Ultima Thule

Forum fanów Armii i 2TM2,3
Dzisiaj jest sob, 27 kwietnia 2024 11:57:35

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 12 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 31 stycznia 2009 15:17:05 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 12 marca 2007 14:01:11
Posty: 389
Skąd: cudne manowce
Ptak ze wschodu pisze:
Cieszę się też bardzo, że poznałam osobiście forumowicza crazydiamonda


ja również ciesze sie ze poznalem Ciebie i Majke 90 oraz ze dołozylem staran do powiekszenia Waszej kolekcji piwnych zawleczek :piwo: :mrgreen:

co do samego koncertu, nie lubie gdy jest w zamknieciu, dzwiek nie ma miejsca sie rozejść, jest stłumiony i chaos powstaje, ale w Wytwórni był wyjatek. Studio to dosc sporawe i wszystko bylo dokladnie słychac. Fajnie ze mozna było uslyszec Statk Burz, to bedzie chyba najlepszy numer na Procesie. Co do reszty - wiadomo, Armia to Armia. Ale pan ochroniarz ktory był wielki, łysy i gruby zachowal sie bardzo nieladnie wobec mnie, gdy bylem na fali i za barierki mnie przerzucili. Wykrecil mi reke, zlapał za łeb i wypchnął spowrotem w tłum, jak śmiecia. Nie było to miłe. Jest na pierwszym zdjeciu Ptaka Ze Wschodu, po prawej :evil:

set wygladal mniej wiecej tak, niekoniecznie po kolei

1. inaczej niz zwykle
2. zla krew
3. poza prawem
4. dom przy moscie
5. buraki kapusta i sol
6. nic juz nie przeszkodzi
7. aguirre
8. statek burz
9-11 tryptyk
12. przebłysk
13. opowieść zimowa
14. popioły

bis

15. podroz na wschod
16. on jest tu

napewno pomieszalem..


9/10

_________________
http://www.lastfm.pl/user/crazydiamon87


Ostatnio zmieniony sob, 31 stycznia 2009 18:11:54 przez crazydiamond, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 31 stycznia 2009 16:56:05 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 27 września 2006 10:20:26
Posty: 176
Skąd: Grajewo
Bardzo się cieszę z koncertu Armii w Łodzi. Wyjazd był ogromnym spontanem i szczerze mówiąc do ostatniej chwili nie wierzyłam, że się uda. Tego samego dnia moja klasa miała studniówkę, więc tym bardziej chciałam dobrze spożytkować sobotni wieczór. Rodzice nie wiedzieli o wyjeździe(w tym czasie miałam być w Białymstoku). Na początku trochę bałam się co to będzie - podróż do dużego, nieznanego miasta gdzieś w środkowej Polsce - lecz później strach minął i wspierałam przerażoną Magdę :lol:
Dobrze, że razem z nami byli forumowicz crazydiamond i jego koleżanka(same byśmy pewnie zginęły w Łodzi).
W studio byliśmy trochę wcześniej. Z niecierpliwością czekaliśmy na Armię, która jak tylko zaczęła grać, od razu ruszyliśmy w pogo. Koncert był świetny. Wspaniały klimat, bardzo dobra setlista i fajne nagłośnienie.
Po koncercie odważyłyśmy sie porozmawiać z zespołem oraz z forumowiczami. Jak dla mnie wszystkie koncerty Armi są świetne, jednak ten był bardziej wyjątkowy. Dziękuję muzykom za koncert! Mam nadzieję, że w najbliższym czasie zagrają gdzieś bliżej nas :)

Poza tym całą noc spędziliśmy spacerując po mieście. Siedzieliśmy na murku obok stacji paliw, potem w ciekawej, rockowej knajpie, a na koniec robiliśmy zdjęcia z panem Julianem Tuwimem (z Reymontem już nie chcieliśmy zdjęć). :rulaz: Około 6 nad ranem trzeba było wracać do Białegostoku. Były pewne problemy z pociągami, jednak wszystko dobrze się skończyło. W przedziale zasnęłam kamiennym snem tak, iż konduktor nie mógł mnie dobudzić chcąc sprawdzić bilet :mrgreen:
Niestety, wszystko co dobre szybko się kończy... mam nadzieję na kolejną taką podróż, lecz będzie to dopiero po mej maturze :D


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 31 stycznia 2009 20:32:43 

Rejestracja:
ndz, 18 czerwca 2006 14:42:20
Posty: 3186
Skąd: dalekie krainy
Crazydiamond :piwo:


Majka_90 pisze:
wspierałam przerażoną Magdę

Czuję się w obowiązku zaprotestować :evil: Nie byłam przerażona mniej od Ciebie ;P Na zmianę się bałyśmy... :roll:


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 31 stycznia 2009 23:22:35 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 27 września 2006 10:20:26
Posty: 176
Skąd: Grajewo
Ptak ze wschodu pisze:
Czuję się w obowiązku zaprotestować Evil or Very Mad Nie byłam przerażona mniej od Ciebie ;P Na zmianę się bałyśmy... Rolling Eyes

To właśnie miałam na myśli. Na początku bałam się to fakt, ale później stach zniknął i ogarnął Ciebie :D
Podsumowując... wspierałyśmy siebie nawzajem 8)


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 31 stycznia 2009 23:39:33 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
czw, 11 listopada 2004 17:00:25
Posty: 22882
tylko jeden utwór z nowej płyty?

_________________
Mężczyzna pracujący tam powiedział:

- Z pańskim forum jest wszystko w porządku.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 01 lutego 2009 00:17:27 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 12 marca 2007 14:01:11
Posty: 389
Skąd: cudne manowce
niestety..

_________________
http://www.lastfm.pl/user/crazydiamon87


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: pn, 02 lutego 2009 10:16:57 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 20:20:04
Posty: 14522
Skąd: nieruchome Piaski
Ptak ze Wschodu pisze:
A teraz parę słów relacji. Jak to pisałam w temacie "Co robię dziś", miałam dużo wątpliwości co do tego wyjazdu. Ostatecznie zapadła pozytywna decyzja i oboje z Majką wsiadłyśmy w pociąg i w drogę... Po mniej więcej 7 godzinach jazdy dotarłyśmy na miejsce. Przyznam, że po trosze uginały się pode mną nogi... Co to będzie? Zachciało się na koncert jechać niemal na koniec świata. Przygoda wita...!

Z dworca odebrał nas forumowicz crazydiamond ze znajomymi i poszliśmy manewrować do parku. W międzyczasie kupiłam bilet sobie oraz Majce (dzięki q51 za linka na allegro). Koło godziny 21 nadszedł nasz czas żeby iść na koncert. Miałam taki epizod w przejściu, gdyż powiedziano mi - "pani z tą butelką nie wejdzie" (miałam w plecaku pustą już butelkę po winie Żubr). Zostawiłam więc ją i weszliśmy. Studio filmowe, w którym miał odbyć się koncert, było ogromne. Moim zdaniem koncerty powinny odbywać się zawsze w takich salach, dźwięk lepszy, luźniej, nie tak gorąco i w ogóle same plusy. Bardzo dobre warunki!
Nadeszła wreszcie ta oczekiwana długo chwila. Armia jak zawsze dała czadu. Setlisty niestety już nie pamiętam... Koncert Armii to jest to! Bajkowość nade wszystko! Światło! Na Statku Burz przystanęłam żeby się wsłuchać, ciekawa byłam, nowej piosenki. Pozytywnie jednak! Mam nadzieję, że spodoba mi się cały Der Prozess, niech no tylko go kupię. Żałuję tylko, że nie mam kondycji na długotrwałe pogo, bo zawsze na Armii lubiłam sobie poszaleć...

Sporo było ludzi w koszulkach armijnych (czyżby też z forum?), w Białymstoku pewnie tylu by się nie znalazło... Po koncercie porozmawialiśmy z Erkejem, Kishiro, Katrinix oraz całym zespołem. Dziękuję wszystkim za spotkanie! Zespołowi za koncert! Z niecierpliwością czekam na kolejny. :smile:

Wychodząc ze studia, odebrałam żem swoją butelkę. :ogr: Zostawiłam ją potem na stacji benzynowej. Potem miałam przygodę z puszką piwa, które mi się przedziurawiło i nas obryzgało. Całą noc niemal wędrowaliśmy ulicami Łodzi. Zaszliśmy raz do takiej knajpy z klimatem - na ścianach motory, silniki, różne wywieszki. Dzięki crazydiamondowi udało nam się dostać na właściwy pociąg do Łodzi Fabrycznej i odjechałyśmy z samego rana... Całą drogę przespałyśmy z Majką grzejąc się w płaszczach (ciepła nigdy za mało, snu także!). Koło 12 wróciłyśmy do Białegostoku. Aż żal, że tak szybko skończyła się nasza wyprawa... Bardzo miło ją wspominam i mam nadzieję, że to nie ostatnia... Na pewno nie! Cieszę się też bardzo, że poznałam osobiście forumowicza crazydiamonda i jego koleżankę. :aniolek:


Powyższy cytat pochodzi z wątku fotograficznego. Pozwoliłem sobie przenieść posty nawiązujące do relacji Ptaszyny. Chronologia wpisów została zaburzona.

_________________
Go where you think you want to go
Do everything you were sent here for
Fire at will if you hear that call
Touch your hand to the wall at night


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 02 lutego 2009 19:40:13 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
sob, 31 stycznia 2009 01:19:44
Posty: 8
Skąd: truskawkowe pola
koncert był świetny :P chciałam pozdrowić dziewczynę, która non stop machała chustką koło mnie:P potem na na jej miejsce weszły jak się później dowiedziałam Majka i Ptak ze wschodu :P Serdeczne pozdrawiam was!! mam nadzieję że podobały się filmiki :P W czwartek koncert Maleo Reggae Rocers w Łodzi Kaliskiej :) będzie czad :):)

_________________
"mam ALIBI pytaj o co chcesz :P:P " MRR


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 02 lutego 2009 23:24:41 

Rejestracja:
ndz, 18 czerwca 2006 14:42:20
Posty: 3186
Skąd: dalekie krainy
Miki pisze:
Pozwoliłem sobie przenieść posty nawiązujące do relacji Ptaszyny. Chronologia wpisów została zaburzona.

A to może założyć posta i wstawisz go, Miki na początku? Żeby porządek był ;)


ledniczanka pisze:
Serdeczne pozdrawiam was!!

I my Cię pozdrawiamy! Filmiki super są :)


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 03 lutego 2009 09:23:50 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 20:20:04
Posty: 14522
Skąd: nieruchome Piaski
To bardzo ciekawy pomysł, ale reakcje na Twojego posta i tak byłyby chronologicznie wcześniejsze niż ewentualny post inaugurujący, więc i tak nie byłoby porządku.
Na przyszłość radzę trzymać się myśli, która przyświecała powstaniu każdego działu Forum (proszę nie słuchać nawoływań starszych stażem użytkowników do rebelii :mrgreen: ).

_________________
Go where you think you want to go
Do everything you were sent here for
Fire at will if you hear that call
Touch your hand to the wall at night


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 03 lutego 2009 11:00:31 

Rejestracja:
ndz, 18 czerwca 2006 14:42:20
Posty: 3186
Skąd: dalekie krainy
Relację napisałam razem ze zdjęciami ponieważ pomyślałam, że niewielu forumowiczów było na tym koncercie i nie ma sensu zakładanie odrębnego tematu ;)


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 05 lutego 2009 23:18:34 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 27 września 2006 10:20:26
Posty: 176
Skąd: Grajewo
ledniczanka pisze:
Serdeczne pozdrawiam was!!

Dzięki, ja również pozdrawiam! :D Co prawda w tym momencie nie kojarzę Cię z koncertu, ale bardzo fajnie, że było kilku forumowiczów :)

ledniczanka pisze:
chciałam pozdrowić dziewczynę, która non stop machała chustką koło mnie

Tą dziewczynę akurat pamiętam! Śpiewałyśmy razem "Opowieść zimową", później ów dziewczyna odpychała Ptaka ze wschodu od barierki :lol:


Na górę
 Wyświetl profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 12 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 199 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group