwalem i kiczem ale szanujcie słuchaczy.( tak dosadniej płace-wymagam!).
Tak byłem w koszulce der prozess jakby sprzedawali koszulki Drogi to bym w tej był ale czy to ma znaczenie ?. KoT dn. 08.02.2008 r. byłeś w mok-u w koszulce "Siekiera 1984".- nie oznacza to, że wolałeś set siekiery.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 02 marca 2010 21:32:09 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 11:17:46
Posty: 4935
Skąd: Biadacz
Hary pisze:
KoT dn. 08.02.2008 r. byłeś w mok-u w koszulce "Siekiera 1984".- nie oznacza to, że wolałeś set siekiery.

punkt dla Ciebie ;)
powiem więcej - ja zawsze byłem wrogiem grania Siekiery przez zespół armia :)

pozdro...
KoT


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 02 marca 2010 22:13:54 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
czw, 09 grudnia 2004 11:21:40
Posty: 5834
oj nie chcę mi się cytować paru bzdurnych wypowiedzi
i paru sprawiedliwych tym niemniej czas, żebym się powtórzył
świetny koncert !

liczy się jakość i to pod każdym względem
ludzi było owszem mniej niż na hepisadach, ale zacne grono które przyszło posłuchać muzyki
zespół zagral mniej numerów niż ostr tym niemniej dużo ciekawyszych .)

nie zauważyłem, że ktoś papieros palił pod sceną, ale jako widz wogóle nie poczułem się urażony, że Elrond śpiewał tyłem, nawet po swojemu odebrałem sobie to tak, jakby śpiewał gdzieś tam w przestrzeń poniekąd w moim -widza - imieniu ..

a co do pogo ..rzuciłem się na złym poruczniku, ale wyglądało to groteskowo dosyć bo bawiło sie jeno paru chłystków, reszta ludzi słuchała w skupieniu.
pozatym post jest, nie czas na imprezy taneczne ;)

albo pozwolę sobie zacytować

Maślana pisze:
Dawno na tak fatalnym koncercie nie byłem


to chciałbym chodzić na takie koncerty jak Ty, żeby móc taki nazwać fatalnym !


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 02 marca 2010 22:22:24 

Rejestracja:
pn, 06 marca 2006 11:39:55
Posty: 692
hary mysle ze przesadzasz z tym pojeciem o opolu.a z kolei kazdy artysta jest inny...nie pozegnał sie to nie,taki miał akurat lot(a może mieć taki cały czas).jest milion zespołów które nie gadaja nic miedzy numerami na koncercie i maja rzesze ludzi zapatrzonych dla których nic innego nie ma znaczenia,oprócz muzy.wazniejsze chyba są aspekty odsłuchowe.ja bym sie bardziej przyczepił do,,skandalicznych nieobecności" :|
kocie ale skad wiesz ze frontmanowi to przeszkadzało ze ktos pali?czy ty jestes wrogiem palenia w miejscach tylko przez kogos oznaczonych?od kiedy?czy było coś w zachowaniu tego człowieka oprócz tego ze chciał zapalić,to mozesz go obrazać?


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 02 marca 2010 22:30:36 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 21:37:55
Posty: 25363
tak na marginesie dyskusji - przypomniało mi się, że kiedyś Budzy chyba mówił, że Niezwyciężony jest utworem, który był na KAŻDYM koncercie Armii. jeżeli dobrze to pamiętam to ciekaw jestem, kiedy był pierwszy koncert Armii bez Niezwyciężonego?
bo ten jest w każdym razie pierwszym, o którym słyszę!

_________________
ćrąży we mnie zła krew


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 02 marca 2010 22:39:42 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 14:59:39
Posty: 28006
http://www.ultimathule.nor.pl/viewtopic ... 43&start=0 :wink:

_________________
Tygrysie, tygrysie - czemu chodzisz w dresie?


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 02 marca 2010 23:50:32 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 23:22:22
Posty: 26664
Skąd: rivendell
gomez pisze:
kocie ale skad wiesz ze frontmanowi to przeszkadzało ze ktos pali?czy

...frontmenowi przeszkadzało i to bardzo
Hary pisze:
Rozumiem, że te miasto jest kojarzone z festiwalem i kiczem ale szanujcie słuchaczy.( tak dosadniej płace-wymagam!).

....Hary ty w ogóle słuchasz muzykę ? :shock: bo wydaje mi sie ,że muzyki na tym koncercie było bardzo dużo...a wokalista nawet powiedział dobry wieczór i dowidzenia.... :wink:

_________________
ooooorekoreeeoooo


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 03 marca 2010 07:10:49 

Rejestracja:
pn, 06 marca 2006 11:39:55
Posty: 692
aha :taaaaa:


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 03 marca 2010 08:24:17 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 10 stycznia 2005 11:49:49
Posty: 24304
Skąd: Kamienna Góra/Poznań
Crazy pisze:
Budzy chyba mówił, że Niezwyciężony jest utworem, który był na KAŻDYM koncercie Armii. jeżeli dobrze to pamiętam to ciekaw jestem, kiedy był pierwszy koncert Armii bez Niezwyciężonego?

Nie wiem, czy pierwszy (hehe, jeszcze są te z lat osiemdziesiątych), ale jak w Dzień Dziecka 1995 ulewa wygnała Armię z Zamku Książ, to na pewno "Niezwyciężony" wybrzmieć nie zdążył.

_________________
In an interstellar burst
I am back to save the Universe.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 03 marca 2010 10:28:08 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 23:22:22
Posty: 26664
Skąd: rivendell
Crazy pisze:
przypomniało mi się, że kiedyś Budzy chyba mówił, że Niezwyciężony jest utworem, który był na KAŻDYM koncercie Armii.

...hmmmmmmmmmmm....według mnie na pewno nie na każdym

_________________
ooooorekoreeeoooo


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 03 marca 2010 10:29:43 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
ndz, 20 stycznia 2008 13:09:14
Posty: 4694
Cytat:
Nie wiem, czy pierwszy (hehe, jeszcze są te z lat osiemdziesiątych), ale jak w Dzień Dziecka 1995 ulewa wygnała Armię z Zamku Książ, to na pewno "Niezwyciężony" wybrzmieć nie zdążył.

Na bootlegu z Piły z 1991 też nie ma ''Niezwyciężonego'', ale to ogólnie raczej krótki koncert jak na ich standardy z tamtych czasów :wink:


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 04 marca 2010 08:27:57 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
ndz, 24 grudnia 2006 13:39:00
Posty: 288
Dawno mnie tu nie było, a widzę, że zdania co do opolskiego koncertu podzielone. Spokojnie mogę się podpisać pod tym, co piszą KoT i stiw. To był koncert z Muzyką. Świetnie ułożona setlista. Tutaj niczego nie brakowało. Na takie koncerty chcę chodzić!

_________________
lukaspictures.blogspot.com


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 04 marca 2010 14:28:59 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 04 listopada 2009 14:04:27
Posty: 104
Maślana pisze:
ale to moje sugestywne zdanie, takie mam odczucia niestety po piątkowym koncercie. No i kiedy ten bis był, bo niezauważyłem?

Chyba subiektywne jeżeli już. Bis był na końcu :wink: A koncert był nieprawdopodobnie piękny i kiedy po powrocie położyłem się spać, to jeszcze przed zaśnięciem przemieszczałem się w tej mistycznej przestrzeni wyczarowanej przez zespół ... A nauczony smutnym doświadczeniem tą razą nie paliłem na sali gdzie odbywał się koncert bo to buractwo jest i brak poszanowania dla wokalisty i całej kapeli.Oni nam muzę a my im dymem w twarz...


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 07 marca 2010 21:21:21 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 11:17:46
Posty: 4935
Skąd: Biadacz
o jeszcze coś mi się przypomniało... przez cały koncert na przodzie sceny na stojaku stała gitara akustyczna... :?:

pozdro...
KoT


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 03 maja 2010 20:11:33 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 23:22:22
Posty: 26664
Skąd: rivendell
... trzy dni temu w Nasielsku odbył sie koncert pod podobnym tytułem :D

_________________
ooooorekoreeeoooo


Na górę
 Wyświetl profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 62 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 29 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group